Menu Forum

Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

2. mar 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
Registrovala sa 6. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 706 príspevkov. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
Registrovala sa 6. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 706 príspevkov. Má 5 priateľov.
 @sophiesxoll a to je koľko, tá dlhááá cesta emoticon
10. aug 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @15nisa neviem veru, podľa mňa to nebude čisto len o sóji...skús pozrieť na obale, tuky, sacharidy a podobne, uvidíš
10. aug 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
Registrovala sa 27. augusta 2011 na beremese.cz. Pridala 143 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @15nisa Sója sa nemá vobec jesť, ak myslíš tú sladkosť, tak to určite nie. emoticon Zo sójových výrobkov sa može len tofu.

@zuzana018 No momentálne mám 77,8, takže približne takých 25 do cieľa, no. emoticon
10. aug 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
15nisa
Registrovala sa 30. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 161 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
15nisa
Registrovala sa 30. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 161 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 ďakujem emoticon a ja som ju vyjedávala emoticon lebo som sa inšpirovala od tesoro a tá ju jedla..tak budem aspoň vedieť , že žiadna sójová tyčinka, čo už emoticon
10. aug 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lilkam
Registrovala sa 9. mája 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 31 príspevkov. Má 4 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
lilkam
Registrovala sa 9. mája 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 31 príspevkov. Má 4 priateľov.
 @cherrymania mozem sa ta opytat s akou vahou si zacinala DD?? a kolko si vlastne dokopy za tie 2 mesiace a nieco dala dole?
10. aug 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @sophiesxoll no, práve som odpadla, fuuuuuu, moc ti teda držím palce, aby sa ti to podarilo, keď si to praješ, ale podľa mňa to nepotrebuješ.
Koľko máš rokovo? už máš detičky?
10. aug 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @zuzana018 - No práveže potrebujem, potrebujem, taká váha akú mám teraz pre mňa určite ani zdravotne nie je dobrá a čo si budeme nahovárať...pekne to nevyzerá. emoticon Mám 24 a detičky ešte nemám (takže na nich to zvaliť nemožem emoticon ). Určite sa to dá, jedna baba na dukanovskom fóre schudla už skoro 40 kg emoticon.
10. aug 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @sophiesxoll tak potom áno, mladý vek, bez detí emoticon
asi zo mňa hovorila závisť, lebo ja by som tiež chcela byť chudá, i keď to som vlastne nebola nikdy v živote, ani ako dieťa nie - o to viac ti držím palce, nech sa ti to podarí aj za mňa emoticon
10. aug 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lilkam
fotoportrét
fotoportrét
lilkam
 kocky prosim vas o nazor na toto sladidlo....je to prírodné sladilo pre diabetikov a ja ho pouzivam ako ochucovadlo do jogurtu a tvarohu,ale pise sa na nom, ze obsahuje sacharidy: 99,8g, z toho fruktóza: 99g. A dalej, ze - Pri konzumácii fruktózy nesmieme zabudnúť, že ovocný cukor je kaloricky rovnako výdatný ako repný cukor. Takze nie je vhodny,co??
10. aug 2012 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @zuzana018 Ešte neni čo závidieť. emoticon A chudá som ani ja nikdy nebola, ja mám takú nejakú širokú kostru, ale keď som mala 55 tak to bolo celkom ok. emoticon Ďakujeem, aj ja Tebe držím prsty, aj sebe, nech sme o nejakú dobu kočky a už nikdy nijak ináč. emoticon
10. aug 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @sophiesxoll tak ja si to tiež moc prajem, je to krásny pocit zisťovať, že sú ti veci zrazu voľné, dlho (hlavne po deťoch) som to zažívala vždy opačne, všetko mi bolo malé, a darmo som vravela, že práčka zle perie a všetko sa zráža emoticon emoticon
Včera v tom obchode krásny prekrásny pocit, a chcem ešte pokračovať, lebo som tak šťastnejšia a vidím, že aj manžel je na mňa hrdý, že to zvládam emoticon
10. aug 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @lilkam no, do týchto sladidiel sa ja fakticky nevyznám, rada by som ti poradila, ale neviem
ja som si kúpila tekutú Stéviu...hlavne aby to nebolo príliš moc chemické emoticon
10. aug 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @zuzana018 No práve, ja som doteraz nenápadne kupovala stále o číslo väčšie a tvárila sa, že nič sa nedeje. emoticon Tak sa teším keď budem kupovať stále menšie a všetko mi bude taak veľké (uff, najprv som napísala malé, aaa) . emoticon

@lilkam Hmm, toto netuším, či sa može, či nie. Ja používam ZERO cukor z obchodu Update, drahé jak sviňa, ale je dobré. emoticon
10. aug 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @sophiesxoll no ale nieže skončíš nakoniec na nákupoch v detskom oddelení emoticon)))))))
Ja som dlho nosievala číslo 38 a skončila som na 44, niektoré trička som si aj 46 tie už boli také voľnejšie...a včera že 40 emoticon
Celkom rada obmením ale šatník emoticon
10. aug 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @zuzana018 emoticon emoticon To ted aurčite nie. emoticon No ja tiež tak 44 - 46 a teraz si nekupujem veľmi oblečenie, len nutné veci...však zbytočne nie, keď o rok už mi budú veľké. emoticon
10. aug 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
Registrovala sa 1. apríla 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 112 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
panthera
Registrovala sa 1. apríla 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 112 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Senec.
 @arwikaaaa a prečo to teda pišeš cherry a nie mne,ked to som ti ja napisala??????ja som to nemyslela tiez v zlom,prave naopak,chcela som ta len motivovat či povzbudiť,alebo ako to nazvať,že schudneš aj ked to nebudeš tak striktne dodržiavať.Vobec tu nešloo to nejak sa ti vysmiať či niečo podobné,len to neber tak vážne tuto dietu emoticon Prajem ti veľa uspechov,neviem sice kolko važiš a aky máš cieľ,ale verim že ho dosiahneš....len klud emoticon
10. aug 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
fotoportrét
fotoportrét
panthera
 @cherrymania Ahoooj moja,no včera som nemala čas,bola som s kamoškami na pive emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ja to už nejak flakam či čo emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon asi preto že mám 57 kg a citim sa chudo,aj bedrové kosti mi trčia emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon a zajtra idem na svadbu emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ale od pondelka idem na tvrdo zase,ciel 52 kg emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon inak blahoželaaaaaam k 2-ke emoticon len pre presnosť neflákam to až tak,napr.
ranajky-light jogurt
obed-praženica
olovrant-asi jogurt/nechceeee sa mi variť
večera-nemtudom emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon dnes som nejaka nijaká emoticon emoticon emoticon emoticon a asi aj ja budem naposledy jest o 18.tej emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon idem si ja asi lahnuť k tamagočimu.
Cherry,musim sa priznať,chodim sem len kvoli tebe emoticon si strašne fajn emoticon
10. aug 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jaja4451
Registrovala sa 19. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 93 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 2. februára 2002
    okres Rožňava
fotoportrét
fotoportrét
jaja4451
Registrovala sa 19. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 93 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 2. februára 2002
    okres Rožňava
 Ahojte ja dneska porušujem všetko čo sa dá už som zožrala polovicu milky.......jablko
ale nedá mi to ta chuť na sladke je neuveritelkná
takl mi držte paslce zajtra očista
10. aug 2012 o 20:23  •  Svadba bola vo februári 2002  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @jaja4451 Musíš si narobiť dukanovské sladkosti a keď máš chuť, tak si dať ich... ja keby som nemohla sladké, tak už asi dávno túto diétu nedržím. emoticon
10. aug 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
Registrovala sa 16. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 385 príspevkov. Má 92 priateľov. Dublin, Írsko.
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
Registrovala sa 16. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 385 príspevkov. Má 92 priateľov. Dublin, Írsko.
 @panthera ahoj moja, aku krasnu smajlikovu spravu emoticon ty si zlata, ani nevies , ako si ma potesila emoticon ja ta mam tiez rada , pacis sa mi emoticonto ze si das pivko sem tam,to neries, aj ja som uz nejake desperados popila a keby len to , nedavno co sme mali party som dala v priebehu noci sama flasku captaina morgana, emoticon emoticon hahaa znie to hrozivo, ja viem , ale co uz , bola zabava emoticon
vcera som bola v robote do 23:15 ,nejedla som od 18tej a dnes mam 62.5 kg
inak dakujem ti, z tej 2ky sa velmi tesim, namotivomala ma na to ze do konca leta musim dat na rovych 60 a potom do 12.9 skusim dat este jedno alebo dve kilecka emoticon no fandim si,ale ved uvidime.. emoticon emoticon dnes mam MELONOVY DEN.
O 12tej pride drahos z roboty, tak chcem odcvicit nez pride a dnes ideme na piknik k moru emoticon Tesim sa ,
dnes odfotim tu syrovu roladu, vyzera, ze sa podarila...
krasny den ti prajem

A pozdravujem aj ostatne dukanky, pekny vikend prajem emoticon
11. aug 2012 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 @panthera a ozaj, tamagoci je tvoja mala, alebo tvoj drahy?? emoticon emoticon emoticon
11. aug 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
fotoportrét
fotoportrét
panthera
 Tamagoči je malá emoticon no dala som včera večer grilovanu rybku a teqilu emoticon emoticon emoticon kamoška mala oslavu emoticon emoticon emoticon tešim sa na recept na roládu,ja syry mooooožem emoticon piknik pri mori?waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau,romantika emoticon emoticon emoticon inak včera som stretla svoju davnu lasku a ten sa kochal že aka som krááásna mamina,že aku postavičku mám emoticon emoticon emoticon emoticon to tak dobre padne emoticon emoticon emoticon no idem ja urobiť zo seba človeka,lebo LOS TEQIUTOS mi ešte asi stááále učinkuje emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon papapaaaaaaaaaaa a uži siiiii emoticon
11. aug 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 @panthera ozaj , ty ides dnes na svadbu, ze? tak si pekne uzi, zavidim, moja najblizsia svadba ktorej sa zucastnim bude ta moja emoticon nikto sa nechce brat emoticon
Je mi to jasne , ze mas peknu postavicku, s tvojou vahou a vyskou to inak ani nemoze byt.. emoticon Jasne , chalani su vzdy mimo z peknych stihlych mamiciek.. nejaka uchylka alebo co emoticon emoticon
11. aug 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 no zase je vikend a je tu mrtvo ... emoticon
BABY, SYROVA ROLADA...AHA emoticon
11. aug 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 s dukanovym chlebikom mnaaaaaaaam ..
11. aug 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @cherrymania Jeee, tá vyzerá parádne, to môžeš normálne spraviť aj pre návštevu, pecková je! emoticon Je na to niekde aj recept?
11. aug 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 @sophiesxoll dakujem ,uz som ju robila niekolko krat, aj navstevam a kazdy velmi chvalil... napisem recept, len si to musim dat nejako dokopy a potom to sem hodit, nie som nejaka extra kucharka alebo tak, tak si to musim dat na papier ze co ako som robila emoticon potom sem napisem emoticon idem na tom popracovat emoticon
11. aug 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 SYROVA ROLADA a la cherrymania emoticon vhodna pre 2. a 3. fazu

Potrebujeme:
400 g platkoveho light syru (ja som dala linessu z lidlu)
1 light philadelphiu
7 trojuholinov light taveneho syra
lyzicka horcice
2 vajicka
sol, cierne korenie, cervena paprika,
mlada cibulka, kapia, alebo cerstva cervena paprika
kuracia / morcacia sunka

POSTUP:
-Na papier na pecenie poukladame platky syra, tak aby sa prekryvali tak pol cm -1 cm
-dame na minutku do rozohriatej truby aby sa trosku roztopil a zlepil..
-este teple to trosku s valcekom namocenym do studenej vody prevalkame , aby sa to poriadne spojilo

PLNKA:
-philadelphiu, trojuholnikove syry, lyzicku horcice, koreniny, cibulku a papriku na drobno nakrajanu spolu dobre premiesame
-uvarime si 2 vajicka na tvrdo, pridame do plnky

-Na vychladene ''syrove cesto'' rozlozime sunku , natrieme na to natierku , zarolujeme do folie , poriadne stiahneme a dame na noc stuhnut do chladnicky,

Chuti vyborne s dukanovym chlebikom emoticon
DOBRU CHUT!!! emoticon
Dufam, ze to je napisane dost zrozumitelne emoticon
11. aug 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
fotoportrét
fotoportrét
sophiesxoll
 @cherrymania Waw, ďakujem za receptík, vyzerá to fakt super, dobre si to vymyslela. emoticon
11. aug 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 @sophiesxoll aaale len som pomenila ine recepty na full fat syrove rolady emoticon emoticon skus, pochutis si emoticon
11. aug 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš