Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Ozaj baby, dnes pri cviceni ma napadlo... Mate nejaky vzor? Ako by ste chceli vyzerat? nejake obrazky nalepene na chladnicke a tak? :-) len tak ma to napadlo, hm?
Odpovedať
uz som doma z vyletiku, musela som sa rychlo napapat lebo inak jedavam najneskor o 18tej, ale hadam nepriberiem vela som toho nachodila. Nakupila som na dva tyzdne do zasoby nizkotucne vecicky, ladnicka uz praska vo svikoch :-D Nakoniec som stihla aj desiatu mala som melon a na olovrant par gumenych cukrikov teraz k veceri som mala cottage mnam sto rokov som ho nejedla 2 platky syra plus jogubellu visnovu light, idem hodit sprsku a ficim do fitka :-D
Odpovedať
@cherrymania nemam vzor, chcem sa pacit sama sebe (ja som iny narcis :-D ) ak by som si mala vybrat tak jednoznacne Victoria Beckham (pacia sa mi anorekticky vyzerajuce zeny :-D )
Odpovedať
@alore haha tak to sme dve, ja mam vzor seba , 5 rokov dozadu :-D ked budem vyzerat tak ako som vyzerala vtedy , budem spokojna :-D keby som si mala ale vybrat,tak asi Jennifer Aniston :-)
Odpovedať
@cherrymania gratulujem :) :) fajn...takže na postave rýchlo vidno výsledky? :)
Odpovedať
@lekvarovabuchta no mne ano, zadok , stehna a prsia ovela pevnejsie, pomarancovu kozu uz skoro nevidiet... takze sa tesim , aj drahy mi stale ocumuje zadok :-D a brucho mi ide najlepsie, inak som ti chcela povedat, ze aky mas dobry nick, taky ''dietny'' :-D
Odpovedať
baby, mam pocit ze dnes si tu pisem sama so sebou :-D :-D kde vsetky ste? dajte nejaky typ co zajtra navarit bude zeleninkovy den.... nejake napady?
Odpovedať
tak odfitkovane prave dopekam korpus na tiramisu :-D @cherrymania z toho si nic nerob aj ja mam niekedy, najme cez vikend pocit ze si pisem sama so sebou :-D sprav si salatik so syrom, to mas super rychle na pripravu ;-) Ja mam zajtra BD netesim, aspon vaha klesne
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania este nie,zajtra idem na to...neviem ktoru myslis tu čokoladu?a tebe ako isla vaha na zaciatku?
Odpovedať
Profilova fotka
a ked sme pri tych vzoroch....MONICA BELLUCCI :-)
Odpovedať
Profilova fotka
LUDIA KDE STIAHNEM TO jILIAN?sice nemam cas cvicit pri 1,5 ročnej dcere,ale kuknut si to mozem....či? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jej kočeny, ste sa rozpísali, radosť mi robíte :-D lekvarovabuchta - vitaj a veľa šťastia prajem ;-) ...inak, neskutočne milučký Nick :-D :-) x-) Alore - nerob chute s tými gum. medvedíkmi ]-( :-D inak kočeny, včera som počúvala, aká je táto diéta pre organizmus nebezpečná - nenazvali ju priamo že ide o dukanovú diétu, ale proste bolo to o nej - len bielkoviny, vylúčené akékoľvek sacharidy a podobne.....no, nebolo mi všetko jedno, nie pekné veci hovorili :-( :-( :-( Ach jááj :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@cherrymania áno, Jenifer má fajn postavu, inú ako modelky, ale peknú, zaujímavú... keď som mala o 20 kg menej, vraj som sa na ňu podobala :-D :-D :-D kdesi som mala svadobné fotky a k nim samé komentáre, že ako Jenifer :-D :-D :-D ale mne sa to nezdá, vždy som len krútila hlavou, že či sú všetci slepí x-) ale jej postavu by som brala :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ja idem dnes zapekať cuketu - vydlabem stred (je to taká stredná veľkosť, skôr väčšia), a naplním ju = na panvičke si orestujem šampióny, kápiu, malé kúsky vopred pripraveného kur. mäsa..dáva sa aj šunka kto má rád...toto potom premiešam syrokrémom light, (skúšala som to aj s paradajkovým pretlakom a s oregánom) štipka vegety, korenia - naplnim tým cuketu a spolu zapečiem v rúre. Býva to mňaaaam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
idem sa ešte pochváliť - dnes ráno som konečne prekročila ďalšiu číslicu :-) takže váha : 72,9 kg :-D :-D :-D (včera po Tiramisu 73,00 :-D :-D :-D, pred Tiramisu 73,4 kg) ja tomu mňam koláčiku asi fakt začnem veriť x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Baabyyy, co sa mi stalo... konecne som sa odhodlala do obchodov, lebo ma baby zdrbali ze kde mam rit a co to mam za otrasne rifle... a mam rekord 28/32 rifle na prvu supu, to sa mi dlho nestalo a ake v nich mam pekne stehna.. normalne ze sa tesim :) a velkost som upravila o jedno cisielko, 38 saty su mi ako lusk, krasnucke, normalne som v nich vyzerala dobre, len dumam kam by som si ich tak obliekla, okrem nasej svadby sa nic nechysta :( ziadne vacsie oslavy, ale jedny fesne do skrine by som si mohla kupit, nie? ale happy som happy, pomaly nabieham na normalnu stravu, teda bez priloh a obmedzujem mnozstvo a tuky, vaha stoji :) v sobotu po zurke este aj klesla.. do svadby musim odlozit bike, mojim kolienkam sa nieco prestalo pacit, ale moze to byr aj tym pocasim.. dnes by som to mohla hecnut s tymi bielkovinami :) drzim palce a pekny den.
Odpovedať
Profilova fotka
@juanna super, teším sa s tebou...budeš krásna a štastná nevesta ;-)
Odpovedať
no treti den a nic ani deko dole :( myslela som ze to pojde dole kazdy den v 1 faze :( zrejme si musim urobit to fantasticke tiramisu :) tak sup dnes do obchodu dokupit dobrotka a pece sa :) rada by som postavu Cameron Diaz :)))
Odpovedať
@zuzana018 dobre ranko dukanecky, dnes som si luxusne pospala trosku dlhsie :-D Zuzi prave preto jem aj sacharidy, doobeda ovocie, inak som niekde citala ze to co zjes medzi 9-11 doobeda od toho sa nepribera :-D :-D A gumenych medvedikov si neviem odpustit mam ich skoro kazdy den max. 15 kuskov, niekedy si nedam, bud nemam chut alebo zabudnem. Dnes -900 g 60,7 jupiiiiii milujem moje vylletiky vzdy po nich schudnem :-D Vecer som napiekla aj tiramisu s kopou tvarohu. Rozdelim si ho na 3 dni, lebo dnes budu palacinky a tam ide tiez skrob. Dnes BD moje menu: R- otrubova zemlicka (jupiii konecne po dvoch dnoch) chrenova pomazanka ,3 platky syra D- pol kila melona :-D aj vcera som mala a schudla som, milujem ho najviac na svete :-D O- palacinky s mojim domacim rebarborovym dzemom , plus jednu si dam aj s milka philadelphiou Ol- tiramisu V- tuniak ? Krasny dnik
Odpovedať
Profilova fotka
@alore že - 900g, tak to je krááááásne, aj ja chceeeeeeem :-D Aj ja milujem melón....a kukuricu....a medvedíky.... a zemiaky....a čokoládu....a a a....juj, to by som tu mohla vypisovať hodiny x-) x-) x-) od 9 - 11 a nepriberieš??? no idem ja pozrieť do našeho bufetu veru...dnes mám fakt chuť na niečo dobré..asi zhreším :-p
Odpovedať
@zuzana018 nehres co si sisi, keby viem tak ti to nenapisem :-p ked chces hresit daj si melon male zlo, aspon odvodnuje a ma viac vody jak cukru :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018veru,aj ja som to videla v refleexe......
Odpovedať
@panthera Biela cokolada: POTREBUJEME : *150 g nízkotučného sušeného mlieka *12 lyžíc nízkotučného mlieka *vanilkovú arómu *sladidlo (stévia,xylitol,umelé sladidlo) POSTUP : 1. Najskôr zamiešame mlieko so sušeným mliekom, potom pridáme vanilku a sladidlo. 2. Dobre premiešanú hmotu vylejeme do nádoby, najlepšie silikónovej a dáme stuhnúť do chladničky. 3. Po stuhnutí nakrájame. Mala rada: Ja som to ponalievala cez lievik do silinoknovej nadoby na lad a dala do mraznicky, lebo v chladnicke sa s tym nic nedialo... bolo to mnaaaaaaam. odporucam, v tekutom stave to chuti ako salko :-D A vaha mi nesla nijako extra rychlo ani v prvej faze, nepamatam moc mozno 2-3 kila som schudla. vies, nebola som nejako extra velka a vtedy chudnes ovela pomalsie ako ked ides zo 100 kg... to sa nemoze porovnavat .... ked ide niekto aj z 90 kg a niekto zo 70.... alebo 60 :-D
Odpovedať
@panthera ja cvicim toto,teda uz nie, lebo som v druhom leveli a mala by som uz ist na 3. ale bojim sa ho :-D http://www.youtube.com/watch?v=1Pc-Ni... Da sa to stiahnut na ulozto, mne tu jedna holka poslala link, ale neviem kto to bol...ved da sa to tam urcite najst na tej stranke.. :-)
Odpovedať
@alore jak děláš prosím rebarborový džem???
Odpovedať
Jinak dnes papkám... Snídaně Tiramisu, káva Svačina Jogurtovo-mléčný koktejl, 2 plátky kuřecí šunky Oběd Plněná kuřecí prsa Svačina Jogurtovo-mléčný koktejl Večeře Plněné kuřecí prso z oběda, otrubová kaše se skořicí
Odpovedať
Holky tak mě napadlo to tiramisu nemá to takový účinek díky té silné kávě????Jakože to nakopne metabolismus k většímu spalování? ;-)
Odpovedať
@locikaaa Skôr je tam veľa čistých bielkovín a tie zjedené hlavne večer zaberajú 8-)
Odpovedať
@locikaaa ahoj ja som ten dzem robila takto osupala som si rebarboru nakrajala na koliecka asi 0,5 cm hrube dala som ju do hrnca s troskou vody a nechala varit asi 5 minut, potom si pridala bud jahody alebo nektarinky a dovarim kym to nezmekne +sladidlo podla chuti. Ja mam jahodovy dzem sladky a nektarinkovy taky letny kyselkavy aj teraz si ho davam s palacinkami. Mnam
Odpovedať
Profilova fotka
šalalalaaa-šalalala-šalaaaaalaaalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;-) TIRAMISU JE V CHLADNIČKE!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ranajky-cottage,žemlička obed-žemlička,kur.šunka,maj.lighttrošinku olovrant-TIRAMISU večera-asi kakavko ;-) idem si ja lahnuť k tamagochimu,aby ked sa zobudime,sme mohli mnamku papať :-) :-) :-) :-) :-) KDE STE VŠETKY????????to len ja som na materskej? :-( =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?