Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
halooo ahojte, no co som sa bala, ze tu priberiem, som podla svokrinej vahy schudla tak 1.5 az 2 kila :-D stresy, nervy a nahanacky okolo svadby robia svoje :-) uvidime co mi povie moja vaha ked sa vratim naspat do dublinu :-) dnes vecer oslava kamaratovej 30tky, domaca slivovicka a dietnou kofolou to isti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania jeej Chery, ahoj :-) to fakt? -1,5 -2kg???? aj ja chcem...kde si, žeby som sa pridala :-D :-p
Odpovedať
@cherrymania Ahoj cherry. :-) Asi je dobré postavenie mesiaca, slnka či iných vesmírnych telies, pretože potom, čo som v utorok ráno mala o 0,9 viac, tak behom dvoch dní sa to vrátilo do normálu a dnes som mala skoro o kilo menej. :-) Takže od utorka úbytok tak 1,9 kg, slušné, nie? :-D No uvidíme, či sa mi to ďalšie dni nevráti aj s úrokami. :-S A Ty si poriadne uži oslavu. :-)
Odpovedať
Ahojte dukanky,zvlast olovo80.neda mi nereagovat na teba.par stran som si precitala a mala by si vediet,ze DD nie je o krvnych skupinach,ze v utocnej faze nesmies ovocne jogurty, iba v druhej faze a aj to len jeden na den a aj treba studovat zlozenie,hlavne aky cukor obsahuje.ziadna fruktoza.si v utocnej faze velmi dlho.tebe to vyhovuje,ale tvojmu telu nie.nebudes mat hned z toho problem,ale casom.casom si telo zacne pytat co si mu odopierala a zacnes sa prejedat nevhodnym jedlom.druha faza je o chudnuti a pridavani jedla.tak zacni papat co treba a nemen si pravidla.drzim prsteky vsetkym dukankam.
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenkasn ahoj,moja,ja som ovocne jogurty nejedla,len s ovocnou prichutou,kde nebolo ani gram ovocia,to mam prestudovane neboj,ja viem ze som bola v utocnej dlho,ale neni to s tym ze po case sa zacnem prejedavat,neboj,to musi byt v hlave,a ja to mam,najma teraz ked vidim vysledok na sebe,a to nie od diety ale dieta plus kardio co robim kazdy den,ale diky za radu
Odpovedať
Profilova fotka
pekny weekend vam prajem baby,takze dnes je prvy den druhej fazy,na obed si pripravim kuracie prsie na sampionoch a k tomu bylinkovu omacku,a samozrejme nesmi chybat ani kolacik dukan,som si myslela ze si uzijem tu zeleninu niekolko dni,ale to len dnes, a zajtra ze zas bielko den,idem robit kardio a potom vam dam vediet aktualnu vahu,ani sama neverim ze som bola tak statocna a vydrzala som celu tu prvu fazu a to 10dni,v zivote sa mi nestalo ze by som neprerusila dietu hoc len kusnutim do keksika a to mam 31rokov,tak drzte mi palce,za chvilu sa vratim
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenkasn a samozrejme viem ze dukan neni o krvnych skupinach,citaj pozornejsie co pisem,prosim
Odpovedať
olovo80 teraz som nasla na nete ze Dr Dukan podla krvnej skupiny 0,ze zakazane jedla jogurty,tvaroh,nizkotucne mlieko,OVSENE OTRUBY,kapusta,kava,colaskorica,vanilka atd,baby je to blud alebo fakt?Tak potom jaku materinu kontu mam jest?Tak teraz jak,urobila som chybu ze som si dala kolac z ovsenych otrub a navyse s jogurtom0%??????????????????Baby odpiste,cakam vase nazory,najma tych co mate prestudovanu knizku,teraz som sa nas.....la 10. sep o 09:40 • Odpovedz • Páči sa mi to viem dobre citat a ostatne nebudem radsej uz komentovat.
Odpovedať
Ja som netvrdila,ze to nemas nastudovane,len som reagovala na tvoje prispevky.
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenkasn tak preto ti hovorim ze citaj pozorne,nebol to ovocny ani krvna skupina :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok,baby kardio za mnou,uz sa mi pecie kolacik aj obed fajny,idem do sprchy a dam vam vediet vahu
Odpovedať
Profilova fotka
tak,dnesna vaha 59.5,neskutocne sa tesim,ale uz sa idem najest,myslim tie kuracie prsia zapecene so sampionmi a mozarellou a k tomu tu bylinkovu omacku
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte :-) mmentálne mi váha kolíše 63-63,5 :-( to robia tie svoje dni :-( aj Vám to tak robí? cítim sa momentálne ako balón, len šprnknúť a letím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa to nevadi,to prejde
Odpovedať
@olovo80 to dúfam :) a ako víkenduješ ? spravila si si včera ten obedík ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa ahoj moja,celi vikend som len upratovala prala,zehlila,ano vcera som si dala do zaludka,urobila som perfektny obed s tymi sampionami s paradajkami aj ta bylinkova omacka bola dobra,no dnes zas len tak na sucho s bielkovinami :-D ,ale nevadi zajtra je opat zeleninka,a ty,co noveho uteba?
Odpovedať
@olovo80 Ahoj :-) nové ani nič , dúfam že sa to už ustáli ;-) teraz sa do piatku nebudem vážiť , tak som zvedavá či ma váha prekvapí :-D idem si ja vypiť mliečko , pekný začiatok týždňa ti prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby,takze dnes na obed dukan pizza,vynikajuca,hned potom jak som sa najedla som sa aj odvazila,vaha je stale na 59kg,hoc som si myslela ze to bude viac ale nie,je to super,pekny den vam prajem,a len mimochodom kde ste vsetci?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, zdravím vás všetky. A čože som tu dnes prvá??? Nejako to tu "vädne", čo sa deje??? :-( Ako pokračujete? chváľte sa! Ja posledné dni často porušujem diétu :-( nič veľkého a nič strašného, ale furt ma niečo pokúša, čomu v posledných dňoch, asi kvôli stresom neviem odolať. Váha našťastie nestúpa, ale ani nejako výrazne neklesá =-) |-| Prajem pekný deň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 no ja som tu stale,u mna vaha 59,co ma tesi,konecne si tu,celi vikend nikto a ani vcera,inac vcera na obed som mala tu pizzu co si mi dala recept,bolo to vynikajuce
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj moja - ja som mala víkend plný, bola som rada, keď bol večer,a včera sme behali s deťmi po vyšetreniach od 09,00 do 13.00, potom ešte rýchlo obchod, nákup, a podvečer sme grilovali, posedeli sme si, bolo pekne, tak ešte využívame čas. No, a ako vždy, hlásim sa z práce :-p :-D Tú pizzu mám aj ja rada. Čo si si na ňu dala?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 zuzi,dostala si moj list co som ti pisala pred chvilkou?Ked nie tak mi len napis co a jak s detmi,ok?No na tu pizzu som dala taky paradajkove pyre s cesnakom jak si pisala ty,dalej sampiony paradajku,papriku na kocky,cibula a kuraciu sunku,bolo to vynikajuce
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 zuzi,zajtra mam zelenovy den,budem robit spagety,ale neviem ci v druhej faze sa moze skrob alebo nie,napis ked to vies,a ja viem ze ty to vies :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
špagety sú z múky a tá povolená nie je, takže ak myslíš klasické špagety, tak veru nie :-|
Odpovedať
@olovo80 V druhej faze sa moze 1PL kukuricneho skrobu ako tolerovana potravina. Teda spagety len take nakrajane rezance z palacinky, ktoru upecies z vajca, mlieka a skrobu - daj si na to omacku a mas.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 zuziiiiiiiiiiiiiiiii,ta co si,ze muuuuuuuuuuuuuka????Nie,ja som mala na mysli dukanovske |-|
Odpovedať
Profilova fotka
@lulian velmi pekne ti dakujem,presne tento recept som videla dnes rano a a preto som sa pytala na skrob,si ma potesila,uz teraz mam chut na tie spagety a samozrejme ze bude na to priloha dajaka maskovo-zeleninova :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lulian aha, tak také áno :-) už si to škúšala???
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lulian @zuzana018 a jak sa vlastne robia tie palacinky(rezance na spagety)na panvici bez oleja?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?