Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania no to je super vaha,ja som sa vcera nevazila,ale dnes sa odvazim dam vediet,stale sa bojim ze mi to skoci nazad na 60,ale nic som nezjedla a vsetko dodorzujem,a predsa sa bojim postavit sa na vahu,ale teraz sa odvazim,hned dam vediet
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 zuzi ty kde si?
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania je to ok,stale sa drzim na 59.5
Odpovedať
Profilova fotka
kde ste vsetky?Prestali ste chudnut?
Odpovedať
Profilova fotka
teraz som urobila dukan chlebik,a chuti mi viac nez kolac dukan,ohriankovala som a dala som na to tuniak s cibulou a zelenu papriku,je to vyborne,a fakt vyzera jak chlieb
Odpovedať
Profilova fotka
baby,nebavy ma pisat sama so sebou
Odpovedať
baby pozrite sem, tu su nejake info ohladom dukanovej diety - http://www.topdieta.sk/
Odpovedať
ahoj, ja uz mam teraz dietu, uz teraz mi je na figu od zaludka zo stresu do novembra ma trafi, kaslem na nejaku dietu, staci mi, ze budem stresovat a je to vybavene, a v den svadby sa budem modlit, aby som nepresedela na wc z nervov, lebo na mna posobi stres tak, ze kila idu dole sami, ale tak stravujem sa zdravo, ale mamina ma o nu zaujem. mozno niekedy vyskusam teraz isto nie,
Odpovedať
@olovo80 ahoj, no ked mam pravdu povedat, ide to tu dole vodou, samu ma uz nebavi sem pisat, lebo nejako je tu mrtvo, vlastne, nemam sa ani cim chvalit , alebo radit sa o niecom , preto sem uz moc nechodim...vahu mam stale rovnaku, cize pohoda. ako som povedala, skusim dat este 1-2 kila dole a potom prejdem tak trochu stravovanie. prihodim ovocie atd. ale pochybujem , ze budu aj nejake ''sviatocne jedla'' pretoze to ja hned urcite priberiem... kolko kileciek ti este chyba do ciela?
Odpovedať
@olovo80 Dobré ránko prajem :-) tak váha 63 kg ale cez piatok som porušila :-( mama mala oslavu a jedno s druhým som si dala torty ..tak teraz sa mi to zastavilo :-| ešteže najbližšie nebude žiadna oslava :-) no cez vílend ako keby sa ,,spustím,, ma to štve :-( cez týždeň driem a potom nič .. do Vianoc by som chcela dať dole tak cca -4 kg ..tak uvidím :-) dnes je nedeľa , čo dobré si varíš ? hoď inšpiráciu ;-) a ako pokračuješ ty ? :-)
Odpovedať
@cherrymania Tebe sa super darí :-) a môžem sa spýtať koľko meriaš ? ;-) a i ja zo sviatočných jedál priberám :-( alebo stagnujem ..
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ahoj,no chybas nam tu,ked nechces radit a pod,nevadi,aspon napis uspechy neuspechy atd,aspon nieco,vsak to tu je uplne mrtve,ja chcem ist dole na 50kg,no normalna vaha podla bmi by bola 53kg,no ja som nizka velmi,tak preto si myslim ze budem v tej 2-hej faze velmi dlho ale chyba ovocie a zemiaky aj ryza,no drzim sa
Odpovedať
Článok sa načítava...
@15nisa ahoj, dakujem, ja uz to ale neberiem ako dietu, proste som zmenila styl stravovania, takze som uplne v pohode, meriam 165 a momentalne vazim 60.4 kg . uvidim , ci sa mi podari dat na 58 ak nie, kaslem na to, ved predtym som mala rifle 42 a teraz mam 36 cize isla som z velkosti L na S som spokojna :-) ty uz si v tretej faze? kolko si schudla?ako si na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa ahoj moja,4kg do vianoc das urcite,dnes si urobim dukan chlieb a na to kuracia sunka s mozarellou,a okolo poobedia si dam kuracie prsia samotne nad parou urobene,dnes totiz mam bielkovinovy den,takze taku moc velku inpiraciu ti asi nedam
Odpovedať
@olovo80 joooooj ty si zlata :-) tak dobre teda , polepsim sa , budem pisat viac ;-) to vazne na 50? kolo teda merias? ja som akurat chcela napisat @15nisa ze mne zemiaky, ryza vobec ale vazne ze vobec nechybaju, dokonca ani chlieb a taketo veci nechybaju... ovocie mozno sem tam trosku, ale ved zachvilu zaradim na desiatu aj to ovocie, este tie dve kilecka ak sa podari a prihodim ovocie, ale ryzu , zemiaky a chlieb urcite nie a ked tak tak len ten dukanovsky :-) a mozno pre zmenu dam sem tam nejake chude bracvove masko...
Odpovedať
@cherrymania ja tiež meriam ako ty ;-) teraz mám tých 63 kg v decembri som mala 72 no hrôza :-| a na u výšku :-D nie som v druhej stále, no cez tú sobotu som porušila , tak hneď som vedela ako dopadnem po ,,sviatočných jedlách,, mňa láka hlavne sladké , milujem sladké :-| je to dosť na oštaru :-( ale prílohy mi nechýbajú :-) a ako si dni striedala ? @olovo80 ja mám dnes BZ tak tiež mám kur. prsia a asi hokaido hranolky :-) nič iné ma nenapadá momentálne :-D
Odpovedať
AHojte Dukanky , neviete mi poradit nejaký fajný recept na dukan muffinky ??? Idem priatelovi piect normalne , tak porpi tom by som chcela aj pre seba nejaku lakocinku si urobit :))
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania no tie zemiaky a ryza by som si dala,a na druhej strane sladkosti ma vobec netahaju,co som dost prekvapena sama zo seba,a cm mam 158,cize jak trpazlik na zahrade,vies tie sochy :-D
Odpovedať
Inak môžem sa spýtať ako reagujú na vaše chudnutie a úspechy v ubúdaní kilogramov rodina,priateľ,muž ? :-) lebo napr, rodina mi vraví , že som zostarla v tvári a podobné veci :-|.. tak že ako reagujú na Vás ;-)
Odpovedať
@15nisa 72 kg hrôza na 165 ? No dievča, ja sa tu vytešujem, že mám 71 na 157 cm. :-p Začínala som totiž na 87,3. :-N A reakcie okolia sú super, čo je v mojom prípade viac než pochopiteľné. :-)
Odpovedať
@sophiesxoll Tak áno , ale zas záleží na akých partiách sa to ukladá ... ja som už nemohla obliecť veci , čo som kedysi nosila..preto to bola pre mňa hrôza .. :-| a keď som počúvala , nepribrala si ? to mi nezlepšovalo náladu :-D tebe to ide ako dobre :-) fakt super , i ja by som chcela tak ;-) len keď občas zhreším a potom to stojí .. a držím ti palce , keď si taká statočná :-) budem si z teba brať príklad :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll ahoj,ty si tiez taka nizka jak ja?Som si myslela ze som sama :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa ahoj,ako?
Odpovedať
@olovo80 Hej, hej, tiež som tak veľa vyrástla. :-D Som to potom napravila do šírky. :-D @15nisa No, ale len tým smerom dole si treba brať príklad, smerom nahor nie. :-D To nie je až také hrdinstvo, napravovať po rokoch niečo, čo som hrozne zanedbala... Ale lepšie "pozdě nežli později". ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
neboj,ta sirka sa vytrati,len dodrzuj vsetko podla dukana,ja som tiez mala 87,a teraz 59,da sa vsetko,len to stoji vela namahy a je to makacka a u mna je to aj na psychyku,ale uz som ok,ale s mojou vyskou sa neviem vysporiadat,a to uz mam 31,komplex na celi zivot :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok baby dam foto pre inspiraciu pred a po ale este nie je koniec
Odpovedať
Profilova fotka
nemam foto kde stojim ale myslim si ze vydno rozdiel
Odpovedať
@olovo80 Ahoj , že či je to vidno sa pýtaš ?? :-D ako úplne iná osoba z teba je :-) pekne ti to ide ;-) ja ?? a tak pomaly ale isto dúfam :-) cvičím ale stále , tak preto to ide asi pomalšie ,alebo ? čo myslíš ? ;-) a s tou psychikou si to ako myslela ?
Odpovedať
@sophiesxoll tak tak ako vravíš :-) a koľko chceš dať ešte dole ?
Odpovedať
@olovo80 Waw, super zmena! :-) No ja už teraz sa cítim super, predsa len, dosť dlhodobo som postupne priberala, tak teraz zrazu za 3 mesiace 15 kíl dole je skvelý pocit. A zatiaľ teda s dukankou nemám problém, veď si dopriavam samé dobroty. :-D Ale v piatok už na dovolenkuu, potom uvidíme, čo naberiem späť. :-D Komplex z výšky? No aj ja by som brala viac, hlavne keď ten moj priateľ má 193 cm. :-D Ale ináč ok, to skor tá vaha. :-) @15nisa - No minimálne na tých 55 chcem ísť, ak sa bude dariť, tak aj ku 50 čo najbližšie. Takže ešte dlhá cesta predomnou. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?