Menu Forum

Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

2. mar 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
Registrovala sa 27. augusta 2011 na beremese.cz. Pridala 143 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @15nisa Ak myslíš xylitol, tak ten mi tiež veľmi nechutil, ale môže sa. Brezový cukor neviem, ale nemyslím, že by sa mohol.
5. sep 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
15nisa
Registrovala sa 30. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 161 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
15nisa
Registrovala sa 30. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 161 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 @sophiesxoll tak ďakujem moc pekne za rady a info emoticon a emoticon ešte prosím ťa pošleš mi tú stránku odkiaľ si i ty objednávaš? nechám si radšej poradiť emoticon
5. sep 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
Registrovala sa 12. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 160 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 @sophiesxoll prosím ťa, koľko stojí Zero, neviem to na Norbiho stránke nájsť emoticon emoticon emoticon
5. sep 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @15nisa Nemáš zač. emoticon Ja si neobjednávam, ja chodím osobne do obchodu v KE...ale niekde na ich stránke som videla kontaktný mail pre objednávky (ale nevime ho teraz nájsť), nejaký e-shop alebo tak myslím nemajú. emoticon

@pinetka26 Približne 5 €, 250 gramov. Drahééé, ale napr. stéviu som kupovala v lekárni za 165 Kč, 140 gramov, takže toto mi príde v pohode už. emoticon
5. sep 2012 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
Registrovala sa 6. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 706 príspevkov. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
Registrovala sa 6. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 706 príspevkov. Má 5 priateľov.
 dobré ránko dukanky, tak ako sa dnes máte??? emoticon
moja dnešná váha 68,6 kg, jupí, ide to pomaličky dole a včera som sa rozhodla, že tak, ako som zvíťazila sama nad sebou a začala som držať DD, tak teraz opäť zvíťazím, a donútim sa civčiť a hýbať sa. Včera som si dala brutál do tela na banbintone, mokrá som bola ako zmonutá myš emoticon emoticon , super pocit, a hneď som si dohodla a rezervovala kurt aj na iný termín, takže 2x týždenne banbinton, jupi ja ja jupi jupi ja emoticon emoticon emoticon
A ešte sa chcem a musím donútiť na niečo ako Jillien, len niečo podobné, bo práve to mi nevyhovuje (kvôli šľache na ruke emoticon )

včerajčí jedálniček BZ deň:
R: totál studené mlieko (milujem také)
D: káva s mliekom, neskôr biela reďkev, nejaká nová odroda, taká veľká asi ako päsť, mäkká a sladkastá dužina, mňam veru bola
O: kuracie prsia na prírodno, kapustovo-mrkový šalát, paradajky a baranie rohy (tie musia byť emoticon )
Ol: zakysanka 500 ml, iné som nestíhala
V: kuracie mäso, paradajka, mozarella light, restované šampióny

druhý krát počas DD po BZ dni váha šla dole, väčšinou je to naopak, alebo stojí emoticon
6. sep 2012 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @alore zlatko moje, no jak tebe fajne bude.. emoticon .rozmýšľam že sa scucnem akýmsi rozprávkovým spôsobom a la Arabela do tých váákuových obalov a niekam do kufríka sa ti šupnem emoticon
a potom po rozbalení dáme spolu Bacardi light emoticon emoticon emoticon emoticon
6. sep 2012 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
Registrovala sa 16. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 385 príspevkov. Má 92 priateľov. Dublin, Írsko.
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
Registrovala sa 16. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 385 príspevkov. Má 92 priateľov. Dublin, Írsko.
 dobre rano zeny, dnes oslavujeme!!!!! moja vaha 61,7! emoticon emoticon emoticon ako prave pozeram do diaru, 10.8. som sa dostala prvykrat na 62.8 potom som az do vcera skakala hore dole minimum som mala 62.2 a to uz trvalo nejaky ten tyzden , pamatate ako som pisala, ze bola party v sobotu , ja som pojedla vselico a mala som kilo extra na sebe? dnes som dosiahla svoje zivotny rekord (ktory sa snazim aj tak prekonat ) emoticon mam 5.den 1 fazy, citim sa super a ta vaha naozaj klesa konecne som sa pohla emoticon emoticon emoticon

@alore ahoj emoticon myslis , ze to je vazne kvoli tomu ze som dala telu ten tukovo-kaloricky sok? uprimne ti zavidim dominikansku republiku a NY-to je moj sen emoticon uz si, uz si vyspekulovala, co je mensi hriech? sampus, mojito bez cukru...??

@panthera moja veru nalozila si si toho viac nez dost, ale snad to nejako das, ved ta robota, sa casom utrasie, nie? nebude to stale take narocne ,ci?daj si cokoladu na nervy , ty si to mozes dovolit emoticon

@zuzana018 ahoj zuzi emoticon konecne si spat, uz si nam tu chybala emoticon
No maly sa zobudil a uz to zacina, motorova mys , uz som sediva z neho emoticon emoticon emoticon emoticon
musim zistit od segry ako je na tom s vahou , este sa mi nepochvalila emoticon majte sa krasne , ja mam dnes vdaka tej 61tke krasny den emoticon papa
6. sep 2012 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @cherrymania ďakujem, si milá emoticon
gratulujem k ďalšiemu úspechu, ale ty si to právom zaslúžiš, veď makáš na sebe!!!
A ty tam mášu seba sestrinho syna? alebo si na SK? alebo???? som teraz nejaká dopletená emoticon
6. sep 2012 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 @zuzana018 ahoj emoticon no ani tak nemakam na sebe, necvicim skoro 2 tyzdne, kvoli stagnujucej vahe.. sestra mi prisla do Irska na navstevu aj s jej 2 rocnym synom (mojim krsniatkom) emoticonbuducu stredu ideme vsetci na Svk, tak sa tesim emoticon ja idem skusat svadobne saty, uvidime, ci to dovtedy dam na tu 60tku emoticon stale o tom rozpravam emoticon
6. sep 2012 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 este som zabudla, bez 200 gramov je to 10kg co mam dole emoticon vcera som si kupila dalsie nohavice o 2 cisla mensie ako som mala pred DD emoticon
6. sep 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @cherrymania aha, tak....máš aj predstavu, aké chceš šaty???? teraz s touto postavičkou dúfam, že si vyberieš nejaké pekné sexy romantikuš emoticon
a ty to dáš na 60, o tom ja vôbec nepochybujem emoticon
6. sep 2012 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 @zuzana018 dakujem za povzbudenie.... emoticonaj ty sa dobre drzis emoticon ano mam predstavu, saty, ktore si planujem skusat mam v mojom albume V+V v mojom fotoblogu, ak sa ti chce, kludne pozri emoticon
6. sep 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
olovo80
Registrovala sa 15. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 585 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
olovo80
Registrovala sa 15. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 585 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 caute,baby,ze dukanovsky kolacik na ranajky s kavickou,dnes mam druhy den,ten kolacik bol vyborny,
@cherrymania tak uz teraz verim ze aj bez muky sa da upiect nieco vyborne,a gratulujem ti na 61-ku,ja sa budem vazit az v nedelu alebo pondelok,do nedele mam utocnu fazu,drzim ti palce,potom dam este receptiky
6. sep 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
olovo80
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
olovo80
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzana018 ze baranie rohy emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ,milujem ich,no uz fakt idem,len ma zdrziavate emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ,srandujem emoticon
6. sep 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @olovo80 áno,závarané baranie rohy a kyslé uhorky, mňaam, to je moje emoticon
daj recept, ktorý ten koláčik si to robila emoticon
6. sep 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @cherrymania tak tie šaty sú krásne všetky..teda, skoro, mne tie krátke, hoci pekné aja sexy sú, ale na svadbu eee, ale tie klasiky, juuuuuj, išli mi oči vypadnúť, som veľmi zvedavá, pre ktoré sa rozhodneš..ale jasnačka, krásna budeš v hociktorých emoticon
A ten Kursalon vyzerá úúúúžasne - super výber. Si z Piešťan??
6. sep 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
Registrovala sa 20. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 194 príspevkov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
Registrovala sa 20. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 194 príspevkov. Má 3 priateľov.
 @atlantida ja si z nich robím mliečny nápoj šľahaný alebo si dávam trošku do acidka alebo jogurtu
6. sep 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
 @sophiesxoll ahoj emoticon ani mi o tom nehovor...neviem sa dočkať, keď si budem budovať šatník znovu emoticon teraz mám také prechodné obdobie :D ale cieľ stanovený :D do konca roka musím dobre vyzerať už na tvrdo..... :D
6. sep 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
 @alore Ahoj Alore, Zuzka a všetky dukanky emoticon
Tak u mňa stále rovnako s váhou. dnes idem na druhý level, tak sa teším :D už mám desať dní cvičenia za sebou emoticon vidím na sebe menšie zmeny, ale nie také veľké zatiaľ :D
Dnešné menu:
R: chlieb s maslom a rajčina
D: hrsť orechov a dve menšie hrušky
O: zapekaná cukina so sójou a rajčinami
Ol: jogurt
V: zel. šalát so syrom
a cvičenie samozrejme. Dnes idem povyhadzovať ďalšie veci zo šatníka, čo sú mi veľké :D tak mi tam nakoniec skutočne nič neostane :D hrozné je to medziobdobie :D :D :D
6. sep 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @lajba No to verííím. emoticon Mne sú ešte dobré staré veci, tak nosím skoro to isté, čo som nosila, keď som mala o 13 kíl menej. emoticon Tak si teraz veľmi nekupujem, ale dúfam, že na zimu si už poriadne vynovím šatník tiež. emoticon Do Vianoc chcem tiež vyzerať dobre "natvrdo". emoticon No uvidíme, čo so mnou spraví nedukanovská dovolenka, ale snáď ma nevráti veľmi späť. emoticon
6. sep 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @lajba no ahoj lajby - zasa veľká pochvala za jedálniček emoticon
ja tiež nosím ešte cca 90% tých vecí, čo predtým, hlavne vrchy, konečne v nich nie som ako jaternica....nohavice sa nedajú, bo zapnuté padli na zem emoticon
kupujem postupne, včera som si taký úpletový rolák, biely, s krátkym rukávom, je mi obtiahnutý, ale som "mu" povedala "počkaj, raz aj ty budeš voľný" emoticon emoticon emoticon
ale nohavice potrebujem dosť súrne, najviac a najrýchlejšie mi ide dole totiž zo zadku, vraj ten nemám už žiadny emoticon
6. sep 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
 @zuzana018 @sophiesxoll aj mne boli vrchné veci dobré emoticon nohavice som úplne vyradila a musela som si kupovať priebežne nové. Ale teraz som v stave, že mi sú niektoré vrchné diely veľké :D je to super pocit, ale som aj naštvaná, lebo nechce sa mi teraz vychadzovať peniaze za veci, ktoré potom aj tak neoblečiem. Takže moc neinvestujem...uvidíme neskôr emoticon takže do vianoc.....presne tak, to už musíme mať poriadne vyrysované brucho emoticon lebo inak to nejde toto už :D
6. sep 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @lajba
@zuzana018

No mne sú práve dobré skor nohavice, na tričkách niektorých už vidno, že na mne visia. Vysvetľujem si to tým, že som mala fakt veľké brucho - a nohavice som nosila tak mierne pod ním alebo mi pretŕčalo, no viete si predstaviť. emoticon emoticon A zatiaľ mi išlo dole asi hlavne z brucha a celkovo z vrchu, takže preto nohavice sú ok. A tiež sa mi teraz nechce investovať zbytočne do vecí, čo potom nevynosím, ale pri niektorých výpredajoch som neodolala. emoticon
6. sep 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eitsirch
2
Registrovala sa 5. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 53 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
eitsirch
2
Registrovala sa 5. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 53 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Žilina.
 Baby a co tak urobit dukanovsky bazar s vecami? tie co sa zmensuju z mensej vahy pre tie, ktore ich dobiehaju emoticon
6. sep 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
olovo80
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
olovo80
  • Nevie kedy bude svadba
 @eitsirch asi by to bolo tazke,kazdy z nas zije inde emoticon
6. sep 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alore
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alore
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 @lajba Ahojte dukanky, ahoj lajbus Super si pokrocila ze uz druhy level davas ako pani emoticon Ako vidim papas aj maslo. Nebojis sa ho? Ja som maslo ani predtym nejedavala raz ked som bola mala mi z neho bolo velmi zle a odvtedy ho nemusim emoticon
@zuzana018 Zuzi kludne sa scvkni berem ta do kufra emoticon Aspon nebudem sama hresit emoticon A dame si moet ne bacardi emoticon

Takze ja dnes rovnych 60,0kg takze som spoko. Baby prave som docvicila pilates, pred nim som bola strasne utahana, znicena, ospala a teraz lepsie jak po Jillian,. Tak skvele som si neponatahovala svaly este nikdy v zivote, Toto bolo tusim lepsie jak orgazmus emoticon Odporucam.
Dnesne menu:
R+D- 2 rozmixovane jablka s 125g tvarohu nitkotucneho, skorica,10 ks kešu-mnamka kasicka
O- kuraci vyvar s mrkvickou, pizza s pretlakom,oreganom,porikom, suncickou , ricotou
Ol jogurt mango + 125 g tvarohu nizkotucneho
V hemndex 70g sunky ,1 vajcicko
Pohyb bol pilates 45 minut emoticon emoticon
6. sep 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atlantida (25 r.)
Registrovala sa 10. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 275 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Žarnovica.
  • Nevie kedy bude svadba
    Y, okres Dunajská Streda
fotoportrét
fotoportrét
atlantida (25 r.)
Registrovala sa 10. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 275 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Žarnovica.
  • Nevie kedy bude svadba
    Y, okres Dunajská Streda
 @lajba však sa z nich nepribera? emoticon ja si ich davam do vody tak nie každy den, ale neviem... možem?
6. sep 2012 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 @sophiesxoll díki
6. sep 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 Čaute kočeny, dnes som bola v zrkadlovom bludisku úúúúžasné. Posielam foto na pobavenie..... emoticon emoticon emoticon Prvá akože pred dietou emoticon druhá - teraz aktuálna a tretia - čistá anorexia xi xi
6. sep 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vancouver
Registrovala sa 28. marca 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 68 príspevkov. Má 2 priateľov. Vancouver, Kanada.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
vancouver
Registrovala sa 28. marca 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 68 príspevkov. Má 2 priateľov. Vancouver, Kanada.
  • Nevie kedy bude svadba
 @cherrymania
Ja som sice nebola ponuknuta,aby som sa pozrela,ale kukla som tiez.Naozaj pekny vyber /ale na peknom je aj vrece pekne/.Zistila som,ze nielen mas rada ceresnicky ako ja,ale aj porcelanove salky/no a ja aj porcelanove cajniky,hlavne Sadler/. emoticon emoticon
No myslim,ze budes krasna nevesta. emoticon emoticon emoticon
7. sep 2012 o 02:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš