Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
teraz som nasla na nete ze Dr Dukan podla krvnej skupiny 0,ze zakazane jedla jogurty,tvaroh,nizkotucne mlieko,OVSENE OTRUBY,kapusta,kava,colaskorica,vanilka atd,baby je to blud alebo fakt?Tak potom jaku materinu kontu mam jest?Tak teraz jak,urobila som chybu ze som si dala kolac z ovsenych otrub a navyse s jogurtom0%??????????????????Baby odpiste,cakam vase nazory,najma tych co mate prestudovanu knizku,teraz som sa nas.....la
Odpovedať
@olovo80 kasli na krvne skupiny potom by si asi len zo vzduchu zila :-D Ahojte babulky dnes 59,9 kg jupiii drzim vahu R- otrub. pecivko, philadelphia, tuniak, 10 kešu D- 2 male jablcka rozmixovane s nektarinkou a skoricou na kasicku mnamky mnam O- sosovicova polievka, kuraci perkeltik shirataki Ol- jogurtiky 2 mango a biely V-cottage Jillian+ fitko Uspesny tyzden Vam prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alore diky ti moc,aj ja si myslim ze to kok....na,prepac za vyraz :-D ,ja som spadla na 60kg,uplne som rada a aj ja to drzim,sice v utocnej faze sa ani neda nedrzat,idem si dat kavicku,pekny den
Odpovedať
@olovo80 A to kde si čítala, že Dukan a krvné skupiny? Však to by človek mohol jesť hmm...mäso a zelelninu, niektorú. :-D Na to fakt kašli. ;-) Ale knihu preštudovanú nemám. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll ja som to nahodou dnes nasla na nete a ani nie to som hladala,bola som sama z toho prekvapena,ale urcite ze na to nedam,kg mi idu krasne dole aj ked si dam jogurt a pod,som v utocnej faze 6-den,tak uvidim kolko este vydrzim,ked mi z toho drbne tak sa dam na druhu fazu
Odpovedať
@olovo80 Ale nepreháňaj to s tou prvou fázou, má sa držať podľa toho, koľko chceš schudnúť kíl, Ty si ju mala držať tak deň, dva podľa mňa. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll hej ja viem,mas pravdu,ale tak sa mi to zapacilo a aj taku sajbu som chytila jak nikdy predtym,velakrat som drzala diety a po 3 dnoch stale som nieco dobla,hoc len keksik alebo hranolku a potom odznova dieta a jojo atd,ale teraz neviem co sa stalo jednoducho ani ma netaha aby som si daco dala a pritom varim pre rodinu same mastne jedla a zakusky robievam tiez,a po druhe vaha sa pohla a to ma strasne motivuje,mozno uz je to aj psychycke ze silou mocou schudnut....neviem,ale mam na sebe dost sunecky este takze mam co robit,teraz som robila bike,idem do sprchy a potom sa odvazim,zatial
Odpovedať
Profilova fotka
ok,vaha po kardio 60.7,uz by som rada videla tu 5-ku na zaciatku
Odpovedať
Profilova fotka
kde ste vsetci?
Odpovedať
@olovo80 No však v druhej fáze sa nič tak výrazne nezmení, len sem-tam pridáš zeleninu. Určite to nepreháňaj s prvou fázou, telo potrebuje vitamíny. :-)
Odpovedať
@olovo80 Ahoj môžem sa spýtať aký máš jedálníček , keď sa ti tak super darí :-) a papáš aj makrelu ? som ju akurát jedla ale i tak sa mi zdala mastná i keď je tolerovaná potravina ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa nie,makrelu som v zivote nejedla,dnes je 7-mi den v prvej faze,co som mala v chladnicke za tych 7 dni bolo jogurty,jogurty s ovocnou prichutou(bez ovocia),ploskace,tvaroh,kuracia a morcacia sunka,a plus som brala vitaminy c a kalcium v sumivych tabletach,a skoro kazdy den kardio na bike,no myslim si ze prave kardio mi pomaha najviac(okrem diety)denne min600 cal dam dole,a samozrejme kazde rano si upeciem otrubovy kolac(lyzica a pol otrub,lyzica a pol jogurtu,1vajicko a sladidlo),a este aspon 7- 6 hod spanku,viac nestiham :-D ,a po tej osmej uz nepapam nic,tak asi tak,no mne sa zda ze moc rychlo som dala dole tie kg,no neni to voda,lebo som si davala pozor aj pred tym a tiez som robila kardio kazdy den,pas dnes rano je 73cm,pred dukan 76 a este pred tym 82,to zavysy aj od tela tiez jak reaguje,ja este chvilku zostanem v tej utocnej faze,sa mi to paci,a uz by som chcela tento tyzden vidiet tu 5-ku na zaciatku
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@sophiesxoll jasne,urcite nezostanem v prvej faze viac ako 10dni :-x :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok,baby idem vonku so psom a potom piect kolacik otrubovy,piste,nespite,dnes ma caka upratovanie cely den,tak zatial,pekne rano :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@ alore @cherrymania Všetky dukanky :) Zdravím Vás, nebola som cez víkend, ale tak nemám sa čím, absolútne čím pochváliť!!! Bola som doma u našich a boli hody, takže čo vám poviem...už sa spamätávam a prvé kilo z tých dvoch nabratých je dolu :D :D :D Aspoň som cvičila medzitým jedením :D Alore ja som dala celý druhý level, dokonca som striedala tie ťažšie cviky s ľahšími, len som bola KO na konci :D je to ťažšie ako prvý level :) Takže chápem, keď si pozerám na "googlovi" fotky, na ktorých majú pomaly vyrysované postavy po 30 dňoch. Priznám sa však, že dva dni som vynechala, teda necvičila som každý deň. Sakra :D Snáď to nevadí :) To postrúhané jablko do kaše je super nápad, vždy som si ho tam nakrájala. Zajtra si spravím tak :) Dnešné menu: R: otrubová kaša s jablkom, sušenými slivkami a goji D: 2 kiwi a hrsť orieškov O: kapustový šalát s tekvicovým olejom (nenormálny olej, mňaaam) a polka diétneho camembertu Ol: jogurt V: ešte neviem, ale niečo to bude :) Držte sa baby :)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko všetkým :-) Lajby, to naštve, že? trochu hriechu a bum 2 kg hore...to není féééééééér :-p Ale však ty si s tým rýchlo poradíš ako ťa poznám ;-) moja váha dnes ráno 68,6 kg, pomaličky sa to hýbe, ale po tých prehreškoch som rada, že sa vôbec hýbe :-) včerajšie menu BZ deň: R: červený melón, dva mesiačiky :-) D: káva s mliekom O: zeleninový šalát + tuniak Ol: zakysanka 1% tuku V. morčacie párky, paradajka, paprika, horčica
Odpovedať
ahoj lajby, alore, zuzka,olovo a nasa stratena pantherka a vsetky ostatne dukanky. Joooj @lajba veru poznam to aj ja , nejaky prehresok a vaha je hned hore, ja sa toho tiez bojim, zajtra letim na svk, pojdeme na chatu, bude vinobranie v BA, ,oslava mojho 2 rocneho krsniatka,kazdy den nieco, co ma bude nutit jest zakazane, ale pokusim sa vydrzat..slubujem, ked tak, na vinobrani si kupim kuraciu cigansku a zjem len maso :-D na chate, na grilovacke si prinesiem vlastne kura alebo rybu :-D na oslave maleho uz segra vie, ako sa stravujem, tak snad mi vyhovie malym kuskom niecoho dietneho... Vahu si drzim 60.9 mam normalne panicky strach z toho, ze priberiem, 8-( to nie je dobre, aby mi to neprerastlo cez hlavu ... @olovo80 nie si uz trosku dlho v tej prvej faze?? ja neviem, ale pre teba stacilo kludne par dni, daj do seba nejaku zeleninku... aby sa ti nedomotal organizmus... mne uz tyzden meskaju , vcera som si robila tehu test , ale traja nastastie nebudeme :-D citala som tu tusim davnejsie , ze baby mali problem s cervenou... stalo sa vam niekedy? mne prvykrat...tak sa cudujem....
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania no caves,jake paradne ze ides na svk,normalne ti zavidim :-( ,ja viem ze som dlho v tej prvej faze,ale chytila som sajbu jaku este nikdy v zivote,a tak jak ty pises ze panicky strach z pribratia,to teda mam aj ja,podla mna je to psychycke uz,ze tak sa zacina anorexia :-D :-D :-D :-D :-D :-D ,sranda,vcera mi manzel kupil 38-ky nohavice,jak to doniesol domov tak mu hovorim co si sa zblaznil,toto nebude dobre,a dobre bolo,ani som neverila.K tomu cervenemu len tolko ze ja som teraz skoncila v nedelu a mala som uplne slabo,a teraz ma strasne bolia vajecniky,no neikde som citala ze je to kvoli ovsenym otrubam,lebo ze vraj to ma dajaky vplyv na vnutorne organy,no neviem fakt ci je to pravda,alebo cela tato dieta,no moze suvisiet vsetko zo vsetkym :-D ,ked otehotnies,neboj,to hned budes vediet,to citis hend :-D :-D :-D ,uzi si to na slovensku aj za mna,takze teraz zas nebudes hodne dlho :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 ahoj laska,ty kde si?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 ako viem ze v robote :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
idem na bike,kym mi mala nepojde spinkat,lebo mam u nej v izbe bycikel,tak zatial sa majte krasne a nespite
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 tu som, áno :-D Len zastupujem dnes aj kolegu, tak nestíham aj písať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
som tu zas,vaha po kardio je 60.6,cize nic moc ako to zvykne byt po treningu,telo sa brani,a v takych pripadoch som zvykla povedat ze dam si trosku toto a tamto,ale uz sa mi pecie otrubovy kolacik :-D ,ach boze tazko sa dostat na tu 5-ku |-|
Odpovedať
@lajba Ahojte babulky, nestiham vas citat , citala som len tvoj prispevok Lajbus, inak fofry ako pred dovolenkou, ved to poznas milion veci vybavavit, netusim kedy sa pobalim, ale je mi jedno. Kasli na tie 2 kilecka, teraz uz len jedno, hody su len raz za cas, tak si mala hody a co, ziojeme len raz. Teraz ta aspon nebude lakat porusovat. Kilecka pojdu pekne dole, vysokoval a si telo. A pekne cvicis Jillian. Ja som dnes uz bola vo fitku na pase -400 kcal. Menu: R-strasne skoro pred 7 otrubova kasa (300ml) mlieka+ s 125g tvarohu, 10 kešu D-2 mensie jablcka O- sosovicova polievka, kuraci perkelt , shirataki Ol- 1 mango jogurt, 1 biely jogurt, skorica V-cottage Este odcvicim Jiliian a nahanam sa cely den takze dnes hravo splnim rovnicu prijem= vydaj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby pomoooooc, ja mám strašnú chuť na niečo dobré a vlastne som aj hladná - ale som v práci a nič tu nemám, včera som si nestíhala nič pripraviť, takže som mala na ráno jogurt s otrubami, olovrant káva s mliekom a teraz na obed jeden tvaroh 0,5%, ale asi nejaká kríza, bo by som fakticky niečo doslova zožrala :-p :-p čo mi poradíte????????? čo by som si mohla kúpiť v bufete aby mi to moc "neuškodilo"???????
Odpovedať
Profilova fotka
neviem,nieco ryba light majoneza?nedobre? @zuzana018
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 ako šalát myslíš? hm, bufet, neviem neviem, či niečo ako light majú - teda viem ,nemajú... mám v šuflíku študentskú pečať, pomooooooooooooc
Odpovedať
@zuzana018 Zuzííík :) napi sa vody v prvom rade :) a potom skoč do bufetu, nemajú tam nejakú salámu, jogurt, acidko alebo také niečo?
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania TU SOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM,ŽIJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEm))) :-) u mna ubytok 2 kg ale na cvicenie mi vela casu neostava.... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@panthera ahoj moja, tak ako sa ti darí? zvládaš to? nemyslím chudnutie, to vidím, že ide krásne, ale všetko okolo.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?