Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
Baby,ja si myslim,že až tak striktne sa nemusi tato dieta dodrziavat...aj tak ju vacsina nedrzime podla pravidiel,papame jogurty ovocne,niektore aj ovocie...podla mna nas DD naucila,jest ZDRAVSIE!!!a preto chudneme.Ako nehovorim,ze by som sa aj nepobila s poriadnym gulášom či bravčovým reznom,ale naučila som sa ovladať a myslim že aj vačšina z nás...papame zdravšie,maska,syry,nejeme chlieb,zemiaky....a myslim si ,že to je to čo sme potrebovali....jedlo sme povýšili na životny štýl...a ked budeme mať želanu vahu,tak možme zhrešiť aj viac:))))))))ja som si k tomu hermelinu včera dala namiesto hranoliek kysle uhorky a feferonky a dala som si aj male čapovane,pekne vychladene pivečko a olalala,vaha klesla....a nechápem ako niekto može napisať,že olovrant-kava.....ved to nie je jedlo!!!!!!no nič,prave som mužovi dopiekla babovku a sebe,tvarohovo-škoricove keksiky-dukan:))))))aloha :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
@panthera aj ja si myslím :-N .................... inááááááááááááááááááááááááč...kočany, tak ma napadlo....môžem v prvej fáze kakao? no a aj taky melón vodný v 2.fáze bude až taký hriech? Akožeeee....zatial som v druhom dni, celkom sa mi darí nemysliť na maškrty....aj keď...... :-x
Odpovedať
@panthera hmmmmmmm...a možem ťa poprosiť o recept na tieto dukan keksíky....znie to neodolatelne....
Odpovedať
Profilova fotka
@domiq kakao sa podla mna moze,ved samotne kakao,nema ziadne tuky ani cukry,ked sa moze mlieko tak aj kakao...
Odpovedať
Profilova fotka
@domiq http://www.dukanovadieta.com/products...
Odpovedať
@zuzana018 sprav si palačinky, neviem sa dočkať, kedy vypadnem z roboty, aby som si ich urobila...:)
Odpovedať
@alore ďakujem, recept opísaný, vyskúšam cez víkend :)
Odpovedať
@panthera na paradu...... som si práve dopiekla dukan mufinky....... :-) tak bude dajaká ta nesladená mňamka... ja moc nelubim umele sladidlo....je fakt také umeléééééééééééééééééééééééééééééééééé.......ale tak.....dala som sa na boj......nebudem sa sťažovať....... :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa asi nudiiiim :-) tak ma napadlo na zajtra na obed,kuracie špizy.....prekladane s cibulou,paprikou,cuketou.....mnaaam,vecer namarinujem masko :-) dnes: RANAJKY:cottage s chlebikom OBED:to iste,nechce sa mi variť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@domiq ani ja ho moc nemusim,chut na sladke mam malokedy,tak tie keksiky som šupla do dozy a ked bude kriza budu aj tie dobre :-) ale ako sladke sa moze a taky ten komunsticky sojovy struk....
Odpovedať
@panthera Hmmmmmmm....nechám sa inšpirovať............. ale až v nedelu...........
Odpovedať
ja dnes R: Jogurt D: acidko O: kuracie prsko na vlastnej šťave s korením a jogurtom Ol: dajaká tá muffina no a V: ešte uvidííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím..........asi tvaroh s pažítkou...................
Odpovedať
Článok sa načítava...
@panthera ten sa fakt môže? Lebo včera mi ho kúpil miláčik.....a iba sa tak akurát naň pekne pozerám..........................................
Odpovedať
@lajba lajby ten recept mas o stranku dozadu dala som omylom odpoved sama sebe, tak len aby si vedela
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba skúšala som ich dva krát a nechutilo mi to..ale možno som mala na figu recept máš nejaký overený prosím ťa?
Odpovedať
baby jakooooo..... mufiny dopadli horšie než zle..... nechutia mi ale teda vôbeeeeeeeeeeeeeeeeec.....................
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes som prvykrat skusala JILIEN......ludia ja som skoro skapala :-) :-) :-) vydrzala som asi len 15 min.... :-) ale namiesto ciniek som mala 2l flase :-) :-) :-) :-) nenasla som činky :-) ale leje zo mna statocne....
Odpovedať
Profilova fotka
@domiq neviem či ťa ľutovať, či sa smiať :-) to si ktoré robila???? ale len tak medzi nami...mne tiež kopa veci nechutí....hlavne tie otrubové somarinky ;-)
Odpovedať
asi to bude tým, že som tam dala steviu rozdrvenú na prášok............................... Kočky tak ma napadlo.....čo ten javorový sirup? alebo taký trstinový cukor?
Odpovedať
@zuzana018 http://www.dukanovadieta.com/products... no tieto............... :-(
Odpovedať
No ništ..................vyskúšam dajaký ten chlebik.....možno to lepšie dopadne :-D
Odpovedať
@panthera ja tak na podobne...len s činkami...mokra jak myš........ale tak....tých 20 min som dala...... mám na nohách fajnovú svalovicu........a pri cviku ležmo s činkami...... :-D akožeeeeeeeeeeeeeeeeeee ruky mi už na konci padali na zem..... :-x no čo vám poviem...... 8-)
Odpovedať
ok baby.........idem na vzduch.....zatial paA :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@domiq ja som bola psa vencit a tak sa mi triasli kolena,ze som mala co robit ho udrzat :-D :-D :-D :-D :-D ale tak k mojmu dobru je,ze mam pittbulku a nie yorkshira,to aby ste si nemysleli ze som az taka padavka :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panthera Ahoj, prosim ta, kde najdem recept na tie keksiky? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinkamt http://www.dukanovadieta.com/products... :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@domiq skus tie cibulove žemličky,su lepšie! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@domiq CIBULOVE ŽEMLIĆKY 6lyzic otrub ovsenych 3 lyzice otrub psenicnych 2 vajcia 1 light cottage alebo tvaroh 1 lyzica jogurtu sol, korenie, vela cesnaku 1 velka cibula na drobne kocky. Vymiesame a urobime takych 9 zemliciek. Na pec. papiery pri 200 stupnoch cca 20 min.
Odpovedať
Profilova fotka
@domiq a ak máš chuť na sladke,odporučam toto,zdaleka to nepripomina Dukana a predsa je :-) ;-) SUPER DE LUXE LIEVANCE -dve cele vajcia sa vymiesaju s vanilkovym pudingom (tristvrte sacku, najlacnejsi z Lidlu) -prida sa pol tvarohu odtucneneho (este lepsi pred bio z Billy vyhrava odtucneny z Lidla) -sladidlo a 2 kvapky vanilkovej prichuti ak mate po ruke Lyzicou som davala na horucu panvicu a vyslo mi ich 15, mala hned bastila s nutelou a ja si ich zajtra na obed prelejem cokoladovym pudingom
Odpovedať
Baby, kedze som v zivote nepisala ziaden recept, budem sa snazit to napisat co najjednoduchsie a zaroven najpodrobnejsie :-D REBARBOROVA TORTA a LA cherrymania. Na piskotu: - 5 vajec, -4 lyzice gustinu -4 lyzice sladidla -1 lyzica kypriaceho prasku -vanilkova aroma Na plnku: -2 zvazky rebarbory -6 lyzic sladidla -1 odtucneny tvaroh -2 baliky zelatiny Postup: PISKOTA: 1. Žĺtky vymiešame za pomoci mixéra s umelým sladidlom a vanilkovou arómou. 2. Pridáme škrob a prášok do pečiva. 3. Na konci do cesta pridáme tuhý sneh z bielkov a zľahka premiešame. 4. Pečieme 20 až 25 minut pri teplote 180 stupnov (skoro tak isto ako na tiramisu) PLNKA: Rebarboru nakrajame na 1-2 cm kusky . Nakrajanu rebarboru povarime so 6 lyzicami sladidla , cca 20-30 min, az kym nie je rozvarena ako detska vyziva . Nechame vychladnut. Urobime jednu zelatinu tak so 150 ml vody , nechame vychladnut, nie stuhnut! (podla chuti, ja som dala malinovu) Potom asi 100 ml zelatiny rozmixujeme s tvarohom a asi 3/4 uvarenej rebarbory. Natrieme to na piskotu. -Zvysnych 50 ml zmiesame so zvyskom rebarbory a rozotrieme jemne na vrch tvarohoveho kremu (ako dzem). pripravime si druhu zelatinu podla chuti (ja som dala limetkovu , bola vyborna) Nechame trochu stuhnut a zalejeme celu tortu. Nechame stuhnut v chladnicke, najlepsie urobite ak vydrzite s ochutnavanim na druhy den ;-) :-D DOBRU CHUT!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?