Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
panthera, tiež mám žravý BZ deň: raňajky - tiramisu + káva (skôr 2), neskôr 1 párok s horčicou desiata - broskyňa obed - hubová polievka, kuracie prsia + zelenina dezert - tiramisu olovrant - paprika + 2 plátky syra, 3 plátky šunky večera - ? dúfam, že nič resp. pohár mlieka som v 3. fáze, schudla som 8 - 9 kg (skáče to), chcela by som ešte 1 - 2 kg do septembra, začala som pred 8 mesiacmi, už som chcela skončiť, ale podobne ako alore chcem ešte nejakú rezervu :-)
Odpovedať
@panthera to je v pohode , nezjedla si veľa ... Ja som dnes od rana zjedla 3 jogurty, shirataki s mletym hovadzim mäsom ala spagety spôsob , zachvilu si dám cesnakovo cibulovu zemlicku so syrom a pred 8 si dám ešte tiramisu :-D dnes by som zjedla aj slona asi :-D
Odpovedať
Priviažte ma k radiátoru ! A dajte reťaze na chladničku !!! :-D nech už je zajtrajšok, neviem čo so mnou dnes je ... ]-(
Odpovedať
a tu je moja spominana tiramisova vecera, len tak sa po nom zaprasilo :-D este mi zostalo aj na zajtra :-D
Odpovedať
@cherrymania hezké ;-)
Odpovedať
@alore ahoj, no teraz som bola už len na vychode u "svokričky" tam som sa trochu vypapkala, ale som rada. pretoze mam vsetkeho dost a som namotivovana znova. takže dnes bol druhy bielkovinovy den a zajtra posledny :-) jup pak znova zeleninka..dnes rano už 63,4 tak to pôjde rychlo...a čože čože že si zmenila ciel o 4 kg menej...počuj neprehanaš to už trochu??? :-) ale neva..aspon mame rovnaky..aj ked ty si o 10cm vyššia takže to budeš už mega vyziablina
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko dukanky :-) cherymania - Tiramisu mi nakoniec vyšlo :-) Moja prvá zástavka keď som prišla domov z práce bola do ľadničky a vytiahla som Tiramisu - bolo kráááásne ztuhnuté, výborne sa krájalo, kľudne aj na centrimetrové pásiky by som ho nakrájala, takže želatína spravila svoje. Akurát že som ho zabudla posypať kakaom...ale nevadí, aj tak bolo nebíčko v papuľke :-p A teda, aj u mňa došlo k ZÁZRAKU - dnes váha o 0,4 kg nižšia ako včera, a to som po BZ nemala nižšiu váhu zatiaľ nikdy x-) x-) x-) Takže dnes na obed zázračné tiramisu a na večeru tiež :-D :-D vyšlo mi to tak na 3 porcie a ešte som dala rodičom na ochutnávku ;-) zajtra robím znova x-)
Odpovedať
ahojte :) 2.den zamnou dnes iba -0,2kg este si dam 2 dni B a ide sa na 2.f, chcem sa vas opytat skusene dukanky :) ako sa vam osvedcilo striedat B-BZ dni ? 1:1, ci 2:2.....dik za radu :))
Odpovedať
Profilova fotka
@raduska23 tak ja som bola v 1.fáze 6 dni a potom som začala striedať B / BZ po jednom dni, a takto mi to vyhovuje, ono tie čisto bielkovinové dni mi moc nevyhovujú...ale dá sa to vyjdržať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
včerajšie menu: R : cesnaková žemlička + syrokrém + uhorka D : káva s mliekom Ob: špenátová polievka, karfiolvý nákyp, 2 ks kyslé uhorky Ol. káva s mliekom + Tiramisu :-p V: zel. šalátik (ale len trocha) neskôr mlieko s otrubami lebo som na to celkom zabudla x-) pohyb : 35 min. striedavo chôdza + beh na páse, 290 cal. :-p váha : 73 kg (-6kg) , do cieľa ??? možno 5? možno 8? možno 11??? uvidíme ;-)
Odpovedať
Ahojte babulky, Ahoj Lajba, po ,,zazracnom tiramisu´´ -200g takze dokopy za dva dni -300g, nic moc :-| ale nebola som vcera na velkej tak mozno by to bolo viacej :-D Dnes si robim vyletik, pojdem si pokupit potraviny, prave som dopisala zoznam na pol strany xixi. Vecer dam fitko dufam ze sa stihnem vratit. @prezidentka ahoj ja chcem schudnut na 58kg kvoli tomu aby som mala rezervu na dovolenke lebo rovno z nej idem na shopping do NY tak nech nekupim zle velkosti oblecenia :-D , inak budem drzat stale 61kg to je pre mna ideal. Dnesne menu: R- otrubovo pudingova kasa mnam paradna D-nestiham O-salatik s kozim syrom Ol- asi tiez nestiham V- este sa uvidi :-D Dnes som to teda zabila :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alore to si teda zabila..jedálniček a la neviem alebo nestíham...kráása.. z toho sa bude chudnúť :-D :-D inak taký shopping v NY, tak to už je iná motivácia :-D to by som bola hádam na B-dni aj mesiac :-p :-D :-D ale ty to dáš, a verím, že si dáš aj väčšiu rezervu ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzana018 to je naj top motivacia, aj minuly rok som tak z dovolenky letela rovno do NY a to je raj :-D :-D :-D budem 2 dni od rana do vecera shoppovat, budem jak v tranze :-D vychodim vsetky nabrate kila na dovolenke. Na to vezmi jed ze ja tych 58kg mat budem aj keby zijem len zo vzduchu :-D Ja som iny pripad 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alore chi, to teda si iný prípad...zlatá :-D tak ale čo môže správnu ženskú motivovať viac, ako shopping v raji???? :-D ja sa tiež teším na dovolenku, nakoniec som rada, že máme bez stravy, ma muž musel na to lámať asi týždeň, ja som tvrdohlavo chcela aj so stravou....keby som mala sedieť v hotelovej reštike plnej dobrôt..no neviem neviem x-)
Odpovedať
Holky může se sojová omáčka???na dochucení????A co ta okurka kyselá ta se může v B dny?Včera jsem měla kuřecí plátky se znojemskou omáčkou a bylo to luxusní, asi to bude moje oblíbené v B dny teda pokud se ta kyselá okurka může. Jinak moje dnešní menu............. :-) Snídaně Tiramisu, káva Svačina Mléko Oběd Pangasius, cibulová placka Svačina Mléko Večeře Langoš
Odpovedať
ahojte, mam na Vas otazocku, ako pokracovat v DD, ak som 2 tyzdne mala prestavku, kvoli crevnym tazkostiam (momentalne som na ryovych, mrkvovych odvaroch a kasovitej strave)? dakujem Vam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@maggy2 potom ja prečo nechudnem?začala som so 60 timi a aj dnes mam a to už maám druhy tyzden...cez vikend to uz bolo 59...a pritom sa mi zdá že ja ani moc nejem...ak som hladna dam si acidko...napr dnes: ranajky-zemlička,šunka,niz.syr obed -cottage večera bude-rybacia polievka,pecena rybka....nechááááááááááááááááápeeeeem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale zas aby som neklamala,vidim to v cm na sebe...zapnem gate,cez ktore mi nedavno este sadlo tieklo... :-) len tá vaha.....vždy som mala 55,raz sa mi stalo neviem jak že som mala 52,meriam 168cm,ale po porode...sice som nepribrala vela a hned som to zhodila,tie kg na mne nejak inac ukazu ako predtym:)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan,to tiramisu:))))))))))
Odpovedať
yes, našla som želatinu, ktorá dobre tuhne. Mala som z Lidla, no nič moc, dnes som kúpila v Tescu a ztuhla nádherne. Už sa teším na koláčik :-)
Odpovedať
ahojte :) ak smiem, pridavam sa k vám do konverzácii :) od zajtra začínam :)
Odpovedať
Pridávam recept na koláčik: Cesto: 4PL otrub(mix), 1PL jogurtu,1vajce,0,5čl pr.do peciva, 1čl kakaa, sladidlo ...zmiesat a dat do misky vhodnej do mikrovlnky na 4min V 1 dcl horúcej vody rozpustiť 2,5 čaj.lyžičky Želatiny a 4 tabletky sladidla. Stále miešame. 2 tégliky nízkotučného tvarohu zmiešame s 1 bielym jogurtom, pridáme trošku vanil.arómy a vychladnutú želatinu po lyžičkách zamiešame do tvarohovej hmoty. Tvarohový krém nanesieme na upečené a vychladnuté cesto a šup s ním do chladničky. Môžeme posypať kakaom, nemusíme :-) Vynikajúúúci x-) x-)
Odpovedať
čaute baby, tak ja dneska 3ti bielkovinovy den..rano vaha 62,7..za tri dni 1,4 kg spokojna...dnešny jedalniček r. acitivia d. cottage s dukan pečivom o. pečeny pstruh
Odpovedať
Ahojte babule tak prvykrat napisem svoje dnesne menu rano: low fat jogurt, kava V praci na desiatu 0% kefir, kava Doma na obed: peceny losos,par kyselych uhoriek Olovrant : domaci pribinacik (0% tvarog, sladidlo, trosku bieleho 0.1% jogurtu, zelatinu na stuhnutie , skorica, vanilkova aroma, rozmixovane) bude este aj kava :-D vstavala som o pol 5 rano :-D Vecera, tiramisu Chystam sa na pol hodku na bike a potom Jillien, rozbita som z roboty,ale ked musis tak musis :-| Pekny zvysok dna vsetkym :-)
Odpovedať
@lekvarovabuchta ahoj vitaj medzi nami :-) prajeme vela pevnej vole a rychlo ubudajuce kilecka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania tak dnes idem na to tiramisu,ste ma navnadili :-) ja sladke nemusim,ale malá mi tu chrumala kokosovo.čokoladovy keksik a taku chut som dostala na sladké,že by som vraždila :-) tak som dojedla jogurt co nechala a bola to jablková jogobela a čuduj sa svete ma 2,8% tuku a obyčajná biela activia 3%.... :-| =-) takže aj tu by sme mohli nie? :-N
Odpovedať
@panthera vies co , ja jem tie ovocne activie, aj take ovocne jogurty z lidlu low fat, jem aj take teraz ze novinka ze kokosovy muller mnaaaam, alebo ze matovy s kusockami cokolady :-) take piliny cokoladove su tam a v pohode, tiramisu uz mas spravene? ja som ho supla na pol hodku do mrazaku do toho rychlo mraziaceho sufliku a potom do chladnicky aby som na to nemusela cakat celu noc :-D
Odpovedať
@panthera a ked mas chut na sladke, nepoznam nic lepsie ako tu bielu cokoladu, ja ju mam v zasobe stale a dam si 2 kocky tusim aj kazdy vecer :-D pozans ju?
Odpovedať
@cherrymania ďakujem :) budem sa snažiť :) mimochodom čitala som vás už dlhšie a cvičíte Jillian viaceré, takže som si ju dnes aj stiahla na DVD a od zajtra začinam aj s cvičenim :)
Odpovedať
@lekvarovabuchta ach ja som rada, ze uz som v tej Jillien ako tak zabehnuta, po prvom cviceni som si poriadne nevedela ani na zachod sadnut, taku som mala svalovicu :-D teraz mi to uz nastastie nic nerobi, len treba vydrzat tu pol hodku :-N takze nech ta to neodradi, ja som cvicila aj na druhy aj na treti den so svalovicou , umierala som , ale dala som to :-D a po 2 tyzdnoch s nou a DD mam z pasu dole 6 cm :-) takze ja to len odporucam!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?