Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@vancouver ahoj, nevadi, ved kazda si moze pozriet :-) nato to tu mam :-) dakujem za pochvalu, ale budem taka normalna nevesta v ramci moznosti sa budem snazit byt neprecackana :-) Dukanky moje krasne vaha opat klesla, az sa mi to nechce verit :-) 61.2 kg :-) @alore dobieham ta :-D :-D takze mozem povedat ze 10 kg je dole, aj viac (300g) hahaha :-) ja som aj zabudla, vcera to boli 3 mesiace dukanovania , ked som sa pustala do tejto dietky, netusila som, ze sa s nou tak zzijem a budem taka spokojna, citim sa krajsia :-) Verim, ze aj vy mate tie pocity so seba , tak ma urcite chapete :-) prajem vam vsetkym krasny den ;-) a ubudajuce kilecka ;-)
Odpovedať
@atlantida http://www.kaloricketabulky.cz/bolero... tu si pozri koľko to má kalórií, myslím, že sa ti absolutne nič nestane, ak to piješ :)
Odpovedať
@alore ahooooj :) Nuž pochválim sa :D včera som nedala druhý level, bola som nejako mimo...aj som sa trošku prejedla :D ale dnes idem na to :) a cez víkend budeme walkingovať s palicami, tak hádam teda sa niečo zmení :) váhu už teda neriešim, ale všimla som si väčšie svaly na stehnách a lýtkach :D menšie ruky...tak to asi je všetko v poriadku :D Čo sa týka masla, tak dávam si malé množstvo na chlieb, to je v poriadku myslím :) myslím si, že je to dokonca zdravšie ako margarín a tá troška ráno je v poho, oleje a tuky potrebujeme :) Dnešné menu: R: otrubová kaša s jablkom, škoricou a sušenými slivkami D: hrsť orechov a hrozno O: tuniak so zeleninou Ol: jogurt V: olomoucké syrčeky so zeleninovým šalátom Večer to idem zasa roztočiť na hodovú diskotéku :D :D :D tak asi aj nejaké to vínko bude :) ale s mierou samozrejme a po včerajšku úplne :D
Odpovedať
Samozrejme zdravím cherry, zuzku a všetky ostatné dukanky, ktoré sú nespokojné s telom a poctivo makajú :))))
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby,len na chvilku sa zastavim tu u vas,takze dnes 3 den utocnej fazy,ranna vaha 61.8,baby ja normalne neverim,bola som velmi prekvapena,uz sa blizi ta 5-ka na zaciatku,konecne
Odpovedať
Zdravím kočeny, hlásim výsledky, ako som sľúbila. Po troch mesiacoch Dukana mám dolu - 6 kg 69/63kg, pás - 7 cm 84/77 a boky - 6 cm 100/94 cm a keďže je dosť podstatný aj vek, pridávam aj toto číslo 40 a počet pôrodov - 2 deťúrence. Môj cieľ 58 kg (pôvodný 60) :-D :-D do Vianoc......no do konca roka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby,dnes som kupila jogurty 0%a samozrejme0%cukor s ovocnou prichutou no samozrejme ovocie tam nie je,tak som si dala slivkovy jogurt s 1.5 lyzic otrub,bolo tak dobre chutovo ze konec,toto som mala na ranajky,trosku neskore ranajky no rano som nemala cas a teraz som sa vratila domou,no dnes rano jak som si dala kavu som si myslela ze uz je moja zaverecna hodina,a umrem :-D :-D :-D :-D :-D tak mi bolo spatne,no vaha ma prekvapila a baby ja som uz neverila v nicom ale teraz uplne som happy @cherrymania vidim ze ty tiez si stratena jak zuzka
Odpovedať
Profilova fotka
na obed som zjedla asi 100g kuracej sunky a jednu celu mozarellu,baby neni to vela naraz?Myslim jedna cela mozarella
Odpovedať
Profilova fotka
kde ste vsetci?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zienky, chcem sa spytat ci sa mozu papat aj tieto chlebicky, dakujem :D
Odpovedať
@pojezdalova Nemožu. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll dakujem :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@olovo80 Nepapas malo? Mozno aj preto Ti bolo zle. :-x
Odpovedať
Profilova fotka
@vancouver moze byt,alebo ta ranna cigareta ku kave,skorej,ale samozrejme aj nedostatocne jedlo,no ja rano neviem jest,jednoducho uz dlhe roky sa o to snazim no neide to rano ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby,kde ste,haloooooo,no nic idem na bike,dnes je 4 den utocnej fazy,citim sa ok,telo sa meni,som rada
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 daj si riadne do telaaa :))) a dala si nieco dole pocas utocnej ? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@denka7483 tak takto,ja som zacala utocnu v stredu a mala som 62kg,vcera rano som mala 61.8,ja som drzala dietu aj pred tym no nie dukan,a v skutocnosti davam dole z 87kg,moj ciel 57kg(mala som pred tehotenstvom)tak uz sa priblizujem,aty jak?
Odpovedať
Profilova fotka
baby idem do sprchy,a dam vam vediet zachvilu vahu moju,som sice povedala ze nebudem sa vazit do nedele no neda mi to,tak zatial
Odpovedať
Profilova fotka
som naspat,takze vaha je prekvapujuca,mam 60.9,je to samozrejme po kardio,uz sa mi pecie otrubovy kolacik,a na to polozim tvaroh,uz sa na to tesim
Odpovedať
Ahojte ženy, nemám čas písať , len chcem povedať ,že váha opäť klesla , dnes je to rovných 61 kg :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ze by sme isli narovnako?
Odpovedať
Ahojte baby, 2 týždne držím túto diétu a chcem sa opýtať robieva si niektorá z vás naj. chlebík z kraých tyčiniek? veľmi mi chutí, mala som ho v stredu polku a vo štvrtok ďalšiu polku, a rada by som si ho spravila aj dnes ale neviem či ti e krabie tyčinky sa môžu často jesť. Niektoré ženy píšu že jedli aj každý deň 8 krabých tyčiniek, niektoré že im to spomalilo chudnutie...ako ste na tom vy? :) Ďakujem vopred za odpovede :)
Odpovedať
dobre ranko dievcata :-) co sa to robi? Vsimam si,ze nejako sa to tu nehybe...kde ste vsetky? ja sa poslusne hlasim a chcela by som sa vam pochvalit, ze konecne mi vysiel moj vypocet :-) Je nedela a ja som dosiahla dalsi zivotny rekord! Vaha 60.7 :-) :-) moja prvotna cielova vaha bola 64kg :-D teraz premyslam ze to dam na 58 :-D :-D este neviem, uz som spokojna, ucim sa vnimat svoje nove telo ako stihle . vcera som si porovnala moje stare a terajsie nove nohavice , haha to by stalo za fotku, ked som sa takto pozrela na tie ubudnute cm, sama som si zavidela, aka som sikovna :-D :-D uz v stredu letim na svk, ach bojim sa, aby tam babka , moja mama a budica svokra do mna nechceli stale tlacit nejake sacharidy a tuky :-S duam, ze budu chapat, ze si nebudem chciet pokazit moje 3 mesacne usilie :-) majte sa zeny krasne, ja si idem vypit kavu pri rozpravkach ;-) duam, ze to tu bude zivsie :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania nebude zivsie :-( niekedy sa mi zda ze pisem sama so sebou,napr vcera cely den
Odpovedať
@olovo80 ale preco? kde su vsetky baby? ja mam navstevu, tak bohuzial nemam moc casu, teraz este vsetci spia :-D nastastie :-) :-D viem ze @panthera ma teraz toho vela, ale co alore, lajba, zuzka, aj evicka sa nam uz dlho neozvala..
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania viem ze mas navstevu :-) ,zuzka neviem kde je,piatok tu vobec nebola,a ostatne baby fakt neviem kde zmizli,dnes mam 5-ty den utocnej fazy,a vaha mi klesla na 60.9,tak sa mi to zapacilo teraz,ze by som chcela este chvilku pokracovat,no viem ze nesmie to trvat dlhsie nez 10dni,podla teba mozem este?A este som sa chcela spytat,ze ty pecies tie dobroty dukanovske v druhej faze,ale je tam povolena maizena?Lebo mne sa zda ze nie,aspon vcera som citala 2fazu a tam bolo len zivocisne bielkovyny,otruby a zelenina urcity druh,tak teraz som confused,tak neviem,daj mi vediet ked budes mat cas,inac daj si ciel 58kg jak si pisala,ja mam zatial 57kg,a potom 53(to je podla bmi)no nakoniec chcem na 50kg ist
Odpovedať
@lajba @cherrymania Ahojte babulky, nemala som cas na Vas, nehnevajte sa :-) V piatok som bola v Ba vcera na Smolenickom zamku a dnes som sa konecne vyspinkala do 10, neuveritelne :-D Lajby to nevadi ze si nedala 2 level , ja by som nedala nikdy tvoje 10 km walkingovanie ;-) Cherry vidis vaha sa ti pohla ked necvicis ;-) Ze som mala pravdu? :-D Moje dnesne menu: R+D- otrubova kasa s jednym postruhanym jablckom O- kvasnicova polievka, zeleninkovy salatik + kozi syr light Ol- cottage V-makrela Dnes som mala mat nedelu volnu bez cvicenia, nakolko som vcera prisla domov neskoro vecer a necvicila som tak dnes cvicim dalej, pilates+ Jillian
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania gratulujeeeeeeeem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ja píšme len keď som v práci...no a v piatok som mala dovolenku :-D :-D :-D v sobotu som bola na tej svadbe,a v nedeľu bolo kopec starosti a dospávačka, ale sľubujem, že tu budem už častejšie :-))))
Odpovedať
Profilova fotka
inak idem sa vám "pochváliť", ite úvodzovky som tam dala, lebo za pochvalu to fakticky nestojí - ja som na tej svadbe neodolala a zjedla som postupne 5 zákuskov :-p :-x :-x , niekoľko korbáčikov a po polnoci kurcací rezeň - ale vyprážaný v sézamovom cestíčku. Snažila som sa čo najviac tancovať, ale čo už narobím. Bolo mi fajn, a v tej chvíli som mala pocit, že svet sa nezrúti keď zhreším - a fakt s nezrútil, dnes ráno váha ako pred svadbou = 68,5 kg, tak mi je fajne. No a dnes veľká zmena, na raňajky nemám po 3 mesiacoch jogurt s otrubami, ale červený melón. Včera som sa cítila neskutočne prejedená, hoci som toho veľa nemala (ale asi po tej svadbe) a mamina šla do obchodu, tak prvé, čo ma napadlo, bola dyňa, reku trocha pečistiť - ani vám nejdem hovoriť, ako si ju tu teraz vychutnávam :-p :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?