Menu Forum

Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

2. mar 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
Registrovala sa 16. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 385 príspevkov. Má 92 priateľov. Dublin, Írsko.
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
Registrovala sa 16. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 385 príspevkov. Má 92 priateľov. Dublin, Írsko.
 @raduska23 ahoj drzim ti palce, nech ti to ide co najlepsie ale lespie si davat mensie ciele postupne, aby si z toho nezosalela emoticon
16. júl 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
Registrovala sa 6. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 706 príspevkov. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
Registrovala sa 6. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 706 príspevkov. Má 5 priateľov.
 @cherrymania ahojky chery a všetky dukanky, dobré ránko prajem, u nás 10 st. a hmla emoticon

Včera som robila vaše milované Tiramisu, no, ešte som ho nejedla, lebo sa chladí, ale vyzerá to tak, že bude aj moje milované emoticon
Len sa idem opýtať, lebo táto otázka pri mojoích schopnostiach "pekárky" emoticon je na mieste - aj vám vyjde malá piškota a veľa veľa plnky?????? Vživote som piškotu nepiekla, ale myslím, že to nebolo ono emoticon
Prosííííím, o radu emoticon
17. júl 2012 o 06:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 včerajšie menu B-deň
R: jogurt otruby
D: káva s mliekom
O: grilované kuracie prsia + 1 ks karička syrokrém
O + V : tuniak vo vl. šťave + cibuľová žemlička (ja robím cesnakové emoticon ) + kúsok cibuľky
: cesnaková žemlička + pomazánka (zabudla som názov, ale Light čerstvý syr z Lidl)
: čaj štíhla a fit emoticon

dnešná ranná váha 73,4 kg, úbytok -5,6 kg, do cieľa ??????
17. júl 2012 o 06:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 @zuzana018 dobre ranko , áno piskota je tenka a veľa veľa plnky tam je mnaaaam emoticon teraz som na ceste do prace, poobede pridam foto môjho tiramisu emoticon dnes váha zase nižšia 64.4 neverím emoticon teším sa na večeru bolo tiramisu emoticon pekny deň prajem všetkým emoticon
17. júl 2012 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @cherrymania super, vopred ďakujem, lebo som si tým mojím nie istá..ale zasa na druhej strane, jedno ako vyzerá, hlavne aby dobre chutilo no nie???
pa a nech ti to v práci rýchlo ubieha emoticon
17. júl 2012 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alore
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alore
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 Dobre ranko Dukanky, ahoj lajby emoticon emoticon Po vcerajsom zazracnom tiramisu -0,1kg emoticon na mna to asi nefunguje. Este mam polovicu na dnes. Vcera vecer som bola vo fitku na pase -400kcal. Dnes odcvicim Jillian.
R- prvy krat som robila otrubovu kasu, jogurt jablkovy
D- 2 kiwi+ 4 male marhulky
O- este dojedam z vikendu xi, kacacie prsia kapusta, kacaci vyvar
Ol- zvysok tiramisu,
V-konecny tofu-cuketove placky
Pekny dnik vsetkym
17. júl 2012 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @alore mne sa Tiramisu chladí, a budem dúfať, že pre mňa bude tiež zázračný, nech to už klesá dole rýchlejšie emoticon emoticon emoticon
Dnes budem bez detí, tak si chcem zacvičiť a háááádam sa konečne vytrepem aj na bežiaci pás emoticon emoticon
17. júl 2012 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzana018 zuzi mozno nefunguje na mna preto ze som nemala tvaroh a dala som tam len 250g ricotti a 120 g bieleho jogurtu, cize aj plnky mam polovicne mnozstvo ako ty a cherry. Ale chuti vyborne to je hlavne emoticon
Jaaaj zajtra idem pokupit veci do zasoby lebo uz skoro nic nemam, posledny jeden jogurt a platkovy syr. Ja si tak vzdy spravim zasobu na 2 tyzdne, obsadim celu jednu chladnicku emoticon
17. júl 2012 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
Registrovala sa 20. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 194 príspevkov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
Registrovala sa 20. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 194 príspevkov. Má 3 priateľov.
 @alore Ahoj Alore a dukanky emoticon
My ženy sme hrozné :D neuspokojíme sa s ničím :D som zvedavá, čo budem robiť ja, keď budem mať 65kg :D aaa potiahnem to ešte naaa hmm... :D:D:D:D
17. júl 2012 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @alore že celú jednu chladničku..to ich máš koľko doma???? emoticon emoticon
ja som včera vbehla do Lidla, a poobzerala som sa po niečom inom, ako som zvyknutá, mali takú nátierku, vraj z čertvého syra, nízkotučné 0,5 % a tuším ako novinka to bolo uvedené, som to hneď aj doma skúšala, celkom fajn to chutí, niečo medzi tvarohom a syrokrémom, také jemné, termizované.
Áno, do Tiramisu ide veľa tvarohu, ale ja som dala len 2 tegliky = 500 gr. a aj tak toho bolo hooodne, až zbytočne...ale prišiel akurát môj ocino, ktorý je už tiež na DD emoticon a veľmi rýchlo zvyšok krému poriešil emoticon

Ozaj - a zasa sa budem pýtať ako debil, ale fakt som to robila včera prví krát - piškotu aj želatinu - no, a otázka znie - tá želatína mala síce trocha inú konzisteniciu ako voda, ale ja som čakala, že to bude trasľavé a pevné, proste ako želatína...no, a nebolo.... vy to máte aké????
17. júl 2012 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzana018 3 emoticon))) zuzi ja som tam zelatinu nedavala. Prvy krat v zivote som ju robila pri tejto dietke ale nech ju robim na horuco na studeno vzdy ju mam taku ako ty. neviem preco. cize sa s nou moc nekamaratim :D
17. júl 2012 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
 @lajba ahooj lajby ako? Jasne ze mi zeny nebudeme nikdy spokojne, aspon mame o zabavu postarane emoticon)) co budes mat dnes dobreho?
17. júl 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @alore no, tak som rada, už som sa tak uspokojila s tým, že to len ja proste neviem piecť a veci tomu podobné emoticon emoticon
17. júl 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 kočeny, nesúvisi to vôbec s dietou, ale idem sa vám posťažovať, lebo ešte teraz som z toho vyklepaná - v práci som bola prevziať jedno zariadenie a popodpisovať papiere s technikom a jemu sa pri odchode stal úraz - rozseklo mu prst na nohe a má ho aj zlomený....juuuj, nepríjemné...chudák, keby sa nehanbil, tak sa pri mne aj rozplače...a ja som sa skoro rozplakala keď som mu to spolu s požiarníkom ošetrovala emoticon emoticon
17. júl 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bambi2424 (34 r.)
1
Registrovala sa 22. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 89 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Prievidza.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bambi2424 (34 r.)
1
Registrovala sa 22. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 89 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Prievidza.
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzana018 @alore Ja som mala s nou tiez problem a pak mi tu jedna kocka vysvetlila ako s nou narabat a teraz ju pcham skoro do vsetkeho emoticon Ona ma byt taka o nieco hustejsia ako voda.No ked ju zapracujete do tvarohu napr.na tiramisu,tak pocas chladenia pekne zhustne v tvarohu a bude to cele take este mnamkovejsie emoticon
17. júl 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzkaxx4
Registrovala sa 20. júna 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov. Okres Malacky.
fotoportrét
fotoportrét
zuzkaxx4
Registrovala sa 20. júna 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov. Okres Malacky.
 Ahojte baby,po dlhsej odmlke som znova tu,este som vas nestihla ani docitat.....
dnes mam 82 den a konecne sa mi aj vaha rozhybala, dlho pre dlho som stala no potom sa mi podarilo prekrocit cez 60kg a zase sa nic nedialo a teraz znova som sa pohla takze vaha 58,7kg emoticon este kilo a 3 faza juj uz sa tesim
Vcera som bola v lekarni kupit si k bionu 3 este aj zinok pretoze uz druhy mesiac mi hrozne vypadavaju vlasy tak uvidim ci mi pomoze-DD sa nevzdam emoticon zhodila som 11kg to sa mi este pri ziadnej diete nepodarilo.
pozdravujem vas emoticon
17. júl 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
 @alore Nuž ja som mala ráno kašu z otrúb so škoricou, desiata jogurt, obed mám šunku a cibuľovú žemličku (nechcelo sa mi variť) a na olovrant si dám určite našľahané mlieko s bolerom :D a na večeru ešte neviem emoticon Už druhý týždeň flákam cvičenie :D ale už začnem sakra :D
17. júl 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
raduska23
Registrovala sa 18. februára 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 19 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
raduska23
Registrovala sa 18. februára 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 19 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 tak 1.den zamnou a kilecko je dole emoticon uz sa mi griluje masko na obed a tesim sa na olovrantikovu maskrtku - sladky kakaovy tvaroh mnam mnam a na veceru mam upecene zemlicky , zapecem so sunkou a mozzarelkou emoticon plus sa odhodlat cvicit a zajtra snad bude vaha zase nizsia emoticon
17. júl 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
Registrovala sa 25. septembra 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 186 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
Registrovala sa 25. septembra 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 186 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
 @alore Jestli to nebude tím, že už hubnout nemáš co emoticon Já budu tiramisovat od zítra emoticon Dnes budu péct...Tak jsem zvědavá jestli zapůsobí tak jako tehdy emoticon
17. júl 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzana018 želatina je za tepla vždy tekutá emoticon Jinak bysme ji těžko smíchávali s krémem emoticon Ztuhne až po pár hodinách v lednici emoticon
17. júl 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
 @locikaaa locika nestras ma ja musim schudnut na 58 aj keby som nejedla emoticon emoticon emoticon
17. júl 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
  • Nevie kedy bude svadba
 holky dotaz kyselá okurka se může i v B dny???ted teda nevím...a to si pochutnávám na kuřecích plátcích se znojemskou omáčkou emoticon
17. júl 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
locikaaa
  • Nevie kedy bude svadba
 moje dnešní B menu
Snídaně Cibulová placka, krútí šunka, Plátek sýra 12%, káva
Svačina -------------------
Oběd Kuřecí plátky se znojemskou omáčkou
Svačina Jogurtovo-mléčný koktejl
Večeře Jogurtovo mléčný koktejl, Volské oko
17. júl 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
Registrovala sa 1. apríla 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 112 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
panthera
Registrovala sa 1. apríla 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 112 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Senec.
 no pekne babule....ja mám tyzden za sebou a na vahe plus 1 kg....asi to bude tym ,ze mm BZ a nebola som 3 dni na zachode...mate s tym niektorá skusenosti....pohne sa ta vaha?
17. júl 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 @panthera skús piť pohár teplej vody hneď po prebudení na lačný žalúdok ... Mne to pomohlo, predtým som nemohla ísť na záchod viac ako 2 x do týždňa a teraz v pohode každý deň ... Je to trošku nechutné , ale pomôže to... Možno nie hneď prvý deň , ale netrvá to dlho ... emoticon
17. júl 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
fotoportrét
fotoportrét
panthera
 vyskusam,dakujem mocemoticon)))snat to pohne aj s tou vahou... emoticon u teba to pomohlo?
17. júl 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
fotoportrét
fotoportrét
cherrymania
128
 @panthera neviem, co teraz myslíš , že čo mi pomohlo ? Ť
Tá tepla/vlažná voda áno , pijem aj psilium pre istotu emoticon ale na wcko chodím uz v pohode emoticon a váha sa mi po troch týždňoch pohla asi naozaj vďaka tiramisu emoticon
17. júl 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
fotoportrét
fotoportrét
panthera
 emoticon ja som dnes ale jaka hladna...az mam pocit viny ,ze som sa prežrala emoticon
ranajky-cottage,zemlicka
obed-lečo,zemlička
olovrant-mozzarela,acidko
vecerat uz radsej nebudem.
Kupila som si aj čaj na podporu travenia,tak uvidime.Kazda tu chudne behom tyzdna a ja nic.... emoticon a to ani sladke ani ovocie nejem.....
17. júl 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panthera
fotoportrét
fotoportrét
panthera
 @cherrymania inak to tiramisuemoticon)))))mmmmmm,ale este nedrzim dietu tak dlho emoticon
17. júl 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
Registrovala sa 12. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 160 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
Registrovala sa 12. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 160 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 na zápchu je dobré aj acidko, alebo zákvas. Skús emoticon
17. júl 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš