Menu Forum

Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

2. mar 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
Registrovala sa 16. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 385 príspevkov. Má 92 priateľov. Dublin, Írsko.
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
Registrovala sa 16. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 385 príspevkov. Má 92 priateľov. Dublin, Írsko.
 Ozaj baby, dnes pri cviceni ma napadlo...
Mate nejaky vzor? Ako by ste chceli vyzerat?
nejake obrazky nalepene na chladnicke a tak? emoticon len tak ma to napadlo, hm?
18. júl 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alore
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alore
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 uz som doma z vyletiku, musela som sa rychlo napapat lebo inak jedavam najneskor o 18tej, ale hadam nepriberiem vela som toho nachodila. Nakupila som na dva tyzdne do zasoby nizkotucne vecicky, ladnicka uz praska vo svikoch emoticon
Nakoniec som stihla aj desiatu mala som melon a na olovrant par gumenych cukrikov teraz k veceri som mala cottage mnam sto rokov som ho nejedla 2 platky syra plus jogubellu visnovu light, idem hodit sprsku a ficim do fitka emoticon
18. júl 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
 @cherrymania nemam vzor, chcem sa pacit sama sebe (ja som iny narcis emoticon ) ak by som si mala vybrat tak jednoznacne Victoria Beckham (pacia sa mi anorekticky vyzerajuce zeny emoticon )
18. júl 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 @alore haha tak to sme dve, ja mam vzor seba , 5 rokov dozadu emoticon
ked budem vyzerat tak ako som vyzerala vtedy , budem spokojna emoticon
keby som si mala ale vybrat,tak asi Jennifer Aniston emoticon
18. júl 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lekvarovabuchta
Registrovala sa 18. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lekvarovabuchta
Registrovala sa 18. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 @cherrymania gratulujem emoticon emoticon fajn...takže na postave rýchlo vidno výsledky? emoticon
18. júl 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 @lekvarovabuchta no mne ano, zadok , stehna a prsia ovela pevnejsie, pomarancovu kozu uz skoro nevidiet... takze sa tesim , aj drahy mi stale ocumuje zadok emoticon a brucho mi ide najlepsie, inak som ti chcela povedat, ze aky mas dobry nick, taky ''dietny'' emoticon
18. júl 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 baby, mam pocit ze dnes si tu pisem sama so sebou emoticon emoticon kde vsetky ste? dajte nejaky typ co zajtra navarit bude zeleninkovy den.... nejake napady?
18. júl 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
 tak odfitkovane prave dopekam korpus na tiramisu emoticon

@cherrymania z toho si nic nerob aj ja mam niekedy, najme cez vikend pocit ze si pisem sama so sebou emoticon
sprav si salatik so syrom, to mas super rychle na pripravu emoticon
Ja mam zajtra BD netesim, aspon vaha klesne
18. júl 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
Registrovala sa 1. apríla 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 112 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
panthera
Registrovala sa 1. apríla 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 112 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Senec.
 @cherrymania este nie,zajtra idem na to...neviem ktoru myslis tu čokoladu?a tebe ako isla vaha na zaciatku?
18. júl 2012 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
fotoportrét
fotoportrét
panthera
 a ked sme pri tych vzoroch....MONICA BELLUCCI emoticon
18. júl 2012 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
fotoportrét
fotoportrét
panthera
 LUDIA KDE STIAHNEM TO jILIAN?sice nemam cas cvicit pri 1,5 ročnej dcere,ale kuknut si to mozem....či? emoticon
18. júl 2012 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
Registrovala sa 6. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 706 príspevkov. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
Registrovala sa 6. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 706 príspevkov. Má 5 priateľov.
 jej kočeny, ste sa rozpísali, radosť mi robíte emoticon

lekvarovabuchta - vitaj a veľa šťastia prajem emoticon ...inak, neskutočne milučký Nick emoticon emoticon emoticon

Alore - nerob chute s tými gum. medvedíkmi emoticon emoticon

inak kočeny, včera som počúvala, aká je táto diéta pre organizmus nebezpečná - nenazvali ju priamo že ide o dukanovú diétu, ale proste bolo to o nej - len bielkoviny, vylúčené akékoľvek sacharidy a podobne.....no, nebolo mi všetko jedno, nie pekné veci hovorili emoticon emoticon emoticon Ach jááj emoticon
19. júl 2012 o 06:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @cherrymania áno, Jenifer má fajn postavu, inú ako modelky, ale peknú, zaujímavú...
keď som mala o 20 kg menej, vraj som sa na ňu podobala emoticon emoticon emoticon
kdesi som mala svadobné fotky a k nim samé komentáre, že ako Jenifer emoticon emoticon emoticon
ale mne sa to nezdá, vždy som len krútila hlavou, že či sú všetci slepí emoticon
ale jej postavu by som brala emoticon emoticon
19. júl 2012 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @cherrymania ja idem dnes zapekať cuketu - vydlabem stred (je to taká stredná veľkosť, skôr väčšia), a naplním ju = na panvičke si orestujem šampióny, kápiu, malé kúsky vopred pripraveného kur. mäsa..dáva sa aj šunka kto má rád...toto potom premiešam syrokrémom light, (skúšala som to aj s paradajkovým pretlakom a s oregánom) štipka vegety, korenia - naplnim tým cuketu a spolu zapečiem v rúre. Býva to mňaaaam emoticon
19. júl 2012 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 idem sa ešte pochváliť - dnes ráno som konečne prekročila ďalšiu číslicu emoticon
takže váha : 72,9 kg emoticon emoticon emoticon (včera po Tiramisu 73,00 emoticon emoticon emoticon, pred Tiramisu 73,4 kg)
ja tomu mňam koláčiku asi fakt začnem veriť emoticon emoticon emoticon emoticon
19. júl 2012 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
juanna (31 r.)
11
Registrovala sa 26. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 144 príspevkov. Má 12 priateľov.
  • Svadba bola 4. augusta 2012
    okres Pezinok
fotoportrét
fotoportrét
juanna (31 r.)
11
Registrovala sa 26. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 144 príspevkov. Má 12 priateľov.
  • Svadba bola 4. augusta 2012
    okres Pezinok
 Baabyyy, co sa mi stalo... konecne som sa odhodlala do obchodov, lebo ma baby zdrbali ze kde mam rit a co to mam za otrasne rifle... a mam rekord 28/32 rifle na prvu supu, to sa mi dlho nestalo a ake v nich mam pekne stehna.. normalne ze sa tesim emoticon a velkost som upravila o jedno cisielko, 38 saty su mi ako lusk, krasnucke, normalne som v nich vyzerala dobre, len dumam kam by som si ich tak obliekla, okrem nasej svadby sa nic nechysta :( ziadne vacsie oslavy, ale jedny fesne do skrine by som si mohla kupit, nie?
ale happy som happy, pomaly nabieham na normalnu stravu, teda bez priloh a obmedzujem mnozstvo a tuky, vaha stoji emoticon v sobotu po zurke este aj klesla.. do svadby musim odlozit bike, mojim kolienkam sa nieco prestalo pacit, ale moze to byr aj tym pocasim.. dnes by som to mohla hecnut s tymi bielkovinami emoticon drzim palce a pekny den.
19. júl 2012 o 07:51  •  Svadba bola v auguste 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @juanna super, teším sa s tebou...budeš krásna a štastná nevesta emoticon
19. júl 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
raduska23
Registrovala sa 18. februára 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 19 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
raduska23
Registrovala sa 18. februára 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 19 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 no treti den a nic ani deko dole :( myslela som ze to pojde dole kazdy den v 1 faze :( zrejme si musim urobit to fantasticke tiramisu emoticon tak sup dnes do obchodu dokupit dobrotka a pece sa emoticon rada by som postavu Cameron Diaz emoticon))
19. júl 2012 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzana018 dobre ranko dukanecky, dnes som si luxusne pospala trosku dlhsie emoticon Zuzi prave preto jem aj sacharidy, doobeda ovocie, inak som niekde citala ze to co zjes medzi 9-11 doobeda od toho sa nepribera emoticon emoticon
A gumenych medvedikov si neviem odpustit mam ich skoro kazdy den max. 15 kuskov, niekedy si nedam, bud nemam chut alebo zabudnem.
Dnes -900 g 60,7 jupiiiiii milujem moje vylletiky vzdy po nich schudnem emoticon Vecer som napiekla aj tiramisu s kopou tvarohu. Rozdelim si ho na 3 dni, lebo dnes budu palacinky a tam ide tiez skrob. Dnes BD moje menu:
R- otrubova zemlicka (jupiii konecne po dvoch dnoch) chrenova pomazanka ,3 platky syra
D- pol kila melona emoticon aj vcera som mala a schudla som, milujem ho najviac na svete emoticon
O- palacinky s mojim domacim rebarborovym dzemom , plus jednu si dam aj s milka philadelphiou
Ol- tiramisu
V- tuniak ?
Krasny dnik
19. júl 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @alore že - 900g, tak to je krááááásne, aj ja chceeeeeeem emoticon
Aj ja milujem melón....a kukuricu....a medvedíky.... a zemiaky....a čokoládu....a a a....juj, to by som tu mohla vypisovať hodiny emoticon emoticon emoticon

od 9 - 11 a nepriberieš??? no idem ja pozrieť do našeho bufetu veru...dnes mám fakt chuť na niečo dobré..asi zhreším emoticon
19. júl 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzana018 nehres co si sisi, keby viem tak ti to nenapisem emoticon ked chces hresit daj si melon male zlo, aspon odvodnuje a ma viac vody jak cukru emoticon
19. júl 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
fotoportrét
fotoportrét
panthera
 @zuzana018veru,aj ja som to videla v refleexe......
19. júl 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 @panthera Biela cokolada:
POTREBUJEME :
*150 g nízkotučného sušeného mlieka
*12 lyžíc nízkotučného mlieka
*vanilkovú arómu
*sladidlo (stévia,xylitol,umelé sladidlo)
POSTUP :
1. Najskôr zamiešame mlieko so sušeným mliekom, potom pridáme vanilku a sladidlo.
2. Dobre premiešanú hmotu vylejeme do nádoby, najlepšie silikónovej a dáme stuhnúť do chladničky.
3. Po stuhnutí nakrájame.
Mala rada:
Ja som to ponalievala cez lievik do silinoknovej nadoby na lad a dala do mraznicky, lebo v chladnicke sa s tym nic nedialo... bolo to mnaaaaaaam. odporucam, v tekutom stave to chuti ako salko emoticon

A vaha mi nesla nijako extra rychlo ani v prvej faze, nepamatam moc mozno 2-3 kila som schudla. vies, nebola som nejako extra velka a vtedy chudnes ovela pomalsie ako ked ides zo 100 kg... to sa nemoze porovnavat .... ked ide niekto aj z 90 kg a niekto zo 70.... alebo 60 emoticon
19. júl 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 @panthera ja cvicim toto,teda uz nie, lebo som v druhom leveli a mala by som uz ist na 3. ale bojim sa ho emoticon

http://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8

Da sa to stiahnut na ulozto, mne tu jedna holka poslala link, ale neviem kto to bol...ved da sa to tam urcite najst na tej stranke..
emoticon
19. júl 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
Registrovala sa 25. septembra 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 186 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
Registrovala sa 25. septembra 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 186 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
 @alore jak děláš prosím rebarborový džem???
19. júl 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
  • Nevie kedy bude svadba
 Jinak dnes papkám...
Snídaně Tiramisu, káva
Svačina Jogurtovo-mléčný koktejl, 2 plátky kuřecí šunky
Oběd Plněná kuřecí prsa
Svačina Jogurtovo-mléčný koktejl
Večeře Plněné kuřecí prso z oběda, otrubová kaše se skořicí
19. júl 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
  • Nevie kedy bude svadba
 Holky tak mě napadlo to tiramisu nemá to takový účinek díky té silné kávě????Jakože to nakopne metabolismus k většímu spalování? emoticon
19. júl 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maggy2
Registrovala sa 17. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
maggy2
Registrovala sa 17. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 @locikaaa Skôr je tam veľa čistých bielkovín a tie zjedené hlavne večer zaberajú emoticon
19. júl 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
 @locikaaa ahoj ja som ten dzem robila takto
osupala som si rebarboru nakrajala na koliecka asi 0,5 cm hrube dala som ju do hrnca s troskou vody a nechala varit asi 5 minut, potom si pridala bud jahody alebo nektarinky a dovarim kym to nezmekne +sladidlo podla chuti. Ja mam jahodovy dzem sladky a nektarinkovy taky letny kyselkavy aj teraz si ho davam s palacinkami. Mnam
19. júl 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
fotoportrét
fotoportrét
panthera
 šalalalaaa-šalalala-šalaaaaalaaalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa emoticon TIRAMISU JE V CHLADNIČKE!!! emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
ranajky-cottage,žemlička
obed-žemlička,kur.šunka,maj.lighttrošinku
olovrant-TIRAMISU
večera-asi kakavko emoticon
idem si ja lahnuť k tamagochimu,aby ked sa zobudime,sme mohli mnamku papať emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon KDE STE VŠETKY????????to len ja som na materskej? emoticon emoticon
19. júl 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš