Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@vancouver nepatri to k teme,ale svata pravda,presne si opisala pocity moje :-)
Odpovedať
Ahojte babulky, ako pozeram je tu zase vikendovo :-D Cherry sa uz zabava so sestrou a malou.Evicka a Panthera vyvaraju rodinny obed :-D Zas som tu sama ]-( Dnesne menu: R-leco, mozarella light, par orieskov ako bonus pre moje vlasy :-D D- ovocny salatik- jablko,kiwi, slivka, skorica O- zeleninkova polievka (milujem), fasirky, kelovy privarok mnaaaam Ol- otubove pecivko, cottage V- hemendex Dnes zase Jillian, musim stiahnut nieco nove od pondelka. 3 level mi je uz lahky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alore ahojky,nie si tu sama,som tu aj ja,len to stale vypnem ked vidim ze nikto nepise,no ja mam za sebou ranny nakup bola som peso,ked dovarim idem na bike,trosku kardio,a od pondelka syn bude v skole tak sa dam na jillian,budem mat klud a nebude skakat okolo mna,tak potom dam vediet co a jak,mam zacat ako,s tym prvym levelom?Kde to najdem,jak to najdem,myslim jak to mam vyhladat v googli,daj vediet,idem zatial dopit kavu a zafajcit,napis ked si tu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alore a este jedna otazka,pilates si nikdy neskusal,videla som video a zenska ktora bola v amerike aby si to osvojila,rozpravala ze je to ucinne a tvaruje telo,ze vraj ploske brucho aj po 50-tich detoch :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alore ze neskusal, :-D :-D :-D :-D neskusala ;-( x-)
Odpovedať
neskusal :-D jillian si stiahnes na www.ulozto.sk napises si tam, do vyhladavaca jillian michaels 30 days shred , vyhodi ti to 1,2,3 level. Inak ma viaceho druhov cviceni. Urcite si nieco vyberies ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alore jej,diky moc si zlata
Odpovedať
@olovo80 neni za co dakovat, aj nabuduce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok baby,mam za sebou kardio na bike,presne 80min,dnes som chcela dosiahnut rekord tak som nastavila bike na najlahsiu tazbu a zvysenie kalorie,chcela som vediet co to urobi s telom ked zrobim 1000cal,po 800cal som sa prestala potit hoc tricko mam uplne mokre aj vlasy,strasna unava a bolest noh a zadku,po 999cal sa hodinky vynulovali :-D :-D :-D :-D ,pre zmenu neboli hlava a unava presla,idem sa osprchovat a potom sa odvazit
Odpovedať
Profilova fotka
som tu zas,vaha 63.2 este je co robit,no od noveho roka presne 10kg je dole,takze lepsie nez nic alebo viac
Odpovedať
ahojte dievcata, ach to je strane, nemam vobec cas citat vas a nie to este nieco napisat, len sa vam musim priznat, vcera som mala kusok medoveho cheesecaku co som robila, bolo tam asi 100 litrov medu plus 100 litrov javoroveho sirupu, vyzeral a chutil bozsky, uz si z neho ale nedam, vaha rovnaka, 62.2 to moja male krsniatko mi dava teda zabrat, je to motorova mys, stale v pohybe...ja hovorim segre, ze pocuj , ved ty ani aerobik ani nic nepotrebujes, ved stale treba lietat za tym malym... :-D :-D :-D no ja si vas docitam , ked bude cas a napisem potom aj nieco normalne... zatial vas pozrdravujem a prajem krasny den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania draha ked budes na sk a nezozenies otruby ,ja ti kupim u nas a poslem ti ich.... veru ani ja nemam vela casu teraz ,ale cherry to tvoje brucho mi nedava spat...PROSIM TA a ake si mala brucho pred cvicenim?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte babulky :-) no co vam poviem, ani neuverite! vcera ze dieta??? ani som nevedela co to je, alkohol, chipsy , sucha salama , jeden maly celozrnny chlebik, kusok medoveho cheesecaku , ach joj, je to ale mozne, ze po prehyrenej noci, mam o kilo viac??? to ale asi splachnem do zachodu, nie? inak dobre fuj zle mi je zo samej seba ... nechcem byt nechutna, ale este teraz sa mi grga ta sucha salama, fuj, ako mi to mohlo nevadit pred dietou, ze ked som nieco zjedla , sa to vo mne rozkladalo asi milion rokov... sestra je ohurena ako som schudla, povedala ze dovolenka , nedovolenka, ona chce aby som ju naucila tuto dietu, ze aj ona potrebuje schudnut... po synovi strasne pribrala a nie a nie sa toho zbavit, tak oddnes ideme spolu do prvej fazy, potiahnem to s nou, aby jej to islo lahsie, a vlastne ja som citala, ze ked dietu porusis, mozes ist odznovu,,,tak ja za ten vcerajsok idem odznovu... drzte nam palce, dufam, ze v prvej faze dost zhodi, aby ju klesajuca vaha namotivovala na pokracovanie v diete aj bezo mna... @panthera ahoj moja, vies co ty si zlata, ale ved asi si zbalim odtialto tie piliny, ved to nie je take tazke na vahu do kufra....ale dakujem si zlata..ako to myslis ze ake som mala brucho??? akoze obvod? to musim pozret v diary a to by som sa musela postavit a to sa mi po vcerajsej noci este nechce 8-( 8-( 8-( |-| ale mala som take speky , vies z predu aj na bokoch take faldy za ktore ma frajer stale stipal :-) :-D :-D teraz mam tvrde brusko aj ked ho nenapinam :-) a ty co moja, cvicis, ci? evicka, kasli na cvicenie nez si das nohu dokopy, aby si si este viac neublizila :-) ale som velmi rada, ze ta to tak strasne chytilo .... ked budes fit ,mozes civcit od rana do vecera :-D Dievcata , dnes ma byt 21 stupnov, bude krasny slnecny den, pojdeme na plaz vychodit tie blbosti co som pojedla dnes...s malym to vybeham, ach ten nastastie spi, ja si idem v klude vypit kavu teda, prajem krasny den, sorry za dlhy prispevok, nejako som sa rozpisala :-D
Odpovedať
@cherrymania cherry neboj to kilecko sa strati, to len z toho, ze si brutal zhresila.Teraz ked das bielkovinove dni po tom ako si vcera telu dopriala ho teraz vysokujes tak ti vaha rychlo klesne ;-) ja sa bojim ze tiez priberiem na dofce ked budem po veceroch popijat, ale tak hovorim si zijeme len raz a dovolenku si chcem uzit. Jedlo v pohode dodrzim, otruby beriem so sebou, akurat to sampanske a mojitko sem tam konacik juuuj nechem vidiet tu vahu po dovolenke. Ale budem vela plavat, chodit tam do fitka, a rano behat na plazi :-) :-D Inak baby co je mesie zlo pit sampus, konat, ci mojito bez cukru? Teraz budte mudre :-D R-otrub. pecivko, chrenova pomazanka, 4 platky ementalu, rajcina , paprika, 10 kešu d-ovocny salatik - jablcko, kiwi, ringlota O- zeleninkova polievka, fasirky ,kelovy privarok Ol-2 activie jahodove 0% cukru a tuku V-cottage
Odpovedať
@alore
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania Že PILINYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D skoro som sa zadrhla od smiechuuuuuu,neeeeeee toto si mohla???????? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D jááááj,ale k veci,ano moja cvičim,v piatoksom necvičila,ale vcera hej...takže 4 den cvičim,dnes ideme k svokre tak tam asi nie,ale zajtra určite....v utorok už praca,musim to nejako zorganizovať :-) :-) :-) :-) a vieš čo????od zajtra idem s vami o tej prvej fazy:)jovan draha????:)))))))))))))))))))))
Odpovedať
@alore ahoj alore, inak aj mna to napadlo, ze mozno sa to po takomto soku pohne, uz som na seba zase prisna a milujem dukanku, tu suchu salamu mi zaludok nevie stravit :-S :-S stale s ami grga... fuj @panthera no ja to volam piliny :-D :-D :-D sak to tak vyzera :-D :-D ides od prvej fazy? co si sa zblaznila??? ale dobre teda ako chces :-) ja som v nej uz oddnes :-) normalne sa tesim , po vcerajsku sa mi to ''normalne'' jedlo zhnusilo :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,toci sa mi hlava,dnes si urobim vajicka k tomu paradajky a light majoneza 1 lyzica,nic ine nemam v chladnicke,co by bolo pre mna,dnes asi nebudem moct robit kardio mam strasne vela z toho lebo mali ide do skoli a jak obvykle vsetko som nechala na poslednu chvilu,takze vaha zostava na 63kg
Odpovedať
Profilova fotka
maly a nie mali,prepacte
Odpovedať
Inak musím pochváliť moju seeegru, je super, papa pravidelne so mnou to iste co ja , vypytuje sa co a ako môže , dnes spravím po dlhej dobe aj bielu čokoládu , musím jej ukázať tie dobre stránky DD :-) na obed mame shirataki s mletym hovadzim maskom :-) moje obľúbené a otrubova kaša jej veľmi chutila :-) musím jej ukázať toto fórum :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby,takze som to dala,mam 62.5,sice po kardio ale takuto vahu som mala naposledy v roku pana,tesim sa :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte, som v druhej faze asi tyžden, a už som zlyhala... :/
Odpovedať
Profilova fotka
ja vam uprimne vsetkym zavidim ja chcem ist do toho uz dlhsie no ja sa nemozem premoct..mam uplne slabu volu nato.. a este kt omu ja nehoráááááázne lubim sladke a ja neviem ako by som to zvladlaaaaaa :/
Odpovedať
@denka7483 Však aj ja nehorázne ľúbim sladké. ;-) Tak si robím dukanovské sladkosti a som spokojná...v rámci možností. :-N
Odpovedať
@lekvarovabuchta Nevadí, na prehrešok zabudni a pokračuj v diéte, prípadne si daj BD naviac. :-)
Odpovedať
dobre rano zienky, dnes je to 3 den co je u mna ta mala 2 rocna motorova mys a ja som hotova, non stop v pohybe, mat deti je dobre vycerpavajuce, ako si pri tom vy , co mate deti mozte najst este chut a cas na cvicebie?? vazne velky obdiv, ja som rada ked maly spi a mam chvilku pokoj :-D :-D inak, vcera jak som som bola pre prehyrenej noci, az sa to hanbim povedat ala vaha bola 63.6 kg :-N :-N :-N :-N no po vcerajsom prvom dni odznova, mam 63.2. haha celkom uspech , na to, ze mne sa vaha nepohla ani o deko uz nieco vyse 2 tyzdnov, mozno 3 :-) uvidime, budeme to sledovat a mozno vazne konecne dosiahnem tych mojich 60 kg vdaka tomu ze som sa raz prezrala :-D :-D :-D kde ste vsetky? ja mam cas sem chodit len takto rano , inak ma maly plne zamestnava :-D prejem krasny den :-)
Odpovedať
Dobré ránko kočky :) Nuž po víkende som tu zas :) Víkend bol prehreškový a to dosť...celý sa venoval dámskej rozlúčkovej jazde, tak chápete :D Ale predstavte si, aj tak som si odcvičila Jilian poctivo :) Takže už mám sedem dní Jilian za sebou a ten prvý level je už ľahký pre mňa :D sa neviem dočkať druhého :D Alore: Vlasy, už je to lepšie, padajú pomenej, len hlavne nech začnú rásť :D Dovolenku si poriadne uži a kašli na alkohol a iné prehrešky...to vytancuješ večer na párty :) Dnešné menu: R: otrubová kaša s jablkom a sušenými slivkami D: hrsť orechov a hruška O: tuniak so zeleninou Ol: jogurt V: asi zapekaná cuketa :) Želám Vám príjemný deň :) Cherry, po tomto týždni budeš mať váhu určite nižšiu, šak cvičíš celý deň :)
Odpovedať
@lajba ahoj lajby, tak klobuk dole ze po vikende ked si zurovala, si odcvicila, ja som chcela tiez, ale po prehyrenej noci som nemala silu, a aj tak necvicim teraz mam pauzu aby mi isla vaha dole.. ale pohyb mi veru nechyba pri tom malom :-D :-D mas krasne jedalnicky, zavidim! :-) haha ja som v tej prvej faze , davam dobre soky tomu telu mojmu, ale sak co, nech sa spamata a schudne ! :-D :-D :-D
Odpovedať
@cherrymania :D presne tak, nech sme už konečne spokojné :D priznám sa, že ma to už niekedy nebaví :D už by som chcela zasa vidieť nejakú veľkú zmenu :D a nič... čakám, že Jilian 30 day shred prinesie nejakú zásadnejšiu zmenu na mojom tele :) lebo inak už naozaj neviem :D už by som chcela mať konečne telo jak sa patrí :D ale stanovila som si cieľ, že do konca roka to musí byť :) do konca roka ešte dám dolu tých 13kg a vyformujem postavu :) tak som zvedavá ako do dopadne nakoniec :D Ďakujem za jedálničky, snažím sa, nech sú vlasy v pohode :D hmm a to cvičenie, včera som cvičila o poldeviatej večer a že ráno o šiestej si dám zasa, ale kdeeee...ráno sa mi nechcelo, tak ma to čaká poobede. Fakt si cítila totál zmeny po tom cvičení? :)
Odpovedať
@lajba Lajbyyyy ahoj moja, jaaaj tak si sa super odviazala na damskej jazde, paradicka, kasli na prehresky hlavne, ze s vlaskami to mas uz lepsie, neboj zacnu rast skoro. Skvele ze si dala 1 level a tesis sa na 2 vidno ze si namotivovana dovolenkou rovnako ako ja. Tak len tak dalej s chutou do toho. Inak krasny jedalnicek ako vzdy Lajby ;-) :-) ň Moj dnesny jedalnicek R- otubova kasa D-2 hrusky O- zeleninkova polievka, kuraci perkelt, shirataki Ol- mango jogurt+ tvaroh V- cottage Dnes Jilian level 3 nemam cas stahovat nieco ine, plus fitko pas 400 kcal, uspesny tyzden vsetkym ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?