Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
no baby dik za odpoved teda vsetky:(odpisem si sama:(
Odpovedať
Profilova fotka
@arwikaaaa ja osobne som ti neopísala preto, lebo som si nič neobjednala, takže by som ti nijako nepomohla ;-)
Odpovedať
Ahojte, konecne to tu nejako zije :-D Ja mam dnes zacinam velmi Dukanovsky :-D :-D :-D R- polka melonu zlteho + 4 nektarinky D- nestiham O-zeleninova polievka, fasirky 2 + kelovy privarok Ol- cuketovnik V fasirka 1 + otrub. pecivko Uspesny tyzden nam prajem nech nam kilecka rychlo miznu ;-)
Odpovedať
Ahojte baby, Alore :) Taaak dnes sa oslavuje, mám dolu rovných 20kg :D Teším sa moc a moc z toho :) Dnešné menu: R: otrubová kaša D: jogurt so škoricou O: zeleninový šalát s kuracím mäskom Ol: mliečny kokteil V: asi palačinkyyy :D neviem sa ich dojesť Rada by som dala do dovolenky 9kg, ale to asi nepôjde :D dovolenka je za mesiac a pol :) To by ani nebolo zdravé :) Nebojte, uvedomujem sa zasa :D
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba no teda, supeeeeeeeer Gratulujem a fakt sa teším s tebou - krááásny výsledok, si fakt frajerka :-)
Odpovedať
@zuzana018 Ďakujem pekne, sama tomu neverím :D a ani som nečakala, že sa tam dostanem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba a to je ako možné, že ty si nečakala a neverila??? ha?? keď nám všetkým ostatným to bolo jasné na 100% že to dáš ;-)
Odpovedať
@zuzana018 Nooo, lebo sa poznám (alebo nie?)...koľkokrát som skúšala diéty alebo sa inak stravovať a nič...teda, buď som nevydržala alebo som sa dostala na určitú váhovú hranicu a bola spokojná :D teraz však stále nie som a to ma poháňa dopredu :)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby dik za odpoved teda vsetky:(odpisem si sama:(
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 dakuejm Zuz,ved ja som to len tak napisala,snadmi to uz dnes dojde,som zvedava na tu sukralozu a steviu a pudingy bez skrobu,to tym padom mozem zjest cely:)))
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 lebo zatial som pouzivala steviu len cerstvu z kvetinaca....tak uvidime tabletky:)
Odpovedať
Profilova fotka
@arwikaaaa ja si chcem ísť tento týždeň äkeď sa odtrhnem od povinnosti) ísť kúpiť stéviu, ale asi tekutú, a Xylotol, ten si vezmem do práce do kávy. Tie ostatné veci ani nepoznám, zaujal ma ale ten pding bez škrobu..to aj také sú?? a dnes mám stráááášnu chuť na čokoládu ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lajba mňa táto diéta začína, budem úprimná, už otravovať :-( :-( :-x ale pokračujem, vidím, že má efekt, a to ma veľmi teší, veci obliekam bez toho, aby som v nich bola ako safalátka :-D len sa stráááášne bojím, čo bude potom :-(
Odpovedať
@zuzana018 už si budeš musieť dávať pozor celý život, ale to neznamená, že si nemôžeš dať všetko. Ja občas zhreším a niekedy veľa :) ale zasa si dávam pozor, aby som sa nespustila :) jednoducho budem jesť všetko, ale budem sledovať, že kedy čo chcem zjesť. Chcem sa riadiť podľa toho, kedy čo telo spaľuje a podľa toho si zostavovať jedálniček. Ale to je už tretia a štvrtá fáza...tam ešte nie som :D
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba tak ďaleko veru nie som ani ja :-) ale presne to mám potom v pláne aj ja - stravovať sa pravidelne a racionálne, vlani pred dovolenkou som sa tým riadila a za mesiac odišli 3 kilečká :-) Je vlastne o tom, že rána sacharidy, bez zeleniny, olovrant ovocie, obed všetko, samozrejme s rozumom a čím bližšie k večeru, tým viac bielkovín - to tak po lopate x-)
Odpovedať
Holky já se přiznám že víkend jsem taky prohřešila od soboty odpoledne do dnes ráno :-| Tak už dnes budu pít jen mléko a zítra si udělám ten melounový den, odlehčím ledvinám a ve středu je zase 1. tak začnu asi pěti B dny za trest :-D Ani se dnes rači nevážím, nechám to na středu :-D
Odpovedať
Ahojte dukanky :) som si našla toto fórum , tak som sa pridala i ja k vám :) dukanujem už týždeň , mám -3,3 kg :)) som strašne rada :) potrebovala by som ale aj spevniť troška telo :) Prosím @cherrymania poradila by si mi , kde by som si mala stiahnúť Jilien ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania fuuuu, chery, teda, krááááása, máš odo mňa veľkú pochvalu....len tak ďalej...a ja tam tie tehličky vidím ;-) nie je to ešte postupka, ale tvarujú sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa ahoj, vitaj. Fajn, za týždeň -3,3 kg je veľký úspech ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 Zuz,jj,na tom dukan shope je aj cokoladova natierka,vela druhov sladidiel,aj praskove,aj stevia,aj pudingy bez skrobu,keksiky a aj hotove jedla do mikrovlnky ,takze da sa tam vybrat,preto ocakavam kuriera za styridsateur....:)ja som si steviu pestovalav kvetinaci:)
Odpovedať
Profilova fotka
@arwikaaaa keď ja ti neviem, či by mi to chutilo....ale budem rada, keď to vyskúšaš a napíšeš potom, či sa dalo a či ta stálo za to x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 za tu sumu mi to bude chutit aj keby mi to nechutilo...:)
Odpovedať
ahojte tak mám dole 21 kg....pomaličky ale isto sa stávam človekom potomked to bude reálne tak napíšem ako a kolko z povodnej váhy som schudla.....ked to bude realne ale ešte takých 30kilo mi treba dať dole pridala som zumbu je to fajn len s ami nechce fur a už som bola aj na kupku plávanie je super po príchode domov - 2kg...super netahá to človeka pri vode jesť horšie je to doma a moje oblubene acidko som vyhdila z jedálnička radšej nizkotučné mlieko a smaozrejme rezance sa stali mojou obživou len mi nejak nejdu každý den xixixi tak sa držte babule papa
Odpovedať
Profilova fotka
@jaja4451 -20 a ešte ďalších -30kg??? dobre som pochopila??? spolu -50? dúfam že nechceš mať nejakých 45 kg váhu :-D ale držím palce v ďalšiom boji ;-)
Odpovedať
@jaja4451 teda klobúk dole. Mne sa v poslednej dobe nejak nedarí, mám žravú náladu, hlavne cez víkend. Dnes som chcela BD ale neodolala som kukurici. Tak zajtra.
Odpovedať
Profilova fotka
ranajky-nizkotučny jogobella jogurt Obed-cottage cheese,dukan chlebik Olovrant-bylinkovy tvaroh,dukan chlebik,kur.sunka o chvilu si dám kavičku Večer-škoricové mliečko :-)
Odpovedať
@zuzana018 @zuzana018 zuzi nembojjj ešte stále mám tolko tuku že ked aj zhodím celkom 50 tak furt budem bacula..xixixi nemajte strach dievčatá mám z čoho zhadzovať verte mi cicušky papa a som rada že vás tumám
Odpovedať
@15nisa ahoj mne to priatel stiahol z www.ulozto.sk alebo .cz neviem teraz ...prajem veľa šťastia a sily pri cvičení ;-)
Odpovedať
@panthera ahoj, a ako na tom vlastne si ? Koľko uz diétuješ a koľko si zhodila ? Mna dnes videli jedny známe a pýtali sa co robím, oni mysleli že som schudla aj 17 kg haha . Ked som povedala že vlastne na vahe som dala dole len 7 kg nechceli veriť ... Ozaj baby , dnes som mala oblečenu suknicku, ktorú som si nemohla obliecť 4 roky, ale nechala som si ju v skrini preto , lebo som si povedala , že ja sa raz dám dokopy ! Nosila som ju ked som mala 19-20 rokov :-) ked som ju zapla a stále som tam mala vôľu , myslela som , že sa mi to sníva :-) krásny pocit ... Prajem to každej z nás !
Odpovedať
A este som zabudla, od zajtra zacinam behat! aj ked budem vstavat 4:20 a makat v praci uz od 6 rana, povedala som si, ze to dam... tak drzte palce :-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?