Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@alore tak mňa osobne jedálničkom neotravuješ, len mi je smutno, že sa ma ešte netýka, keďže som len 2.fáze. Ale je to fajn, vidieť a inšpirovať sa, čo tak cca si pochystať. Ja by som to asi nevedela tak, ako ty, si dopredu naplánovať, keďže občas si nestihnem ani nič poriadne pripraviť, práca, deti, škola, učenie, moja škola a podobne...teraz bude v lete hádam voľnejšie aspoň o školské povinnosti mojích dievčať :-) tak ale tak zbežne dnešné menu - mám B-deň R.: chladné mlieko, 3dcl D: káva a jedno otrubové pečivo Ob. - kuracie prsia na odtučnenom vývare s mozarelou O: : otrubové pečivo so syrokrémom V: asi palacinka s tvarohom, to ešte neviem
Odpovedať
@zuzana018 to je super,ze si sa vobec na dietku dala ked mas aj povinosti okolo domacnosti deti, sama studujes atd. Musis tym padom dvojmo varit, niektore jedla. Obdivujem ta. Ja si jedalnicek ani moc vymyslat nemusim, to ide same po pol roku. Teraz budem mat cas aj vymyslat nove jedla. Zajtra mam poslednu skusku. Potom chcem zacat aj viacej cvicit. Inak tvoj jedalnicek je pekny. A doobeda niesi hladna ked tak malo papas? Ja sa snazim mat vydatne ranajky, ved do vecera to spalim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alore vieš čo? u mňa je totálny paradox, že som sa na to vôbec dala, lebo nie som vôôôôbec mäsožravec, mäso, aj to len kuracie som jedla tak cca 3 x za mesiac x-) x-) Hovädzinku tak raz pol ročne? :-x a teraz takáto zmena...a ráno si dávam mlieko a kávu, lebo jogruty a tvaroh moc nemusím..tak preto...ako sama sebe sa divím, že to zatiaľ zvládam, pretože táto DD nie je vôbec podľa mojej chuti,,,ale žiaľ, nedarilo sa mi schudnúť, po druhej dcérke a po chorobe mi ostalo + 20 kg, a to bolo fakt veľa, musela som začať niečo robiť, a po narážkaj "jej, Zuzka, čakáš tretie" som si povedala dosť, toto musí skončiť....a dali sa na to svokrovci, a ja som proste nemohla predýchať, že ako kráááásne schudli...a tak som v tom aj ja :-) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby ahojte, potrebujem od vas radu, máte niečo overené, nejaké domáce cvičenia, ktoré sú fakt účinne? :) nemám čas chodiť do fitka.. :/
Odpovedať
@atlantida stiahni si videa Jillian Michaels na ulozto.sk ;-)makacka, ale ucinna
Odpovedať
@tesoro Ahoj bola by si taka zlata a poslala mi jedalnicek na prvu utocnu fazu? Dakujem krasne
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 ano prvy potomok, konecne v 31tke som sa dockala:-)
Odpovedať
čítali ste v novej eme o diete?ten zápach ,to ma celkom odradilo :-p
Odpovedať
Moje včerejší a dnešní menu Snídaně Mléko Svačina Mléko Oběd Rybí filé se šťávou, půl vajíčka, perník Svačina Ledová káva Večeře Rybí filé se šťávou, půl vajíčka Snídaně Otrubová kaše,ledová káva Svačina Mléko Oběd Rybí filé na kari, Koprová polévka s vajíčkem Svačina Ledová káva Večeře Rybí filé na kari, Koprová polévka s vajíčkem
Odpovedať
Ahojte baby viete mi napisat nejaky jedalnicek na prvu utocnu fazu a taktiez ake casove odstupy mate medzi jednotlivymi jedlami? Ja som si dala rano o 7.45 2dcl mlieka a o dve hodinky zase, lebo som bola hladna. Chyta ma hlad uz zase tak neviem ci si mozem zase nieco dat, nejaky jogurt alebo take nieco? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@sarinka78 ahoj - pri tejto diéte nie je nikde striktne dané, že kedy a v akom množstve môžeš, dané je len to čo áno a čo nie. v útočnej fáze teda len bielkoviny, a osvedčilo sa niečo takéto: ráno: biley nizkotuč. jogurt s lyžičkou otrúb (to fajne aj zasýti) desiata : napr. káva, otrubový koláčik a podobne, alebo pečivko otrubové, šunka, syr obed : mäso, pečivo, syr olovrant: napr. tuniak vo vl. šťave, syr. otrubové pečivo večera : palacinka s tvarohom, alebo otrubová kaša - samozrejme, to ti píšem podľa seba, ale myslím,že toto je také osvedčené, a dá sa to kombinovať
Odpovedať
Profilova fotka
@barcelona94901 nie, a čo tam prosím ťa bolo?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@vanilka123 tak o to viac radosti :-) Drž sa, nech všetko prebieha čo najlepšie a najkrajšie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alore sakra, musím sa na to už konečne mrknúť....ale keď som leniváááááááááááá :-x x-) a v tomto teple dupľovane :-. ale náááhodou, v sobotu som bola behať..teda, asi sa to viac podobalo chôdzi, ale občas som pobehla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dnešný obed v brušku = kuracie prsia zapečené s mozarellou, otrubové pečivko A už teraz sa teším na ľadové kafíčko :-D
Odpovedať
@alore ahoj Alore a všetky dukanky :) Nuž nebola som tu celý víkend, ale tak som v pohode. Síce som si včera zobrala k vode melón, lebo k vode si nemám čo zobrať...v takom teple :D Som však nahnevaná, sprostá váha nám nefunguje :D a pokazila mi nastávajúcu radosť, keď uvidím po dlhých rokoch 7 na začiatku. Totiž pri každom vážení (aj 6x za sebou:D) mi ukazovala inú hmotnosť a raz aj 72 niečo, 78, 79 a to mám tak 80,9 :D takže to nie je pravda a už sa nebudem tak tešiť, keď ju uvidím naozaj :D idem si kúpiť novú, mňa nenahnevá :D ale všade počúvam samé pochvaly, to ma motivuje ísť ďalej :) Nooooooooooo a včera sme sa po okúpaní zastavili v miestnom bufete na langoš a ja som si nedala :D len som slintala, ale nedala :)))))
Odpovedať
@zuzana018 ani nehovor, otras to teplo, ja sa doma klimujem nonstop :-D 8-)
Odpovedať
@lajba lajbus kasli na vahu hlavne je ze to na sebe vidis ty a tvoje okolie a ze sa skvelo citis. Ty si pani, super ze si odolala, s tym by som ja problem nemala, langos by som nikdy neziedla, na mna posobi odpudivo,ked si predstavim ake je to cele mastne nasiaknute ble :-D ja som iny pripad :-D A co mas dobre na obedik? Ja som dnesne menu trosku zmenila, namiesto kvasnicovej polievky zeleninkova, kvasnicova nude zajtra. A k masku a shirataki si dam cvikluuuu mnam Zajtra mam poslednu skusku, tak drz palce minule ti to islo skvele :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alore budeme ti všetky držať palčeky :-) viem, o čom to je, ja už skúšky mám porobené, tak som happy x-) v ktorom ročníku si?
Odpovedať
@alore jasné, že budem držať palce :)))) no ja mám zasa rada langoš :D ale asi nie tak veľmi ako moje zmenšujúce sa telo :D na obed som mala morčacie rolky plnené syrom a šunkou a k tomu udusenú kyslú kapustu :) také môžem, ale malé množstvo, je veľmi teplo :) aa cviklu by som si dala, mňam :)
Odpovedať
Ahojte baby tak ja sa od dens davam na to. Verim ze je tu niekto kto sa rozhodol od dnes tiez zacat a prida sa ku mne:). Nieje to az take zle somnou ale pre lepsi pocit chcem nieco urobit pre seba.
Odpovedať
@lajba lajby to musel byt skvely obed. Ako si robila to morcacie masko, na panvici ci v trube? mnam kysla kapusta, mi robis ine chute. Dnes aj cvicis? Ja vecer skocim do fitka cestou do BA, sa tesim jak slak, strasne sa mi nechce ucit :-D
Odpovedať
@alore morčacie som naklepala, osolila, okorenila a dala šunku, syr, zatočila a dala na pekáč, do jogurtu som dala vajíčka a korenie a poliala tým závitky. Na plech som dala alobal a piekla pri 200 stupňoch hodinu, potom som to odkryla a dala ešte gril desať minút :) fakt super jedlo :) to si robím väčšinou, keď mám len bielkovinový deň, po tom nie som moc hladná :) dnes by som mala cvičiť :D ale o tretej idem na jednu oslavu z práce. Neviem ako dlho sa zdržím a potom by som si chcela ísť kúpiť váhu :D možno neskôr večer, lebo v tomto teple Ti poviem teda :D
Odpovedať
@lajba dakujem za receptik urcite ho vyskusam, potom dam vediet ci chutil, ale dnes a zajtra mam kuracie masko, tak potom si dam 3 dni bez maska. Mozno cez vikend to spravim. Ved kup klimu namiesto vahy :-D :-D :-D
Odpovedať
Zuzi bolo tam,v skratke ,že ked drží kočka tuto dietu po čase ,že začne zapáchať :-S to ma teda odradilo :-Sa rozmýšlam nad delenou ,síce v týchto horučavach mne nechutí jedlo..ale zhodiť musím a mám čo zhadzovať do augusta ]-( :-p a cvičiť sa teraz veru neprinutim :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@barcelona94901 zapach je stale ked dietujes,ja mam este aj vtedy ked robim kardio,vysvetlenie vraj je take ze telo spaluje a toxicke latky odchadzaju,tak neviem,a pri kardio mam este aj povlak na zuboch hned po desiatich minutach
Odpovedať
Holky dneska jsem v obchodě objevila marinované sledě, prostě klasika zavináče ale jenom s cibulí a není ji tam vubec moc, takže si myslím že se to může i v B dny co myslíte?Ale jestli ne tak já je teda jíst v B dny budu i tak :-D protože mi něco takového hrozně v B dny chybí a když tam není to zelí ...;-)
Odpovedať
ahojte babulky, dnes som skoro hore, tak aj jedalnicek bude troska iny :-D Dnes sa nevazim, nemam vahu k dispozicii. Vcera vecer som si fajne zacvicila, aspon 400kcal som spalila :-) Dnesne menu: R1- teraz som si dala jablkovo skoricovy jogurtik R2-cottage cheese D-jogurt visnovy O- dnes kvasnicova polievka + kuracie masko + shirataki + cvikla ( tej sa neviem dojest) Ol-marhule 4 V otrubove pecivko + hemendex Drzte mi palce na skuske ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ALORE - drž sa na skúške, a daj vedieť, ako si dopadla - ale viem, že výsledok bude OK ;-) ja som bola včera večer behať-kráčať ( do kopca proste ešte nevybehnem, to rýchlejšie kráčam). Večer som si stiahla konečne Jillian cvičenie, a chvíľku som si to pozerala, nooo, vyzerá to celkom makačka, tak som zvedavá, ak to vzládnem..ale mám pocit, že v tomto teple to bude 2x taká makačka x-) x-) Ale chceeeeeem také bruško, ako majú tie tetušky tam :-D :-D x-) x-) A viete mi niektorá povedať, či sa dá stiahnúť aj pretlmočená verzia do SJ??? alebo sú len v AJ všetky?
Odpovedať
Profilova fotka
Alore, no tvojú výzvu a dobrý nápad ;-) R: 2ks otrubové pečivo, syrokrém Light karička, reďkovka, paprika D: káva Ob: kuracie mäsko na Chilli con carne korení, dusená zelenina O: káva + asi jogurt s otrubami a čoko vločkami V: kelový prívarok - na ten sa totálne teším, milujem ho x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?