Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@panthera neboj, zvládneš to, si predsa ŽENA ;-) my zvládame všetko. Ale 730 strán za 2 dni??? To čo za magora má takú predstavu, že ti to dal naučiť sa a čaká, že je to reálne??? A akú prácu, ak smiem byť zvedavá x-) x-)
Odpovedať
@sophiesxoll ahoj , ja som to len tak konstatovala, jasne ze sa kazda riadime podla seba, ja si napr davam palacinky s tvarohom ,alebo dukanovskym slivkovym dzemom domacim alebo rebarborovo-jahodovym atd .Fotky som pridavala ale uz davno, nie su velmi aktualne :-) @zuzana018 Zuzi super to potesi dostat hned z rana tolko komplimentov :-) @panthera zo stresu sa najlepsie chudne, ja sa uz tesim na moje statnice :-D Moje dnesne menu: R-otrub. pecivko, pomazanka, syrik, rajcinky D- hruska, 10 g kešu O- kuraci vyvar s mrkvickou, palacinky so slivkovym domacim dzemikom Ol-jogurtik (mozno 2 uvidim ako budem hladna) V-makrelka mnam Dnes Jillian aj fitko
Odpovedať
Profilova fotka
@alore ach moja, to je ale krásny jedálniček, hneď by som ho brala, sa už teším do 3.fázy. Ja posledné dni akosi nemám čas si nič chystať a tak to aj vyzerá, pojedám čo príde pod ruku, našťastie sa viem ako tak už ovládať x-) Hej, tie komplimenty potešia, to je jasné, hneď bol deň krajší. Len už budem musieť zaradiť do prigramu aj cielené civčenie, lebo začínam byť ako roztrasená huspenina a to je teda bleeee :-p
Odpovedať
@zuzana018 dakujem Zuzi, ja si aj pocitam kalorie od pondelka, a nieje to uplne tretia faza, je to nieco medzi 2-3 podla potreby a podla vahy, ale vyhobuje mi to maximalne. No cvicit by si uz podla mna mala zacat, treba aj tvarovat, nielen chudnut ;-) Ja sa hrozne tesim na dovolenku, predvediem moju novu postavicku, tesim sa na pohlady chlapov a zavistlive pohlady ich vypapanych manzeliek :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alore veľmi by som ťa chcela vidieť, ako vyzeráš :-) však pošli foto, ak nie sem, tak aspoň súrkomne - ukoj moju zvedavosť a hlavne ma prosím MOTIVUJ. Však, to cvičenie by som už mala zaradiť, musím sa nakopnúť :-S A kam to letíš na dovču? pochváľ sa, nech vieme, kde vypapané manželky budú pukať závisťou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby,konecne mam aj ovsene aj psenicne otruby,takze dnes zacinam prvy den,kolko mozem dat do jogurtu tych otrub?rychlo mi odpiste lebo to neviem nikde najst a som strasne hladna
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 čau moja :-) otrúb by si mala mať 2 lyž. denne - je jedno, či si ich dáš do jogurtu, alebo si upečieš z nich chlebík, ale malo by to byť na jeden deň ;-) tie pšeničné nie sú povinné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ,moja laska
Odpovedať
Profilova fotka
vidim ze tu nie ste,takze,na obed som mala kusok kuracej klobasky parkovej,no moc mi to nechutilo,ale nie som mala,a tie otruby mi pomohli na toilette :-D :-D :-D ,na veceru asi jogurt alebo kuracia sunka,neviem este,zatial ok,nie som hladna,takze do nedele budem v utocnej faze,drzte mi palce,momentalne idem zo 62kg,nebudem sa vazit do nedele,a potom vam dam vediet ci nieco islo dole alebo nie
Odpovedať
@olovo80 Dúfam, že za celý deň nehodláš jesť len to, čo si napísala - jogurt, párka, jogurt. =-)
Odpovedať
@zuzana018 ahojky, presne aj ja som začínala 7.6 a teším sa teraz na 7.9 budú to presne tri mesiace. Plánovala som síce dať dolu 9 kg na 60, ale nevadí, vyzerá na mne už dobre aj tých 63 kg. Pokračujem a plánujem 58 kg. Dnes nám konečne začína Zumba, tak nemusím večer behať, vykryjem to tancom. Doobeda, ak stíham dávam Jillian. V piatok sa poriadne pomeriam a povážim a napíšem rozdiely páááá :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby oplati sa mi kupit knihuu ?? su tam recepty a je ich tam dost ? lebo sama si to este neviem nejak zriadit ten jedalniceek.. a kolko dni sa ma byt v prvej faze ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@sophiesxoll asi hej,lebo nic sa mi nechce uvarit,dnes som moc unavena a aj rano som zaspala,zajtra si dam rybu pecenu,no dnes si vystacim aj tymto :-x
Odpovedať
@denka7483 kúp si, je výborná :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 aj ty ju mas ?
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 poslem ti link a povies mi ci je to ona oki ? lebo tusim som videla viac verziii:)
Odpovedať
@zuzana018 Zuzi foto pridam az po dovolenke teraz nemam kedy, idem na 10 dni do Dominaknskej a na 4 dni do New Yorku na shopping, potrebujem akutne satnik vymenit :-D uz som skriene vyhadzala :-D
Odpovedať
@olovo80 Ale to je hrozne mááličko. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll ja viem moje,je to malo,robila som aj kuracie pecienky ale pre manzela a pre syna,a je to na oleji a na cibule,tak nemyslim si ze by som to mohla jest,ale zatial som ok,a kavicka urobi svoje tiez a nehovoriac o tom ze som aj fajciarka,a vecer ten jogurt alebo kuracia sunka a potom ze sup do postele :-D :-D :-D :-D ,a do rana uz vydrzim :-D
Odpovedať
@olovo80 Ale vieeeš, dukanka je o tom, že máš veľa papať povolené a váha pojde dole. Netreba nechať telo hladovať... :-) To mi pripomína, že si idemk zobrať tvaroh. :-D
Odpovedať
@sophiesxoll ahoj :-) môžem sa spýtať čím cukríš tvaroh ? :-)
Odpovedať
@15nisa Ja používam na všetko Zero cukor (resp. Erytritolové sladidlo) z Norbi update obchodov - podľa mňa je bezkonkurenčný, chutí ako normálny cukor. :-)
Odpovedať
@sophiesxoll To nemajú u nás , keď som sa pýtala v zdravej výžive :-(
Odpovedať
@15nisa No to majú len v tých Norbi obchodoch. :-( Ale oni to myslím pošlú aj poštou. Ináč ja bývam v Brne a v ČR vobec nie sú...tak stále keď prídem domov do KE, tak nakúpim ich viacero a dovláčim do Brna. :-D Minule mi došiel, tak som mala chvíľu stéviu - no fakt to chutí divné a je to brutál drahé. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll ja viem,ale ked mi nic z toho nechuti az tak jak napr bocik cesnakovy a podobne veci,tak vies,a hlad zatial necitim,tak sa ani netrapim,no uvidime neskorsie,a dnes som aj dostala,tak o to je to tazsie nejest sladke
Odpovedať
@15nisa kup si steviu
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) a šumienky Bolero Sugar free.. pijete niektora? :)
Odpovedať
@olovo80 Oj, bočik nespomínaj. :-N :-N A sladké, to ja ľúbim, ale to si robím to dukanovské, takže v pohode, nemusím sa uskromňovať. :-) @alore No tak podľa mňa je stévia dosť hnusná. :-|
Odpovedať
Baby , prosim vas , ako chutia tie Shirataky ??? rozmýšlam že si ich kupim , ale niekde som čitala komenty ževraj nie su moc chutne ..tak by som chcela vediet aj ine nazory a či niekomu vobec chutia :D
Odpovedať
@sophiesxoll tak si to teda pozrem :-) a čo tak xytiol alebo brezový cukor môže sa ? ;-) ten majú u nás @alore stéviu mám v tabletkách a vôbec mi nechutí je horká :-| alebo máš tú tekutú ? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?