Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@alore no teda Alore, ty si podarená...ale vieš čo? super motív máš, ja som sa normálne zasmiala...logický, ženský :-D :-D :-D v každom prípade som si istá, že ty to dáš aj skôr ako do dovolenky ;-) budem ti držať palce!
Odpovedať
@zuzana018 no mas to vesele doma teda pri cviceni :-) to ja posielam priatela prec z obyvacky , pretoze ked som cvicila tak ked bol tu , nemohla som so seba dat maximum :, taky divny pocit, ze na mna pozera :-D po BZ dnoch vaha nejde tak lahko dole ani mne, ale neboj sa nepriberies, ked das zase BB pojde to, mne sa vaha po vcerajsej tiramisovej veceri zase pohla, na to, ze som tri tyzdne stagnovala medzi 65.5-66.0 kg dnes rano mi vaha ukazala 64.8 cize konecne dalsie kilo dole, po troch tyzdnoch sa tomu taaaak tesim , to znamena ze este 200 g schudnem :-D a bude to -7 kg ! dnes ked sa vratim z prace, vrhnem sa na pripravu tiramisu, neviem ci to je len v mojej hlave, ale zrazu sa to vazne pohlo :-D Krasny zaciatok dna prajem babule, snad tu bude trsoku viac zivsie ako cez vikend ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania tak to si teda spravím aj ja Tiramisu, nech to len pekne klesá, onedlho dovolenka a faldy ako hrom ešte! :-p Aký tvaroh si tam dala? ja dám ten roztierateľný, hrudkovitý mi mov neberie x-) Ale poviem ti, keď budem mať už takú váhu ako ty, bude zo mňa prešťastná bška :-)
Odpovedať
@zuzana018 ano dala som tam vela tvarohu 600 gramov az pisu tak som dala a prave preto to bolo potom take dobre, dala som obycajny hrudkovy tvaroh, 0% tuku, a rozmixovala som ho mixerom do hladka :-) a aj to piskotove cesto , dost vela kavy som na nan vyliala a bolo potom krasne nasiaknute a bolo to take mnam mokre :-) moja, moj zivotny rekord bol ked som mala 63 kd. som nizka mam 165 cm , cize na mne tieto kila nevyzeraju nejako super stihlo :-D tak chcem skusit na 60 kg alebo 58 by bol top, ale bjim sa ze to nedam :-| ale skusim to :-)to tiramisu urcite skus! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania tak ja meriam tiež 165 cm a dotiahla som to až na 80 kg :-p ]-( nechcem sa obhajovať, ale nie všetky kilečka navyše boli mojou vinou :-x :-x ja by som sa chcela dostať na 65-68 - ale ak to bude menej, cca 62 kg, tak sa faaaakt nebudem vôbec vôbec hnevať. Len mám panický strach, že nastúpi jo-jo efekt a bude po dobrej nálade. A 600 gr. tvarohu, to je tuším čosi viac ako 2 tégliky, že? Musím recept pohľadať, samozrejme že zasa neviem, kde som ho dala x-)
Odpovedať
@zuzana018 neboj sa to das , len treba vydrzat, a neprestavat! vies, my dukankny sa uz nikdy nebudeme moct vratit k sposobu stravovania aky sme mali predtym, pretoze tak by si mala jojo efekt zaruceny , ako pri kazdej diete.... uz sa musime stale kontrolovat a obmedzovat, nehovorim , ze az takto brutalne ako pri diete, ale urcite sa uz nezvrhnem zase na stare kolaje a o desiatej vecer nebudem jest hranolky vyprazane :-D no tu mas recept , ja som v Irsku a tvaroh kupujem v polskom obchode, a je to teda asi iny ako papate vy , ale mne to vyslo tusim az na skoro 3 cele tvarohy , ale tiramisu bolo super, aj priatel mi z neho jedol :-D
Odpovedať
@cherrymania POTREBUJEME : Na piškótu : *4 vajcia *3-4 lyžice škrobu *3-4 lyžičky umelého sladidla *1 lyžičku kypriaceho prášku do pečiva *vanilkovú aróma Na tvarohový krém : *600 g odtučneného tvarohu *150-200 g bieleho jogurtu 0% *1/2 pohára horúcej vody *2,5 lyžičky želatiny *5-10 lyžíc tekutého umelého sladidla POSTUP : Piškóta: 1. Žĺtky vymiešame za pomoci mixéra s umelým sladidlom a vanilkovou arómou. 2. Pridáme škrob a prášok do pečiva. 3. Na konci do cesta pridáme tuhý sneh z bielkov a zľahka premiešame. 4. Pečieme 20 až 25 minut pri teplote 180°C. 5. Po upečení a vychladnutí piškótu zvlhčíme silnou kávou a vanilkovou arómou. Tvarohový krém : 1. V horúcej vode rozpustíme umelé sladidlo a želatínu. 2. Po vychladnutí rozmixujeme s tvarohom a jogurtom. - Piškótu nakrájame na pásy a niekoľko pásov uložíme na dno nádoby. - Potom na piškótu pridáme časť tvarohovej plnky a znova uložíme pásy piškóty. - Postup opakujeme pokiaľ neminieme všetky pásy piškóty a tvarohovú plnku. - Vrch koláča posypeme kakaom a necháme na niekoľko hodin odstáť v chladničke. RADA : Tiramisu môžeme dať do väčšej nádoby alebo do pohárov. Více zde: http://www.dukanovadieta.com/products...
Odpovedať
@zuzana018 robila som tento recept hore ;-) a dnes ho spravim asi zase :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania si poklad, ďakujem, už som si ho aj vytlačila aj uložila do môjho súboru "Dukan" :-) Dnes idem na nákup do Lidl, tak pokúpim a spravím ...a pri robení budem vyslovovať - čáry máry fuk, nech je z toho zázračný koláčik " :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania moja, ešte mi povedz, koľko z toho cca vyjde, nech viem,do čoho to ukladať
Odpovedať
@zuzana018 v pphode ;-) ja som to robila do nadoby velkej (prave odmeranej ) :-D 20x13x7 cm a bolo to akurat plne po vrch :-)tusim tri vrstvy piskoty mi vysli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania jej, no ty si fakt poklad, zlatá, ďakujem ešte raz.. vieš, priznám sa ti - ja nie som moc zdatná pekárka :-p ako varenie mi nerobí problémy, ale pečenie, koláčiky, roládky, tortičky....toto mi veru moc nejde, vždy potrebujem podrobný recept, najlepšie s radami :-D :-x x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzana018 no je to babracka, ale stoji to za to, ja popravde tiez nie som expert na pecenie, nemam to moc rada, vsetko spinave a tak.. ale je to dobre aj na mlsanie az neuveritelne na to ako to chuti a ze je to dietne ! :-) A baby, vcera vecer som si spravila len ten tiramisovy krem a dala som si ho do misky a do chladnicky na noc... ORIGINAL AKO PRIBINACIK mnaaam super ranjaky :-) prave ho ranjakujem :-)
Odpovedať
@alore Ahoj Alore, myslíš, že priberieš 2,3kg na dovolenke, keď budeš jesť zeleninové šaláty a ovocie? to si nemyslím :) Ale tuším sa ti to už stalo, však? Stačí Jilian a ešte niečo, najlepšie cvičiť tri hodiny týždenne a jedno plávanie :) a do toho dátumu sa to musí podariť :) Ja idem 20. septembra, takže mám v pláne tiež dať dolu desať kg najmenej :D
Odpovedať
@zuzana018 Zuzi ahoj aj ja som sa schuti zasmiala na tvojich deturencoch ako ta hecuju :-D ale sak im sanka padne ked budes vyzerat ako tie tety co cvicia :-D :-D :-D Lajby a vsetky Dukanky ahojte. Takze moj dnesny plan je takyto: R- otrubova zemlicka, chrenova pomazanka 3 platky syra 2 paradajky D- 3 marhulky + 2 kiwi O- kacaci vyvar + kacacie prsia + cervena kapusta Ol- 1/2 tiramisu V- hemendex Dnes ficim na chatu, idem dat skalku doporiadku, tesim sa jak slak, milujem taku robotku :-D Vecer pojdem klasicky na pas kym nespalim 400kcal Vsetkym prajem uspesny tyzden ;-) :-)
Odpovedať
Dobré ránečko dukanky a Alore :) Dnes je krásny deň :) Váha: 79,9kg :D tak toto som nevidela...hmm.....pomaly hádam aj skoro desať rokov možno :D A čo je lepšie, včera som si kúpila sukňu s veľkosťou č. 40 :))))))))))))))))) Síce ju zapnem, ale ešte to chce také dve kilečká dať dolu, ale ten pocit, hmm :)))) Možno to naozaj robí to tiramisu :D odteraz si ho robím stále ako dezert :D
Odpovedať
@lajba ahoj lajby neviem ako je to mozne, ale stalo sa mi to na vylete v Krakove na ranajky som mavala z bufetu syr platkovy (urcite neni v hoteli light) sunku (urcite nema 95% masa) jogurt bol obyc light + otruby nejaka zeleninka. Na obed a na veceru som si davala kuracie masko a salat. Iba raz som mala k obedu pirohy. Vela sme chodili po pamiatkach a okoli cele tri dni a pribrala som 2-3 kg. A to som vecer mala este 1 pohar sampanskeho. Ja neviem preco tak priberiem. Preto musim vytvorit rezervu 58kg najlepsie ale bojim sa ze sa mi uz vaha nepohne. Nechce sa mi moc pridavat BD (mam len B stvrtok) ach.Pretym bolo moje minimum 63 teraz mam prvykrat v zivote 61. Bojim ze to uz nizsie nepojde. Na dovolenke planujem cvicit aquagym a este ked budu nejake aktivity, ze je tam aj super fitko. Papat bude z coho vyberat nejake kuracie maska, ryby, salatiky, otruby vezmem so sebou. Kolacikom hadam odolam pri vidine nakupou v NY :-D Juj len neviem co s tou Jillian Cherrymania pisala ze jej stagnovala 3 tyzdne vaha ked ju cvicila. Inak po dovolenke chcem drzat 61kg natrvalo ta vaha mi sedi :-D Neboj Lajby ty to isto stihnes do dovolenky tebe to super rychlo klesa este s tolkym pohybom to das lavou zadnou . Agratulujem k 7 vytesujem sa spolu s tebou! Kocica!
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba wow, super lajby, tešíme sa s tebou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, a my povedzte , kde ste sa podeli?????? ha????
Odpovedať
@zuzana018 no Zuzi vsetky baby asi pracuju len mi sa tu flakame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alore noo, však aj ja pracujem....som normálne v robote x-) :-x :-x
Odpovedať
tak kdes idem dotoho aj ja tak uvidime ako. 0.den 70kg ciel 60kg. start :)
Odpovedať
@raduska23 vitaj medzi nami :-) prajem ti pevnu volu a nech ti kilecka rychlo miznu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alore tak tak RADUŠKA, vitaj a veľa úsepchov ti prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam druhy tyzden:)dnes konecne B*Z. ranajky-kusok zemlicky cibulovej,kur.sunka obed-veeeeeeela -veeeeela brokolicovej polievky desiata-acidko vecera-veeeela salatu s rybkou a dresingom ,mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :-)
Odpovedať
čaute baby, tak po dlhšom čase sa hlasim..vratila som sa z dovoleniek a dneska pokračujem od znova..začinam bielkovinovym dnom...dnešná váha 64kg...po velmi vela rokoch som vysadila aj antikoncepciu..takže dufam,že to už pôjde rychlejšie dole..pretože pribrala som vtedy ako som ju začala brat...moj ciel je 58 kg..dnes rano som si stihla už zabehať a jedalniček mam r. activia jahodova 2ks o. pstruh pečeny v. cottage a dukan pečivo
Odpovedať
@prezidentka ahooooj wau ty si uz kolko stihla dovoleniek paradicka ;-) a kde si bola ak to neni tajne? :-D aj ja mam novy ciel 58kg ale pochybujem ze sa mi to podari :-|
Odpovedať
Dnes se mi nechtělo moc vařit :-| Snídaně Jogurtový koláč, Mléko Svačina -------------------------- Oběd Jogurtovo-mléčný koktejl Svačina Tvaroh mandlový Večeře Tvaroh mandlový
Odpovedať
@alore ahoj alore, ano stagnovala mi vaha, ale nemyslim , ze to bolo kvoli Jillien, pozri pri KAZDEJ diete sa po case dostanes do fazy kde stagnujes, asi 5 rokov dozadu som bola na delenej strave a tam som sa tiez po mesiaci zastavila na 3 tyzdne a potom to slo dalej, neviem, je fakt pravda, ze mam viditelne iny zadok, stehna, prsia a o bruchu ani nehovorim, to sa dokonca paci aj mne samej :-) dokonca aj bicepsi mi vidiet ked napnem svaly :-) a centimetre ubudaju... mozno som bola prave v tej ''stagnovacej faze'' zase sa to pohlo, a verim ze dokonca leta to dam aspon na tych 60 kg. teda dufam, bolo by to super.. nebojis sa ale, ze ked schudnes na tych 58 kg a potom na dovolenke priberies, ze to bude divne pre tvoje telo ? vies.. nebojis sa toho? ze sa budes zle citit?aby ti nebolo nevolno alebo tak...
Odpovedať
no som zvedava ako to pojde , mam uz zasebou ubytok takmer 6kg - za 6 tyzdnov zdravou stravou, ale potrebujem zmenu :) a este dat dole dalsich 10kg, snad to dukankou bude skor ako za 10 tyz. :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?