Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
aha no v pohode, hlavne ze si pisem sama so sebou :-D , tak nic idem ja vysavat a budem mat pohybovu aktivitu na 10 min x-) .... zatial paaa
Odpovedať
@lilkam Noo uvidíš ako Ti to pojde, hlavne sa netreba nechať odradiť, keď to chvíľu bude stáť. :-) Ja som zase ten typ, čo stále len plánoval držať diétu, ale nikdy k tomu poriadne nedošlo. :-D A keĎ potrebuješ len 10, tak to bude raz-dva, uvidíš. :-) Ja už teda o tých 10 menej mám, ale žeby som to nejak videla? =-) Ale mne treba oveľa viac, takže preto... :-) A to som ani tehotná ešte nebola. :-D Noo, čo sa týka jedla - šunku možeš, ale vyberaj si tú s vysokým obsahom mäsa - najlepšia je z LIDLu, Dulano myslím, tá ma 96 % mäsa - morčacia aj kuracia. Syr sa dovoľuje myslím len Pierko - majú ho ževraj v Bille, neviem, tu v ČR som ho nenašla. :-| Alebo potom mozzarella light, tú by tiež mali mať v LIDLi. Ináč ok, aj ten dia cukor by snáĎ ma byť ok. :-) Ja používam ZERO cukor z Norbiho obchodu a do jogurtu alebo tvarohu si dávam rozne arómy a príchute alebo kakao a taak. :-)
Odpovedať
@lilkam Noo...ja som práve mala svoju diplomku odovzdať už teraz v apríli. :-D A teraz ju mám odovzdať do decembra, aby som mohla v januári štátnicovať...Taže až toľko času ja už nemám. Ale to sa poddá. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania čaj o sebe nemá ziadnu kaloricku hodnotu,takže čaje možeš koooolko chceš :-) bez medu ale ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a dnes som zhrešila,ale NEDOBROVOLNE!!!!!!!!!! moja malá potvora papala rybie prsty a nechcela inak jesť,len ak aj ona mi može dať ham..... :-) :-) :-) :-) :-) kašlem na to,ja tych 53 budem mať asi o rok :-) :-) :-) :-) :-) ale hlavne že bubáčik bol šťastný,že si može maminku vykrmiť :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
@panthera no jasne bez medu :-D ja len pre zaujimavost, ci v tom nie su nejake zakazane cukry :-D aj tak by som ho pila :-D :-D prave si peciem lososa, moj neskory obed, zatial som mala len kasovitu stravu, ako keby som bola bez zubov :-D Rano otrubova kasa v robote pol litrovy jogurt drink po robote rychlovka zase jogurt, uz pijem 3. kavu, dnes som vstavala 4.15 8-( tak preto :-D zachvilu sa mi urobi losos, potom pojdem cvicit, potom si dam svoj domaci pribinacik a vecer tiramisu, BOOOOZE kolko mlieka :-D Inak ked nejem po 18tej alebo dobre dobre po 19tej vaha ide dole lepsie, ale sakra, vtedy ma najvacsie chute chytaju , hlavne pri telke vecer.... som zvedava ci zajtra na vahe uvidim aspon 62.8 kg haha nech klesnem pod 63 konecne :-D
Odpovedať
inak ako kukam na hodinky, sakra asi nestiham tiramisu :-( kedze som si dala zavazok, ze dnes po 6 nejem, po cviceni si dam teda len ten pribinacik z celeho tvarohu :-D A tiramisu si necham na zajtra na rano :-)
Odpovedať
@cherrymania Uff, no ja by som nevydržala po 18tej nejesť...Ja jem kľudne aj o 20tej a potom neskôr dačo pojedám tiež - nejaké kakavko alebo "čipsy". :-x A to tiramisu si tiež chcem spraviť čoskoro, sa naňho tešíím. :-)
Odpovedať
@sophiesxoll no ved ja tiez zvyknem jest aj neskoro vecer, ale snazim sa do konca mesiaca dat dole este 3 kila, tak sa musim trosku zapriet a skusit, viem, ze sa mi to nepodari kazdy den , ale.. dam co mozem :-D Uz sa tesim na sobotu dam si melonovy den :-) :-p
Odpovedať
@cherrymania a môžem sa spýtať nepribrala si z toho ,,melónového dňa,, tiež mám naň chuť inú :-D mám za pár dní dovolenku , teda presne za 13dní tak sa snažím i ja :-)
Odpovedať
@15nisa den potom melonovom som mala o kilo a pol menej ....
Odpovedať
ahojte :) zajtra zacinam drzat dukanovu dietu, som zvedava, ako mi to pojde! trosku sa toho obavam, ale som optimistka ;) dnes som si bola nakupit potraviny, ale akosi som nezohnala odtucneny tvaroh 0,1 %.. a dokonca ani jogurt s ovocnou aromou bez cukru 0 %, a tiez ani taveny syr 0 % tuku, ktore su dovolene konzumovat, ako som sa docitala na stranke dukanovej diety.. vie mi niekto z vas prosim poradit, kde zohnat tieto potraviny? rada by som si upiekla otrubovy chlebik, lenze je tam treba ten tvaroh.. zatial som dostala len s 0,5 % tuku, takze zacnem s tym :-/ rada by som schudla 10 kg, nejake z vas, co to uz maju za sebou, kolko mesiacov mam asi ratat, ze to bude trvat? :) zacala som aj aktivne cvicit, snad to pomoze! tak vam ostatnym zelam vela stastia a pekny zvysok vecera :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@cherrymania ahoj...ako prepacte ze som zacala tu temu s mliekom a mliecnymi vyrobkami,ja som len chcela od vas poradit a vediet vas nazor:(tiez to pre mna nieje pozitivum a neda sa to dodrzat,resp.da ,ale.....mne nie:(tak nemusite pisat ze BOOOOOOZE a podobne...ja som to len vycitala,tak som chcela radu,nikdy som nenapisala aby ste to dodrziavali ani nic podobne,len som sa chcela poradit,tak sa este raz ospravedlnujem.takze nemusite pisat s velkymi pismenami ze V KNIHE TO NIEJE!...drzim palce,nech vydrzis vecer nepapat...:)
Odpovedať
@arwikaaaa ale ved ja to nemyslim zle, ja som neni z tych co tu bude do teba rypat.. ja si robim iba srandu ... sama zo seba , ze aky som zrut... fakt by som si mala zaobstarat kravu a vyslo by ma to lacnejsie.. uplne vazne pohoda .jazz , ja beriem to co si napisala... 100% ok ;-) tak prepac ak si si to zobrala osobne.... :-o
Odpovedať
@cherrymania A v čom spočíva ten melónový deň? Len melóny? Či aj melóny? :-D @laura_simanic - 0,5 % tvaroh je ok, ja používam buď ten alebo odtučnený (drobným písmom napísané 0,8 % tuku v sušine). 0,0 % som ešte nevidela. ;-) A 10 kíl je individuálnych, ja som ich dala dole za 7 týždňov cca, ale keď potrebuješ dať dole len tých 10, tak to pôjde pomalšie - tipujem tak 3 mesiace. :-) No a 0 % jogurty sú napr. v Tescu, ale ja kupujem len čisté.
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania nie,mna to len zarazilo ta info,lebo ja som fakt pojedla tych mliecnych ked to zratam aj dve kila:))))to uz nevratim...mam aj ja knihu a viem ze tam to nieje ale je to uz overene na coachingu aj na diete protal oficialnej stranke aj na dukanova dieta.sk,tak som sa len chcela spytat ci to dodrziavate,lebo mne s to neda:)ja len ze mi to trosku prislo ako posmech zo strany panthery ked za tym dala desat vykricnikov ,ako keby som si to vymyslela a stresujem....:)ja to trosku obmadzit musim,ja som to neobmadzene zobrala az prilis vazne:))))furt som tlacila tvarohy:)
Odpovedať
aj na tomto tvarohu je napisany, ze je odtucneny a dokonca bio, dostala som ho v bille :) v tescu som ho nenasla.. a tie jogurty, aka znacka to je, prosim? bo som vazne nic take nenasla.. len 0,1 % tie rajo ovocne, ale s cukrom, skrobom, atd... tak som si zatial kupila aspon activiu bielu 0 % tuku :))) no nie je to o tom, ze potrebujem len 10 kil :D zislo by sa aj dalsich 10, ale taku vahu som mala naposledy pred 7 rokmi a ani po nej uz velmi netuzim, to som mala 14 este, he :D takze budem spokojna zatial s tymi 10timi, i ked ideal by bolo 15 ;) keby to bolo ozaj tych 7 tyzdnov, hmmm, to by bolo super :) no uvidime.. hlavne zajtra zacat a VYDRZAT! obdiv ku vsetkym vam, co ste to dokazali :) zaroven je to pre nas novacikom uzasna motivacia, ze sa to DA!
Odpovedať
@arwikaaaa je to zvlastne, mozno to aj pravda je , ja to nemozem na sebe potvrdit, lebo az tolko ako ty neviem ci prijimam ..musela by som to pozornejsie sledovat.. ale kazdopadne, neobmedzujem.. kazdy ma iny metabolizmus a tebe to mozno neprospievalo.. ja prave jem vymixovany tvaroh, s bielym jogurtom a zriedila som to mliekom a dochutila kakaom a sladidlom... no jedenie do 18tej som nestihla kvoli cviceniu a venceniu psa , je pol 7 u mna, tak rychlo jem :-D teraz :-D a panthera je v pohode, verim, ze to nemyslela ako vysmech , len sa ta snazila presvedcit, ze sa netreba obmedzovat.. sama vies podla svojho tela , co na teba plati... @sophiesxoll ked mam melonovy den dam si otrubovu kasu rano a potom uz len melon, minule som zjedla 2 cele obrovske melony v priebehu dna a plus k tomu asi 2 litre vody, kazdu cvhilu som chodila cikat :-D
Odpovedať
a ked sa tu uz spomina ten melon, pokial viem spravne, radi sa medzi zeleninu :) aj ked je sladky, ale no.. ale ukan ho vraj radi medzi ovocie.. tym padom mi z toho vyplyva, ze nie je mozne ho konzumovat.. ako to teda je? dakujem za radu :)
Odpovedať
@laura_simanic ked chces dietu dodrziavat na 100% nejedz ho.. ma len 25 kcal na 100 g a minimalne mnozstvo sacharidov.. je to vlastne 90% voda, ja som na vacsine stranok nasla ze to je zelenina z tej istej celade ako napr. uhorky, ale pri DD sa vraj nemoze.. ale vies jak to pista hovori vo fanfone rajciny su ovocie a melon je zelenina.. aj ja na to for me, behind me :-D pre mna, za mna :-) :-D ja ho jem :-D
Odpovedať
:D pekne povedane :D tak pokial nesposobuje zvysovanie alebo stagnaciu hmotnosti, malo by byt vsetko ok.. pytam sa kvoli tomu, ze melon (cerveny) milujem a aj teraz ho jem niekolkokrat denne, zasyti ma a osviezi :)
Odpovedať
baby chcem sa opytat, ci mi neviete poradit dobry recept na prazenicku??
Odpovedať
Čaute musí sa dodržiavať ta 30 min chôdza denne čo som čítala a môžem si do jogurtu primiešať aj cerealie?
Odpovedať
@lilkam vies aku si robim ja? sice iba raz za cas , ale vzdy si tak pochutim najprv si v miske rozmiesam vajicka so solou , ciernym korenim, troskou cervenej papriky a susenym cesnakom , mozes dat aj bazalku alebo oregano supnem na panvicu, ked uz je , hodim na to platok ligt syru nech sa na tom trosku roztopi a rychlo s tym na tanier .. ked som bola raz hladna , toto som si spravila a taaak som si pochutila ze mnam :-)
Odpovedať
dievcata, ke tu tak citam, prosim o dalsiu radu.. mozem jest vajicka vo forme prazenice? myslela som si, ze sa mozu jest len vajicka na tvrdo.. knizku nemam a na internete toho vela nie je :) dakujem
Odpovedať
@cherrymania ďakujem :-)
Odpovedať
@cherrymania Hmm, dala by som si. :-) Škoda, že ho ujo Dukan nedovoluje...Ale vydržím do dovolenky asi a tam si doprajem. Každý deň. :-D @laura_simanic - No tie jogurty sú tiež 0,1 %, ale to fakt nerieš, to je v pohode. ;-) A tie z Tesca sú značka Tesco, za 3,90 Kč. :-D A praženicu si robím normálne (ale bez masielka), nestretla som sa s tým, že by sa nemohla...
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania aj ja papa tvaroh prave....mne to strasne chuti,ked tam dam sladidlo a skoricu,preto som toho pojedla tolko:)jedla som toho tolko ze po celom dni som mala brucho ako somalske dieta...:(
Odpovedať
@cherrymania mnaaaaam to je super recept vaaaau diky idem hned vyskusat a dam vediet....ale na panvicu nedavas nic? (myslim olej, maslo...) a to mozem urobit aj cisto len z bielkov, tie sa mozu neobmedzene, vsak?
Odpovedať
@lilkam ja si davam aj so zltkom, neriesim kolko zltkov zjem ... tak sa musis rozhodnut sama :-) nedavam nic, ani olej ani maslo , mam kvalitnu panvicu nastastie :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?