Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Ahojte :-) ako čítam tak si samé dobroty vyvárate ;-) ja som mala dnes škvareničku a večer si dám jogurt a zacvičím si :-) a vy máte dnes aký dník ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa bielkovinovy,bohuzial :-S
Odpovedať
Ja som dneska mala na raňajky pizzu. :-) A cez víkend som si kúpila hokkaido tekvicu tak už som mala hokkaido hranolky, včera som spravila kooopec hokkaido polievky a stále polovica tekvice v chladničke. :-D
Odpovedať
@sophiesxoll a ako robíš tu polievočku ? :-)
Odpovedať
@olovo80 ja zas zajtra :-| akurát som si pochutila na šaláte a tuniakovi :-)
Odpovedať
@15nisa Len som popražila cibuľku na troške olivového oleja, pridala nastrúhanú tekvicu, potom zaliala vodou a osolila, trochu okorenila a nechala zmäknúť, ani nie polhodinku. Potom som to už len rozmixovala. Čo som ochutnala, tka to chutilo fajn, ale uvidím zajtra, že či naozaj. :-)
Odpovedať
@sophiesxoll tak to vyskúšam :-) a ako sa ti darí ? koľko už máš dole , ak sa môžem spýtať :-)
Odpovedať
@15nisa Vyskúšaj, som zvedavá, či bude chutiť. :-) No mne to teraz ide veeeľmi pomaličky. Začala som 23. 6., odvtedy mám dole necelých 15 kg.
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko kočeny, tak ako sa dnes máte??? Dnes budem mať ťažký deň, čo sa stravy týka, v robote budem dlhooo, lebo idem ešte na nemčinu, takže domov prídem cca 17.20 hod, a keďže som včera nič nestíhala, tak tu mám dnes so sebou v práci mlieko, to som práve dopila s otrubami, a ešte som mala doma tvaroh, ten si dám na obed a ešte som si kúpila také tie hotové pudingy, čo je hore šľahačka, vanilkový aj čokoládovy, viem, že to by som moc nemala, ale našťastie je tam nízkotučné mlieko:-) No a to je tak všetko, pomooooooc už teraz :-) sophiesxoll - to máš pekný úbytok, ja som na DD od 7.6. a dole mám 12 ;-) No a ešte mi povedz, ako chutili tie hokaido hranolky??? ja som to vyskúšala z klasickej cukety, jedlé to bolo, ale s hranolkami to nemalo teda spoločné nič :-p -
Odpovedať
@sophiesxoll že pomaličky :-D veď mať tak toľko kg dole ako ty za taký čas som majster :-D gratulujem , si musela mať pevnú vôľu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a prosím vás, kde ste všetky??????? to prečo je tu tak mŕtvo???? či ste už tak schudli, že ste sa stratili ??? :-D no šup šup, pekne na fórum dievčence ;-)
Odpovedať
@olovo80 Prepáč, že tak neskoro, hádam, Ti aj niekto napísal. Bravčové sa nesmie, ale ja som si dávala chudé už aj v prvej a kilá išli aj tak dolu :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte dukanky :) Zajtra idem na dovču, tak sem nebudem chodiť :) Takže nech sa Vám darí. Bola som u lekára. Brali mi krv. Moje výsledky sú úžasné :) Všetko v najmenšom poriadku. Padanie vlasov je vraj normálne pri takom úbytku kg. Takže mi lekár odporúčal zastabilizovanie váhy a potom pokračovať. Stabilizáciu mám teraz, lebo furt len hreším :D a na dovolenke ani nehovorím ako budem :D ale baby po dovolenke idem na to na 100%, jednoducho do konca roka budem vymakaná a hotovo :D Držte sa tu :)
Odpovedať
@zuzana018 @15nisa No baby, ale ja ešte takých 20 potrebujem dať dole. :-D A išlo to hlavne zo začiatku, tak 6/mesiac, to boli super časy. :-) Teraz som asi 3 kilá dala dole od pólky augusta. 8-( Ale však čo, hlavne, že to ide dole a nie hore...a pevná voľa no neviem, pravidelne si dopriavam večer dukanovskú nutelu. :-D Som hrozne na sladké no. :-) Som hlavne zvedavá, keď sa vrátim z dovolenky, čo to bude. =-) Zuzi, no na hranolky sa to až tak nepodobalo, veru. :-D Ale dala som si tam korenie na americké zemiaky a kúsok olivového oleja... Plus kečup a bolo to ok. :-) Určite lepšie ako z cukety, tá tekvica je dosť tvrdá, takže to malo v pohode tvar a všetko, robila som to aj so šupkou. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba ahoj moja, si tu nejaký čas nebola :-( Uži si dovolenku, zaslúžiš si ju, bude vám krááásne a my ti tu budeme tíško závidieť - samozrejme, že v dobrom. Som myslela aj na alore, tá sa už vypeká a shopuje :-D Ty to kam ideš???? my akosi pamäť prestáva slúžiť..ach bože, a to mám len 34..čo bude potom??? :-N =-) =-) x-)
Odpovedať
@lajba Uži si dovolenkuu. :-) Ja si užijem tiež a po dovolenkách začneme obe zas intenzívne! :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll moja, na teba by som aj zabudla...jasnačka, aj tebe prajem krásnu dovolenku, užite si to, veď ste krásne štíhle dukanky ;-) a ty to ideš kam??? pýtala som sa už? vravím...pamäť mi neslúži .-)))
Odpovedať
@zuzana018 @sophiesxol Ďakujem baby :) Ideme na Havaj, tak sa teším a mám aj stres už :D ešte stále trčím v robote a ráno o siedmej letíme z viedne, nie sme pobalení nič :D to bude stresu a nadávok :D ale takých dovolenkových :) Držím Vám palce, nech Vám to pekne ide a keď prídem, chcem si čítať samé pozitívne príspevky :))) Alore sa už opeká, to je pravda, som zvedavá na ňu ako sa má :) a aj Cherry so svadobnými prípravami...potom chcem vedieť o všetkom :)
Odpovedať
@zuzana018 Ďakujeem. :-) Nevadí, ja sa tiež pýtam všetkých dookola to isté, ale myslím, že si sa nepýtala. :-) Ale už som to tu asi spomínala, ideme pochodiť Turecko, žiadne povaľovanie na pláži (no, trošku :-N ), takže dúfam, že tam veľmi nepriberiem. Ale užijem si to určite, už sa neviem dočkať. :-) @lajba Waaw, exotika. :-) No tak po robote rýchlo domov a šup-šup zbaliť všetko ako v Cestovinách. :-D Hlavne nezabudni doklady a peniaze. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba diky za odpoved,hoc som si myslela ze sa nesmie,to mam este z atkinsonovej diety,nevadi,len viem ze bravcove maso nepatri k bielkovinam a zaludok prave toto masko vie najtazsie spracovat,ale pre mojho muza stale robievam a jak si pisala ze si to ides dat som si myslela ze sa smie,ale diky
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 babika moja,nebolo ma cely den,ale zajtra tu uz budem,tak ti napisem
Odpovedať
@sophiesxoll i ja milujem sladké ;-) dávam si 70% horkú čokoládu , ale není to ono :-| tak čo už ..a dovolenky sa neboj , len si uži :-) ja som pribrala 1,5kg na dovolenke :-N ale už je to dole..ale stálo to za to :-D
Odpovedať
@15nisa Ja ešte niekedy DIA čokoládu. :-D Ale to len výnimočne, keď som niekde dlhšie bez toho, aby som si mohla spraviť nutelu. :-D Užijeem, však sa tej dovolenky neviem dočkať už viac ako 3 mesiace. :-) To bol vlastne jeden z motorov, prečo som sa dala na Dukanku, sme objednali dovolenku a povedala som si, že do tej doby niečo so sebou musím spraviť. :-)
Odpovedať
@sophiesxoll i mňa poháňala myšlienka na dovolenku :-) teraz zas to , že do Silvestra to bude už tak akurát ,ešte by som chcela takých 5 kg dať dole ;-) uvidím ako to pôjde :-D minule som pozerala v Bille , že dia milka aj takú môžeme ? ;-)
Odpovedať
@15nisa No neviem, či sa môže, asi nie, ale lepšie ako normálna, nie? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lajba - tak super, taká dovolenka, to už áno ;-) Juj, za hodinku ti to leetí, už asi stepujete na letisku, ale nevadí, čo nevidieť sa budeš promenádovať po náááádhernej pláži :-) sophiesxoll - áno áno, cesta po Turecku, už si spomínam, som sa raz aj pýtala, či nestretneš Šeherezádu a Sultána x-) 15nisa : ja som si dala prvotný cieľ na 65kg, a musím sa priznať, že som v to vôôôbec nedúfala, že sa mi to podarí, akosi som si neverila :-. |-| Dnešná váha ráno 67,4 kg, a to mám aj svoje dni a veru, nie všetko čo zjem je OK, tak som veľmi rada a prekvapená. Do Vianoc by som chcela mať určite tých 65 kg, a som sa rozhodla, že ak sa bude ešte dať, tak na tých 62 - 60???? kg by som chcela ísť - ale to by som už vážne že bola super, lebo tak som sa neprekonala ešte nikdy v živote :-p olovo: budem čakať..a kde si sa flákala celý deň, ha?
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko prajem úplne všetkým ;-) dnešná váha 67,4 kg tak jupii, teším sa, pomaličky to klesá :-) všerajšie menu, B-deň: R: mlieko + otruby D: vanilkový puding, káva s mliekom O: pečenié kuracie stehno, baranie rohy, 1 kyslá uhorka (viem, je to zelenina, ale bez toho by som to mäso nezjdela) Ol: kakaový puding x-) V: pečené hydinové párky, kečup Fit, uhorka kyslá x-)
Odpovedať
@zuzana018 Áno, aj ja si už spomínam, že si sa na to pýtala. :-) A ináč, tiež mám dnes v jedálničku pečené stehno a párky a na raňajky mlieko. :-)
Odpovedať
@sophiesxoll Myslim,ze 70% na cierna cokolada je lepsia ako biela dia.Ale to je len moj nazor.Teda zdravsia.Tu tekvicku som dnes robila,nakrajala na kocky,posypala vegetou,trosku olivoveho oleja/malo/,nakrajala pol cibulky a ku koncu som nechala zapiect 2 platky chudej sunky.Bolo to vynimocne chutne./Vegeta bez MSG/. :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 ahoj zuzi,som tu,ako sa mas,gratulujem ku vahe tvojej,ja sa dnes odvazim dam vediet,dnes bielko den u mna
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?