Menu Forum

Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

2. mar 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
Registrovala sa 12. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 160 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
Registrovala sa 12. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 160 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 @evicka333 no, ja som tiež chudla popri kojení, iba som zmenšila porcie, jedla som všetko, ale napr. polievku som si dala o 12 hod a druhé o 15 hod. K tomu som pridávala pohyb postupne, lebo som čítala, že pri cvičení sa kyselina mliečna uvoľňuje aj do mliečka. Cvičenie som mala postupne nastavené od 10 min - až po 30 min. Na začiatok jednoduchšie cviky a postupne pridávaj podľa kondície. Pohybu sa netreba báť, len všetko s rozumom a mierou emoticon emoticon emoticon Po pôrode som mala 80 kg a za pol roka som zhodila 10 kg. emoticon
23. júl 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alore
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alore
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte Dukanky, ahoj Lajby chybala si mi tu, asi si mala super vikendik ked si sem ani nenakukla emoticon Jaaaj som sa do ruzova vyspinkala. Prave idem ranajkovat aj desiatovat naraz. Dnes si robim flakaci den. Asi sa cez obed poopalujem a spravim si vylet do BA emoticon emoticon Dnes ma vaha potesila 60,9 takze este - 2,9 kg a som za vodou emoticon emoticon emoticon
Lajby to je krasne cislo- 20kg gratulujeeeem si velka bojovnicka, neboj ty das aj tych 14kg pri tvojom odhodlani emoticon emoticon
Dnesne menu:
R+ D- otrubova zemlicka+ bryndza+ cherry paradajky + 3 nektrarinky mnam luxus
O.- kuraci vyvar s mrkvickou, kuracie ,,snicliky´´
Ol- cuketovy kolaciiiiiik
V- kuraci sniclik
Dnes ficim v BA do fitka tak sa tesim ine stroje ako u nas, tak si nalozim emoticon
23. júl 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
Registrovala sa 16. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 385 príspevkov. Má 92 priateľov. Dublin, Írsko.
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
Registrovala sa 16. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 385 príspevkov. Má 92 priateľov. Dublin, Írsko.
 baby , mam to za sebou emoticon pol hodinka bike a potom Jillien 3 level , prvykrat! sem tam som nestihala emoticon ale dala som to, uz si telo pytalo vacsiu zataz, pretoze pri leveli 2 som sa uz tak nespotila emoticon a teraz je zase vsetko tak ako ma byt , mokra som jak mys emoticon idem hodit sprachu a upiect mnou vymyslenu prekombinovanu tortu, drahy mal totiz narodky vcera , tak nech ma z coho sfuknut sviecky emoticon
Spravim tiramisovu piskotu, potom rebarborovy dzem alebo co to je, natriem to so stredu , navrch rozmyslam, ci dam kusky trochu povarenej rebarbory, alebo trosku zhresim a opeciem so sladidlom kruzky zeleneho jablka a zalejem to limetkovou sugar free zelatinou, to by mohlo byt v pohode nie? alebo mate nejake ine rady????
23. júl 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domiq
Registrovala sa 23. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 28 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
 Baby zrada...ja som úplne zabudla, že som tento týždeň sama...aaa ostala mi plná misa neodolatelného šopského šalátu a piškótová torta s čučoriedkami.....no vyhodím to?! emoticon takže prvý deň budem musieť odložiť na zajtra alebo stredu.... emoticon
23. júl 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
 a taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak som sa tešila, že dnes už začnem....ale čo s takými dobrotami? emoticon
no ništ...určite sa nevzdávam.....aaaaa Jillien začínam odo dnes......
23. júl 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 @domiq no teda, este si ani nezacala a uz to flakas! emoticon
23. júl 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
 kokoooos....ani nehovor...nie vážne...od zajtra...dačo zo šalátu zvládnem teraz na obed....dačo na večeru...kúsok torty na olovrant...a so zvyškom ... sa s dakým podelím....tak predbielkovinový deň mám ovocno zeleninový..... hádam to nie je až taký hriech.... emoticon či? emoticon
23. júl 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
 mnaaam snicliky emoticon emoticon
23. júl 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
Registrovala sa 20. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 194 príspevkov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
Registrovala sa 20. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 194 príspevkov. Má 3 priateľov.
 @alore ty provokatérka :D
23. júl 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarinkamt
Registrovala sa 5. augusta 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 12 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Martin.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
katarinkamt
Registrovala sa 5. augusta 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 12 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Martin.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte dievcata, tak ja som sa dnes pridala do vasich radov..........Clovek by neveril, aku chut dostane na to, co by ho inokedy ani nenapadlo, ale dnes, ked "nemozem"............emoticon Tak Vam vsetkym prajem vela sily a pevnej vole a verim, ze aj Vy podporite mna ! Pekny dnicek vsetkym!
23. júl 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarinkamt
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
katarinkamt
  • Nevie kedy bude svadba
 @cherrymania Ahoj, prosim Ta pekne, mohla by si imi povedat, kde najdem informacie k Jillien? Dakujem.
23. júl 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
Registrovala sa 1. apríla 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 112 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
panthera
Registrovala sa 1. apríla 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 112 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Senec.
 ahojteeeee emoticon emoticon taak ja som mala perný viákend,ale odolavala som.Mala som BZ a vaha plus pol kila,ale nevadi,teraz mam 3 dni bielkoviny.
ranajky-jogurt
obed-kur.vyvar,krevetovy salat,dukan chlebik
vecera...???? emoticon
23. júl 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
Registrovala sa 25. septembra 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 186 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
Registrovala sa 25. septembra 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 186 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Dnes ráno váha 89,6 emoticon , ale se přiznám že včera jsem od samé radosti nad tou osmičkou pak celé odpoledne hřešila emoticon emoticonAle nevadí, i tak to ještě oproti včerejšku kleslo o 100g a dnes už opět poctivě dodržuju a další hřešení přichází v úvahu až uvidím na začátku sedmičku emoticon
Takže celkem už mám dnes 16,1kg dole a taky jsem se konečně posunula z obezity do nadváhy emoticon emoticon emoticon
23. júl 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
 @locikaaa
supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer......hlboko sa pred tebou skláňam.......len tak ďalej..... emoticon
ak sa ešte môžem opýtať, za aký čas sa ti toto podarilo? emoticon
23. júl 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
 Baby ste perfektnééééééééééééééééééééééééééééééééé.................................................................
Jakooooooooooooooooooooo.......fakt klobúk dole.............
23. júl 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @domiq Dietu držím od dubna začínala jsem se 105,7 a do 15. června jsem se dostala na 92,3 ale měla jsem hodně prohřešků tak jednou týdně sem jedla všechno možné, a pak jsem měla do konce června pauzu a taky že sem za tu pauzu emoticon přibrala na 94,7 emoticon takže dlouhé pauzy nedoporučuju emoticon Tak jsem od července začala znova od první fáze. emoticon Za tři měsíce se to dá zvládnout těch 16kg pokud hubneš z velké váhy emoticon
23. júl 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 @katarinkamt ahoj ako to myslíš že informácie ? Že aké to má účinky ? Ja neviem, co myslíš emoticon | Nic špeciálne som nevyhladavala , len som proste začala cvičiť ....

Inak baby , rebarborova torta vyzerá zatiaľ luxusne, potom odfotim a ukážem vam! Snáď bude aj chutit dobre , trosku som ju vylepšila emoticon
23. júl 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
 @locikaaa fuuuuuuuuuuu........................
ozaj.....hlboko sa skláňam.... emoticon no ja mám 81....... vyš. 175........ katastrofa no........ emoticon ale tak do Vianoc by som mhla ísť dole na 65-60 či? emoticon samozrejme.....budem sa snažiť fakt že poctivo....... emoticon
23. júl 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @domiq Těch 65 dáš do Vánoc určitě emoticonTo dám totiž i já....doufám emoticon emoticon
23. júl 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
  • Nevie kedy bude svadba
 dneka takový lehčí den za ten včerejšek emoticon
Snídaně Jogurtový koláč, káva
Svačina Mléko , Jogurtový koláč
Oběd 2otrubové placky,plátek sýra 12%, krůtí šunka
Svačina Káva ledová
Večeře Mléko, plátek krůtí šunky
23. júl 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
domiq
  • Nevie kedy bude svadba
 @locikaaa ok emoticon
tak držím palec... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
23. júl 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @domiq já tobě taky držímemoticon
23. júl 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
denka7483
Registrovala sa 24. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 100 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
denka7483
Registrovala sa 24. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 100 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
 @locikaaa dakujem ti idem to prestudovat emoticon))
23. júl 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
Registrovala sa 6. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 706 príspevkov. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
Registrovala sa 6. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 706 príspevkov. Má 5 priateľov.
 @katarinkamt Ahoj Kati, tu je link :
http://www.ulozto.sk/xtj1nJz/jillian-michaels-30-day-shred-2008-level-1-dvdrip-xvid-fico-avi

ja osobne som tam toho našla viac, ale momentálne to už necvičím..najskôr tuky dole a potom budem upevňovať.
alebo si jednoducho na youtube zadaj Jillian Michaels a ti to ponúkne cvičenia od nej emoticon

a držím palčeky, aby sa ti darilo emoticon
24. júl 2012 o 06:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 kočeny, dobré ránko.
tak ja som v sobotu konečne prekročila ďalšie číselko a bola tam váha 72,4 kg no, a dnes ráno presne + 1 kg emoticon emoticon
Normálne som nahnevá a smutná zároveň emoticon emoticon
Dnes prísny BD to snáď napraví, chcem, nech to rýchlo klesá emoticon
24. júl 2012 o 06:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jaja4451
Registrovala sa 19. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 93 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 2. februára 2002
    okres Rožňava
fotoportrét
fotoportrét
jaja4451
Registrovala sa 19. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 93 príspevkov. Má 1 priateľa.
    okres Rožňava
 Ahjte po dlhšej odmlke inak čo nového ja osm včera dovršila 90 den a dneska ráno som dostlaa odmenu v podobe čísla na váhe a to značí že od začiatku -19,5 kilo takže super...dlho som stále tak som n emala ani čo písať....dneska mám zeleninku tak sa vytešujem a to mám ešte svoje dni takže mala by váha isť ešte nabližších dnoch ešte o nejaké to kilečko dole..tal vás pozdravuje a držkaj te sa
24. júl 2012 o 07:01  •  Svadba bola vo februári 2002  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jaja4451
    okres Rožňava
fotoportrét
fotoportrét
jaja4451
    okres Rožňava
 a dneska začínam so zumbou.....tak s ateším
24. júl 2012 o 07:02  •  Svadba bola vo februári 2002  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jaja4451
    okres Rožňava
fotoportrét
fotoportrét
jaja4451
    okres Rožňava
 @zuzana018 melon je zeleniny ..ako tekvica....takže smelo do toho červený s čiernymi jadierkami do popuku možeš smelo určite
24. júl 2012 o 07:03  •  Svadba bola vo februári 2002  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jaja4451
    okres Rožňava
fotoportrét
fotoportrét
jaja4451
    okres Rožňava
 @juanna presne neodolám ani ja melon niekedy aj hrozno dobnem ako predvčerom som sekla čokoládu nevydržala som to no jednochucho ale na druhý den hladovka ak svina xixixx
24. júl 2012 o 07:04  •  Svadba bola vo februári 2002  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarinkamt
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
katarinkamt
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzana018 zuzka, pekne dakujem.........ja som totiz nenasla link, kde by mi to slo stiahnut........pekny den!
24. júl 2012 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš