Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@alore Ahoj Alore a ostatné dukanky :) Tak a som závisláčka a povedzte, či je to OK :) Kúpila som si šľahač na mlieko a robila som si takú našľahanú kávu (robila som si bez sladila) a s ľadom, no neskutočná pochúťka. Avšak včera som skúsila nasypať trošku toho Bolera do mlieka a našľahať a to je bombaaaaaaaaaaaaaaaaa :) Takže som závislá. Čo na to poviete? ako dezert je to v pohode, či? :))
Odpovedať
@lajba Voda, bujón, česnek, majoránka někdy tam rozšlehám i vajíčko.Syrečky dáš na talířek a zaliješ polévkou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočeny :-) Tak ako sa vám darí? U mňa žiadna sláva, napriek snahe som za posledné dva dni pribrala, tak som sa včera nahnevala, boli sme s deťmi v pizzeri, a dala som si dva trojuholníky syrovej x-) x-) x-) Proste som si musela vylepšiť náladu :-x x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba neviem čo je Bolero, ale na fajnej kávičke si viem aj ja pomaškrtiť ;-) tak zdravím novú závisláčku x-)
Odpovedať
@zuzana018 Bolero sú také šumienky bez cukru, ktoré sa môžu. Pridávam si ich do acidka a do jogurtu a tak :) Vyskúšaj, existujú rôzne chute
Odpovedať
@locikaaa ďakujem, vyskúšam, toto môžem vlastne aj počas bielkovinových dní :) mňaaaam :)
Odpovedať
@zuzana018 Neboj, mne váha stagnuje už druhý týždeň asi, nič sa nemení, ale je pravda, že som aj teraz štyri dni žrala všetko možné (oslava promócií) a tak som si dala tri dni bielkovinové, len už to nejde tak ako voľakedy, už je telo zvyknuté :D Ale ja sa nevzdávam :) a nesmieš ani ty! Včera si si dala, nemaj žiadne výčitky a teraz pekne pokračuj :)
Odpovedať
@panthera no ja si myslim, ze nikoho tie tri kusky ovocia nezabiju, ja normalne ovocie nejem , jedla som ho iba raz pocas diety , a to boli ceresne.. ale odvtedy vobec, aj ked mi chyba co uz vydzim... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania mna ovocie moc netankuje,okrem melonu:)Inak dnes mám 3 den 1.fázy a váha že 60,1,takze za 2 dni 1 kg:))))nic moc teda somnou:))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba hm, ďakujem moja za podporu, si zlatá...len keby to išlo rýchlejšie a veľmi má deprimuje, že človek s trošičku viac dopraje, fakt stačí trošičku a váha hneď zdvihne varovný prst :-( :-(
Odpovedať
@panthera to je v pohode, ja to drzim mesiac a dala som dole ''iba'' 6 kg, keby si chudla zo 100kg ide to rychlo... tie prve kila su aj tak iba voda,co sa v tebe drzala... tukom to trva trosku dlhsie.. a samozrejme , ked popritom aj cvicis je to ideal... :-)
Odpovedať
inak baby , cvicim poctivo kazdy den, pauzu mam tak raz za tyzden najprv pol hodka na biku a potom Jillien , robim druhy level, sakra, mam pocit , ze nez si nan zvyknem pojdem uz do tretieho :-D nezda za to, ale za tu pol hodku som uplne rozbita a mokra :-) a to si davam este ten neoprenovy pas na brucho :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lajba ano může se to v B dny, jako jedna z mála polévek, krom ještě vývaru ale ten se mi nikdy nechce dělat takže když je chuť na polévku česnečka to jistí :-D
Odpovedať
Dnes... Snídaně Otrubová kaše vanilková se skořicí, ledová káva Svačina Mléko, bílá čokoládka Oběd Volské oko se šunkou a sýrem, krabí tyčinky Svačina Ledová káva Večeře Kefírové mléko
Odpovedať
Včera jsem dělala čokoládky podle dukan receptu, nikdy mi dřív neztuhly tak aby šli vyklopit tak jsem je včera dala normálně zmrazit v silikonových formičkách na led, mám takové srdíčka z ikei ;-) a pak jsem si je vyloupala šlo to teda i tak těžko ale šlo :-D a dala jsem je do krabičky a šoupla je zpátky do mrazáku tam aspoň vydrží dlooouho....Takže je zásoba když přijde chuť na něco hodně sladkého ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuuu ťažko,ale odolala soooom....piekla som mužovi kokosové muffiny s mascarpone a len mi sliny tiekli,ale odolala som....a to ja kokos ešte aj v šampone nuchám jak divá..... :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba Tu som uz pozerala,no potrebovala by som nieco take ako dzem.Idem skusit dnes uvarit len so sladidlom a zelirovacim cukrom pre diabetikov.Uvidime,co z toho bude. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ránko, včera mi nešlo pridávať príspevky :-| včerajšie menu: (BZ deň) R: biely jogurt, ov. otruby + trochu čoko-müssli x-) D: káva s mliekom Ob: pečené kuracie stehno, dusená brokolica + karfiol;biela kapusta s mrkovu Ol. káva s mliekom, 1 ks otrubový muffin V: cuketová placka - bola fakt mňaaam, len akosi málo :-| x-) V2 : trochu zel. šalátiku s mozarellou - musela som, spravil mi ho mužík :-) pohyb : Jillien + vysávanie domu a umytie dlážok :-p , že jaká frajerka čo? :-p :-x
Odpovedať
@lajba Ahoj Lajby a Dukanky. Mala som toho vela nemala som cas pisat, ale citala som Vas :-) . Dnesna vaha 61.4. Vcera vecer som bola na pase -400kcal. Moj dnesny jedalnickek (bielkovinovy stvrtok) R-otrubove pecivko+ drozdova pomazanka mnam sto rokov som ju nemala,2platky syra, activia D- nektarinky O-palacinky s mojim rebarborovym dzemom Ol- melon V-makrela Dnesny pohyb- idem na chatu natierat plot, robotka na cely den :-D plus Jillian ked sa vratim vecer @zuzana018 Ahoj Zuzi, krasny jedalnicek,jasne ze si frajerka, a ku mne nechces prist upratat? :-D :-D :-D Aj Jillian by som ti pustila a miesto ciniek by si s vysavacom cvicila :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alore no, asi ťa sklamem, ale nechcela :-p x-) ...ja upratovanie moc nemusím, ale už to bolo nutné a včera mi môj ocino zobral deti - išli caravanom kempovať :-) , tak som sa premohla x-) A Jillian cvičím ešte bez činiek x-) ...ale je to makačka, ja normálne nevládzem cvičiť s nimi x-) :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ide ma poraziť, vytiahla som si otrubový muffin, ktorý som si natrela syrokrémom a plátok šunky...a fuuuuj, sama rasca a ani štipka soli :-p :-p :-p ..... sa mi zasa niečo podarilo x-)
Odpovedať
dobre rano baby, zly den, uz druhy tyzden ta ista vaha, ked mi to do nedele neklesne, tak sa naser**m ]-( mozno by som mala menej jest .. ako pozeram vase jedalnicky, ze desiata kava? olovrant kava? no ja si minimalne ten jogurt dam... ale stale jem len povolene potraviny, ked ste boli vy v tej stagnovacej faze, kolko vam trvala? 2 a pol tyzdna je pre mna a moju psychiku je to viac nez dost.. :-| trosku mi to lezie na nervy... ]-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania neboj, to sa pohne...u mňa je to dookola tak..a ako som včera písala, ráno som mala o kg viac...dnes zasa menej...a to sem tam zhreším, ako napr. v sobotu som mala kúsok lasagne, predvčerom trojuholník syrovej pizze a dnes ráno som od radosti skoro dom zrútila, že váha klesla po 74 kg :-D Podľa mňa u teba je to preto, lebo dosť veľa cvičíš, takže svalstvo robí svoje...nepozeraj na váhu, ale do zrkadla, ako sa meníš ;-) no, aká som ja zasa múdra x-) :-p
Odpovedať
@zuzana018 no ja viem ze dolezite su centimetre, ale vies , vidiet to cislo na vahe by som chcela aj tak :-| len mi to uz lezie na nervy, ale je pravda, ze vidim ako s ami menia stehna a zadok, ze su pevnejsie a krajsie , ale aj tak, vies.. ked vidis to cislo na vahe je to ine :-)dnes som sa zobudila zadkom hore , tak ma to nastvalo, inokedy som zase rada, ze sa menim a hlavne , ze nepriberam... ale aj tak, ako pozeram, niektore baby tie jedalnicky, nie je to malo? ci vsetky tak jete? tak malicko?
Odpovedať
Profilova fotka
ja si vždy hovorím, že hlavne nech idú dole centimetre, lebo napr. takých -15 kg x 10 dni = 150 dní konsolidačná fáza x-) x-) x-) x-) ale úúúúúúplne ťa chápem, lebo váha je teraz prvé, kam smerujú moje kroky ráno z postele :-) Ale musím začať riadne civčiť, lebo síce centimetre idú dole, ale čo z toho, keď koža ovísa? :-p a podľa mňa, nejem málo..teda inak to poviem - keď si to porovnám s tým, ako som jedla pred DD, tak jem veeeeľmi máličko....ale teraz akosi nemám chuť jesť, mne osobne táto diéta moc nechutí, tam možno preto.... jogurt mi fakticky stačí jeden, aj to sa premáham, a mäso po DD budem jesť asi fakt len tie štvrtky :-x :-x Zatiaľ si viem pochutiť čo sa bielkovin týka roztierateľným tvarohom, s pár kvapkami sladidla, to mi chutí a ešte vajcia na tvrdo...... no, ale som sa dala na boj, tak bojujem :-) x-)
Odpovedať
@cherrymania zkus si udělat tiramisu a pořádně se ho přejez, na jiném fóru to doporučují, že se to po něm pohne směrem dolů ;-)
Odpovedať
A možná ti neklesá váha kvůli tomu cvičení, formují se ti svali a ty jsou težší jak tuk.Při cvičení se může dokonce i přibrat :-|
Odpovedať
Takže dnešní váha rovných 91, není to ještě pod 90 ]-( , ale věřím že příští týden už bude :-D
Odpovedať
@locikaaa s tou tiramisou to myslis vazne?? :) idem kuknut recept :)
Odpovedať
@cherrymania mne vaha stala asi 2 tyzdne, tak som si povedala ze dobre, staci aj tak :) a zacala som s 3 fazou...potom si ju zobrala segra, mala zachvat chudnutia, vydrzala 3 dni na dukane a koniec :) a po tyzdni som si zobrala vahu a kilo a pol dole :) k vysnivanej vahe o ktorej som ani nesnivala mi chyba pol kila :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?