Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@15nisa Ak myslíš xylitol, tak ten mi tiež veľmi nechutil, ale môže sa. Brezový cukor neviem, ale nemyslím, že by sa mohol.
Odpovedať
@sophiesxoll tak ďakujem moc pekne za rady a info :-) a :-) ešte prosím ťa pošleš mi tú stránku odkiaľ si i ty objednávaš? nechám si radšej poradiť :-)
Odpovedať
@sophiesxoll prosím ťa, koľko stojí Zero, neviem to na Norbiho stránke nájsť :-) :-) :-)
Odpovedať
@15nisa Nemáš zač. :-) Ja si neobjednávam, ja chodím osobne do obchodu v KE...ale niekde na ich stránke som videla kontaktný mail pre objednávky (ale nevime ho teraz nájsť), nejaký e-shop alebo tak myslím nemajú. :-( @pinetka26 Približne 5 €, 250 gramov. Drahééé, ale napr. stéviu som kupovala v lekárni za 165 Kč, 140 gramov, takže toto mi príde v pohode už. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko dukanky, tak ako sa dnes máte??? :-) moja dnešná váha 68,6 kg, jupí, ide to pomaličky dole a včera som sa rozhodla, že tak, ako som zvíťazila sama nad sebou a začala som držať DD, tak teraz opäť zvíťazím, a donútim sa civčiť a hýbať sa. Včera som si dala brutál do tela na banbintone, mokrá som bola ako zmonutá myš :-D :-p , super pocit, a hneď som si dohodla a rezervovala kurt aj na iný termín, takže 2x týždenne banbinton, jupi ja ja jupi jupi ja :-) x-) x-) A ešte sa chcem a musím donútiť na niečo ako Jillien, len niečo podobné, bo práve to mi nevyhovuje (kvôli šľache na ruke 8-( ) včerajčí jedálniček BZ deň: R: totál studené mlieko (milujem také) D: káva s mliekom, neskôr biela reďkev, nejaká nová odroda, taká veľká asi ako päsť, mäkká a sladkastá dužina, mňam veru bola O: kuracie prsia na prírodno, kapustovo-mrkový šalát, paradajky a baranie rohy (tie musia byť x-) ) Ol: zakysanka 500 ml, iné som nestíhala V: kuracie mäso, paradajka, mozarella light, restované šampióny druhý krát počas DD po BZ dni váha šla dole, väčšinou je to naopak, alebo stojí :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@alore zlatko moje, no jak tebe fajne bude.. :-) .rozmýšľam že sa scucnem akýmsi rozprávkovým spôsobom a la Arabela do tých váákuových obalov a niekam do kufríka sa ti šupnem :-D a potom po rozbalení dáme spolu Bacardi light :-D :-D :-D x-)
Odpovedať
dobre rano zeny, dnes oslavujeme!!!!! moja vaha 61,7! :-) :-) :-) ako prave pozeram do diaru, 10.8. som sa dostala prvykrat na 62.8 potom som az do vcera skakala hore dole minimum som mala 62.2 a to uz trvalo nejaky ten tyzden , pamatate ako som pisala, ze bola party v sobotu , ja som pojedla vselico a mala som kilo extra na sebe? dnes som dosiahla svoje zivotny rekord (ktory sa snazim aj tak prekonat ) :-) mam 5.den 1 fazy, citim sa super a ta vaha naozaj klesa konecne som sa pohla :-) :-) :-) @alore ahoj :-) myslis , ze to je vazne kvoli tomu ze som dala telu ten tukovo-kaloricky sok? uprimne ti zavidim dominikansku republiku a NY-to je moj sen :-) uz si, uz si vyspekulovala, co je mensi hriech? sampus, mojito bez cukru...?? @panthera moja veru nalozila si si toho viac nez dost, ale snad to nejako das, ved ta robota, sa casom utrasie, nie? nebude to stale take narocne ,ci?daj si cokoladu na nervy , ty si to mozes dovolit ;-) @zuzana018 ahoj zuzi :-) konecne si spat, uz si nam tu chybala :-) No maly sa zobudil a uz to zacina, motorova mys , uz som sediva z neho :-N :-N 8-( 8-( musim zistit od segry ako je na tom s vahou , este sa mi nepochvalila :-) majte sa krasne , ja mam dnes vdaka tej 61tke krasny den :-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ďakujem, si milá ;-) gratulujem k ďalšiemu úspechu, ale ty si to právom zaslúžiš, veď makáš na sebe!!! A ty tam mášu seba sestrinho syna? alebo si na SK? alebo???? som teraz nejaká dopletená x-)
Odpovedať
@zuzana018 ahoj :-) no ani tak nemakam na sebe, necvicim skoro 2 tyzdne, kvoli stagnujucej vahe.. sestra mi prisla do Irska na navstevu aj s jej 2 rocnym synom (mojim krsniatkom) :-)buducu stredu ideme vsetci na Svk, tak sa tesim :-) ja idem skusat svadobne saty, uvidime, ci to dovtedy dam na tu 60tku :-D stale o tom rozpravam :-)
Odpovedať
este som zabudla, bez 200 gramov je to 10kg co mam dole :-) vcera som si kupila dalsie nohavice o 2 cisla mensie ako som mala pred DD :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania aha, tak....máš aj predstavu, aké chceš šaty???? teraz s touto postavičkou dúfam, že si vyberieš nejaké pekné sexy romantikuš ;-) a ty to dáš na 60, o tom ja vôbec nepochybujem ;-)
Odpovedať
@zuzana018 dakujem za povzbudenie.... ;-)aj ty sa dobre drzis ;-) ano mam predstavu, saty, ktore si planujem skusat mam v mojom albume V+V v mojom fotoblogu, ak sa ti chce, kludne pozri ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute,baby,ze dukanovsky kolacik na ranajky s kavickou,dnes mam druhy den,ten kolacik bol vyborny, @cherrymania tak uz teraz verim ze aj bez muky sa da upiect nieco vyborne,a gratulujem ti na 61-ku,ja sa budem vazit az v nedelu alebo pondelok,do nedele mam utocnu fazu,drzim ti palce,potom dam este receptiky
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 ze baranie rohy :-D :-D :-D :-D :-D ,milujem ich,no uz fakt idem,len ma zdrziavate :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ,srandujem 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 áno,závarané baranie rohy a kyslé uhorky, mňaam, to je moje ;-) daj recept, ktorý ten koláčik si to robila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania tak tie šaty sú krásne všetky..teda, skoro, mne tie krátke, hoci pekné aja sexy sú, ale na svadbu eee, ale tie klasiky, juuuuuj, išli mi oči vypadnúť, som veľmi zvedavá, pre ktoré sa rozhodneš..ale jasnačka, krásna budeš v hociktorých ;-) A ten Kursalon vyzerá úúúúžasne - super výber. Si z Piešťan??
Odpovedať
@atlantida ja si z nich robím mliečny nápoj šľahaný alebo si dávam trošku do acidka alebo jogurtu
Odpovedať
@sophiesxoll ahoj :) ani mi o tom nehovor...neviem sa dočkať, keď si budem budovať šatník znovu :) teraz mám také prechodné obdobie :D ale cieľ stanovený :D do konca roka musím dobre vyzerať už na tvrdo..... :D
Odpovedať
@alore Ahoj Alore, Zuzka a všetky dukanky :) Tak u mňa stále rovnako s váhou. dnes idem na druhý level, tak sa teším :D už mám desať dní cvičenia za sebou :) vidím na sebe menšie zmeny, ale nie také veľké zatiaľ :D Dnešné menu: R: chlieb s maslom a rajčina D: hrsť orechov a dve menšie hrušky O: zapekaná cukina so sójou a rajčinami Ol: jogurt V: zel. šalát so syrom a cvičenie samozrejme. Dnes idem povyhadzovať ďalšie veci zo šatníka, čo sú mi veľké :D tak mi tam nakoniec skutočne nič neostane :D hrozné je to medziobdobie :D :D :D
Odpovedať
@lajba No to verííím. :-) Mne sú ešte dobré staré veci, tak nosím skoro to isté, čo som nosila, keď som mala o 13 kíl menej. :-D Tak si teraz veľmi nekupujem, ale dúfam, že na zimu si už poriadne vynovím šatník tiež. :-) Do Vianoc chcem tiež vyzerať dobre "natvrdo". :-D No uvidíme, čo so mnou spraví nedukanovská dovolenka, ale snáď ma nevráti veľmi späť. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba no ahoj lajby - zasa veľká pochvala za jedálniček ;-) ja tiež nosím ešte cca 90% tých vecí, čo predtým, hlavne vrchy, konečne v nich nie som ako jaternica....nohavice sa nedajú, bo zapnuté padli na zem ;-) kupujem postupne, včera som si taký úpletový rolák, biely, s krátkym rukávom, je mi obtiahnutý, ale som "mu" povedala "počkaj, raz aj ty budeš voľný" :-D :-D :-p ale nohavice potrebujem dosť súrne, najviac a najrýchlejšie mi ide dole totiž zo zadku, vraj ten nemám už žiadny :-x
Odpovedať
@zuzana018 @sophiesxoll aj mne boli vrchné veci dobré :) nohavice som úplne vyradila a musela som si kupovať priebežne nové. Ale teraz som v stave, že mi sú niektoré vrchné diely veľké :D je to super pocit, ale som aj naštvaná, lebo nechce sa mi teraz vychadzovať peniaze za veci, ktoré potom aj tak neoblečiem. Takže moc neinvestujem...uvidíme neskôr :) takže do vianoc.....presne tak, to už musíme mať poriadne vyrysované brucho :) lebo inak to nejde toto už :D
Odpovedať
@lajba @zuzana018 No mne sú práve dobré skor nohavice, na tričkách niektorých už vidno, že na mne visia. Vysvetľujem si to tým, že som mala fakt veľké brucho - a nohavice som nosila tak mierne pod ním alebo mi pretŕčalo, no viete si predstaviť. :-| :-D A zatiaľ mi išlo dole asi hlavne z brucha a celkovo z vrchu, takže preto nohavice sú ok. A tiež sa mi teraz nechce investovať zbytočne do vecí, čo potom nevynosím, ale pri niektorých výpredajoch som neodolala. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby a co tak urobit dukanovsky bazar s vecami? tie co sa zmensuju z mensej vahy pre tie, ktore ich dobiehaju :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@eitsirch asi by to bolo tazke,kazdy z nas zije inde :-D
Odpovedať
@lajba Ahojte dukanky, ahoj lajbus Super si pokrocila ze uz druhy level davas ako pani ;-) Ako vidim papas aj maslo. Nebojis sa ho? Ja som maslo ani predtym nejedavala raz ked som bola mala mi z neho bolo velmi zle a odvtedy ho nemusim :-D @zuzana018 Zuzi kludne sa scvkni berem ta do kufra :-D Aspon nebudem sama hresit :-D A dame si moet ne bacardi :-D Takze ja dnes rovnych 60,0kg takze som spoko. Baby prave som docvicila pilates, pred nim som bola strasne utahana, znicena, ospala a teraz lepsie jak po Jillian,. Tak skvele som si neponatahovala svaly este nikdy v zivote, Toto bolo tusim lepsie jak orgazmus :-D Odporucam. Dnesne menu: R+D- 2 rozmixovane jablka s 125g tvarohu nitkotucneho, skorica,10 ks kešu-mnamka kasicka O- kuraci vyvar s mrkvickou, pizza s pretlakom,oreganom,porikom, suncickou , ricotou Ol jogurt mango + 125 g tvarohu nizkotucneho V hemndex 70g sunky ,1 vajcicko Pohyb bol pilates 45 minut ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba však sa z nich nepribera? :) ja si ich davam do vody tak nie každy den, ale neviem... možem?
Odpovedať
@sophiesxoll díki
Odpovedať
Čaute kočeny, dnes som bola v zrkadlovom bludisku úúúúžasné. Posielam foto na pobavenie..... :-) :-) :-) Prvá akože pred dietou :-) druhá - teraz aktuálna a tretia - čistá anorexia xi xi
Odpovedať
@cherrymania Ja som sice nebola ponuknuta,aby som sa pozrela,ale kukla som tiez.Naozaj pekny vyber /ale na peknom je aj vrece pekne/.Zistila som,ze nielen mas rada ceresnicky ako ja,ale aj porcelanove salky/no a ja aj porcelanove cajniky,hlavne Sadler/. :-) :-) No myslim,ze budes krasna nevesta. x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?