Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
dobré ránko,dávam aj ja dnešné menu: BZ R - malú misku kukuričných lupienkov Fitnes+mlieko ochutené bolerom , nescaffe (takto raňajkujem už dva týždne) D - jeden toust, čerstvá zelenina O - kuracia fašírka+zemiaky z cukyne+uhorkový šalát(cukyňu si nasekám na kocky a udusím v troche vody, pridám trocha soli, sladkej papriky, kmin a granulovaný cesnak - vsugerovala som si, že sú to zemiaky, mne už to aj tak chutí haha. :-D Olov.- jeden toust, čerstvá zelenina, 400ml acidko V - zopakujem si obed
Odpovedať
dnes ráno bola váha 63,5kg. Zajtra cestujeme na 10dní na Jadran. Radosť mi kazí pocit, že tam určite priberiem :-( . Čítala som veľa príspevkov aj z iných fór, a sú takí čo pribrali a aj takí čo dokonca schudli. Mám z toho depku. Asi budem musieť jesť to, čo deti a manžel, bolo by blbé behať po obchodoch a zháňať nízkotučné bielkoviny. Asi by si už mysleli, že mi fakt šibe. :-| .
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 prosím ťa, nestresuj sa, dovolenka je na oddych, užitie si, pekné spomienky.....ak budeš myslieť na diétu, bielkoviny a mať strach, že priberieš, neužiješ si - a to je škoda. jedz racionálne, a všetko bude OK. A uvedom si jedno - je nemožné, byť stále na Dukan diéte, tak či tak začneš telu dávať časom aj iné jedlo - a ak budeš mať strach z každého jedla - to je a bude problém!!! som ale zasa múdra, čo? ;-) x-) :-p
Odpovedať
@zuzana018 :-D :-D :-D si veru :-D :-D :-D Ale nie, si zlatá. Veď len vďaka podpore to zvládame. No nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ja idem tiež koncom augusta na dovolenku, a bez stravy to máme, tiež som premýšľala, že čo a ako tam budem jesť - proste jogurty, grilované mäso, zelenina-tá v ten týždeň asi každý deň, syry, otruby samozrejme, sem tam dukan palacinka, sem tam pizza, gyros - nebudem nič preháňať, ale zasa isto si nebudem robiť traumu z jedla a z toho, že možno niečo priberiem. Ak priberiem, no a čo, veď nejde o život. Doma dám pár dni prísnych bielkovín a ide sa ďalej. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 http://www.dukanovadieta.com/products...
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 jej, super, ďakujem...som si to hneď prečítala, a som sa asi rozhodla, že prejdem do tej 3fázy, a potom sa vrátim doma do druhej, lebo ešte nejakých 5-6 kg by som chcela dať dole.
Odpovedať
@zuzana018 včera som si napiekla žemličiek na 10 dní, dám si ich tam do mrazničky. Takže dávka otrúb na každý deň bude :-) . Takže aspoň niečo budem poctivo dodržiavať, a tie dni, máš pravdu budú všetky zeleninové. A potom podľa kilečiek uvidíme čo a ako s bielkovinovými dňami.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 keď mne to dukanové pečivo nechutí, o to to mám ťažšie :-| ešte tie cibuľové žemličky zjem, ale len keď sú v ten deň čerstvé :-x Ja otruby dávam buď ráno do jogurtu, alebo večer do teplého mlieka.
Odpovedať
@penelope111 Penelope ty si zlato.To ma nenapadlo pozrieť sa na Broňu. Vďaka.
Odpovedať
@zuzana018 ja tiež sem-tam do jogurtu, ale tam ho asi mať nebudem. Ja som bola závislák na chlebe a na rožkoch, takže mi chutí všetko čo sa na to aspoň podobá. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 @11xena11 Nieje zač :-) Tiež to budem riešiť tretou fázou a potom sa vrátim do druhej :-) Mňa to čaká na konci augusta :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@penelope111 aj mňa, posledný august. týždeň ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 A kam sa chystáte? My tiež posledný august. týždeň Chorvátsko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 nás čaká Italia - a už teraz sa teším na tie ich lasagne, milujem ich ....len škoda, že nerobia aj dukanové :-)))) ale nevadí, no nie? už som raz mala aj lasagne, a váha sa nezbláznila :-D
Odpovedať
@penelope111 my ideme do Zadaru. 13.8.sa vrátime, tak vám potom podám info ako to šlo. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 Veru Taliansko by som si išla pozrieť :-) Pekne si to tam uži a vôbec sa nestresuj veď dáme po dovolenke pár BD a pude to v pohode, dúfam :-D @11xena11 Tak som na teba zvedavá ako to dopadne, ale tiež nestresuj a uži si dovolenku :-D My ideme do Omišu už som tam bola pred dvoma rokmi a som si to tam zamilovala :-D
Odpovedať
Dobré ránko :-) ako čítam všetky ideme dovolenkovať ;-) i ja sa chystám do Chorvátska koncom augusta :-) ale tiež sa trocha obávam, či tam všetko nezhltnem :-D inak dnes ráno 64,4kg zo 68,2 kg som veľmi rada , že sa to hýbe :-) tak vám prajem pekný piatok :-)
Odpovedať
Ahojte dukanky, dnesna vaha 63 kg, celkovo dole 8 a pol kg :-) a to som mala teraz 3 zeleninove dni, nemozem ist na wcko uz nejaku dobu ]-( a vcera som sa napchavala do pol 9 vecer stale s niecim, ale samozrejme iba povolenym :-) takze by to bolo urcite aj menej na tej vahe :-N co uz mala som chute, klesajucej vahe sa tesim , este 5 dni a oslavim 2 mesiace dietovania :-D A co dnes? MELONOVY DEN JEEEJ
Odpovedať
@11xena11 áno tá stévia mi chutí , na obale sa píše , že je 40krát sladšia ako cukor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ja mam svoje dni,vaha v pluse 1 kg,ale neriesim,takisto som mala melonovy den :-) :-) :-) :-) a gratulujem tiiiiiiii
Odpovedať
@panthera dakujem, si super, ja si z toho tiez nic nerobim, ked vaha ukaze nachvilu viac ako predosly den, to zase klesne ;-) takze netreba stresovat..dnes si dam bielkovinovy den, na obed bude grilovany losos mnam :-)
Odpovedať
@maggy2 ahoj aj na mnaprišla žravosť trošku som porušila pravidlá ....jogurt smotanový a také kokocinky..no ved viete a čokoláda ale napravím sranda že ked mám svoje dni tak mi váha po kramošoch klesne o tri kilá a to ttrvá až do dalších kramošov stajím a to sa už opakuje mám dneska 106 dní od dietky a -20kilo tak stojím hovrím dajte recept na tu domácu nutelu lebo vyjednám malemu tie hrozné cukry a tuky nechcem ani kukať na tu tabulku natej kupenej nutele
Odpovedať
@jaja4451 Ahoj :) našla som tento receptík , dúfam že ti bude chutiť POTREBUJEME : *1 lyžicu sušeného mlieka *1 lyžičku kakaa bez cukru *trochu nízkotučného mlieka *umelé sladidlo alebo Steviu POSTUP : 1. Všetky suroviny dobre vymiešame a natierame na chlebík alebo palacinky RADA : Môžete si urobiť aj trojitú dávku, dať do nádoby s uzáverom a skladovať v chladničke. Takto budete mať po ruke ako "prvú pomoc" niečo sladké. Do nutely si pre obmenu môžete pridať aj vanilkovú alebo rumovú arómu. Více zde: http://www.dukanovadieta.com/products...
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko dukanky Tak ja som bola s deťmi 3 dni campovať, jedla som dosť málo, lebo nebolo ani času, ani chuti a ani akosi čo, a váha neklesla, vrrrrrrrr :-x x-) Strááááášne moc sa teším na deň, keď váha bude začína číslo 6 :-D dnes ráno 71,1 kg
Odpovedať
@panthera ahoj tak uz prislo aj na mna :-) tiez mam svoje dni :-S vaha len o pol kila viac, ale zaujimalo by ma preco to tak je? vieme, ci nevieme? Vcera som si spravila zmrzlinu mnaaam take chute som mala , vecer o osmej som ju tlacila do seba a drahemu hovorim, ze vies, asi to zachvilu dostanem, nemozem si pomoct :-D Do pol litra mlieka som dala 200 g suseneho mlieka, sladidlo, rozmixovala a dala zamrazit, no baby, musim povedat ze 100 krat lepsia ako ta zmrzlina co je recept na dukanovej diete s tym tvarohom a vajickami, tu som vysmarila celu do kosa :-N Pekny zaciatok noveho tyzdna prajem ;-)
Odpovedať
@cherrymania tak a idem si ju hneď urobiť, lebo mne majú prísť v utorok a od piatku som na sladké úúúplne že dovi-dopo. Díki za receptík.
Odpovedať
@pinetka26 ked sa ti " náhodou " usype trosku viac suseneho mlieka nevadí ... Uvidis sama aké huste to budeš chcieť mat ...
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania jej chery zmenila profil fotečku :-)))) tú zmrzku skúsim hádam aj ja :-) Inak tá nutela, čo je aj recept kúsok vyššie - mne to moc nechutí, aj mi to akési hrudkovité ostalo, a ani chuť to nemalo bohvieakú....asi nemám moc dobré kakao x-) alebo???
Odpovedať
@zuzana018 no , stará ma uz nebavila :-D po tyzdnovej Pauze som zase odcvicila .. Fuj idem do sprchy a do prace , ja som tu nutelu neskusala a dobre si to vymiesala ???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?