Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ano pisu ze ochutena zelatina,len nepoznam tieto veci moc dobre,mam doma aj ja taku tu platkovu zelatinu ale uz asi 4 roky je v kredenci a neviem co stym :-D jedine uz len vyhodit,mne sa nepodaria nikdy take kolaciky,zakazdym ked peciem nieco pre rodinu,zle to dopadne,manzel sa uz smeje
Odpovedať
@cherrymania neboj dam vediet cherry potom , ale to budem piect asi najskor v utorok a ja ho spravim len z ricoty atd ;-)
Odpovedať
@olovo80 dakujeme za receptik
Odpovedať
Profilova fotka
@alore neni zac,len fakt sa z toho da urobit cesto?nieze budete nadavat potom,ja dukan nedrzim tak ani tie recepty nerobim
Odpovedať
@olovo80 jasne ze sa da spravit z toho cesto,inak si velmi zlata, ze napriek tomu, ze nedrzis Dukanku tak nam sem hodis receptiky ;-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alore vies co,ja stale sa na to chystam,uz raz som to zacala ale po 4 dnoch som prestala,u mna je problem ze este som nevidela v obchodoch tie otruby,ale tento tyzden sa popozeram,ale tu prvu fazu by som mohla uz zacat aj bez tych otrub,chcela by som tu pru fazu aspon 10dni drzat,lebo chcem aby som schudla na 57,teraz mam63,no idealna vaha by bola pre mna tych 52kg lebo som nizka,mam len158cm :-S ,tak aby som dosiahla tu 52-ku si myslim ze 10dni by bolo ok,aj bez tych otrub,niekedy pozeram na dr Dukan,jak dava rady pre zeny ktore mu volaju do tv,a ked rozprava uplne mam chut zacat s tou dietou,len niekedy mam problem ze od nudy alebo od nervoch ked som strese tak sa napcham jak diva svina a potom to strasne lutujem,aj preto chodim sem niekedy a pozeram co pisete,to mi dava silu :-) dnes uz som si dala syrove pagace tak uz je neskoro aby som dnes zacala,predsa nie su to bielkovyny ciste,tak od zajtra,ach jaj kolko krat som to uz povedala.... :-(
Odpovedať
@olovo80 otruby su velmi dolezite bez nich ani nezacinaj, najprv si ich zozen potom zacni :-) Myslim si ze tych 10 dni je dlho byt v prvej faze a ked nemas pevnu volu tak to ani nevydrzis. Daj si radsej kratsi ciel a uvidis ako budes na tom. Ja som bola 5 dni v prvej faze. Hlavne si nehovor ze od zajtra, od zajtra, od zajtra zacnem ... To potom nema ani zmysel zacinat. Najprv to skutocne musis chciet a mat to v hlave. A dobre je aj popritom vsetkom cvicit ;-) :-)
Odpovedať
Prave som dopiekla chlebik na zajtra, inak zvyknem robit mikrovlnkovy. Aj cokoladky su hotove idem ich supnut do mraznicky.
Odpovedať
Profilova fotka
@alore vsak prave,no ja robim kardio,skoro kazdy den za 50min 700cal,a citim sa velmi dobre jeine kvoli tomu nepriberam popritom co vsetko zjem,takze pohyb pre mna nie je problem ale dam na teba,zozeniem najprv tie otruby
Odpovedať
@cherrymania @alore holky, moc vám děkuji za vaši podporu, moc mě to posiluje. Ale trochu se cítím trapně, jak mi říkáte, že mám váš obdiv..To si zatím nezasloužím ;-) teprv začínám. Ani nevíte kolik odhodlání jsem musela sbírat,abych se do toho fakt pustila. Všechna ta únava, a lenost mě k tomu dřív prostě nepustily.. Alore, moc se mi líbí jak píšeš olovo, že to musíš fakt chtít a mít v hlavě! Je to přesně tak!! Do toho Tě nikdo nedonutí, to se prostě člověk musí rozhodnout. dát konec výmluvám, protože ty se najdou vždycky, ale prostě do toho jít.. jak jsem si myslela, že nemám energii na cvičení, tak zjišťuji, že po cvičení mám energie ještě víc;-). Dnes jsem na začátku cvičení myslela, že budu brečet bolestí, ale už v průběhu jsem to přestala vnímat a ten úúúžasný pocit, kdy jsem celá mokrá, červená :-) zvládla třetí den byl skvělý.. už se těším na zítra ;-) alore, jak budu mít receptík, hodím, zatím jen zkouším ty vaše :-) dnes manžel dělal lečo (on se mnou souhlasí se změnou stravy-sní vše co mu předložím :-D, taky chce shodit, což je super) a to je taky super. Dal rajčátka, papriku, cibulku, stroužek česneku, nakonec dvě vajíčka a ani jsme salám do toho nepotřebovali a s dukanovským chlebíkem to byla bomba. Nebo mě napadá jeden recept co dělám , co by se mohlo i při dukance- když mi zbyde ze včera pečené kuřátko, tak ho oberu, natrhám, hodím do hrnce na rozpálenou cibulku, osmažím to, dám hodně sušené červené papriky, kmínu (tj. rasca)osolím a zaliju kyškou (acidkem), chvilinku povařím, osladím(prostě dochutím, případně zahustím třeba škrobem).. Je to jako kuře na paprice nebo prostě perkelt.. Fajné.. Teď jsem na nějakém fóru našla recept i na dukan. knedlíky, ale to nemám zatím vyzkoušené (ale holky byly moc spokojené), tak ho přidávám.. KNEDLÍK Na knedlu si vyslahame bielky z dvoch vajec /pridame stipku soli, ja som si to mierne presolila, staci ozaj stipka/ na tuhy snech, v pohariku si rozmiesame 2 zltka, 1/2 cerst.drozdia, 2PL mletych otrub, a mozme pridat aj nejale bylink napr. pazitku....Opatrne tuto zmes v miesame do vyslahanych bielkov, aby nam pena nesplasla, premiesame len par krat... Cesto si nalejeme do silikonovych formiciek/ja mam tie z lidla co ich tam je 12ks/, ...nalejeme tak cca do polovice formicky....zmestilo sa mi do siestich... Formičky dáme na pařák do hrnce s vařící vodou nan polozime formicky, zakryjeme a děláme cca 15 min Holky, můžou se otruby i třeba žitné nebo kukuřičné? @cherrymania ten koláček vypadá úžasně. Jsi skvělá kuchařka!! Můžu Tě poprosit o recept, jestli budeš mít čas?(nebo je to ten cheescake, ale bez jahod, ale s marcipánem? Moc děkuju.(hl. se těším na recept na ten marcipán :-D)
Odpovedať
@evicka333 ahoj :-) krasne pises o cviceni, ja to mam presne tak isto, na zaciatku to bolo tazke, ale v priebehu cvicenia som to prestala citit... a teraz ked mam jeden den pauzu (dnes), mi to normalne chyba... tiez som na tom tak, ze tuto dietu uz ani nevnimam ako dietu, pretoze mam celkom dobry jedalnicek, stale nieco nove, ziaden stereotyp ako same kura, cottage cheese atd... perkelt si robievam aj ja :-) na dukanovsky sposob :-) ten knedlik vyskusam urcite :-) uvidime ako dopadne...chudnitie mam v hlave, bavi ma som totalne spokojna s tym, ako sa stravujem , konecne ziadne pocity ''prezratia'' sa alebo tazoba v zaludku po jedle, ako to byvalo, uz napriklad zmizli aj problemy s palenim zahy :-) mne dukanka prospieva :-) a s nou uplne zzita :-) ano kolacik je ten co som sem dala recept na ten cheesecake, to, ci das, riccotu, alebo tvaroh je na tebe, ja som teraz spravila tak ze som dala aj aj :-) a bolo to dobre :-) a ten marcipan, chuti celkom dobre, recept nan je tu http://www.dukanovadieta.com/products... povovelny v kazdej faze, cize si na nom mozes pochutit kedykolvek :-) ja idem dnes este skusit tu vianocnu roladu tak som zvedava :-) pekny den vsetkym dukankam prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania prosim ta daj mi vediet ci si upiekla tu roladu a ci sa ti to podarilo,velmi som zvedava
Odpovedať
Článok sa načítava...
@olovo80 rolada je hotova, zajtra sa uvidi :-) hodim aj foto, ale vyzera skvelo a ta plnka...hmm mnam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania Vazne?Jaaaaaj,vies jak sa tesim,uz som sa bala ze nebude to ok,ale super ze ti to vyslo daj foto urcite
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania Teraz kukam ze ake srdiecko to tam vyskakuje :-) :-) dakujeeeeem!!!no citam twilight,teda uz new moon a tak ma to namotalo ,som radsej cely den,pokial mi to tamagochi dovolil citala :-D :-D :-D ty mi robis ine chute s tymi kolacikmi :-) ja som dnes robila marhulovy s mrvenickou ale nie dukan a veru ze som si dala :-D :-D
Odpovedať
@evicka333 Ahoj Evi nemas za co dakovat, radi ta podporime aj nadalej. Ved preto tato stranka existuje.Jasne ze ta obdivujem, ako si vies zadelit cas medzi rodinu, studium, cvicenie, varenie atd a popritom vsetkom este stihas studovat dietku a prist aj sem na forum. Nie ako poniektore, ktore sem pridu nic si nenastuduju a cakaju zazraky na pockanie. Aj ja som bola zo zaciatku leniva a musela som sa k tomu dokopat. Najprv si v hlave uvedomit co vlastne chcem. Ono nieje tazke zhodit na vysnenu vahu, najtazsie je si ju CELOZIVOTNE udrziavat. Inak mas super manzela ze ide s tebou do toho. Aspon sa budete navzajom podporovat motivovat a pojde vam to lahsie. Budes mat vyhodu ze mu nemusis extra varait a nebude ta lakat zakazane. Je obdivuhodne, ze aj napriek svalovici si Jillian odcvicila, neboj bude to uz len a len lepsie. A ten pocit po odcviceni za to stoji. A este ked uvidis na sebe vysledky tak budes cvicit o sto tristo :-D a namotivuje ta to dalej. Som presvedcena ze svoj ciel hravo dosiahnes, latku si si nastavila uz ju len nepodliezt. Drzim ti palce. Pekny dnik ti prajem :-) ;-)
Odpovedať
Ahojte babulky, takze dnesne menu je nasledovne: R- zvysok babovky s dzemikom domacim , hrst kesu orieskov D-melon O- pizza Ol-cottage V-zavinace Dnes cvicim Jillian level 3+Jillian 6 week´s+ vecer idem do fitka na pas :-D dufam ze to prezijem :-D
Odpovedať
http://lesk.cas.sk/clanok/99118/chudn... na niektorych som sa dobre zabavila ze nepriberiete :-D :-D :-D hlavne banan + cokolada
Odpovedať
co je tu dnes tak mrtvo ved uz neni vikend, teraz to tu vynimocne zilo cez vikend a cez tyzden nic :-| Idem varit prvy krat spenatovu polievocku, drzte palce, doteraz som len spenat robievala :-)
Odpovedať
@alore ahoj alore, je tu mrtvo? zase? mozno preto ze je est erano, ja idem zachvilku cvicit... pritvrdzujem , dnes ziaden bike, ale pol hodka kardio s Jillian a hned na to 3.level snad prezijem :-) po cviceni si dam vanilkovy pribinacik ktory som si prave dorobila a naobed moje oblubene dukan cestoviny s mletym hovadzim maskom , dezert bude rolada co som vcera robila, uz sa na nu velmi tesim :-) vcera som robila aj tie kakaove truffles, tie su tiez v chladnicke tak som zvedava... boze, ja som strasna maskrtnica, slane (chipsy, oriesky) mi vobec nechybaju, ja by som len sladke furt jedla :-) inak na spenat sa chystam aj ja..mozno tento tyzden ... na zajtra mam v plane kapustnicu :-p mnam
Odpovedať
@cherrymania mnam kapustova polievka tu som nemala davno, asi spravim niekedy cez tyzden, mam strasnu chut na spenat, musim tu polievku spravit ach :-D neboj prezijeme to cvicenie, kto iny ak nie my :-D truffle som raz robila ale moc ma neoslovili. Ako vidim fakt ficis na sladkom stale nieco vypekas :-D ale to mas asi aj zabavku ked si doma a nepracujes, aj ja zacinam vymyslat, tiez nemam uz co robit som doma tak budem vypekat. Ach mojich vysnivanych 58 kg do dovolenky nedam, nevadi budem udrziavat 60 kg a aj po dovolenke. Na moju vysku to staci uz aj tak som priliz chuda :- D Inak ten chlebik co pecies v trube davas tam aj 3 lyzice skrobu?
Odpovedať
@alore nie, robim to presne podla tohto , ale dvojitu davku pretoze ho je aj priatel , http://www.dukanovadieta.com/products... no snad to dam, inak ano , mohla by som to aj obmedzit to sladke, myslis,ze mi to ovplyvnuje to , ze mi vaha stoji? akoze jem najneskor o 6-7 ale stojim uz zase nejaku dobu na tych 62.2 hm? ty uz krasne chuda, moc by som sa netrapila na tvojom mieste :-D
Odpovedať
@cherrymania ale v tom recepte su pisane 3 lyzice maizeny tak davas ich tam ci nie? a na kolko lyzic otrub? aby sme sa pochopili nie jak minule :-D
Odpovedať
@cherrymania ja si myslim aspon mna sladke v chudnuti brzi a vaha stagnuje alebo je raz vysie raz nizsie cca 0.5-0,7kg ja mam taky plan potrebujem minut ricottu tak z nej v stredu spravim zakusok taky moj vymysleny uvidim ci to bude dobre, a stvrtok piatok davam len bielkoviny po tom sladkom nech rozhybem metabolizmus. A podla mna vaha stoji aj tym cvicenim. Vela cvicime. Dakujem za kompliment ale trapim sa aj tak a budem cely zivot, musim udrziavat,nemozem sa spustit :-D idem si vyratat BMI
Odpovedať
@cherrymania inak na moju vahu dost vplyva aj skrob kukuricny aspon som to na sebe odsledovala neviem ako ty
Odpovedať
@alore boze ja som blondina, prepac, davam 4 lyzice otrub 4 lyzice vlociek (ktore rozmliazdim z tom mliazdici na bylinky) 6 lyzic maizeny 14g kvasnic 2 vajicka 100g tvarohu 10 lyzic mlieka rascu a sol
Odpovedať
BMI 17.8 pod 18,5 podvyziva :-D :-D :-D
Odpovedať
@cherrymania dakujem este raz za recept , len sa bojim tej majzeny bez nej si to neskusala , ze co to spravi? Nechcem do seba zbytocne pchat skrob kurnik ]-(
Odpovedať
@cherrymania sorry ze otravujem a v com to pecies , ako to je vysoke? :-D Vies ja robievam len mikrovlnkove pecivko. A ako to uskladnujes k dalsiemu dnu?
Odpovedať
@alore moja idealna vaha na BMI 18,5 je 62,5 kg myslim ze po dovolenke tolko mat budem bez problemov :-D a potom si dam asi 5 BD nech mam spat moju 60tku :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?