Menu Forum

Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

2. mar 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
15nisa
Registrovala sa 30. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 161 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
15nisa
Registrovala sa 30. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 161 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte emoticon ako čítam tak si samé dobroty vyvárate emoticon ja som mala dnes škvareničku a večer si dám jogurt a zacvičím si emoticon a vy máte dnes aký dník ? emoticon
18. sep 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
olovo80
Registrovala sa 15. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 585 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
olovo80
Registrovala sa 15. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 585 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 @15nisa bielkovinovy,bohuzial emoticon
18. sep 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
Registrovala sa 27. augusta 2011 na beremese.cz. Pridala 143 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 Ja som dneska mala na raňajky pizzu. emoticon A cez víkend som si kúpila hokkaido tekvicu tak už som mala hokkaido hranolky, včera som spravila kooopec hokkaido polievky a stále polovica tekvice v chladničke. emoticon
18. sep 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
15nisa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
15nisa
  • Nevie kedy bude svadba
 @sophiesxoll a ako robíš tu polievočku ? emoticon
18. sep 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
15nisa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
15nisa
  • Nevie kedy bude svadba
 @olovo80 ja zas zajtra emoticon akurát som si pochutila na šaláte a tuniakovi emoticon
18. sep 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @15nisa Len som popražila cibuľku na troške olivového oleja, pridala nastrúhanú tekvicu, potom zaliala vodou a osolila, trochu okorenila a nechala zmäknúť, ani nie polhodinku. Potom som to už len rozmixovala. Čo som ochutnala, tka to chutilo fajn, ale uvidím zajtra, že či naozaj. emoticon
18. sep 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
15nisa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
15nisa
  • Nevie kedy bude svadba
 @sophiesxoll tak to vyskúšam emoticon a ako sa ti darí ? koľko už máš dole , ak sa môžem spýtať emoticon
18. sep 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @15nisa Vyskúšaj, som zvedavá, či bude chutiť. emoticon No mne to teraz ide veeeľmi pomaličky. Začala som 23. 6., odvtedy mám dole necelých 15 kg.
18. sep 2012 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
Registrovala sa 6. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 706 príspevkov. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
Registrovala sa 6. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 706 príspevkov. Má 5 priateľov.
 dobré ránko kočeny, tak ako sa dnes máte???
Dnes budem mať ťažký deň, čo sa stravy týka, v robote budem dlhooo, lebo idem ešte na nemčinu, takže domov prídem cca 17.20 hod, a keďže som včera nič nestíhala, tak tu mám dnes so sebou v práci mlieko, to som práve dopila s otrubami, a ešte som mala doma tvaroh, ten si dám na obed a ešte som si kúpila také tie hotové pudingy, čo je hore šľahačka, vanilkový aj čokoládovy, viem, že to by som moc nemala, ale našťastie je tam nízkotučné mliekoemoticon
No a to je tak všetko, pomooooooc už teraz emoticon

sophiesxoll - to máš pekný úbytok, ja som na DD od 7.6. a dole mám 12 emoticon No a ešte mi povedz, ako chutili tie hokaido hranolky??? ja som to vyskúšala z klasickej cukety, jedlé to bolo, ale s hranolkami to nemalo teda spoločné nič emoticon -
19. sep 2012 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
15nisa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
15nisa
  • Nevie kedy bude svadba
 @sophiesxoll že pomaličky emoticon veď mať tak toľko kg dole ako ty za taký čas som majster emoticon gratulujem , si musela mať pevnú vôľu emoticon
19. sep 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 a prosím vás, kde ste všetky??????? to prečo je tu tak mŕtvo????
či ste už tak schudli, že ste sa stratili ??? emoticon
no šup šup, pekne na fórum dievčence emoticon
19. sep 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
Registrovala sa 20. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 194 príspevkov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
Registrovala sa 20. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 194 príspevkov. Má 3 priateľov.
 @olovo80 Prepáč, že tak neskoro, hádam, Ti aj niekto napísal. Bravčové sa nesmie, ale ja som si dávala chudé už aj v prvej a kilá išli aj tak dolu emoticon
19. sep 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
 Ahojte dukanky emoticon Zajtra idem na dovču, tak sem nebudem chodiť emoticon Takže nech sa Vám darí. Bola som u lekára. Brali mi krv. Moje výsledky sú úžasné emoticon Všetko v najmenšom poriadku. Padanie vlasov je vraj normálne pri takom úbytku kg. Takže mi lekár odporúčal zastabilizovanie váhy a potom pokračovať. Stabilizáciu mám teraz, lebo furt len hreším :D a na dovolenke ani nehovorím ako budem :D ale baby po dovolenke idem na to na 100%, jednoducho do konca roka budem vymakaná a hotovo :D
Držte sa tu emoticon
19. sep 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @zuzana018
@15nisa

No baby, ale ja ešte takých 20 potrebujem dať dole. emoticon A išlo to hlavne zo začiatku, tak 6/mesiac, to boli super časy. emoticon Teraz som asi 3 kilá dala dole od pólky augusta. emoticon Ale však čo, hlavne, že to ide dole a nie hore...a pevná voľa no neviem, pravidelne si dopriavam večer dukanovskú nutelu. emoticon Som hrozne na sladké no. emoticon
Som hlavne zvedavá, keď sa vrátim z dovolenky, čo to bude. emoticon
Zuzi, no na hranolky sa to až tak nepodobalo, veru. emoticon Ale dala som si tam korenie na americké zemiaky a kúsok olivového oleja... Plus kečup a bolo to ok. emoticon Určite lepšie ako z cukety, tá tekvica je dosť tvrdá, takže to malo v pohode tvar a všetko, robila som to aj so šupkou. emoticon
19. sep 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @lajba ahoj moja, si tu nejaký čas nebola emoticon
Uži si dovolenku, zaslúžiš si ju, bude vám krááásne a my ti tu budeme tíško závidieť - samozrejme, že v dobrom.
Som myslela aj na alore, tá sa už vypeká a shopuje emoticon
Ty to kam ideš???? my akosi pamäť prestáva slúžiť..ach bože, a to mám len 34..čo bude potom??? emoticon emoticon emoticon emoticon
19. sep 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @lajba Uži si dovolenkuu. emoticon Ja si užijem tiež a po dovolenkách začneme obe zas intenzívne! emoticon emoticon
19. sep 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @sophiesxoll moja, na teba by som aj zabudla...jasnačka, aj tebe prajem krásnu dovolenku, užite si to, veď ste krásne štíhle dukanky emoticon
a ty to ideš kam??? pýtala som sa už? vravím...pamäť mi neslúži .-)))
19. sep 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
 @zuzana018 @sophiesxol
Ďakujem baby emoticon Ideme na Havaj, tak sa teším a mám aj stres už :D ešte stále trčím v robote a ráno o siedmej letíme z viedne, nie sme pobalení nič :D to bude stresu a nadávok :D ale takých dovolenkových emoticon
Držím Vám palce, nech Vám to pekne ide a keď prídem, chcem si čítať samé pozitívne príspevky emoticon))
Alore sa už opeká, to je pravda, som zvedavá na ňu ako sa má emoticon a aj Cherry so svadobnými prípravami...potom chcem vedieť o všetkom emoticon
19. sep 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @zuzana018 Ďakujeem. emoticon Nevadí, ja sa tiež pýtam všetkých dookola to isté, ale myslím, že si sa nepýtala. emoticon Ale už som to tu asi spomínala, ideme pochodiť Turecko, žiadne povaľovanie na pláži (no, trošku emoticon ), takže dúfam, že tam veľmi nepriberiem. Ale užijem si to určite, už sa neviem dočkať. emoticon

@lajba Waaw, exotika. emoticon No tak po robote rýchlo domov a šup-šup zbaliť všetko ako v Cestovinách. emoticon Hlavne nezabudni doklady a peniaze. emoticon
19. sep 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
olovo80
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
olovo80
  • Nevie kedy bude svadba
 @lajba diky za odpoved,hoc som si myslela ze sa nesmie,to mam este z atkinsonovej diety,nevadi,len viem ze bravcove maso nepatri k bielkovinam a zaludok prave toto masko vie najtazsie spracovat,ale pre mojho muza stale robievam a jak si pisala ze si to ides dat som si myslela ze sa smie,ale diky
19. sep 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
olovo80
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
olovo80
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzana018 babika moja,nebolo ma cely den,ale zajtra tu uz budem,tak ti napisem
19. sep 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
15nisa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
15nisa
  • Nevie kedy bude svadba
 @sophiesxoll i ja milujem sladké emoticon dávam si 70% horkú čokoládu , ale není to ono emoticon tak čo už ..a dovolenky sa neboj , len si uži emoticon ja som pribrala 1,5kg na dovolenke emoticon ale už je to dole..ale stálo to za to emoticon
19. sep 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @15nisa Ja ešte niekedy DIA čokoládu. emoticon Ale to len výnimočne, keď som niekde dlhšie bez toho, aby som si mohla spraviť nutelu. emoticon Užijeem, však sa tej dovolenky neviem dočkať už viac ako 3 mesiace. emoticon To bol vlastne jeden z motorov, prečo som sa dala na Dukanku, sme objednali dovolenku a povedala som si, že do tej doby niečo so sebou musím spraviť. emoticon
19. sep 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
15nisa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
15nisa
  • Nevie kedy bude svadba
 @sophiesxoll i mňa poháňala myšlienka na dovolenku emoticon teraz zas to , že do Silvestra to bude už tak akurát ,ešte by som chcela takých 5 kg dať dole emoticon uvidím ako to pôjde emoticon minule som pozerala v Bille , že dia milka aj takú môžeme ? emoticon
19. sep 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @15nisa No neviem, či sa môže, asi nie, ale lepšie ako normálna, nie? emoticon
19. sep 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 lajba - tak super, taká dovolenka, to už áno emoticon Juj, za hodinku ti to leetí, už asi stepujete na letisku, ale nevadí, čo nevidieť sa budeš promenádovať po náááádhernej pláži emoticon

sophiesxoll - áno áno, cesta po Turecku, už si spomínam, som sa raz aj pýtala, či nestretneš Šeherezádu a Sultána emoticon

15nisa : ja som si dala prvotný cieľ na 65kg, a musím sa priznať, že som v to vôôôbec nedúfala, že sa mi to podarí, akosi som si neverila emoticon emoticon Dnešná váha ráno 67,4 kg, a to mám aj svoje dni a veru, nie všetko čo zjem je OK, tak som veľmi rada a prekvapená. Do Vianoc by som chcela mať určite tých 65 kg, a som sa rozhodla, že ak sa bude ešte dať, tak na tých 62 - 60???? kg by som chcela ísť - ale to by som už vážne že bola super, lebo tak som sa neprekonala ešte nikdy v živote emoticon

olovo: budem čakať..a kde si sa flákala celý deň, ha?
20. sep 2012 o 06:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 dobré ránko prajem úplne všetkým emoticon
dnešná váha 67,4 kg tak jupii, teším sa, pomaličky to klesá emoticon
všerajšie menu, B-deň:
R: mlieko + otruby
D: vanilkový puding, káva s mliekom
O: pečenié kuracie stehno, baranie rohy, 1 kyslá uhorka (viem, je to zelenina, ale bez toho by som to mäso nezjdela)
Ol: kakaový puding emoticon
V: pečené hydinové párky, kečup Fit, uhorka kyslá emoticon
20. sep 2012 o 06:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @zuzana018 Áno, aj ja si už spomínam, že si sa na to pýtala. emoticon A ináč, tiež mám dnes v jedálničku pečené stehno a párky a na raňajky mlieko. emoticon
20. sep 2012 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vancouver
Registrovala sa 28. marca 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 68 príspevkov. Má 2 priateľov. Vancouver, Kanada.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
vancouver
Registrovala sa 28. marca 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 68 príspevkov. Má 2 priateľov. Vancouver, Kanada.
  • Nevie kedy bude svadba
 @sophiesxoll
Myslim,ze 70% na cierna cokolada je lepsia ako biela dia.Ale to je len moj nazor.Teda zdravsia.Tu tekvicku som dnes robila,nakrajala na kocky,posypala vegetou,trosku olivoveho oleja/malo/,nakrajala pol cibulky a ku koncu som nechala zapiect 2 platky chudej sunky.Bolo to vynimocne chutne./Vegeta bez MSG/. emoticon emoticon emoticon
20. sep 2012 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
olovo80
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
olovo80
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzana018 ahoj zuzi,som tu,ako sa mas,gratulujem ku vahe tvojej,ja sa dnes odvazim dam vediet,dnes bielko den u mna
20. sep 2012 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš