Menu Forum

Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

2. mar 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
Registrovala sa 16. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 385 príspevkov. Má 92 priateľov. Dublin, Írsko.
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
Registrovala sa 16. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 385 príspevkov. Má 92 priateľov. Dublin, Írsko.
 tak maskrnice, tu je recept na moju tortu emoticon dufam, ze je zrozumitelny,
prepacte skorej to neslo, budicek mi zvonil 4:20 uz do 6 som makala v praci, potom 2 hodinova prechadzka so psom , potom navrat domov, pol hodka bike a potom Jillien , dnes mam pohybu pozehnane, ked bude este vecer tutu-mutu s drahym , spalim aj kalorie z minuleho tyzdna emoticon emoticon emoticon
Dnesne menu
skoro rano :otrubova kasa,
Desiata: 0% acidko , matovy jogurt
Obed : hovadzie masko na stave
Olovrant: polka tvarohu rozmixovana s mliekom a trochou proteinoveho drinku
Vecera: posledny kusok rebarborovej torty

Idem si spravit teraz tu rebarborovu detsku vyzivu, je suprova! Zajtra budem mat na desiatu emoticon
Pekny den emoticon
PS: dnes mi drahy videl rysujuce sa kocky na bruchu , neveriiiim , milujem Jillien emoticon
25. júl 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 @kubikovi
@locikaaa
@panthera recept je na svete emoticon
25. júl 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 dovolim si pridat poslednu fotku Rebarborovej torty, preto, lebo tu pekne vidiet tie vrstvy, tu je na vrchu malinova zelatina , mala som polku torty taku a polku taku emoticon
25. júl 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domiq
Registrovala sa 23. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 28 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
 @cherrymania
DE-LU-XE
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
25. júl 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
 @panthera zlatko ďakujem neskutočne kráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááásne emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ......zajtra určite vyskušááááááááááááááááááááááááááááááááááááááámmmmmmmmmmmmmmmmmm emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
25. júl 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
 Joj kočany......práve som došla z bike...........
som dobitaaaaaaaaaaa.....jak taký kôň....... emoticon
hodím spršku...... emoticon a huraaaaaaaaaaaaaaa do ďalšieho dňa......................
25. júl 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
Registrovala sa 25. septembra 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 186 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
Registrovala sa 25. septembra 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 186 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
 @cherrymania Vypadá to fakt naprosto dokonale, určitě to zkusím hned zítra se musím podívat po rebarboře emoticon Ještě by mě zajímalo jak si tvořila tu želatinu nahoře.To je nějaká speciální s příchutí nebo obyčejná čirá želatina bez chuti přibarvená a ochucená aromou???? emoticon
25. júl 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 @locikaaa ďakujem , je s tým trosku piplacka, ale stojí to za to...! je to sugar free malinova želatina , na druhej polke torty som mala sugarfree limetkovu , tá mi k tomu išla trosilinku viac ... Pripravíš to ako normalnu zelatinu podľa navodu na obale , nechas stuhnut v chladnicke tak,aby nebola riedka, ale ani úplne stuhnuta... Proste tak , aby sa ti nevpila do torty ...
25. júl 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katkita
Registrovala sa 27. novembra 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 59 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
katkita
Registrovala sa 27. novembra 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 59 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 @domiq da sa mliecko aj bez sladidla, aj tak je super...
ja si robim s mletou skoricou a kakaom, je to perfis
25. júl 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
Registrovala sa 1. apríla 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 112 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
panthera
Registrovala sa 1. apríla 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 112 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Senec.
 @cherrymania dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
25. júl 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
fotoportrét
fotoportrét
panthera
 @cherrymania daj foto bruska,nech mam motivaciu emoticon
25. júl 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @cherrymania emoticon emoticon emoticon emoticon Jej to tady asi neseženu aspoň jsem nic takového u nás ještě neviděla emoticon Budu muset zaexperimentovat s obyčejnou želatinou, nebo existuje jahodové a broskvové želé od Dr.Oetkera jenže to jsem zatím taky nikde neviděla a kdoví jestli je vůbec bez cukru emoticon ách jo emoticon
25. júl 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 @panthera dam mozno ked docvicim 3 level, ja tam tie kocky moc nevidim , on hovoril, ze tam su emoticon teda zacinaju byt vidiet emoticon

@locikaaa moja, tak to skus tak ako si vravela, zafarbit , osladit sladidlom , mozno pridat nejaku aromu... aj to bude ok! emoticon

Baby, umieram , budicek o 4:00 rano? dnes necvicim, dam si brejk, nechcem davat az prils velku zataz organizmu..
mam v plane si dat cerveny melon, od zaciatku diety som ovocie nejedla, tak melon ma nezabije po nejakych 2 mesiacoch emoticon emoticon
Pekny den prajem dukanky emoticon
26. júl 2012 o 05:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
Registrovala sa 6. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 706 príspevkov. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
Registrovala sa 6. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 706 príspevkov. Má 5 priateľov.
 dobré ránko prajem všetkým.... u nás padá hmla, no, moc optimistický to nevyzerá emoticon

cherymania - tá torta fakt vyzerá krásne, isto tak super aj chutila...
ja som včera robila tretí krát tiramisu, čaká ma doma ku kávičke.
Veľmi skoro vstávaš veru emoticon Ja cez leto o 05.15 hod., aby som bola len do druhej a vypadla skôr domov, a rozbitá z toho vstávania som totálne emoticon
Verím, že tie tehličky sa ti tam rysujú, veď to cvičenie je makačka a ty to neflákaš...za chvíľu budeš ako tie tety tam..si ťa vezmu za parťáčku na cvičenie emoticon
26. júl 2012 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 včerajšie menu:
R : otrubové pečivo, syrokrém, uhorka, paprika
D : káva s mliekom, neskôr ešte uhorka
O. kuracie prsia na prírodno, šalát z mrkvy a bielej kapusty
Ol: káva s mliekom
V: grilované kuracie, cuketa a cibuľa
V2 : mini kúsok ešte neschladeného tiramisu emoticon

nuž, celkom som včera zabudla na otruby emoticon

prosím vás, dodržujete dávku 1,5L otrúb denne?????????????
26. júl 2012 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
Registrovala sa 20. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 194 príspevkov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
Registrovala sa 20. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 194 príspevkov. Má 3 priateľov.
 @zuzana018 niekto tu už dával tieto recepty: http://limetka.info/temp/kvetadukan.pdf
je to na strane 47 a sú fantastickééééé, asi si ich urobím aj dnes emoticon
26. júl 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
 Ahojte dukanky a alore emoticon
nuž včera som konečne cvičila Jilian po dlhom čase :D ale dávam si teda iba kardio zatiaľ a ku koncu diéty začnem poriadne aj s posilňovaním emoticon nech som pekne vytvarovaná :D a k tomu som si zatancovala pri hudbe, to je tiež super na spaľovanie kalórií emoticon takže hodinku som sa venovala cvičeniu emoticon
Dnešné moje menu
R: morčacia šunka, kúsok syra (nestíhala som)
D: kaleráb, jogurt
O: stehienko a k tomu zeleninový šalát a štyri mini mozzarellky
Ol: asi zasa palačinky (neviem sa ich dojesť)
V: asi rajčinová polievka so syrom emoticon
Pekný a úspešný deň Vám želám emoticon
26. júl 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alore
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alore
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 @lajba Ahoj lajby ako ti to ide? Ja nic moc dnes + 400 g klasika po zeleninovom dni, mala som salat na obedik aj veceru. Dnes sa trochu vytyram pojdem opat do BA a mam bielkovinovy den.
R- otrubova kasa s tvarohom a broskyn. jogurtom 0% tuku a cukru
D- melon cerveny take away
O+ Ol- napiekla som si na cestu 5 muffin vcera
V- uz budem doma spravim si hemendex
dnes ma caka Jillian vcera vecer som bola vo fitku na pase -410kcal emoticon
26. júl 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @lajba Lajby, ďakujem za ten link, konečne mám receptíky pokope emoticon
Presne tie palacinky som robila, ale nebrali mi moc..ale môže byť, že som ich odflákla...vyskúšam ešte raz emoticon
26. júl 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
 @alore ja tiež nič moc...váha je skôr hore ako dole emoticon)) ale neriešim..uvidíme v pondelok zasa :D tú otrubovú kašu nemiešaš s tvarohom, však? emoticon
26. júl 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
 @zuzana018 mne chutia ako normálne a nemusím si na ne nič dať emoticon skús ešte raz emoticon
26. júl 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jaja4451
Registrovala sa 19. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 93 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 2. februára 2002
    okres Rožňava
fotoportrét
fotoportrét
jaja4451
Registrovala sa 19. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 93 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 2. februára 2002
    okres Rožňava
 @zuzana018 majú tam aj tie biele rezance? po kolko ja ich tu neviem zohnať na nete su po 2,49 objadnávam si u jendnej pani z mimibazaru
do dnešného dna ked som pridala zumbu hodinku denne všetko ma bolí mala šla spať o oo.30 hod takže veselo....96 dní a -20 kilo
26. júl 2012 o 14:33  •  Svadba bola vo februári 2002  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarinkamt
Registrovala sa 5. augusta 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 12 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Martin.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
katarinkamt
Registrovala sa 5. augusta 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 12 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Martin.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahote dievcata, mozem v 2. faze melon? Kedze je to zelenina........... emoticon emoticon emoticon
26. júl 2012 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
 @lajba lajby ja robievam kasu ako ty otruby+ mlieko + dochutit, ale kedze som dnes bola v Ba potrebovala som sa poriadne najest tak som klasicky uvarila kasu a miesala som ju po odtiahnuti zo sporaka nech chladne a postupne pridala tvaroh a jogurt broskynkovy dotoho emoticon
26. júl 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
  • Nevie kedy bude svadba
 Dnešní B menu, zítra zas konečně zelenina emoticon
snídaně Vajíčková pomazánka, káva
Svačina ………………..
Oběd Rybí filé, broskvový tvaroh
Svačina Polévka cibulová s drožďovými knedlíčky
Večeře1 Broskvový tvaroh
Večeře2 Tiramisu
Večeře 3Tiramisu teď ho akorát jím emoticon
Dnes hned trojitá večeře emoticon No měla jsem krizový den, sežrala bych celou ledničku emoticon
26. júl 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @jaja4451 ahoj - nie, tie rezance tam nemá, mne osobne to ani nevadí, neviem, či by som to jedla emoticon
96 dní a - 20kg je prenádherný výsledok
prečo to aj mne tak nejde???? emoticon
27. júl 2012 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @katarinkamt Kati, už sme to tu aj niekoľko krát riešili, ja som aj hľadala informácie, niekde je považovaný za ovocie, inde za zeleninu, o červenom melóne sa ani v knihe nič nepíše. Osobne si myslím, že jedným mesiačikom vôbec nič nepokazíme emoticon
A skúsená Alore tu aj písala, že ak si dáme do obeda, tak ho v pohode spálime a vycikáme emoticon
27. júl 2012 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarinkamt
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
katarinkamt
  • Nevie kedy bude svadba
 zuzi, dakujem, len dat si len jeden mesiacik..........ta teda neviem ako zvladnem...........emoticon
27. júl 2012 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 Dobre ranko dukanky emoticon
@zuzana018 torta chutila naozaj vyborne emoticon dakujem emoticon ale to ze vyzerat ako tie tety? no to neviem ci sa mi podari emoticon ale bodaj by emoticon

Baby, nieco vam musim povedat, ze ja sa snazim vyhladat o cervenom melone tiez nieco, ale zatial nic co som chcela vediet som nenasla, dnes budem mat trosku viac casu , tak skusim pohladat este.
Ale vcera som o 12tej zjedla polku obrovskeho melona naraz emoticon 51 dni som nejedla ovocie, ani neviete ako som si na nom pochutila, vcera som mala aj zeleninovy den, este o 18tej som vecerala kuracie sote a o 20tej som jedla rebarborovu kasu a dnes vaha minus kilo a pol emoticon
A jedla som aj tu rebarborovu tortu 3 dni za sebou, zeby zazracne ucinky dukanovkych zakuskov alebo torticiek ? emoticon
Melon vas odvodni, precisti, pomoze vam ist na zachod ak mate problemy, na vacsine stranok som citala ze je to zelenina, z tej istej celade ako uhorky atd. 90% melonu je voda a ma iba 25kcal na 100 g.
Vraj krasne pomaha pri diete, ja som sa rozhodla, ze si raz za tyzden alebo raz za dva spravim cisto melonovy den . nic ine iba melon , voda a samozrejme kava v ten den.
Vcera som necvicila, bola som vycerpana z prace a bolo velmi horuco,tak som sa bala, aby ma nekleplo.. namiesto cvicenia som mala 2 hodinovu prechadzku so psom na plazi emoticon
Idem si vypit kavu, dat si ranajky a o 8:00 mam na plane pol hodku bike a pol hodku Jillien.
Ozaj na diete som 51 dni a a dnes vaha ukazala celkovo 7 a pol kila dole emoticon
Pekny den vsetkym ( sorry za dlhy prispevok ) emoticon
27. júl 2012 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @cherrymania neboj, podarí, a čo nevidieť, tam tie tehličky budeš vidieť aj ty pri každom pohľade na bruško emoticon
Ja tiež milujem melón, a veru, aj ja si dnes dám....moje obličky mi budú len vďačné, ja totiž to veeeľmi málo pijem emoticon
27. júl 2012 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš