Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@arwikaaaa tak ale rano mas zase brusko v pohode , nie? ja mavam vecer tiez nafuknute brucho niekedy, ale ja skor z tolkej vody co vypijem...
Odpovedať
@lilkam Ani ja neriešim žĺtka, dávam celé vajíčka. :-) A praženicu robím len tak "nasucho". ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania no rano lepsie,ale stale mam plne creva kedsi predstavim kolko som toho do seba potlacila:)
Odpovedať
@cherrymania fuuuuha tak to bola vecera....diiiik este raz ....no a teraz som zvedava, co mi ukaze rano vaha,lebo neverim, ze sa moze clovek napraskat o pol 10 a schudne......a ja som si k tomu este nasekala aj 3 platky sunky - tak som to rychlo osmahla (dala som len bielka) a potom ten syr..... no este pockam aspon pol hodku a musim si trosku zacvicit, lebo mam normalne vycitky :-N
Odpovedať
@lilkam neboj sa , zjedla si same zdrave a povolene veci :-) ja som prave dopila pohar mlieka , A som rada ze ti chutilo :-) ja si stale nieco vymyslam, inak by som nevedela dietovat... :-)
Odpovedať
@tesoro pekny vecr..mozem sa opytat aku mozarelu? a aky roztieratelny syr? nasla som vsetky len nad 8% Dakujem
Odpovedať
@cherrymania tak ty sa paaaačis x-) , ked si mi to odsuhlasila hned mi je lepsie :-D uz som dnes pisala jednej kocke, ze este len zacinam a pripada mi to zvlastne pri diete tolko jest, len sa bojim, ci spravne kombinujem, tak sa vzdy potesim, ked ma niekto skusenejsi skontroluje 8-) .... dakujem este raz aj za receptik aj za kontrolu ..... inak nevies mi len tak zbezne povedat na ktorej strane je ten recept na zmrzlinku a ci ju mozem aj v prvej faze?? ty si kolko dni drzala prvu fazu??
Odpovedať
@lilkam Ja teraz pučím do hlavy údenú makrelu. Nebol čas odkedy som doma. :-N
Odpovedať
@sophiesxoll juuuj to je dobre aspon nie som sama,co papa tak neskoro :-D pocuj inak teraz pozeram na ten leerdammer light a on ma 17% tuku, to asi nie je velmi vhodna potravina,coo?? sakra a ja ho jem uz druhy den.... :-(
Odpovedať
@lilkam Nene, tak jak som Ti písala - zo syrov len to Pierko treba alebo mozzarellu light. No ja teraz mám obyčajnú mozzarellu, lebo inú neviem nájsť...Ale jem jej stále len kúsok.
Odpovedať
@lilkam na aku zmrzlinu? na tu co som si vymyslela? neviem kde to je , ak myslis tu tak ja som dala pol litra odtucneneho mlieka dobrych 200 gramov suseneho odtucneneho mlieka sladidlo podla chuti a mixujes az kym sa to susene mlieko nerozpusti a das zamrazit, jednoduche, rychle, sladke a osviezujuce, nezabudni to sem tam premiesat ked to bude tuhnut aby ti to nezamrzlo tak, ze ta vyslahana pena ti vskoci na mlieko.. ke dto sem tam premiesas, bude to rovnomerne zamrznute a nadychanejsie.. panthera si tam dala aj tvaroh... a jedna ina kocka zase nejaku aromu.. mozes napr aj kakao primiesat abudes mat cokoladovu...ja uz som ju robila 2 krat :-) dnes som z nej nemala :-) a ked ide o kombinovanie potravin, to som aj nikdy neriesila ...
Odpovedať
ozaj a mozes ju v kazdej faze :-) ja ani neviem , v prvej som bola necely tyzden tusim nepamatam naozaj...uz to je davno :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@cherrymania presne ten som myslela dik dnes mam od teba 3 super receptiky a teraz neviem, co mam zajtra robit skor, ci zmrzlinu, shake alebo este raz tu mnaaam prazenicku....joj idem uz spat lebo sa mi zbiehaju slinky....tak zatial paaa ....... a dobru nocku dukanky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuuu baby, ja si ani neviem predstaviť, že by som ako dospelá žena mala vážiť 50 kg - nie je to málo??? =-) =-) ja som včera mala krááásne popoludnie, bola som s manželom na nákupoch - ideme na svadbu, tak som potrebovala šatôčky. Vsadila som na veľkosť č.42 s nádejou, že sa do nich už vtrepem. Najskôr milé prekvapko, keď mi tety predavačky začali vravieť, "to vám bude asi voľné" a takmer všade mi začali dávať z vešiakov dole č. 40 - no, a ja som sa do nich navlieklaaaaaaaaaaaaaaaaa - keby ste videli tu moju radosť :-D a to, ako sme s mužom na seba mrkali ;-) x-) x-) :-x Takže šatečky kúpené, č.40, lebo v 42 mi už tie, čo sa mi páčili najviac boli voľnejšie, a svadba je 8.9. čiže ešte mesiac, s tým, že do tých 40 ešte na sebe popracujem, lebo ešte by to chcelo niečo zhodiť do nich. a kočeny - tiež ma čaká škola. skúšky, práca, štátnice...ach jo, to sa zasa nafrflem x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
niektorá sa pýtala na roztierateľný syr - nechce sa mi hľadať meno, niektoré ich máte pre mňa dosť komlikované na zapamätanie si x-) x-) :-x - takže téma SYRY : Syrokrém roztierateľný Karička, má 7% tuku - dostať ho kúpiť v trojuholníčkoch ale aj v takej vaničke - ja osobne to kupujem v Tesco. Mozzarela light existuje, tiež je v Tesco, ale kúpila som ju už aj v Lidl, ale tam bola hádam 3x lacnejšia ako tá talianska z tesca...tak neviem neviem, moc sa mi ten rozdiel v cene nezdal, ale chuťovo bola fakt dobručká. No a tvrdý syr, čo ma najmenej % je Pierko, dostať ho v Billa, balený na tácke, pokrájaný na plátky, a vraj aj v Kaufladne je syr, pulotýv predaj Kleopatra ale ten teraz neviem koľko má % ale tiež je vraj nízkotučný.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zo začiatku diéty frčala najmä na syrokréme Karička, ale teraz už mám receptíky, ktoré mi fakt chutia a vôbec mi tam nechýba tuk, či smotana, alebo niečo podobné, a možno vás trochu inšpirujem, alebo poradím, čo si "zasa" uvariť - žltá fazuľka, ako prívarok - cuketový prívarok´- tieto prívarky zahusťujem nízkotučným mliekom s troškou gustinu, a k tomu mäsko, hodí sa k tomu hl. hovädzina, alebo morčacina na nejakej dobrej šťave - španielské vtáčiky, najlepšie z hovädziny - zakrútim do nich natvrdo uvarené vajíčko (tenký pásik), zaváranú uhorku, a niekedy aj kúsok šunky (tu ale ja moc nemusím), šťavu zahusťujem horčicou,a ešte zvyknem uvarené vajíčko do nej "rozpučiť", je to fakt dobré, šťavnaté - "zemiaková" kaša z cukety, tá mi fakt že chutí :-) - palacinky a najnovšie langoš, samozrejme a la dukan ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj, a kde máme Alere a Lajbu????? schudli tak, že sa až stratili???? :-) ale nie, viete o nich niečo??? na tu dovolenku predsa mali ísť až neskôr, či sa mi to pletie????? halooo kde ste???
Odpovedať
dobre ranko dukanky a @panthera. Dnes som prelomila svoj zivotny rekord :-D vazim 62.kg :-D preto hovorim, ze rekord, lebo tak pred 6 rokmi som vdaka delenej strave schudla na 63 kg :-) menej som nikdy nemala :-) teraz ked som zbadala na vahe 62.7 som sa taak potesila :-) Cize jedenie max do 18tej -19tej sa potvrdilo a zistila som ze vaha klesa lepsie... aj ked o pol deviatej som mala svoj shake , ale to ako jedlo neratam... :-N Dnes budem robit studenu syrovu roladu. Tento krat uz nozaj odfotim a ked sa vam bude pacit pridam aj recept. Pantera,kde si moja? aso si na tom?este stagnujes?
Odpovedať
@zuzana018 Noo, tak vieš, keď má dospelá žena 157 cm ako ja :-D , tak tých 50 nie je až tak málo. :-) Tú kašu z cukety musím vyskúšať. :-) Ja mám na dnes kapustové placky, tak som zvedavá, že čo to bude. :-) A k šatičkám veľkosti 40 blahoželám, to musí byť skvelý pocit, žee? :-N
Odpovedať
@lilkam ahoj :-) mozes to vsetko zjest aj v jeden den... ;-)
Odpovedať
@cherrymania Blahoželám. :-) :-) A koľko je vlastne Tvoja cieľová váha? Už Ti nechýba veľa, čoo? :-) Asi si aj ja stopnem večere o pól 10tej, lebo akosi mis tojí váha teraz. :-N
Odpovedať
@sophiesxoll ked ich stopnes, s vahou sa urcite pohnes :-) na mna to funguje ! no prave som svoj prvotny ciel prekrocila :-) moj druhy ciel je 60 , chcem to dat do konca augusta a keby som sa do 12.9. dostala na 58 tak sa asi zblaznim od radosti, to je moj vysnivany ciel... uvidime, ked budem mat aj len tych 60 budem stastna :-)
Odpovedať
@cherrymania Jj, musím si to lepšie zorganizovať, lebo keď si dám normálnu večeru o 19tej povedzme, tak už určite nebudem potrebovať neskor jesť... ]-( Noo, tak to je super, že už vlastne len lepšie može byť, ako si chcela. :-) Ja tiež budem rada aj keď 55 budem mať, ale keby to išlo bližšie k 50, nehnevala by som sa. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll v každom prípade ti, vlastne všetkých držím palce :-) Ja keď sa dostanem na 68 budem šťastná prešťastná :-)
Odpovedať
@zuzana018 A koľko máš cm ak sa smiem spýtať? :-) A ako ďaleko Ti ešte chýba k cieľu? A kedy si začala? Ach, toľko otázok. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll nevadí, v pohode, pýtaj sa ;-) meriam 165 cm, čo ti poviem, krpec som :-p v DD som 2 mesiaca a 3 dni, začala som na 80kg a dnes ráno 70,4 kg, som rada, chcela by som sa dostať na 65 kg,ale ak bude aj 68 kg tak budem rada. Včera som si kúpila tie šaty, takže musím ísť ešte kúsok dole, a rada by som tak aj ostala - samozrejme, čím viac dám dole, tým budem radšej, ale som realista :-x
Odpovedať
@zuzana018 tak ty si zacala o den skor s DD ako ja :-)
Odpovedať
@zuzana018 Neboj, ja Ti do krpcov nadávať nebudem. :-D Tak to si tiež veľmi pekne schudla za 2 mesiace a už Ti veľa netreba. :-) No len aby si ešte narýchlo menšie šaty pred svadbou nekupovala. ;-) Ja mám pred sebou ešte veľmi dlhúú cestu, tak som zvedavá, kam to dotiahnem. :-)
Odpovedať
Ahojte , neviete mi poradiť, či sa môže sójová tyčinka ? lebo som sa stretla s protichodnými názormi, tak neviem čo a ako :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania začala som 7. júna :-) viem,, že to vyšlo na štvrtok, a stále mám dilemu, či to rátať na týždeň, aby sa to vždy prelínalo vo štvrtok, alebo proste len na dátum
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?