Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@lajba ahoj lajby nic to ze si porusila hlavne je, ze si motivovana a ides dalej ;-) aspon ta nebude teraz dlho sladke lakat :-D Ja dnes makam o sto tristo na chate sa piplem, a este dlho budem, ale prijemny relax aspon sa hybem. Este musim Jillian odcvicit a vecer hura do fitka na pas zabehat si :-D
Odpovedať
@alore hej ja si z toho nič nerobím, ale tých prehreškov už bolo dosť :D a takto nebudem v cieli v danom termíne :D :D :D ale oddnes pre to urobím maximum :D aj ja si dám dnes Jilian :) aj keď ja teraz skôr spím :D nejako mám už dve hodiny útlm :D
Odpovedať
Profilova fotka
@locikaaa ja som vychadzala z vahy 95 kg. A zacala som 2.4. teraz tak cca 81 +- Pridam cvicenie na orbitreku! To musim dat, ked chcem vyzerat k svetu :-) Poviem ti, ze z vahy na zaciatku to padalo zo mna fakt zo dna na den...
Odpovedať
@eitsirch Já začínala s vahou 105,7 dala sem to za dva měsíce na 92,3 a pak sem teď dva týdny doslova žrala ]-( a přibrala na 94,7 ]-( A tak sem teď začala od znova od 1.fáze dneska mám 8.den, ale už 5.den jsem měla naštěstí 92 zpátky :-) Jsem zvědavá na čtvrtek ;-)
Odpovedať
nakoniec som k veceri dojedla kuracie masko s brokolicou a ktomu som si ugrilovala cuketu mnam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ja som skúšala všeličo a nejako to nezabralo. Pred tromi týždňami som sa dala na delenú stravu a schudla som cca 4 kg. Pritom si niekedy dám aj sladké :).
Odpovedať
@luccyg Já dala za 3 týdny dukanky 7 a půl kg, a taky sem si tak jednou týdně dala sladké ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@locikaaa slušné - veľmi slušné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak,dnes prvy den za mnou a uuuplne v pohode,zatial mi nic nechyba,dokonca sa citim prejedena :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko, vyspinkané? Ja by som si ešte ľahla, pomooooc :-. Včera ráno po víkende s pár prehreškami 73,8 :-D Dnes ráno 74,9 |-| ]-( no chápete to ??? :-S |-|
Odpovedať
@panthera drzim palceky, tie otruby si urcite kup, premienaju tuky a jest by sa malo 5 x za den :) aspom nieco malinke, nech metabolizmus stale pracuje a nezabudni na tekutiny :) drzim palceky
Odpovedať
Profilova fotka
teraz (chápete, po mesiaci) ma napadla otázka - tie otruby sa majú jesť 2 lyžičky denne - a otázka znie, malé čajové, alebo polievkové lyžice?????? x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobre rano dievcata.Otruby som kupila,aj som si upiekla pecivko z nich podla tesoro :-) vaha dnes 60,9 :-) :-| mne to tak lahko asi nepojde,s pitim nemam problem ,bezne vypijem 3l,takze to je v poho. Ranajky dnes:cottage cheese a otrubkove pecivko. Nedesiatujem,pretoze ranajky mam neskoro ,okolo 8.30...na obed si asi dam,kuracie masko na styl gyros,uvidime... ;-)
Odpovedať
Ahojte babulky, ja uz treti den drzsim 61,5 :-) Dnes hura na vylet do BA :-D Vcera vecer som bola vo fitku. Dnes si zacvicim Jillian, sranda ze z toho nemam vobec svalovicu :-D Ranajky- trosku neskoro hemendex + 2 platky syru+ rajcinka+ paprika+ jahodovy jogurt Desiata- nebude kedze som neskoro ranajkovala Obed- konecne brokolicova polievka mnam, pizza ktoru som prave dopiekla, takze cestuje so mnou na vylet :-D Olovrant- zvysok kolacika zo vcera + melon cerveny Vecera- zvysok pizze z obeda Uspesny den vsetkym Dukankam, a ziadne prehresky baby! :-D
Odpovedať
http://www.topky.sk/cl/13/1316254/Reb...
Odpovedať
Profilova fotka
@alore ALore, pizzu máš a la Dukanov recept????
Odpovedať
@zuzana018 neviem, ja som ju robila takto 2 lyzice ovsenych, 1 psenicnych ,1 biely jogurt ,kyp. prasok ,vajicko za 2 lyzicky philadelphie, trosku mlieka (niekedy davam ricottu namiesto philadelphie). A ty ako robis?
Odpovedať
Profilova fotka
@alore ja som práveže ešte nerobila, preto som chcela vedieť, aké cesto je dobré x-) tak si to idem odpísať a na zajtra si asi spravím, Alere, ty mi budeš vedieť poradiť, čo sa deje- je možné, že som dnes ráno mala o viac ako 1kg viac, ako včera? a mám úplne nafúknuté brucho, večer som mala aj kŕče v ňom, a proste vyzerá zasa ako keby som bola tehuľka a aj keď som ho skúsila stiahnúť, nedá sa :-( :-.
Odpovedať
Profilova fotka
@alore Philadelphia je syr? Dostať to bežne kúpiť?????
Odpovedať
Profilova fotka
tak obed bol studeny:) cibulova zemlicka od tesoro :-) s nizkotučnym syrom a kur.šunka.
Odpovedať
dnes... Snídaně Tofu pizza, ledová káva Svačina Mléko Oběd Palačinky s tvarohem, ledová káva Svačina Kysané podmáslí Večeře Česnečka s tvarůžky, cibulové placičky se sýrem 12% a šunkou
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcence potrebujem nejaky spolahlivy recept na rebarborovy dzem,taky co mozeme aj my :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ,ja sa musim priznat,že mna veľmi namotivovala "dukanka" tesoro....a aj podla nej,aj podla literatury co som citala,je v dukane v 1 aj v 2 faze ovocie zakazane....tak ako to že papate ovocne jogurty a melony atd.....?
Odpovedať
@panthera ahoj , keby som mala jesť stále biely jogurt tu diétu by som nedrzala , ved by som z toho asi grcala... Tie 3 kúsky ovocia vo fat free activii ťa nezabiju ... Schudnes aj tak a je to chutnejsie .... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania jaj tak:)super ze schudnes aj tak ,nemusis to tak striktne dodrziavat ;-)
Odpovedať
Holky kdo máte knihu prosím, někde jsem četla že omezeně se může i sojové maso, myslím že jednou týdně ale nevím množství?A můžou se nějaké bílkovinové koktejly? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Davam do pozornosti najnovsie vydanie casopisu Profit (z 11. jula 2012), od str. 42 a 47. Citajte, rozsirte si obzor a vedomosti. (Za velmi dostupnu cenu.)
Odpovedať
Profilova fotka
@locikaaa to si dobra!!! taketo stavy mavam aj ja zvycajne cez vikend, ale cez tyzden sa snazim dodrziavat :-) niekedy sa moja pevna vola = 0 ]-(
Odpovedať
@locikaaa Ahoj, môžeš mi dať recept na tú cesnačku so syrečkami? :)))
Odpovedať
@bambi2424 Ja som robila výživu zo stránky www.dukanovadieta.com a je výborná :) skús túto
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?