Menu Forum

Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

2. mar 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
panthera
Registrovala sa 1. apríla 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 112 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
panthera
Registrovala sa 1. apríla 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 112 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Senec.
 Baby,ja si myslim,že až tak striktne sa nemusi tato dieta dodrziavat...aj tak ju vacsina nedrzime podla pravidiel,papame jogurty ovocne,niektore aj ovocie...podla mna nas DD naucila,jest ZDRAVSIE!!!a preto chudneme.Ako nehovorim,ze by som sa aj nepobila s poriadnym gulášom či bravčovým reznom,ale naučila som sa ovladať a myslim že aj vačšina z nás...papame zdravšie,maska,syry,nejeme chlieb,zemiaky....a myslim si ,že to je to čo sme potrebovali....jedlo sme povýšili na životny štýl...a ked budeme mať želanu vahu,tak možme zhrešiť aj viacemoticon)))))))ja som si k tomu hermelinu včera dala namiesto hranoliek kysle uhorky a feferonky a dala som si aj male čapovane,pekne vychladene pivečko a olalala,vaha klesla....a nechápem ako niekto može napisať,že olovrant-kava.....ved to nie je jedlo!!!!!!no nič,prave som mužovi dopiekla babovku a sebe,tvarohovo-škoricove keksiky-dukanemoticon)))))aloha emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
25. júl 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domiq
Registrovala sa 23. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 28 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
 @panthera aj ja si myslím emoticon ....................
inááááááááááááááááááááááááč...kočany, tak ma napadlo....môžem v prvej fáze kakao? no a aj taky melón vodný v 2.fáze bude až taký hriech? Akožeeee....zatial som v druhom dni, celkom sa mi darí nemysliť na maškrty....aj keď...... emoticon
25. júl 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
 @panthera hmmmmmmm...a možem ťa poprosiť o recept na tieto dukan keksíky....znie to neodolatelne....
25. júl 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
fotoportrét
fotoportrét
panthera
 @domiq kakao sa podla mna moze,ved samotne kakao,nema ziadne tuky ani cukry,ked sa moze mlieko tak aj kakao...
25. júl 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
fotoportrét
fotoportrét
panthera
 @domiq http://www.dukanovadieta.com/products/tvarohove-kolaciky-od-nasej-citatelky-kvetky-1-2-a-3-faza/
25. júl 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
Registrovala sa 20. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 194 príspevkov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
Registrovala sa 20. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 194 príspevkov. Má 3 priateľov.
 @zuzana018 sprav si palačinky, neviem sa dočkať, kedy vypadnem z roboty, aby som si ich urobila...emoticon
25. júl 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
 @alore ďakujem, recept opísaný, vyskúšam cez víkend emoticon
25. júl 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
 @panthera
na paradu...... som si práve dopiekla dukan mufinky....... emoticon tak bude dajaká ta nesladená mňamka... ja moc nelubim umele sladidlo....je fakt také umeléééééééééééééééééééééééééééééééééé.......ale tak.....dala som sa na boj......nebudem sa sťažovať....... emoticon emoticon
25. júl 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
fotoportrét
fotoportrét
panthera
 ja sa asi nudiiiim emoticon tak ma napadlo na zajtra na obed,kuracie špizy.....prekladane s cibulou,paprikou,cuketou.....mnaaam,vecer namarinujem masko emoticon
dnes:
RANAJKY:cottage s chlebikom
OBED:to iste,nechce sa mi variť emoticon
25. júl 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
fotoportrét
fotoportrét
panthera
 @domiq ani ja ho moc nemusim,chut na sladke mam malokedy,tak tie keksiky som šupla do dozy a ked bude kriza budu aj tie dobre emoticon ale ako sladke sa moze a taky ten komunsticky sojovy struk....
25. júl 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
 @panthera
Hmmmmmmm....nechám sa inšpirovať............. ale až v nedelu...........
25. júl 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
 ja dnes
R: Jogurt
D: acidko
O: kuracie prsko na vlastnej šťave s korením a jogurtom
Ol: dajaká tá muffina
no a V: ešte uvidííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím..........asi tvaroh s pažítkou...................
25. júl 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
 @panthera
ten sa fakt môže?
Lebo včera mi ho kúpil miláčik.....a iba sa tak akurát naň pekne pozerám..........................................
25. júl 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alore
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alore
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 @lajba lajby ten recept mas o stranku dozadu dala som omylom odpoved sama sebe, tak len aby si vedela
25. júl 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
Registrovala sa 6. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 706 príspevkov. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
Registrovala sa 6. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 706 príspevkov. Má 5 priateľov.
 @lajba skúšala som ich dva krát a nechutilo mi to..ale možno som mala na figu recept
máš nejaký overený prosím ťa?
25. júl 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
 baby jakooooo.....
mufiny dopadli horšie než zle..... nechutia mi ale teda vôbeeeeeeeeeeeeeeeeec.....................
25. júl 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
fotoportrét
fotoportrét
panthera
 Dnes som prvykrat skusala JILIEN......ludia ja som skoro skapala emoticon emoticon emoticon vydrzala som asi len 15 min.... emoticon ale namiesto ciniek som mala 2l flase emoticon emoticon emoticon emoticon nenasla som činky emoticon ale leje zo mna statocne....
25. júl 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @domiq neviem či ťa ľutovať, či sa smiať emoticon
to si ktoré robila????
ale len tak medzi nami...mne tiež kopa veci nechutí....hlavne tie otrubové somarinky emoticon
25. júl 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
 asi to bude tým, že som tam dala steviu rozdrvenú na prášok...............................
Kočky tak ma napadlo.....čo ten javorový sirup? alebo taký trstinový cukor?
25. júl 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzana018
http://www.dukanovadieta.com/products/muffinky-1-2-a-3-faza/
no tieto............... emoticon
25. júl 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
 No ništ..................vyskúšam dajaký ten chlebik.....možno to lepšie dopadne emoticon
25. júl 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
 @panthera
ja tak na podobne...len s činkami...mokra jak myš........ale tak....tých 20 min som dala...... mám na nohách fajnovú svalovicu........a pri cviku ležmo s činkami...... emoticon akožeeeeeeeeeeeeeeeeeee ruky mi už na konci padali na zem..... emoticon no čo vám poviem...... emoticon
25. júl 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
 ok baby.........idem na vzduch.....zatial paA emoticon
25. júl 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
fotoportrét
fotoportrét
panthera
 @domiq ja som bola psa vencit a tak sa mi triasli kolena,ze som mala co robit ho udrzat emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ale tak k mojmu dobru je,ze mam pittbulku a nie yorkshira,to aby ste si nemysleli ze som az taka padavka emoticon emoticon emoticon emoticon
25. júl 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarinkamt
Registrovala sa 5. augusta 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 12 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Martin.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
katarinkamt
Registrovala sa 5. augusta 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 12 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Martin.
  • Nevie kedy bude svadba
 @panthera Ahoj, prosim ta, kde najdem recept na tie keksiky? emoticon
25. júl 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
fotoportrét
fotoportrét
panthera
 @katarinkamt http://www.dukanovadieta.com/products/tvarohove-kolaciky-od-nasej-citatelky-kvetky-1-2-a-3-faza/
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
25. júl 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
fotoportrét
fotoportrét
panthera
 @domiq skus tie cibulove žemličky,su lepšie! emoticon
25. júl 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
fotoportrét
fotoportrét
panthera
 @domiq
CIBULOVE ŽEMLIĆKY

6lyzic otrub ovsenych
3 lyzice otrub psenicnych
2 vajcia
1 light cottage alebo tvaroh
1 lyzica jogurtu
sol, korenie, vela cesnaku
1 velka cibula na drobne kocky.
Vymiesame a urobime takych 9 zemliciek. Na pec. papiery pri 200 stupnoch cca 20 min.
25. júl 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
fotoportrét
fotoportrét
panthera
 @domiq a ak máš chuť na sladke,odporučam toto,zdaleka to nepripomina Dukana a predsa je emoticon emoticon

SUPER DE LUXE LIEVANCE
-dve cele vajcia sa vymiesaju s vanilkovym pudingom (tristvrte sacku, najlacnejsi z Lidlu)
-prida sa pol tvarohu odtucneneho (este lepsi pred bio z Billy vyhrava odtucneny z Lidla)
-sladidlo a 2 kvapky vanilkovej prichuti ak mate po ruke
Lyzicou som davala na horucu panvicu a vyslo mi ich 15, mala hned bastila s nutelou a ja si ich zajtra na obed prelejem cokoladovym pudingom
25. júl 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
Registrovala sa 16. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 385 príspevkov. Má 92 priateľov. Dublin, Írsko.
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
Registrovala sa 16. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 385 príspevkov. Má 92 priateľov. Dublin, Írsko.
 Baby, kedze som v zivote nepisala ziaden recept, budem sa snazit to napisat co najjednoduchsie a zaroven najpodrobnejsie emoticon

REBARBOROVA TORTA a LA cherrymania.

Na piskotu:
- 5 vajec,
-4 lyzice gustinu
-4 lyzice sladidla
-1 lyzica kypriaceho prasku
-vanilkova aroma

Na plnku:
-2 zvazky rebarbory
-6 lyzic sladidla
-1 odtucneny tvaroh
-2 baliky zelatiny

Postup:
PISKOTA:

1. Žĺtky vymiešame za pomoci mixéra s umelým sladidlom a vanilkovou arómou.
2. Pridáme škrob a prášok do pečiva.
3. Na konci do cesta pridáme tuhý sneh z bielkov a zľahka premiešame.
4. Pečieme 20 až 25 minut pri teplote 180 stupnov
(skoro tak isto ako na tiramisu)

PLNKA:
Rebarboru nakrajame na 1-2 cm kusky .
Nakrajanu rebarboru povarime so 6 lyzicami sladidla , cca 20-30 min, az kym nie je rozvarena ako detska vyziva .
Nechame vychladnut.

Urobime jednu zelatinu tak so 150 ml vody , nechame vychladnut, nie stuhnut! (podla chuti, ja som dala malinovu)
Potom asi 100 ml zelatiny rozmixujeme s tvarohom a asi 3/4 uvarenej rebarbory.
Natrieme to na piskotu.
-Zvysnych 50 ml zmiesame so zvyskom rebarbory a rozotrieme jemne na vrch tvarohoveho kremu (ako dzem).

pripravime si druhu zelatinu podla chuti (ja som dala limetkovu , bola vyborna)
Nechame trochu stuhnut a zalejeme celu tortu.

Nechame stuhnut v chladnicke, najlepsie urobite ak vydrzite s ochutnavanim na druhy den emoticon emoticon

DOBRU CHUT!!!
25. júl 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš