Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@arwikaaaa Tak veľa síííl, nech sa Ti darí s tým mliekom. Ale keď trošku pojdeš nad limit, tak určite to nebud také zlé, radšej ako sa trápiť a potom to dlho nevydržať a spraviť veľký prehrešok. ;-)
Odpovedať
baby, obdivujem vas , ze ste sa rozhodli kontrolovat este aj to , kolko mlieka vypijete.. ja by som to nevedela, a na zaciatku som pila aj 1.5 % mlieko... @arwikaaaa inak divne ze ty si z tolkych bielkovin priberala... nejaky opacny efekt to ma na teba =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania no hej,lenze ja som dala denne aj dve a pol kila,ked ratam cele mlieko a mlieko moze byt zevraj len 250 ml,tak som mala velmi zvyseny kaloricky prijem,ked moje telo bolo predtym zvyknute na zeleninu....vacsinou som jedla len salaty:(ja som davala pri DD vazne aj liter a pol len mlieka plus na veceru tvaroh a na desiatu jogurt a este aj do peciva som davala tvaroh a niekedy aj cely cottage na obed ako prilohu k masku,tak ked to zratam tak je to aj dve a pol kila co je dost.....nepribrala som rapidne na tom,ale sledujem ze ked obmadzim tak je to lepsie:(
Odpovedať
@cherrymania - No ani ja nehodlám dodržiavať presne, že 250 ml a viac nie. Ale pravda je, že čo píše @arwikaaaa, tak tých mliečnych výrobkov má fakt riadne veľa. :-) Ja som zas čítala ten zoznam a že jedna čajová lyžička kakaa tolerovaná....no íííste. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@arwikaaaa potom by si toho vela jest nemohla...nie nadarmo je to hlavne o bielkovinach,ktore su predovsetkym v mlieku a mliečnych vyrobkoch a masku....jedine čo je dane,su vajička...tie sa možu max 4 tyždenne,ale ak by si zjedla 10 kg bielkov to možeš...len nie žltka....tie len 4.
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ja vypijem tak 2 -3 litre...
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania zlatooooooooooooooooooooooooooo,vsimla som si ze si zabudla napisat ze ju treba premiesat ked tuhne :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panthera ja len kopirujem co som nasla na broninej stranke.....
Odpovedať
Profilova fotka
@arwikaaaa este raz som presla knihu a tam to NIE JE......ja sa radsej drzim knihy ako nejakej Broni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tomu zoznamu neverim,ta baba co to tam dala....?odkial to ma,ked v knihe to nie je???????????????a mam dve knihy a ani v jednej to neni....táto dieta pomohla schudnut viacerym z nas tak ako sme,aj tu baby na zaciatku diskusie,papali podobne ako my,napr.taka tesoro,ta mna inspirovala najviac,takze este raz:V KNIHE NIC TAKE NENI,tak ja sa riadim tym....keby som sa mala stresovat a pocitat kolko som teraz zjedla jogurtu alebo vypila mlieka....bože,zblaznila by som sa :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a aj do dukan chlebu ide tvaroh,do lievancov,.....to potom co mam jest na ranajky?samotnu sunku???by som jej zjedla aj kg bez chlebika :-) :-) :-) :-) tak napr dnes: Ranajky-dukan chlebik s tvarohovou pomazankou Obed-kur,prsia pečene,kusok chlebiku Olovrant-nebol Večera-ešte nebola,ale asi melooooooooon :-) :-) :-) :-) ten sa nemoze,ale super odvodnuje a mna aj zasyti :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panthera ved to,ja to tiez nechcem dodrzovat,preto sa pytam ci vy to drzite...knihu mam aj ja...je tam ze mlieko je povolena pochutina...ak by som mohla len 2,5 dcl mlieka tak neviem neviem ci by som to dokazala...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@panthera prepaaaac moja, ja som dilina :-D ako dopadla tá tvoja zmrzka ? Inak super ja som si vsimla že ja dám každý den aj 3 litre niekedy viac , menej uz nie telo si to normálne pýta samé , predtým som pila nasilu....
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby pisala som si s petom z protal stranky a zevraj na oficialnom dukan fore to nasiel tiez ze max kilo tych mliecnych vyrobkov....tak ja neviem,len sa bojim ze darmo budem strazit otruby a skroby a nalejem do seba tri tvarohy a liter mlieka a neschudnem....uffff
Odpovedať
tak zmrzka cherry, mi celkom chutí, hlavne keď je úúúúúúplne zmrznutá a krájam si ju na kocky. Pokiaľ bola taká krémová, nejak mi nešla. Teraz sa rozpúšťa v ústach, no pohoda... :-) :-)
Odpovedať
@panthera Uff, tak ja ani tie 4 žĺtka týždenne nedodržiavam. :-x Však to tu chlebík, tam muffinky... :-N
Odpovedať
@pinetka26 tak je dobre .ja som si dnes robila zase :-) je este lepsia ako minule :-) mne praveze chuti ked nie je uplne ako kamen :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania no aj mne chuti viac ,ked nie je uplne zmrznuta,ale inak super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ja sa tu uz normalne drhnem od smiechu :-D :-D :-D :-D :-D to neni možne....baby neblaznite s tym mliekom............... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ak pijete nizkotučne,tam je 0,5 tuku.......vsak to je nič!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!z toho sa nedá pribrať......celkovo z bielkovin???????pribera sa z tukov,sacharidov....a to tu nemame......ale vlastne robte jak chcete,že Cherry?????? ;-)
Odpovedať
@panthera hej, je to divne, s tym mliekom, este k tomu ked sa bavime o tom 0.5 % to je skoro ako voda, napr. ked si to tak zrekapitulujem, ja som vcera dala tolko mlieka ze aha: rano ovsena kasa, neskor jogurt, tiramisu (v nej tvaroh) , neskor zase jogurt, po cviceni proteinovy shake z cca 3 dcl mlieka, vecer dalsich 250 ml mlieka, a na zakoncenie dna , ''moja'' zmrzka a v priebehu dna 4 kavy a jedna ladova, v ktorej bolo asi 2 deci mlieka, dnes rano mam o kilo menej na vahe, inak ani nechcem veciet kolko toho mlieka dokopy denne dam, vcera frajer povedal, ze nas by lacnejsie vyslo, keby sme si kupili kravu :-D ozaj a pila som 1% mlieko # Este mi povedz moja, ja nemam knizku, v septembri si ju kupim ked budem doma, celkom ma zauima o com to je, pisu tam nieco o ovocnych cajoch? to s amoze, nie? ci? ja som vcera niekolko salok vypila , tak som si povedala, ze sa ta na to spytam :-) Baby prajem krasne rano, ja uz som hore o 6 zacinam v robote :-( oci mam jak angorak idem si kvapnut visinky :-)
Odpovedať
Takže další měsíc za mnou, celkově od dubna dole17,9kg Tady je zhrnutí celé mojí dosavadní cesty za vysněnou váhou Za duben se stabilními prohřešky jeden den v týdnu :-D a dokonce s týdenním vynecháním diety :-| jsem dala dolu 7,6kg -6cm z prsou -3cm z pod prsou -6cm z břicha -7cm ze zadku -3cm z nohy Za květen také se stabilními prohřešky jeden den v týdnu :-D jsem dala dole 5,7kg cm už tak rychle dole nešly Za červen jsem poslední dva týdny totálně vynechala dietu, což jsem zjistila byla velká chyba přibrala jsem z 92,3 na 94,7 takže plus 2,4kg :-| :-(!!!!!!! V červenci jsem teda začala znova od začátku a z 94,7kg jsem dala dolu 5,8kg Za srpen zatím 1,1kg a tady jsou pro motivaci moje míry na začátku a dnes Prsa 113 - 103 celkem -10cm Pod prsama 98 -90 celkem -8cm Břicho 119 - 107 celkem -12cm Zadek 119 - 107 celkem -12cm Stehno 67 - 64 celkem-3cm Jinak jsem zaznamenala i zlepšení tlaku, dřív jsem ho neměla téměř nikdy pod 130 na 80 měla jsem vždy vyšší, teď se mi se ztracenými kg upravil a mám ho spíše nižší posledně 112 na 65
Odpovedať
@locikaaa Ahoj, to sú krásne výsledky. :-) A aká je Tvoja cieľová váha? Ináč škoda, že ja som sa na začiatku nepomerala a len sa vážim. :-| A tiež sa chystám na 2 týždne vynechať diétu - v októbri ideme na dovolenku, kde určite nebudem mať čas sa stravovať podľa DD, tak som zvedavá čo to so mnou spraví. :-S
Odpovedať
Chtěla bych 65kg když to půjde nebo aspoň 69:-) takže ještě 22kg musím pokořit.Nic se nestane když dva týdny vynecháš něco málo sice přibereš ale jak se vrátíš na dietu půjde to zas rychle dolu ;-) Já si myslím že mě ty prohřešky a pauzy v dietě dokonce pomáhají :-D možná by se totiž místo těch hříchů dostavila stagnace kdy bych musela stále jíst dietně a váha by nešla dolu a to bych asi nevydržela takhle si občas dám něco zakázaného a tělo aspoň stále pracuje když se vrátím zpátky na dietu, ale neberte to jako návod :-D :-D :-D Mě to jen tak přijde nebo si tím možná jen omlouvám svoje prohřešky. :-D
Odpovedať
@locikaaa Tak to sme na tom podobne - chcela by som 55 (ideálne 50, ale tak to by už bolo príliš skvelé :-D ) a tiež mi k tomu chýba ešte tak 22 - 23. ]-( Ale zatiaľ som teda schudla "len" 9. :-) Nooo, ja neviem, či prehrešky a pauzy pomáhajú, ale minimálne pomáhajú k psychickej pohode a to je veľmi doležité. :-D Ja sa zatiaľ celkom držím bez prehreškov (ak nerátam DIA Milku a podobne :-x ), lebo sa bojím, že keď spustím, tak zase kým sa dostanem na tú diétnu notu, tak to potrvá...Ale zatiaľ som na DD len 7 týždňov, takže ktovie čo bude o mesiac? :-D
Odpovedať
fuuuuha .... tak teraz som to uz asi prekombinovala :-( ..... moj dnesny obed : morčacia šunka na nej leerdammer light a na nom cottage light zabalene do rolky a zapecene v mikrovlnke ( 4 rolky) a ako dezert nizkotucny tvaroh s diabetickym vanilkovym cukrom (dia beta) - ale ten cukor asi nebola najlepsia volba,co? =-) ..... idem puknuuuut - vidno, ze sa bliiizia moje dni x-) .... inak za prve 2 dni 2 kg dole :-D .... zaciina sa mi to páčiť :-D
Odpovedať
@locikaaa @sophiesxoll tak to mate krasne vysledky....juuuj uz by som chcela byt aspon tam kde vy....ja som sa tiez nepomerala,len sa vazim,ale ja som na DD este len 2 dni myslite, ze sa mam pomerat? a este sa vas chcem opytat, ci aj cvicite alebo ste len na dietke ? .... :-)
Odpovedať
@lilkam Noo, to je super úbytok. :-) Ja som napr. prvú fázu držala 10 dní a schudla som len asi 3,5 - 4 kilá. :-) A neboj, zbehne Ti to, ja už by som tiež chcela mať taký úbytok ako locikaaa, ale všetko bude...časom. :-) A pomeraj sa, uvidíš aspoň, ako to pojde dole na cm, keby váha stála a tak. :-) A ja necvičíím, som chodila do fitka ešte začiatkom roka, tak sa to chystám obnoviť, ale zatiaľ je to len vo fáze psychickej prípravy. :-D Lebo už fest nebudem nič stíhať, teraz keď si jedlo pripravujem a ešte diplomku by som mala písať (ale to nerobím :-N ), tak ešte do toho chodiť cvičiť...Ale určite chcem začať, asi od septembra alebo tak, lebo ja veľa potrebujem schudnúť, tak nech trošku to telo aj spevním. ;-) A Ty máš aký cieľ, koľko kg dať dole?
Odpovedať
@sophiesxoll moja vysnivana vaha je pod 60, ale to mi urcite nehrozi, nikdy som nebola chuducka, takze si to neviem ani predstavit....bola by som spokojna,ak by sa mi podarilo ist na 65 a udrzat :-) .... drzim sice tuto dietku ale neviem si ani len predstavit, ze by som bola o 10 kg chudsia (nejako neverim, ze sa mi to podari), lebo uz mam tolko neuspesnych pokusov hlavne s 90 dnovou dietou za sebou, ze az....tuto dietku drzim prvykrat tak uvidime ako to pojde dalej, ale je hrozne zhadzovat tie poporodne kila,lebo brucho mam dost ochabnute :-( takze na nom nejako vysledky nevidno nikdy :-( .... akurat som pisala, co som mala na obed,lebo si nie som este 100% ista, ci volim spravne potraviny....nemohla by si mi to prosim ta skontrolovat??zda sa mi to neuveritelne, ze drzim dietu a som taka "napchana" jedlom :-) a aka je tvoja cielova vaha??
Odpovedať
@sophiesxoll a inak s tou diplomovkou sme na tom rovnako (tiez by som mala,ale nepisem) :-D radsej sa idem s malou pohrat do piesku a pokecat s mamičkami :-p .... ved este mame cely ak.rok pred sebou, nie?? :-D
Odpovedať
@sophiesxoll aha ja som ťuť. ... uz vidim pisala si, ze 50 :) no mozme sa tam tahat spolu mozno nam to tak lepsie pojde :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?