Menu Forum

Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

2. mar 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
Registrovala sa 27. augusta 2011 na beremese.cz. Pridala 143 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 Ináč, baby, čo robíte dnes dobrého na obed? @cherrymania sa nepýtam tá má dnes melóny, ne? emoticon Ja robím kuracie rezne v plackovom cestíčku. emoticon

A váha sa mi od utorka nezmenila. emoticon
11. aug 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
Registrovala sa 16. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 385 príspevkov. Má 92 priateľov. Dublin, Írsko.
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
Registrovala sa 16. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 385 príspevkov. Má 92 priateľov. Dublin, Írsko.
 @sophiesxoll haha ano , uz som zjedla jeden cely emoticon nic nerobim, len chodim curat emoticon emoticon na rolade si pochuti iba moja laska dnes... ja az zajtra emoticon
11. aug 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @cherrymania No to sa nečudujem, tooľko vody. emoticon No snáď Ti niečo nechá do zajtra. emoticon
11. aug 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
laura_simanic
Registrovala sa 9. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
laura_simanic
Registrovala sa 9. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 @cherrymania moze sa takato zmrzlinka aj v prvej faze? emoticon
11. aug 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 @laura_simanic môže emoticon
11. aug 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lilkam
Registrovala sa 9. mája 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 31 príspevkov. Má 4 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
lilkam
Registrovala sa 9. mája 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 31 príspevkov. Má 4 priateľov.
 juuuj kocky musim sa vam zdoverit, ze dnes som to posr. ... emoticon som este len v prvej faze, koncim piaty den a nechala som sa presvedcit na oslave a spapala som teraz vecer 2 palacinky a dzemom a jeden kusok jablkoveho kolaca .... preco nemaaam taku pevnu volu ako by som chcela mat?? emoticon som z toho teraz dost nestastna,ale chystam sa dnes este aspon zacvicit a zajtra idem do druhej fazy a asi si dam cely den melonovy , nech to zajtra vycurkaaam emoticon ...... dufam, ze mi to bude fungovat tak ako cherrymanii a nezavazi to az tak v tej dietke emoticon ... tazky je dnes den,ale idem dalej.....som rada, ze sa mam kde zdoverit a ze ste tu, pretoze nam zacinajucim dodavate vela inspiracie.....
11. aug 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lilkam
fotoportrét
fotoportrét
lilkam
 a este som zabudla na 2 nanuky poobede....juuj az sa bojim zajtra rano postavit na vaaahu....tie 2 kg co som dala dole za 4 dni asi budu spät emoticon ....som ja ale blbaaaaa!!! normalne mam na seba nervy....
11. aug 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @lilkam Ono je to ťažké, hlavne na začiatku, keď človek niekam ide a ho ponúkajú...Ale ja som ešte tiež v prvej fáze bola a boli sme na obede u priateľovho dedka...No sliny mi tiekli, výborný obed mali, ale ja som odmietla a zjedla, čo som si so sebou sama priniesla... Lebo to tu porušíš, tam porušíš a si zas na začiatku. Ale zas, keď už prehrešok bol netreba si nad tým veľmi lámať hlavu a ísť ďalej. emoticon
11. aug 2012 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 Ahojte baby, to som zase ja emoticon hlasim sa po vcerajsom melonovom dni, zjedla som 2 cele obrovske melony a kusok z tretieho , jedla som ho celyyyy den , este o 20:15 som ho do seba tlacila emoticon a dnes vaha zase nizsia, 62.2kg emoticon normalne sa cudujem , lebo po 2 mesiacoch na diete mi to tak krasne klesa, este som si myslela, ze po vcerajsku z tolkej vody budem mat o cosi viac a dokonca mam menej.. super, tak sa tesim , dnes idem poobede do prace emoticon tak ani necvicim, dam si dnes pauzu emoticon
Pekny den prajem emoticon
@lilkam ozaj , ja som melon zacla jest az po nejakom mesiaci a pol na diete, ja by som veru tak skoro neodvazila takto porusivat ako ty emoticon ale radsej male prehresky , ktore vycvicis ako potom nieco velmi zle emoticon
12. aug 2012 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 Peknú nedeľu Vám želám dievčatá. emoticon Mne sa od utorka dnes konečne pohla váha. emoticon
12. aug 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
laura_simanic
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
laura_simanic
  • Nevie kedy bude svadba
 @cherrymania dakujem, super sprava emoticon
12. aug 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
laura_simanic
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
laura_simanic
  • Nevie kedy bude svadba
 ahojte emoticon chcela by som sa vas opytat na nejaky zarucene dobry recept na dukanov chlebik emoticon skusala som uz 2 recepty, ale vzdy mi z toho vznikne len akasi placka.. na stranke www.dukanovadieta.com su pritom obrazky riadne nakrajanych chlebikov.. mam robit ten chlieb z vyssej davky ako je pisana v recepte alebo ako to mam chapat? dakujem velmi pekne emoticon
12. aug 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 @laura_simanic ahoj, ja robim iba tento , lebo tie predtym co som skusala, boli iba ako nejaka vajcova placka, toto chuti vyborne, ako chlebik , davam tam aj rascu a robim dvojitu davku, lebo ho lubi a je aj moj priatel emoticon tento konkretne som piekla vcera emoticon

POTREBUJEME :
*2 lyžice pšeničných otrúb
*2 lyžice ovsených otrúb
*3 lyžice maizeny
*7 g kvasníc v sáčku
*1 vajíčko
*50 g odtučneného tvarohu
*5 lyžíc nízkotučného mlieka
*koreniny
*soľ

POSTUP :
1. Otruby rozmixujeme na múčku.
2. Všetky suroviny rozmixujeme ručným metličkovým mixérom, dáme do silikónovej formy a upecieme.
12. aug 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
laura_simanic
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
laura_simanic
  • Nevie kedy bude svadba
 @cherrymania dakujem velmi krasne za recept, hned dnes ho vyskusam emoticon vyzera super! chcela by som sa este spytat, tie kvasnice mozem aj v 1. faze? dakujem za pomoc
12. aug 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 @laura_simanic tento recept mam z dukanovskej stanky a pisu, ze sa moze v kazdej faze, tak by to malo byt ok emoticon
12. aug 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucia231k
Registrovala sa 24. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lucia231k
Registrovala sa 24. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte, vedeli by ste mi napisat prvych 5 dni co napr. jest na ranajky, na obed, na vecer a medzi tym? Neviem ako odstartovat prvy tyzden a svadbu mam o dva mesiace, takze takych 5 kg dolu by sa mi hodilo emoticon Moc dakujem za kazdy uzitocny komentar, radu. Ahojte
12. aug 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barcitka
Registrovala sa 12. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Bytča.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
barcitka
Registrovala sa 12. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Bytča.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahojtee emoticon emoticon ..tak pridala som sa ku Vám i ja ..od zajtra zaciinam prvu fázu, tak sa teším ... moja cielová váha : 90 kg ..
12. aug 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kvet001
Registrovala sa 6. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kvet001
Registrovala sa 6. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
 Čauko chcela by som sa opytať či som urobyla dobre tento recept nakoľko som v 2 fáze kuracie rezne som opiekla na troche vody poukladala som ich do zapekacej misy každy som potrela horčicou a dala platok kuracej šunky a syra zaliala som to rozmiešanym vajicom a bielym jogurtom 0%. Kuracie rezne som ochutila korenim na kura a dala som ho aj do toho vajica celé som to zapiekla v trúbe.
12. aug 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lilkam
fotoportrét
fotoportrét
lilkam
 mam jednu taku rychlu otazku, ze ci je maizena a solamyl to iste a ak nie, ci mozem pouzit solamyl namiesto maizeny,lebo ju neviem u nas zohnat a chcem si upiect chlebik od cherry.....
12. aug 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @kvet001 No nie je tam nič nepovolené, tak ak si mala kvalitnú šunku a nízkotučný syr, tak úplne ok. emoticon

@lilkam - No Solamyl je tuším zemiakový škrob, nie? Maizena je kukuričný škrob, takže hľadaj ten, nájdeš ho určite hocikde, ale asi nie pod názvom maizena. Zemiakový škrob sa nemôže. emoticon
12. aug 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 @lilkam maizena je gustin emoticon
12. aug 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
Registrovala sa 1. apríla 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 112 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
panthera
Registrovala sa 1. apríla 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 112 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Senec.
 @cherrymania hlasim prichod emoticon bola som jak delo emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon zhrešila som,ale vytancovala som aj predchadzajuci rok emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon mnaaaaam ta rolada,zajtra si urobim aj ja emoticon
12. aug 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lilkam
fotoportrét
fotoportrét
lilkam
 Diky kocky uz som to potom zistila na inom fore, ze je to gustin,tak som utekala do obchodu este pred pecenim a maam to....inak ten chlebik je uplna pecka...mnaaam...takze plati pravidlo, ze ho mozem jest kolko chcem?....lebo zajtra sa na neho straasne tesim a asi ho zjem cely....inak som sa rozhodla, ze po tom mojom zhreseni a dnesnemu melonovemu dnu si tam este 5 dni 1.fazu bez prehreskov a az v sobotu idem do druhej.....tak budem vlastne 10 dni v prvej, s jednodnovou pauzickou emoticon
12. aug 2012 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @lilkam Ahoj, no v tom recepte sú len 2 lyžice otrúb, čo je na jeden deň ok, ale zas sú tam 3 lyžice škrobu a tolerovaná denná dávka je 1 lyžica....takžee...nemala by si ho zjesť za deň, no. emoticon
13. aug 2012 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
Registrovala sa 6. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 706 príspevkov. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
Registrovala sa 6. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 706 príspevkov. Má 5 priateľov.
 dobré ránko všetkým
vítam nové bojovníčky a držím palce emoticon
Chery - tá roláda vyzerá vážne moc dobre, asi ju skúsim.
Ja som včera robila pizzu a la dukan, no poviem vám, fakticky som si pochutila, bola úúúúúžasná, a mám pocit, že práve táto pizza sa stane u mňa jedlom Nr.1 emoticon

Včerajšie ráno bolo krááááásne, váha konečne začala číslom 6 jupiiiiiiiiiiiii - teda, aby som bola konkrétna 69,9 kg emoticon ale pohľad na tú orvä 6 bol krásny. Dnes rána síce +700 ,(70,6) tak som bola sklamaná, ale dala som si v BZ dni melón a na mňa má asi iné účinky emoticon emoticon emoticon emoticon
13. aug 2012 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 @lilkam ahoj tak ako pise sophie... kvoli tym otrubam a tak, este ked si robila dvojitu davku , tak cely urcite nie...

@panthera Ahoj moja emoticon no super, aj som na teba myslela, ze asi dospavas emoticon ja som uz hore, dam si kavu, a idem robit tu rebarborovu tortu , mnam .
co dnes varis? ja spravim asi zapekane kur . prsia so syrovou omackou a sampinonmi ... dam si zeleninovy den.
Vcera ma debili v robote nechali tak vyhladnut, ze som o pol 10 musela zjest moju zmrzku a milkshake a dnes o pol kila viac, nevadi emoticon to dame dole emoticon
pekny den moja emoticon
a ostatne dukanky pozdravujem a zaroven vitam novacikov emoticon
13. aug 2012 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 @zuzana018 ahoj emoticon no gratulujem k 6tke emoticon super, tesim sa s tebou, roladu skus, je super s dukanovym chlebikom...ja mam este kusok v chladnicke, vzdy aj ked ju robim navsteve sa po nej len zaprasi... a minule som im ju ponukla z dietnych veci a ani nevedeli , a tak pochvalovali emoticon
13. aug 2012 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @cherrymania fakt? ale zasa, veď nikomu nezaškodí zjesť niečo diétne, nie? emoticon
Mne včera muž položil otázku či by som aj jemu nemohla sem tam niečo z dukanovky uvariť - som skoro odpadla emoticon
Samozrejme, mal na mysli tú pizzu, lebo fakt bola mňaaam - už si ju skúšala robiť?
a som si tak, že polovičku na BZ deň a druhú polovičku čisto syrovú na dnešný len bielkovinový deň - keby som vedela, že bude taká dobrá, tak si spravím dve rovno emoticon emoticon
A ďakujem, že sa tešíš so mnou...len mi povedz, prečo dnes ráno + 700g ???
13. aug 2012 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 @zuzana018 nie neskusala, ale asi skusim , spravila si mi chute emoticon ktory je to konkretne recept prosim ta? inak ten moj pri mne prestal jest prilohy, kedze ich nevarim ani nekupujem , papa dukanov chlebik, lebo mu chuti a sam uz schudol 11 kg emoticon sa mi strati kym ja dojdem do mojho cielu emoticon a to ze plus 700 gramov, ved vies, z eto skce, nic si s toho nerob, mozno mas s sebe viac vody, alebo iba musis ist na wcko emoticon to pojde zase dole..slubujem emoticon
13. aug 2012 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alore
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alore
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte Dukanky hlasim sa po dlhsej odmlke , tusim som tu nebola viacej ako 10 dni. Od dnes som tu uz znova kazdy den, sa ma nezbavite emoticon emoticon emoticon Dietu, ktora pre mna uz ani nieje dietka, poctivo dodrziavam. Dnesna ranna vaha 60,6 kg emoticon som maximalne spokojna, estesa pokusim do dovolenky nieco schudnut. Ale konecne sa citim byt chuda, aj v zrkadle sa tak vidim. Uz to nemam proste v hlave, ze som tucna. Tie myslienky neodidu zo dna na den, treba si zvyknut na nove telo.
Naviac ma aj tak potesila moja byvala spoluziacka zo zakladky , ktoru som dobrych 8-9 rokov nevidela. Ona ze: Ty so sebou co robis? Prezrad! Aj ja chcem tak dobre vyzerat emoticon Toto ma tak namotivovalo. A predtym sa mi to iste stalo s dalsou spoluziackou emoticon . Jaaaaj baby chybali ste mi. Ani nemam docitane zameskane, len nejake 2 strany. Vidim ze su tu aj nove dukanky, ktore vitam.

Lajby co je s tebou moja ? Ako sa drzis?

@zuzana018 Ahoj Zuzi tusim som ti chybala emoticon emoticon gratulujem k tej 6, len tak dalej emoticon

@cherrymania ahoj vidim, ze mame rovnaky ciel 58-59kg emoticon Ako Jillian este cvicis?

Dnesne menu:
R- leco,2platky ementalu
D-melon
O- brokolicova polievka,pizza
Ol- nekttarinkovya bublanina
V-miniparocky
13. aug 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš