Menu Forum

Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

2. mar 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
Registrovala sa 6. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 706 príspevkov. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
Registrovala sa 6. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 706 príspevkov. Má 5 priateľov.
 @cherrymania tak keď sľubuješ, tak som kľudná emoticon
tu je recept na PIZZA
POTREBUJEME :
*3 lyžice ovsených otrúb
*1 vajce
*2 lyžice 0% jogurtu
*2 lyžice paradajkového pyré
*štipka soli

POSTUP :
1. Všetky suroviny zmiešame a rozotrieme na plech vystlaný mastným papierom.
2. Pečieme 10 minút pri teplote 200°C.
3. Upečené cesto vyberieme z rúry a potrieme paradajkovým pyré.
4. Okoreníme pizza korením, posypeme nakrájanou cibuľkou a roztlačeným cesnakom.
5. Na vrch pizze položíme plátky šunky, vajíčko a nízkotučný syr a dáme dopiecť ešte asi 15 minút.
RADA : V 2. a 3.fáze môžete počas bielkovinovo-zeleninových dní pridať aj zeleninu, či huby.

ja som si to toho pyré pretlačila cesnak a dala proveslánske bylinky a tak som to potrela
dávala som šunku, šampiony, na tenké plátky paradajku, plátkový syr
a na Bdeň plátkovy syr a na tenko mozarelu light
13. aug 2012 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @alore jasné Alore, že si mi chýbala, stále som čakala, kedy sa objavíš..no pochváľ sa, kde si sa nám "flákala"? emoticon
Gratulujem aj ja tebe k ďalšej strate kilečiek, len tak ďalej emoticon
Veľmi sa už teším do tretej fázy, ale máš recht, diétu nesmieme vnímať ako nejaký trest, ale ako niečo, čo nám robí dobre a pomáha nám.
A ten pocit, keď si oblešieš gate a tie ti zapnuté padnú na zem, ako mne včera, ten je úplne nádherný emoticon
13. aug 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
Registrovala sa 27. augusta 2011 na beremese.cz. Pridala 143 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @zuzana018 Jeej pizzu si aj ja robím, ale teda na silikónovej podložke, keď som to robila na papieri, tak sa mi totálne prilepila a nič som z toho nemala poriadne. emoticon Ale ináč si robím fajne so šunkou, šampiónmi a mozzarellou a navrch aj kečup...To je žranica. emoticon

@alore Och, tie minipáročky Ti závidím, ja tu v ČR neviem zohnať žiadne s vysokým obsahom mäsa. emoticon Keď prídem domov, tak asi od rána do večera ich budem jesť. emoticon
13. aug 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
Registrovala sa 1. apríla 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 112 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
panthera
Registrovala sa 1. apríla 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 112 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Senec.
 @cherrymania Zlato ja mam po svadbe 2 kg viac,ale zaujimave ze to na sebe nevidim,tak asi to vyzachodujem potom emoticon emoticon emoticon no dnes slepaia polievka a pecene kur.stehno emoticon emoticon emoticon emoticon davam si bielkoviny 3 dni emoticon emoticon emoticon emoticon
13. aug 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
Registrovala sa 16. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 385 príspevkov. Má 92 priateľov. Dublin, Írsko.
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
Registrovala sa 16. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 385 príspevkov. Má 92 priateľov. Dublin, Írsko.
 @alore ahoj alore emoticon no veru mame , len ty mas maly naskok emoticon super ti to ide emoticon
@panthera mojaa, tak to muselo byt dobre, jasne, tie 2 kila mas len v bruchu emoticon neboj , pojde to von emoticon emoticon emoticon
sakra, uz sa serem s tou rebarborovou tortou asi 2 hodiny stale na nieco cakam, najprv na cesto, teraz nez vychladne rebarbora, ja som sa prave uplne natlacila, robila som tuniakovu pomazanku tak som si supla hned 3 chlebiky, ale ako sa citim, mala som si dat len dva emoticon pojdem cvicit ked dorobim tortu , nech sa mi creva pohnu emoticon
13. aug 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
laura_simanic
Registrovala sa 9. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
laura_simanic
Registrovala sa 9. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzana018 ahoj, chcem sa spytat, aky nizkotucny syr si pouzila na pizzu? myslela som, ze v 1. faze sa nemoze ziadny syr okrem tofu emoticon mylim sa? a to paradajkove pyre moze byt taky fajnovy domaci paradajkovy pretlak od babicky? emoticon ci? dakujem
13. aug 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @laura_simanic ja kupujem syrokrem Karička light 7%, ale tú som tam nedávala. Dala som tvrdý plátkový syr Pierko ( z Billa) a potom Mazzarella light Linnesa z Lidl.
Kečup asi hej, aj keď predpokladám, že keďže je domáci, cukru tam bude dosť, že? emoticon
Ja mám kúpený kečup zn. Heinz, píšu na ňom tuším niečo ako "více rajčat, méne cukru"
ja som ale kúpila a dala na cesto malú plechovku paradajkové pyre, je to husté a má to oveľa výraznejšiu chuť ako napr. paradajkový pretlak či kečup..ale zasa tam nejde toho toľko veľa, aby sme aj toto museli striktne sledovať emoticon si myslím teda emoticon
A syr nie v prvej fáze?? tak o tom nič neviem, ja jem syry od prvého dňa emoticon a tofu mi moc nechutí, tak ten viac menej ani nejedávam.
13. aug 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 no, akurát papám svoju druhú polovicu syrovej pizze a aj táto len so syrom a salámou je mňamky, dokonca aj takto, zohriatá na druhý deň emoticon
vidím to tak, že zajtra pečiem zas emoticon
13. aug 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @zuzana018 A aká saláma sa može? emoticon
13. aug 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @sophiesxoll môže sa chudá kuracia a morčacia šunka...no, ale keďže šunky nemám rada a ani som doma nemala, tak som si tam dala pár koliesok suchej salámy hercules emoticon emoticon emoticon
viem, že sa taká nemá, ale tých 5 koliesok ma snáď nezabije emoticon emoticon
13. aug 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @zuzana018 Okii, ja Ťa za to nepokáram, neboj. emoticon Len vo mne zabliklo svetielko nádeje. emoticon
13. aug 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @sophiesxoll hm, svetielko nádeje týmto zhasíňa emoticon)))))))))) škoda, že?
ja mám tu smolu, že šunku nemám rada emoticon
13. aug 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 ozaj @alore, ano cvicim, mala som tyzden pauzu, len tak, ale uz som zase tyzden v tom emoticon citim sa lepsie ked cvicim... taky dobry pocit , ze nieco pre seba robim emoticon prave som docvicila, idem si dat domaci pribinacik a sprchu . a varit obed.stale taham 3. level aj ked som uz mala daaavno skoncit . bavi ma to emoticon
13. aug 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @zuzana018 Ja zas nie som veľmi salámová, šunky možem, ale tie vysokopercentné, čo teraz kupujem, sú nič moc..No na pizzu a na čipsy ok. emoticon Ale saláma by bola rozhodne príjemná zmena, ach emoticon Ešte keby tie párky som našla, tak som šťastný človek. emoticon
13. aug 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
laura_simanic
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
laura_simanic
  • Nevie kedy bude svadba
 @cherrymania ahoooj emoticon mohla by si mi prosim napisat recept na domaci pribinacik? ak sa teda moze v 1. faze emoticon dakujem krasne
13. aug 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @sophiesxoll ktosi písal, že dobré párky s vysokým % mäsa sú balené v Tesco
13. aug 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 @laura_simanic ahoj, jasne , ze sa moze, aha:
1 0% tvaroh
biely 0% jogurt
sladidlo podla chuti
deci mlieka
kakao

vsetko zmiesas, rozmixujes na krem a mas to emoticon chuti ako pribinacik, alebo stary dobry komunisticky termix, robim vzdy aj pre priatela

alebo ak chces ovocny kup sugar free ochutenu zelatinu a das tvaroh, rozrobenu zelatinu, ak chces aj trochu jogurtu ,sladilo a mas to emoticon
13. aug 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @zuzana018 No ja chodím do Tesca často a neviem tam taé nájsť... V Kauflande majú také, s asi 90 %, ale tie tu tiež neviem nikde nájsť. emoticon Ani syr Pierko... emoticon
13. aug 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @cherrymania Jee to vyskášam aj ja, ja robím buď tvaroh alebo jogurt, ale spolu ešte niee. emoticon
13. aug 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
laura_simanic
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
laura_simanic
  • Nevie kedy bude svadba
 @cherrymania znie to super emoticon len akosi ten 0 % jogurt som nikde nezohnala :D len 0,5 % :-/ a co sa toho sladidla tyka, je tam nejake obmedzenie? lebo ja lubim celkom dost sladit emoticon tak nech to neprezeniem, hehe.. dakujem za recept emoticon
13. aug 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
laura_simanic
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
laura_simanic
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzana018 no akurat peciem tu pizzu, vonia skvelo, snad bude aj dobre chutit emoticon dala som tam nakoniec ten pretlak, zistila som, ze ten robi babka cisto tak, ze prepasiruje rajciny, ziadny cukor, nic emoticon hoci mam aj domaci kecup od nej, ale ten je uz riadne ocukreny, hehe emoticon takze uvidime, co to spravi.. no a co sa toho syru tyka, ja viem tak, ze sa nesmie, len ten tofu syr.. ale to som vycitala na internete, knihu nemam, tak tam je mozno nieco ine popisane emoticon
13. aug 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
laura_simanic
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
laura_simanic
  • Nevie kedy bude svadba
 @panthera a ako je to prosim s tymi zltkami? celkom tomu nerozumiem, lebo ked peciem napr. chlebik, palacinky, pizzu, ci nieco podobne, vsade idu vajicka, tak asi nedodrzujem ten max. 4 vajicka.. dakujem emoticon
13. aug 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @laura_simanic Ja žĺtka vobec neriešim...
13. aug 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 @laura_simanic no ved hej , ja mám tiez z lidlu tuším 0.1 alebo 0.5 % 0 % asi neexistuje nechcelo sa mi písať tak presne , písala som to narýchlo emoticon a sladidlo? Neviem , ja lubim sladké tak neriešim emoticon
13. aug 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
laura_simanic
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
laura_simanic
  • Nevie kedy bude svadba
 napodobne :D tak dakujem emoticon)) no aj ja mam z lidlu, 0,5 % ma ;) dnes mam trosku blby den, spravila som si pizzu, ale nechuti mi :( rozmyslam, co zjem, hladna som
13. aug 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
denka7483
Registrovala sa 24. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 100 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
denka7483
Registrovala sa 24. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 100 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
 je aj knihaa s tymi receptami a prwsnym popisom co jest? viete mi poradit?emoticon
13. aug 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzkoo
Registrovala sa 13. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 66 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zuzkoo
Registrovala sa 13. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 66 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte dukanky , tak v nedelu som prisla z dovolenky ...ufff nedala sa dodržiavat DD...same kolačiky , palacinky , pivko , alkohol a tak dalej , ved to poznate ....ale tak na vahe len kilo a pol naviac ...takže nie je to až take hrozneee emoticon ..horšie je že v nedelu idem ešte na jednu ...tak sa obavam čo bude potom ...aby to neboli dalšie kilečka nahor emoticon
Moj dnešný jedalniček :
ranajky : omeleta so šunkou , syrom kleopatra a zelenou cibulkou
desiata : jogurt, mlieko
obed : kuracia polievka (čistý vývar s 1 mrkvičkou ) emoticon
olovrant : tofu na cibulke
večera : ešte neviem asi žemličky cibulove s tuniakovou natierkou , alebo jogurt s otrubami
noooo a dala som si ešte 2 trojuholniky čokoladky toblerone ...tomu som neodolala ...nevadííí emoticon
13. aug 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinka_martinka
2
Registrovala sa 31. decembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 61 príspevkov. Má 8 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
martinka_martinka
2
Registrovala sa 31. decembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 61 príspevkov. Má 8 priateľov.
 ahojte babyyyyy emoticon ja som tu taká staronová emoticon ale od zajtra by som chcela začať emoticon už od rána emoticon poradte mi emoticon idem o chvíločku do obchodu :P tak nech som pripravená :P baby vy ste nenormalne motivačné emoticon ked to čítam tuto vašu diskusiu mi to dodáva silu emoticon
13. aug 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alore
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alore
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 odfitkovane citim sa jak znovuzrodena emoticon)) -400kcal
13. aug 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
fotoportrét
fotoportrét
panthera
 @laura_simanic ani ja to nedodrzujem emoticon ale bielka sa mozu neobmedzene,zltka len 4.....ale nech sa prihlasi ten co to dodrzuje emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
13. aug 2012 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš