Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba tak som si dala trochu zapekaných müssli s čoko, asi tak za hrsť len, a zapila mliekom..no, hneď mi je lepšie :-p
Odpovedať
Baby, ráno sa postavím na váhu a + 900. :-( Nechápem prečo taký brutálny nárast, M ešte prísť nemá, včera som nejedla nič výnimočné (ráno kakao, potom kurací vývar s mäskom, potom 2 kuracie stehná dolné a poobede "koláč z mikrovlnky", večer som jedla už len polievku asi 3x, len čistú vodu...no a vlastne večer ešte nutelu, ale to si zvyknem dopriať často). Teda dosť ma to rozosmutnilo, počas DD neviem či mi vôbec niekedy išla váha hore a teraz zrazu takto radikálne som sa posunula späť o 2 - 3 týždne. Ešte som včera bola konečne po dlhšej dobe poriadne na wc, tak som sa naopak tešila, že to dnes bude menej... :-N Neviete čím to môže byť? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll ja ti asi moc neporadím, keďže mne sa to stáva pravidelne, a nemyslím si, že je to podmienené vyslovene tým, čo zjem deň pred. Zo začiatku ma to veľmi bralo, ale teraz, síce ten pohľad pekný nie je, ale už to tak neberiem ;-)
Odpovedať
@alore šak už sa tej dovolenky neviem dočkať :) som si stanovila nový cieľ :) váhu neriešim už, vidím na sebe zmeny a váha stojí vďaka cvičeniu, takže už s na ňu nesústreďujem, dôležitý je vizuálny efekt :) Takže po dovolenke idem na to na 100%, teraz idem tak na 90% - 80%, takže po dovolenke zamakám, lebo termín mám stanovený do konca roka :) Keď už vtedy nebudem spokojná, tak neviem už čo urobím so sebou :D Kedy odlietaš vlastne? :)
Odpovedať
@cherrymania veď toto, že leto je najhoršie na diétovanie :D furt nejaká grilovačka, oslava a neviem čo :D nejako to určite ustojíš :) S tou váhou a obavami, podstatné je, že si to teraz už uvedomuješ, takže je to ok :)
Odpovedať
@sophiesxoll nerieš váhu často. Váž sa každý deň, ale do úvahy ber váhu len raz za týždeň. Stanov si deň. Váha sa v priebehu týždňa stále mení a kolíše. To, že máš teraz viac skoro o jedno kg ešte neznamená, že je to tuk. Môže to byť voda v tele....niektoré potraviny viažu vodu v tele...fakt nestresuj a pokračuj:)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 studentska neni moc dobra,akoze je,ale vies.....hej zvladam,u nas leje a poriadne sa ochladilo,som zakryta s dekou a pozeram tv,este aj leniva som zostala :-S
Odpovedať
@lajba @zuzana018 Ďakujem baby, mňa to teda dosť šokovalo, lebo sa mi to ešte za tie 3 mesiace nestalo, maximálne o kúsok vyššie, ale väčšinou mi váha klesla, potom pár dní stála, potom zas klesla...Ale takto hore ešte nešla... Tak si to neviem vysvetliť, čo tak zrazu..Ale snáď to bude ok. Aj keď mať do dovolenky pod 70, to už teda fakt nedám. :-(
Odpovedať
@olovo80 a aj cvičíš ? :-) jooj čo by som dala za 5 na začiatku :-D mám teraz , aspoň v sobotu bola 63,5 ;-) uvidíme čo bude v sobotu :-)
Odpovedať
ahojte zienky, o 9 hodin letim na slovensko, snad budem mat cas pisat aj ked budem doma... drzte palce, nech nepodlahnem slovenskym korbacikom, klobaskam , slaninke a hlavne parizskemu salatu a obycajnym rozkom! :-D :-D :-D :-D toto tu v irl totizto neexistuje :-) :-) :-) tak sa najte krasne ja sa ozvem asap
Odpovedať
@alore @cherrymania @lajba @olovo80 a všechny dukanky, moc vás zdravím!! nějak jsem nestíhala, manžel dostal výpověď, tak jsme sháněli práci, já jsem z toho byla pěkně na nervy, protože nás živí, když já jsem na mateřské (předtím jsem jen studovala -)) a tak jsem se bála, jak to zvládneme, ale akorát jel do nové práce na noční, tak snad se mu tam bude líbit..Jinak jsem dostala rehabilitace kvůli páteři a zákaz skákání, běhání a všeho, čím bych zatěžovala klouby -(, takže mám za sebou jen 1level jillien a na druhý nemůžu najet, až se mi to koleno uklidní.Normálně jsem přišla na rehabky a sestřička mi začala dávat elektriku.Myslela jsem, že to připne normálně na záda, ale né -) ona mi to doktorka napsala na stehna :-) kvůli zpevnění svalů a tím vazů kolene, Normálně mi to úplně stahuje ten sval-tak si takhle cvičím vleže -)) Jinak jsem tedy JM s lítostí nahradila Pilates, to mě baví, ale mám jen 20 min, tak to je mi málo, ještě cvičím s činkama, nějaké sedy lehy a orbitrek jsem dnes opatrně zařadila -) (jen 20 min raději a koleno snad dobré, tak zítra navýším).. @alore ahojky, prosím, jak si cvičila tu třičtvrtě hoďky ten pilates, nemáš nějaký odkaz, že bych zkusila Tvou sestavu? děkuji moc. A už se chystáš, co? kdy letíš? krááásněě si to užij!! Budéš nááádherná v plavkách! Pak budeme čekat fotečku pro inspiraci;-) @sophiesxoll to Ti věřím, že to byl šok na té váze, ale určitě to bude hned zas dobré, jak píšou holky, jen voda ;-) Normálně jsem byla na dámské jízdě v sobotu, tančila jsem celou noc až do rána, dala si pár piv (já zatím na dietě nejsem), a čekala jsem nárůst váhy,a já jsem ráno měla o 1,5kg méně--tj 72,0kg, to jsem měla naposledy před 5,5 roky. No, ale radost mi nevydržela, protože hned v pondělí jsem měla o celé 2kg!! více -( To mě moc mrzí, 74kg jsem teď na váze už dlouho neměla, furt se to drželo tak kolem 73,2-73,7 kg..Tak nevím. Asi se nebudu vážit, protože z toho mám nervy, že to neklesá a neklesá :-) zato všichni mi říkají, jak to dělám, že tak hubnu (ani se mi nezdá,ale trochu asi jo, kalhoty mám volné, trička už obleču ty, které jsem měla fakt napasované. Tak věřím, že vynechání cukrů, přidání dukan.pečiva a cvičení má nějaký úspěch. Já bych na tu dietu nejraději najela hned.. No, musím vydržet..:-) A hlavně se naučit jíst pravidelně.Snažím se, ale někdy prostě nestíhám, vím, že to je chyba.. Jsem se nějak rozepsala :-) tak snad neva..Krásný večer holky!!!!!!!!!!;-)
Odpovedať
@cherrymania krásně si to užij cherrynko! Drž se! a když si dáš korbačík, tak se svět určitě nezboří! ;-) ale přeji silnou vůli a šťastnou cestu!!!!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
@evicka333 Uff, tak to je normálne zákerné, že až obdeň sa zvýšila váha. ]-( Ja som to práve vôbec u seba nečakala, keďže žiaden prehrešok ani nič..tak uvidím, budem to pár dní pozorovať a snáď to rýchlo klesne späť. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby,dnes je 8-mi den v utocnej,dnes rano jak som sa obliekala zbadala som ze aj brucho mi splaslo,konecne,citim sa ok,hoc vcera od 5-tej som nic nejedla,mala som morcaciu salamu co samozrejme kupil manzel,a nasla som tam chlp,cele to dozral pes,jemu to nevadilo,vecer som musela vypit urologicky caj,cotila som ladviny,dnes je vsetko ok,spite este?Ci uz ste v robote?Neskorsie vam dam vediet dnesnu vahu
Odpovedať
@lajba Lajby ahoj 59,7 neverim ;-) :-) mam panicky strach ze priberiem na dovolenke, vcera som si kupila citanie fresh diet od skybovej, aj ked ju velmi neuznavam , ale aspon sa nespustim,ked to budem citat. Planujem sa tam zdravo stravovat podla moznosti, na vyber budem mat 8 restauracii, takze pohodka. Hlavne chcem jest vela ryb a morskych specialit :-D ranajky poriesim jogurtom otrubami, nejakym syrom (isto nebude nizkotucny) sunkou ( nebude mat aspon 90% masa) a zeleninkou, desiatu si dam vzdy nejake ovocie nech nemam chut na sladke, a na obed masko a zeleninku, olovrant nieco vymyslim, a na veceru si budem davat iba bielkoviny bez zeleninky, cize rybicku. Ale budem mat co robit odolat sladkym pokuseniam, co som videla fotky tamk maju prekrasne naaranzovane jedla aj sladke kolaciky, taka moderna gastronomia. Tesim sa uz velmi. Idem balit mam toho dnes etse vela a musim skocit aj do fitka. R- otrub. pecivko tunikova pomazanka D-2 nektarinky O- palacinky s domacim sliv. dzemikom Ol- mango jogurt+ biely jogurt V-este netusim asi si dam syr Babulky nie ze tu toho vela popisete kto to potom ma docitat :-D :-D :-D @cherrymania Ahoj cherry uzi si to na SR pekne satky si vyber a dopraj si aj trosku korbacika, klobasky, slaninky ved v Anglicku take nase nemas ;-) @evicka333 Ahoj kocka, urcite necvici ked ti lekari zakazali, ved cvicenie pocka,zdravie je prvorade,nie dieta, a po tych stresoch co si mala urcite ti vaha bude klesat jedna radost, a bez cvicenia ti to pojde rychlejsie ako s nim. A spevnis sa ked budes fit. Majte sa babulky, vela uspechov v chudnuti, nepolavujte, zatnite sa, ja viem ze to date :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa ano robim kardio kazdy den aspon 50min,uz je to pre mna svate,len vtedy neidem na bike ked fakt ze nemam cas,ale to uz musi byt,a ty,cvicis?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 kde si moja krasna?
Odpovedať
Profilova fotka
ok,vidim ze tu nie ste,takze dnesna vaha je 60.2,sa to trosku pohlo po vcerajsku,no v kutiku duse som dufala ze ukaze 5-ku,no este asi neprisiel cas :-( ,krasny den vam prajem
Odpovedať
Ahojte @Alore @zuzana018 @cherrymania ako sa dnes darí? mne sa teda nič nechce :D Dnešné menu: R: chlieb, maslo, vajíčko a domáce cherry rajčinky D: vlašské orechy, nektarinka, štyri kocky čokolády (70%) O: zapekaná cuketa so sójovým mäsom Ol: jogurt al. mliečny nápoj V: niečo z bravčového mäsa a zeleninky Samozrejme si odcvičím druhý level Jilian :) Pekný deň želám
Odpovedať
@lajba Oooch, kráľovstvo za Tvoje raňajky! :-( :-) :-)
Odpovedať
@olovo80 áno i ja cvičím buď idem behať alebo jillian :-) a niekedy obe :-D ako včera ;-) ..jooj tvoje pokroky sú super :-) a koľko krát za deň papáš ? ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa kolkokrat za den,no presne to neni nikdy,stale dajaky jogurt alebo salamka,ten kolac otrubovy mam kazde rano,ale pravdu ked ti mam povedat,odkedy robim utocnu fazu vobec nemam chut do jedla,a zjem len vtedy nieco ked mam bordel na jazyku,ale vypijem strasne vela kavy s mliekom a som aj fajciarka,takze je to aj kvoli tomu ze nemam chut,no este nikdy sa mi nestalo,aby som nemala chut na nieco dobre pocas diety,z toho som sama prekvapena,dnes som robila gulasovu s knedlikami pre rodinu a ani ma to netaha a pritom to milujem,no ze mi tak klesa vaha rapidne je to kvoli kardiu tiez,lebo ja ked sa nehybem,tak amen,nieze mi vaha stoji ale stupa,este potiahnem 2 dni v utocnej a potom idem do druhej,uz citim oblicky a to neni moc dobre ale vydrzim,dam si urologicky caj,a sobotu si dam kuracie prsia,dajaku cesnakovu omacku z jogurtu a s cibulou ,a mozno este urobim aj spenat,uz sa na to tesim,a ty jak pokracujes?
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba prosim ta,smie sa bravcove v druhej faze?
Odpovedať
@olovo80 Bravčové sa nemože. A Ty už neblbni s tou 1. fázou, on tie pravidlá ujo Dukan nevymyslel pre srandu, fakt. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko kočky, zdravím vás všetky, ako sa mi máte? Ja som tu veru nebola, hospitalizovali mi moju malú Bambulku, tak som bola v nemocnici s ňou, našťastie, len jednu noc, ale stačilo :-p Dnešná váha 68,2 kg ;-) , tak sa vytešujem, pretože v posledné dni fakt každý deň s niečim zhreším napr. včera - no čo kúpiť v nemocničnom bufete??? tak klasicka biela activia sladká = jogurt a kúpila som si jednu tekvicovú kocku, také pečivo, či čo to bolo - ale zasa, povedala som si, že lepšie ako vlašák a klasica rožok, no nie? x-)
Odpovedať
ahojte babule, tak prvy den na slovensku za mnou, odolala som vsetkemu, posledne jedlo 17:45 a bol to jogurt, mala som taky stiahnuty zaludok, ze som poriadne do seba nic nevedela dostat,vazila som sa vcera vecer na svokrinej vahe, to je taka stara, ani nie digitalna, a vecer som mala presne 60 , teda podla jej vahy, na mojej doma, by som mala na 100 62 kg, ale aspon tak orientacne nech si to sledujem ... vcera som bola na matrike, v kostole, dnes vecer mame prvu nauku ach drzte palce :-) a ozaj , ideme chutnat svadobne menucko, tak dnes si dzobnem z kazdeho trosicku :-) toto vazne musim spravit :-) idem si dat prazeniecku na ranajky s domacimi vajickami a prave odtrhnutymi rajcinkami na zahrade, aka vyhoda , ze priatel je z dediny :-) pre mna ako blavacku su domace rajciny luxus :-) majte sa krasne ...ozaj , take super acidko som si kupila, od zvolensky, vola sa fidko a je vanilkove ma 3% tuku hmmmmm jak vam zavidim, ze tu na svk mate teketo dobroty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania tak vitaj domka Cherynka naša :-) máš recht, domáce rajčinky sú celkom iné, lepšie :-) Pekne si všetko vybav, veru, milé povinnosti ťa čakajú :-) Ja som bola v sobotu na svadbe, a veru som tak zhodnotila, že ako dobré, že som sa vydávala už dávno (v auguste to bolo 11 rokov :-p), vtedy až tak nezáležalo na drobnostiach..teraz sme dostali každý krásne vytlačené svadobné menu, na rozlúčku malé čokoládky s ich menami a dátumom sobáša, nádherné švédske stoly...ako wow, nádherné, ale čo to muselo stáť peňazí, nervov a času.....
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko baby,dnes 9-ty den utocnej,ja som sa asi zblaznila,citim sa vynimocne dobre,uz sa mi pecie otrubovy kolacik,spite este?
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 Mel, neblázni, 9ty deň útočnej??? to nie je dobré, urobíš si horšie, ako lepšie, dnes si prosím ťa nasaď už zeleninu. Cítiť sa môžeš fajn, nevravím, že nie, ale tvoj organizmus to môže vnímať inak. Prosíííííím, aspoň paradajka, cuketa, zelený šalát - sľúb mi to! :-)
Odpovedať
@olovo80 Ahoj dnes som sa vážila a mám presne 63 kg :) tak konečne váha , čo som mala pred dovolenkou :-) ešte chcem dať 4 kg dole a budem šťastná x-) a s tými mojími chuťami je to teraz ťažké ,mám ,,svoje,, dni , tak som zvedavá ako to bude s váhou :-| ty vtedy nestagnuješ ? no idem si spraviť niečo dobré na raňajočky :) na obed sa chystám si spraviť kuracie trhance a hokaido hranolky :) ty čo budeš mať dobrého ? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?