Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Ináč, baby, čo robíte dnes dobrého na obed? @cherrymania sa nepýtam tá má dnes melóny, ne? :-D Ja robím kuracie rezne v plackovom cestíčku. :-) A váha sa mi od utorka nezmenila. 8-(
Odpovedať
@sophiesxoll haha ano , uz som zjedla jeden cely :-D nic nerobim, len chodim curat :-D :-D na rolade si pochuti iba moja laska dnes... ja az zajtra :-)
Odpovedať
@cherrymania No to sa nečudujem, tooľko vody. :-D No snáď Ti niečo nechá do zajtra. ;-)
Odpovedať
@cherrymania moze sa takato zmrzlinka aj v prvej faze? :)
Odpovedať
@laura_simanic môže :-)
Odpovedať
juuuj kocky musim sa vam zdoverit, ze dnes som to posr. ... :-( som este len v prvej faze, koncim piaty den a nechala som sa presvedcit na oslave a spapala som teraz vecer 2 palacinky a dzemom a jeden kusok jablkoveho kolaca .... preco nemaaam taku pevnu volu ako by som chcela mat?? :-( som z toho teraz dost nestastna,ale chystam sa dnes este aspon zacvicit a zajtra idem do druhej fazy a asi si dam cely den melonovy , nech to zajtra vycurkaaam ;-) ...... dufam, ze mi to bude fungovat tak ako cherrymanii a nezavazi to az tak v tej dietke ;-( ... tazky je dnes den,ale idem dalej.....som rada, ze sa mam kde zdoverit a ze ste tu, pretoze nam zacinajucim dodavate vela inspiracie.....
Odpovedať
a este som zabudla na 2 nanuky poobede....juuj az sa bojim zajtra rano postavit na vaaahu....tie 2 kg co som dala dole za 4 dni asi budu spät :-( ....som ja ale blbaaaaa!!! normalne mam na seba nervy....
Odpovedať
@lilkam Ono je to ťažké, hlavne na začiatku, keď človek niekam ide a ho ponúkajú...Ale ja som ešte tiež v prvej fáze bola a boli sme na obede u priateľovho dedka...No sliny mi tiekli, výborný obed mali, ale ja som odmietla a zjedla, čo som si so sebou sama priniesla... Lebo to tu porušíš, tam porušíš a si zas na začiatku. Ale zas, keď už prehrešok bol netreba si nad tým veľmi lámať hlavu a ísť ďalej. :-)
Odpovedať
Ahojte baby, to som zase ja :-) hlasim sa po vcerajsom melonovom dni, zjedla som 2 cele obrovske melony a kusok z tretieho , jedla som ho celyyyy den , este o 20:15 som ho do seba tlacila :-D a dnes vaha zase nizsia, 62.2kg :-) normalne sa cudujem , lebo po 2 mesiacoch na diete mi to tak krasne klesa, este som si myslela, ze po vcerajsku z tolkej vody budem mat o cosi viac a dokonca mam menej.. super, tak sa tesim , dnes idem poobede do prace :-( tak ani necvicim, dam si dnes pauzu :-) Pekny den prajem ;-) @lilkam ozaj , ja som melon zacla jest az po nejakom mesiaci a pol na diete, ja by som veru tak skoro neodvazila takto porusivat ako ty :-) ale radsej male prehresky , ktore vycvicis ako potom nieco velmi zle :-D
Odpovedať
Peknú nedeľu Vám želám dievčatá. :-) Mne sa od utorka dnes konečne pohla váha. x-)
Odpovedať
@cherrymania dakujem, super sprava :)
Odpovedať
ahojte :) chcela by som sa vas opytat na nejaky zarucene dobry recept na dukanov chlebik :) skusala som uz 2 recepty, ale vzdy mi z toho vznikne len akasi placka.. na stranke www.dukanovadieta.com su pritom obrazky riadne nakrajanych chlebikov.. mam robit ten chlieb z vyssej davky ako je pisana v recepte alebo ako to mam chapat? dakujem velmi pekne :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@laura_simanic ahoj, ja robim iba tento , lebo tie predtym co som skusala, boli iba ako nejaka vajcova placka, toto chuti vyborne, ako chlebik , davam tam aj rascu a robim dvojitu davku, lebo ho lubi a je aj moj priatel :-) tento konkretne som piekla vcera :-) POTREBUJEME : *2 lyžice pšeničných otrúb *2 lyžice ovsených otrúb *3 lyžice maizeny *7 g kvasníc v sáčku *1 vajíčko *50 g odtučneného tvarohu *5 lyžíc nízkotučného mlieka *koreniny *soľ POSTUP : 1. Otruby rozmixujeme na múčku. 2. Všetky suroviny rozmixujeme ručným metličkovým mixérom, dáme do silikónovej formy a upecieme.
Odpovedať
@cherrymania dakujem velmi krasne za recept, hned dnes ho vyskusam :) vyzera super! chcela by som sa este spytat, tie kvasnice mozem aj v 1. faze? dakujem za pomoc
Odpovedať
@laura_simanic tento recept mam z dukanovskej stanky a pisu, ze sa moze v kazdej faze, tak by to malo byt ok ;-)
Odpovedať
Ahojte, vedeli by ste mi napisat prvych 5 dni co napr. jest na ranajky, na obed, na vecer a medzi tym? Neviem ako odstartovat prvy tyzden a svadbu mam o dva mesiace, takze takych 5 kg dolu by sa mi hodilo :-) Moc dakujem za kazdy uzitocny komentar, radu. Ahojte
Odpovedať
ahojtee :) :) ..tak pridala som sa ku Vám i ja ..od zajtra zaciinam prvu fázu, tak sa teším ... moja cielová váha : 90 kg ..
Odpovedať
Čauko chcela by som sa opytať či som urobyla dobre tento recept nakoľko som v 2 fáze kuracie rezne som opiekla na troche vody poukladala som ich do zapekacej misy každy som potrela horčicou a dala platok kuracej šunky a syra zaliala som to rozmiešanym vajicom a bielym jogurtom 0%. Kuracie rezne som ochutila korenim na kura a dala som ho aj do toho vajica celé som to zapiekla v trúbe.
Odpovedať
mam jednu taku rychlu otazku, ze ci je maizena a solamyl to iste a ak nie, ci mozem pouzit solamyl namiesto maizeny,lebo ju neviem u nas zohnat a chcem si upiect chlebik od cherry.....
Odpovedať
@kvet001 No nie je tam nič nepovolené, tak ak si mala kvalitnú šunku a nízkotučný syr, tak úplne ok. ;-) @lilkam - No Solamyl je tuším zemiakový škrob, nie? Maizena je kukuričný škrob, takže hľadaj ten, nájdeš ho určite hocikde, ale asi nie pod názvom maizena. Zemiakový škrob sa nemôže. :-)
Odpovedať
@lilkam maizena je gustin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania hlasim prichod :-) bola som jak delo :-) :-) :-) :-) :-) :-) zhrešila som,ale vytancovala som aj predchadzajuci rok :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) mnaaaaam ta rolada,zajtra si urobim aj ja :-D
Odpovedať
Diky kocky uz som to potom zistila na inom fore, ze je to gustin,tak som utekala do obchodu este pred pecenim a maam to....inak ten chlebik je uplna pecka...mnaaam...takze plati pravidlo, ze ho mozem jest kolko chcem?....lebo zajtra sa na neho straasne tesim a asi ho zjem cely....inak som sa rozhodla, ze po tom mojom zhreseni a dnesnemu melonovemu dnu si tam este 5 dni 1.fazu bez prehreskov a az v sobotu idem do druhej.....tak budem vlastne 10 dni v prvej, s jednodnovou pauzickou :-D
Odpovedať
@lilkam Ahoj, no v tom recepte sú len 2 lyžice otrúb, čo je na jeden deň ok, ale zas sú tam 3 lyžice škrobu a tolerovaná denná dávka je 1 lyžica....takžee...nemala by si ho zjesť za deň, no. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko všetkým vítam nové bojovníčky a držím palce ;-) Chery - tá roláda vyzerá vážne moc dobre, asi ju skúsim. Ja som včera robila pizzu a la dukan, no poviem vám, fakticky som si pochutila, bola úúúúúžasná, a mám pocit, že práve táto pizza sa stane u mňa jedlom Nr.1 :-D Včerajšie ráno bolo krááááásne, váha konečne začala číslom 6 jupiiiiiiiiiiiii - teda, aby som bola konkrétna 69,9 kg :-p ale pohľad na tú orvä 6 bol krásny. Dnes rána síce +700 ,(70,6) tak som bola sklamaná, ale dala som si v BZ dni melón a na mňa má asi iné účinky :-| :-( :-( :-(
Odpovedať
@lilkam ahoj tak ako pise sophie... kvoli tym otrubam a tak, este ked si robila dvojitu davku , tak cely urcite nie... @panthera Ahoj moja :-) no super, aj som na teba myslela, ze asi dospavas :-) ja som uz hore, dam si kavu, a idem robit tu rebarborovu tortu , mnam . co dnes varis? ja spravim asi zapekane kur . prsia so syrovou omackou a sampinonmi ... dam si zeleninovy den. Vcera ma debili v robote nechali tak vyhladnut, ze som o pol 10 musela zjest moju zmrzku a milkshake a dnes o pol kila viac, nevadi :-) to dame dole :-D pekny den moja :-o a ostatne dukanky pozdravujem a zaroven vitam novacikov ;-)
Odpovedať
@zuzana018 ahoj :-) no gratulujem k 6tke :-) super, tesim sa s tebou, roladu skus, je super s dukanovym chlebikom...ja mam este kusok v chladnicke, vzdy aj ked ju robim navsteve sa po nej len zaprasi... a minule som im ju ponukla z dietnych veci a ani nevedeli , a tak pochvalovali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania fakt? ale zasa, veď nikomu nezaškodí zjesť niečo diétne, nie? :-p Mne včera muž položil otázku či by som aj jemu nemohla sem tam niečo z dukanovky uvariť - som skoro odpadla :-D Samozrejme, mal na mysli tú pizzu, lebo fakt bola mňaaam - už si ju skúšala robiť? a som si tak, že polovičku na BZ deň a druhú polovičku čisto syrovú na dnešný len bielkovinový deň - keby som vedela, že bude taká dobrá, tak si spravím dve rovno :-p x-) A ďakujem, že sa tešíš so mnou...len mi povedz, prečo dnes ráno + 700g ???
Odpovedať
@zuzana018 nie neskusala, ale asi skusim , spravila si mi chute :-) ktory je to konkretne recept prosim ta? inak ten moj pri mne prestal jest prilohy, kedze ich nevarim ani nekupujem , papa dukanov chlebik, lebo mu chuti a sam uz schudol 11 kg :-) sa mi strati kym ja dojdem do mojho cielu :-D a to ze plus 700 gramov, ved vies, z eto skce, nic si s toho nerob, mozno mas s sebe viac vody, alebo iba musis ist na wcko :-) to pojde zase dole..slubujem ;-)
Odpovedať
Ahojte Dukanky hlasim sa po dlhsej odmlke , tusim som tu nebola viacej ako 10 dni. Od dnes som tu uz znova kazdy den, sa ma nezbavite :-D :-D :-D Dietu, ktora pre mna uz ani nieje dietka, poctivo dodrziavam. Dnesna ranna vaha 60,6 kg :-) som maximalne spokojna, estesa pokusim do dovolenky nieco schudnut. Ale konecne sa citim byt chuda, aj v zrkadle sa tak vidim. Uz to nemam proste v hlave, ze som tucna. Tie myslienky neodidu zo dna na den, treba si zvyknut na nove telo. Naviac ma aj tak potesila moja byvala spoluziacka zo zakladky , ktoru som dobrych 8-9 rokov nevidela. Ona ze: Ty so sebou co robis? Prezrad! Aj ja chcem tak dobre vyzerat :-D Toto ma tak namotivovalo. A predtym sa mi to iste stalo s dalsou spoluziackou :-D . Jaaaaj baby chybali ste mi. Ani nemam docitane zameskane, len nejake 2 strany. Vidim ze su tu aj nove dukanky, ktore vitam. Lajby co je s tebou moja ? Ako sa drzis? @zuzana018 Ahoj Zuzi tusim som ti chybala :-D ;-) gratulujem k tej 6, len tak dalej :-) @cherrymania ahoj vidim, ze mame rovnaky ciel 58-59kg ;-) Ako Jillian este cvicis? Dnesne menu: R- leco,2platky ementalu D-melon O- brokolicova polievka,pizza Ol- nekttarinkovya bublanina V-miniparocky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?