Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@olovo80 Ja si myslím, že robíš chybu, že jedávaš málo a si hladná. Ja sa vždy najem do sýtosti, fajné dobrotky, sladotky, úplne som v pohode a ani to neberiem ako diétu a nestresujem. Takto to dlho nevydržíš...
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll ja neviem,urcite ti davam za pravdu,ale ked som hladna ani nic do mna neide,chapes,lebo ja sama nechapem,ze by mi nesedela tato dieta?No zatial sa drzim ok,a 3-ho oktobra bude mesiac co to drzim a nerobim ziadne bokovky,myslim s prezieranim,vsetko dodrzujem
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 preco by ti nesedela?ved si schudla nie?
Odpovedať
Profilova fotka
UZ MAM VSETKO DOMA :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mona12071 hej schudla,ale teraz to stoji,a som trosku tak demotivovana,no nevzdam sa,kupila si aj otruby?
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 ja som sa az vcera odhodlala tak uz frcim naplno , len este neviem vsetko co a ako prosim ta jedavala si nejaky syr v prvej faze ?? :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby od zajtra v hyperove ovsené otruby :))) uvadzacia cena 0,89centov za 250g tak hned zajtra idem a kupim aj do zasoby :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mona12071 ty si kedy zacala prvu ? a kolko chces dat dole ??:)
Odpovedať
ahojte :-) ako čítam , pribudli nové dukanky ;-) tak Vás vítam , dúfam že tu bude živšie x-) rada si čítam toto fórum :) @olovo80 daj si na večer aspoň mliečko , neboj z neho nepriberieš ;-) však to je len voda taká :-D ja som zvedavá v sobotu aká bude váha :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@denka7483 nie syr som vobec nejedla,no milujem syry,ale bohuzial som nenasla ziadne nizko tucne,neviem ci vobec take existuje,sa mi zda ze syry sa mozu az v tretej faze,no opytaj sa ostatnych,nemam prilis dobre info,ja zatial zelenina a masko,ryby,no mozarellu light to hej,to som si dala aj v prvej faze
Odpovedať
Profilova fotka
@denka7483 no parada,ja som kupila za 3.50 250g
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa mliekoooooooo,jasne,to mam stale so skoricou a so sladidlom teplucke,vacsinou ked vecer pozeram tv
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ok baby,lucim sa s vami dnes,bolia kosti aj svalstvo,vyzera to horucku,mam chytene priedusky,tak sa majte,krasny vecer,idem sa prykryt s dekou a cajik,uz nevladzem
Odpovedať
Profilova fotka
@denka7483 DNES SOM ZACALA :-) POTREBUJEM DAT DOLE TAK ASPON 20 KG @olovo80 ANO MAM AJ OTRUBY.BIELE JOGURTY,SLADIDLO.TVAROH ODTUCNENY :-D KURACIE PRSIA SOM MALA DNES
Odpovedať
@olovo80 ahoj ja jedávam aj sýr pierko v Bille ho majú :-) asi 5 % tuku má , potom je Kleopatra 13% tuku , a ešte býva Apetíto light žiadne iné sýry som už nenašla :-(
Odpovedať
@olovo80 a i tak ti škŕka v bruchu ? :-| tak by som nešla spať , skús aspoň nejak oklamať žalúdok keď ti nechutí napr. tým čajíkom :-)
Odpovedať
@olovo80 No je tazke drzat dietu a zaroven sa liecit. ;-( Ale pri DD by si za nijakych okolnosti nemala byt hladna.Ako Ti tu uz bolo napisane,ze telo si zacina ukladat zasoby.No a mas jest castejsie,ale to vies predsa. ;-) Nedopracuj sa k anorexii. ]-( Ved si teraz taka pekna,nebruc babo. x-)
Odpovedať
Ahojte baby, no poznam diétu vhodnú pre nás nevesty :) Je velkým hitom v Anglicku aj v Amerike a držia ju všetky nevesty pred svatbou. Je to fakt rychlovka, trva iba 10 dní a ide dolu veľa kíl..je to taka obdoba Dukanky vymyslená dalsim lekarom v Taliansku..možno vám pomože. U nás sa volá Nepdiet..na chudnut.com... Mne pomohla!
Odpovedať
Profilova fotka
@mona12071 @15nisa @vancouver Ahojte baby,zazracne dnes rano mi nic neni ako myslim nemam taplotu a nic ma neboli,samozrejme priedusky su chytene stale,ale to nevadi,dam kardio trosicku a musim sa dat dokopy vyzorovo,lebo vyzeram otrasne,s tou anorexiou mi pisete viacerenja viem,ale pre mna anorekticka je prilis vyschnuty clovek a bulimia je prilis tlsty clovek,tak,ja neviem,ale mam daleko od toho,uz len kvoli mojim detom a neviem,ja si myslim ze anorexiu mavaju prilis mlade baby,ja uz som starsia koza,baby,co budete dnes jest pripadne cvicit?
Odpovedať
Profilova fotka
@fiorellino no parada,je to jak turbo diet,u madarov,tam pijes dva tyzdne 3krat proteinovy prasok,jasne ze pomoze,ale neni to zivotny styl a nemozes to aplikovat na dlhu dobu,ked s tym prestanes a zacnes sa stravovat normalne nie ze jojo efekt bude ale priberies jak diva svina,ale napr dukan a atkins diet je na cely zivot a funguje to,a tie rozne diety co su na dva tyzdne a pod su hovadiny aj ked pomozu,no pomozu na kratku dobu,a ver mi viem o com hovorim,nemalo penazi som dala na rozne blbosti,takze si myslim ze tu na tejto stranke u dukaniek tato nepdiet asi nezaboduje
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 zuzi,este stale trva ta doba kamenna u vas v robote,lebo ta tu nevidim babika moja =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 JA TERAS PAPAM BIELY JOGURT A POOBEDE CHCEM SPRAVIT JOGURTOVY KOLAC CO SOM NASLA JE NA DVA DNI LEBO TAM IDU 4 LYZICE OTRUB..CHCEM SA OPYTAT CI SI MOZEM DAT UDENACA .MAME TU CESKOSLOVENSY OBCHOD A PREDAVAJU TO TU
Odpovedať
Ahoj :-) tak ja cvičí každý deň Jillien to patrí už ku môjmu dňu ;-) a ty čo cvičíš ? som uz v 2.levely ..a na obedík buď vajíčka so šampiónmi alebo párky, uvidím :-) uvidím na čo budem mať chuť , teraz som dojedla kašu :-) a ty čo ideš variť ?
Odpovedať
Profilova fotka
@mona12071 ty s tym udenacom asi nepochodis,sa mi zda ze nie,vsetko co je udene neni povolene ani ryba,predtym som drzala atkins a tam to bolo tiez zakazane,no spytaj sa ostatnych tiez,no jak ja viem tak udenac nie,mnamky aj ja to lubim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa dnes kuracie prsia a paradajkovy salat,ja robim kardio na bike,denne robim 50min,a davam dole 600-700cal,akurat som pripravena zacat,takze tu nebudem na chvilku,zatial sa maj,potom dam vediet dnesnu vahu
Odpovedať
@mona12071 ahoj , viem že baby údenú makrelku papali , tá že je povolená :-)
Odpovedať
@mona12071 @olovo80 Napr. údená makrela sa može: http://www.dukanovadieta.com/zoznam-p.... @denka7483 Ja jedávam mozzarellu light a potom meilander (alebo tak nejak), čo má 10 % tuku. Ináč sa odporúča syr Pierko, ale ten tu ja neviem nájsť.
Odpovedať
Ahojte baby, tak ja sa k vam pridavam...idem zacat od pondelka (skorej mi to zial nevyhovuje). Idem nato aj s mamou. moj ciel je - 9 kg a mamin -45. Takze najblizsie mesiace vam tu budem robit spolocnost. Na zaciatok by som chcela vediet ci ste mali tie otruby hned od zaciatku? a ci ste mali nejaku nahradu cukru napr. do kavy ?
Odpovedať
Tak dukanky, vaha po dvoch dnoch: -1kg takze spolu -2,5kg. Vytesujem sa jak malé decko. Manžel tu na mesiac nieje tak uvidíme čo uvidí. ;-)
Odpovedať
Chcem sa opýtať. Môžem Rajo cottage cheese s pazitkou?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?