Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania zlato moje no nevieeeeem,ked mi to drahy stiahol tak som skusila na skusku a vydrzala som 15 min,spotená jak myš,funela som divá :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) ale z tvojou podporou to dáááám :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) aj mne vaha stoji... ranajky-jogurt obed -dojedla som polievku slepaciu po malej a teraz som sa tááááááááááák napráááááskala,že AMEN ;-) kupila som si na trhu por,šampiony,opiekla som ich s kuracim maskom a indickým korenim,ako priloha čerstvé paradajky so svokrinej záhrady a brucho ma boliiiiiiiii,ale nevadí :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) musela som sa napraskať lebo mužovi a malej robim sviečkovu,tak aby som nezhrešila a nepobila sa s tým hrncom :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) zlato jeden kremeš ti neubliži,ved tam je puding a šlahačka-bielkoviny ne? :-) :-) :-) :-) mozno ten cukor trosku,ale to vycikáááš a cesto ak bolo listkove tak to je tiež nič... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatá od septembra idem aj ja do roboty,po dvoch rokoch :-) :-) :-) ale budem robiť krátky -dlhý týžden,takže sa to dá zvladnuť :-) sedavá robota,takže cvičenie mi príde aj vhod,len som si zase naložila poriadne,predavam byt,staviame,robota,mala v školke.....takže stres,stres,stres.....ale vydržim nie,ved som ŽENAAAAAAAAAAAAAAAA :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) cherrynka moja,aj ja ta mam rada moooc a aj ostatne baby,takze takto o pol roka budeme v inej diskusii,ze vychrtliny roka :-) :-) :-) :-) :-) :-) či?
Odpovedať
Tak dnes som si kupila konečne Steviu chcela som tekutu , ale tu nemali tak som kupila praškovu ..som zvedava ako dlho mi vydrži ta dozička , ked som ju otvorila tak bola poloprazdna :-D :-D a kupila som si aj lopuchovu vodičku na tie moje neštastne vlasy a tabletky čo som chcela nemali ...nevadi :-| ešte pojdem asi ostrihat moje dlhe vlasky ..aj ked mi bude luto a mamina mi už povedala že nemam blaznit , že mam si len podstrihnut , ale ked tak by som už urobila na sebe aj nejaku zmenu :-) Dnešne menu : ranajky : omeleta so šunkou desiata : acidko nizkotučne obedik : polievočka zeleninova ( prave som si dala druhý tanier ) olovrant : pojedam hrozno ( aj ked viem žeby som nemala , ale ovocie som už davnejšie zaradila , takze pohodka ) večera : tortily s kuracim mäskom a zeleninkou samozrejme ala dukan a pečiem jogurtový kolač (nový recept , tak som zvedava ) :-) :-) a dnes si trocha zacvičim aj tak nemam nič ine zmyslupne na praci , tak nech to ma užitok ;-) pekný den prajem dukanky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko kočeny, konečne piatok, a od pondelka 2 týždne free, jupiiiiiiiiiiiiiiiii, už sa neviem dočkať :-D baby moje, včera 69,9 radosť preveliká, dnes zasa 70,6 sklamanie obrovské ]-( :-( :-(
Odpovedať
@zuzana018 Och, to poznám ten pocit. :-( Neboj, veď pôjde to zas dole pod tú psychologickú hranicu. :-N Ja by som toľko čo píšeš chcela mať na začiatku októbra...Ale podľa súčasnej váhy a tempa chudnutia to nevychádza vôbec. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll raz to ide rýchlejšie, raz pomalšie, to je pravda.... vždy po BZ dni to nejde tak dobre, ale zasa +700g je aj dosť :-( a takto mi to kolíše už od nedele hore dole.... do 8.9. potrebujem nutne ísť aspoň na 68 - 68,5 kg,a tiež sa bojím, že nestíham, lebo ešta aj dovolenka ma pred tým čaká :-S A teraz máš koľko kg? z akej váhy ideš a kedy si začala?
Odpovedať
@zuzana018 Jj, je to dosť, ale to je čisto podľa mňa len voda + ak si ešte nebola po včerajšku na wc, tak je to jasné. :-D Aj mne to teraz kolíše a hlavne dole to ide slimačím tempom. 8-( No hlavne, že ide no... Noo, ešte máš 3 týždne, to zojde dole podľa mňa, držím silno prsty. :-) Tuším si tu niekde spomínala, že vtedy ideš na svadbu, žee? :-) Ja som začala na 87,3 (23. 6.) a aktuálne mám 76,9...Akurát že za prvý mesiac som dala viac dole ako za druhý, ale tak to je asi jasné, keďže som na začiatku mala dlhú prvú fázu. No a ináč cieľová váha je 55 (za 50 by som bola radšej, ale budem realista :-N ). A Ty ideš z akej na akú odkedy? :-) Dúfam, že som sa Ťa to už tu nepýtala. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll keby si sa aj pýtala, nevadí ;-) začala som 7.6.. na váhe 80 kg, prvá fáza 6 dní. Cieľovú nemám stanovenú presne, povedala som si, že skončím vtedy, ked to budem tak cítiť - ale chcela by som minimálne na 65 kg zastať...ale ak budem v pohode, nech to ide kľudne ešte nižšie :-p :-D Počítam, že ty si si dala cieľ - 32kg a viac??? fúúú, to je už riadny skok - v každom prípade si dávaj na seba pozor a moc moc moc ti držím palce! ;-)
Odpovedať
@zuzana018 Noo, tak to už Ti do 65 veľa nechýba, za chvíľu si tam. :-) Jo, je to dosť skok, ale čo narobím, keď som svoju váhu nechala zájsť tak ďaleko? :-x :-) No uvidím ako to pôjde, neponáhľam sa na to nejak extra...akurát do tej dovolenky by som chcela mať pod 70. :-D Ďakujem, aj ja Tebe držím prsty nech dosiahneš váhu, s ktorou budeš nadmieru spokojná. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll ideš teda na dovolenku až v októbri? koľko máš rokov? máš detičky? ja som nešťastná z mojeho brucha, po druhej dcére mi ostalo veľmi veľké a hlavne veľmi ochabnuté :-(
Odpovedať
@zuzana018 Zuzi neboj ono sa to zastabilizuje na tej 69. Aj mne to tak skakavalo. Treba byt trpezliva ;-) Ahojte baby, Ahoj Lajby, dnes mam vyrocie :-D :-D :-D 7 mesiacov s Dukanom :-D Dnes -100g tj. 60,3kg (moja zivotne najnizsia vaha) , zacinala som cca so 74+-1kg :-p Dnesne menu: R-parocky, otrubove pecivko, horcicka, kecupik D-20g kesu tj. 110 kcal to ma nezabije,takze dnes bez ovocia O- kura pecene (prsia), maly grilovany baklazan Ol-2mango jogurtiky 0%tuku a cukru V-hemendex Dnes fitkujem, jupiiii :-) Pekny dnik
Odpovedať
@zuzana018 Áno, ideme poznávať Tureckoo. :-) 2 týždne cestovania, každý deň inde, takže vtedy dukanku určite nebudem vedieť dodržiavať, ale snáď to tam vychodím a vypotím a nepriberiem. :-) Mám 24 a detičky nemám, ale brucho mám aj bez toho. :-N Ináč baby, dneska príde návšteva, tak som spravila naše tiramisu, dúfam, že im bude chutiť. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@sophiesxoll neboj bude, nič im nehovor a zjedia až sa budú oblizovať :-p wow, tak to krásna dovolenka...možno aj Onura a Seherezádu stretneš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alore ahojky...že výročie :-D :-D :-D som sa musela usmiať..ale gratulujem, veď to je už kooopec času - tak ty si vlastne išla zo 74kg? to som sa ťa chcela dlho spýtať a furt som zabudla :-p Alore, myslíš, že tesne pred tou svadbou si môžem dať tak cca 3dni v kuse len bielkoviny???? a potom zasa klasika 1/1 deň??? nič tým nepokazím???? tie šaty mám dosť obtiahnuté, tak nech to brucho tam nesvieti x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkoo ako dopadol ten koláč??? ja som robila pudingový a celkom chutil..všetkým ;-)
Odpovedať
@zuzana018 kludne si daj tie 3 dni BD nic tym nepokazis. Rozhybes vahu
Odpovedať
Profilova fotka
@alore no, mám taký pocit a obavy, že po tej dovolenke v taliansku sa mi zíde aj týždeň bielkovinový :-p
Odpovedať
@zuzana018 No tých dvoch dúfam, že fakt nie. :-D Kolegovia vedia o diéte a včera akurát zahlásili, že si nemáme robiť starosti s občerstvením, že pribrali. :-D Takže tiramisu bude úplne ideálne. :-) :-) A Ty sa tiež teraz chystáš na dovču? Budeš sa snažiť dodržiavať, či dáš si oddych? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll tak to tiramisu je podľa mňa dobré aj pre tých, čo nedržia diétu, nič mu nechýba. Ja idem o týždeň do Talianska, hodlám vegetiť čo sa len bude dať..ale pri dvoch deťoch, no neviem neviem x-) A čo sa DD týka - neviem, určite budem aj hrešiť, lebo ísť do IT a nedať si pizzu a u mňa teda hlavne lasagne, tak to teda nieeeeeeeee...ako budem sa snažiť čo najviac, ale isto to nebudem držať na 100%....to by sa mi nerátolo :-)
Odpovedať
@zuzana018 Tak, tak, podľa mňa je výborné, aj keď teda nie je to úplne tiramisu, ale skvelá pochúťka určite. :-) Noo, tak to máš pravdu, raz za čas sa človek dostane niekam mimo, tak si treba vychutnať danú krajinu a jedlo k tomu neodmysliteľne patrí. :-) My máme v Turecku raňajky a večere, taakžee.. :-N
Odpovedať
@zuzana018 a kedy ides na dofcu? Tak si to tam poriadne uzi,oddychni si, odviaz sa, trosku poporusuj, o to menej ta bude lakat porusovat po dovolenke.Telo vysokujes. Das si potom tyzdenny bielkovinovy teror :-D A vaha sa ti razantne pohne smerom nadol ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alore fakt ? no, ale že týždeň bielkoviny...no neviem...ja som ani dnes, teda pred chvíľkou nedojedla mäso, polku som mormálne vyhodila, lebo ma napínalo...problém je, ža ja radšej nebudem jesť vôbec, ako by som mala zjesť niečo, čo mi nechutí ;-(
Odpovedať
@zuzana018 hm tak to si si potom Dukanku dobre nevybrala. Inak celkovo nechapem ako niekto tvrdi ze je uz vsetkeho prejedeny , ze papa stale dokola to iste. Mne sa to za celych 7 mesiacov nestalo.Ja mam prave opacny pocit ze mam velmi pestru stravu. Nicoho nie som prejedena. Ono je to podla mna hlavne o chuti a case, ak niekto ma cas a chut experimentovat a potrapit sa trosku da sa vsetko, aj varit rozne jedla.
Odpovedať
@zuzana018 Ja mam dnes napr. kuriatko a hrozne sa nan tesim davno som take pecene v trube nemala, vcera som mala palacinky cize nejem stale len maso. Striedam to pravidelne.
Odpovedať
@alore Aj ja mám dneska kuriatko - teda nožičkyy. :-N Ale ja ich robím dosť často teda. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alore ja viem, že som si nevybrala správne, vedela som to od začiatku...ale chudnutie začalo fungovať, tak som sa rozhodla, že budem bojovať - aj keď musím úprimne priznať že pre mňa je to fatk boj, a to teraz vôbec nepreháňam. Pred DD som mäso jedla tak cca 1x do týždňa, aj to len kuracie, biele jogurty som nejedla nikdy, a tvaroh..ten z času na čas, aj to len s práškovým cukrom. Syry mi nerobia problém, a vajcia...no, tie tiež moc nevyhľadávam, šunku nemám rada vôbec. Takže pre mňa to fakt je veľké zaprenie sa, a možno preto ma to teší o to viac, že to zvládam. Ale mám rada zeleninu na všetky možné spôsoby, a tie dni ma zachraňujú, možno aj rpeto vždy po BZ dni mám váhu aj skoro kilo viac, lebo doháňam aj z predošlého dňa . Tiež sa snažím experimentovať, ale proste, tie potraviny sa opakujú stále dookola - nemyslím že napr. mäso, ale aj príprava pečiva, koláčov, omáčiek - všade tvaroh, jogurt, vajce....síce na 100 spôsobov, ale základ viac menej ten istý. Ale som žena, a to znamená, že my bojovať vieme a dokážeme, no nie? ;-) Tebe moja prajem dobrú chuť ku kuriatku.
Odpovedať
Ahojte dukanky Ahoj Alore, zuzka, cherry :) Nuž tak ja nechápem :D dnes som sa vážila a o kilo menej ako včera :D asi som prijímala málo kcal a telo vtedy nechudlo :) Lebo zasa ak prijímeme málo kcal denne, tak telo robí opak :) Uvidíme ako to pôjde ďalej :) nebudem to siliť :D možno :D Dnešné menu: R: znova otrubová kaša s jablkom a prihodila som štyri sušené slivky (majú málo kcal) D: hrsť orechov a nektarínka O: cuketový nákyp so sójovým mäsom, kuracia pečienka na oleji s cesnakom Ol.: smotanový jogurt V: netuším, idem k zubárovi večer :D asi si dám niečo pred...možno po...neviem ešte :) Pekný deň želám a držte sa :) Ozaj...včera som necvičila Jilian...vrrrr...ale dala som si brušáky a cviky na spodné brucho :) to sa ráta :D
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba ahojky Lajby - jasné, cviky sa rátajú :-) :-) :-) všetkoooo sa ráta :-p inak, krásny jedálniček, pestrý,super ;-)
Odpovedať
ahojte všetky.Hlásim sa vám po dvoch týždňoch dovolenky v Chorvátsku.Sľúbila som vám, že určite sa s vami podelím o to, ako som dopadla. Pred som mala 63,5kg a teraz mám 65kg. Cítim sa ako balón a hneď som dostala aj menzes. Tak teraz neviem, či to je stravou alebo tým menzesom, vtedy mám vždy o 1kg viac. Čo sa týka otrúb, tie som dodržiavala. Mala som napečené žemle. Každý deň na raňajky som mala celozrnné cereálie s 300ml mlieka. Do obeda takto vždy vydržím. A potom to už bolo rôzne. Každý deň melón, 4zmrzky(každý deň), polystyrénové chlebíky, 2krát pizza, 1krát wiener schnizel s hranolkami. Asi takéto prehrešky. Urobila som podla Broni a vašich rád. Prešla som do 3.F a teraz som sa vrátila do 2.F. Inak môj prvý cieľ bol 65kg ale zmenila som ho ako každá z vás :-D , keď to tak super ide na 60kg. Vychádzala som zo 77kg. Necvičím vôbec. Spevňovať začnem keď budem na 60-tke. Takže dukanky nemajte strach z dovolenky. Ide to. A mňa tento životný štíl aj baví. Je mi jedno koľko budem potom v 3.F :-) :-)
Odpovedať
@11xena11 Noo, tak to podľa mňa máš viac len kvoli M, takže super. :-) Hlavne, že si si poriadne užila dovču. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?