Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@pupatko1 to susene mlieko neviem ake je na Slovensku, ja som v Irsku a tu je to balenie bielo strieborne ... kupila som ho v polskom obchode, vies... a kludne daj rumovu, ak taku lubis... alebo mandlovu , alebo hocijaku chces... cokolada je fakt vyborna, sladucka , mnam. ;-)
Odpovedať
@zuzana018 sunkove chipsy? to nepoznam, daj recept :-D
Odpovedať
ahojte babulky :) jupiii pribrala som mam spat 62 kilov ;-) :-) R-otrubove pecivko+ philadelpia + rajcina+ paprika , bublanina D-nektarinka,marhulky O- zeleninkova polievka, ,,vyprazany syr´´ salat Ol-jogurt V-asi zvysok z obeda dnesny pohyb idem vytrhat zelinu zo skalky :-D
Odpovedať
dobre ranko vsetkym... vysledky po 2 mesiacoch (od 1.5.2012) vyska 162 cm vaha -6 kg lytka -1 cm kazde stehna -3,5 cm kazde zadok -7 cm boky -7 cm pas -3 cm prsia -2 cm ruky -1 cm
Odpovedať
Ahojte babule, po týždni cvičenia s Jillien -3 cm na bruchu :-) s pohybom to ide rýchlejšie :-) a deň je hneď o trosku krajší! A co teraz. ? Idem na pol hodku na bike a potom Jillien :-) pekný deň prajem !
Odpovedať
@cherrymania ahoj sunkove chipsy spravis jednoducho nakrajas sunku na stvorceky a das do mikrovlnky, osobne som to neskusala, tak neviem ake to je, ale recept poznam ;-)
Odpovedať
@alore ahoj :-) co ja viem, to neznie nejako lakavo, sucha sunka? mozno vyskusam ale ak mam pravdu povedat uz ma to nelaka :-D
Odpovedať
ale dakujem , mozno ked ma chyti nejaka chut na slane ... :-p
Odpovedať
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla :-| Asi tak dva týdny.... ]-( Důvod???Porušení diety :-S ]-( ;-( Stydím se, chtěla jsem to původně jen tak přejít ale podělím se s váma o to, aspoň si to podruhé už nedovolím :-| Už dva týdny se mě drží nehorázné žraní :-S Přišla slabá chvilka a já ji nezvládla :-| A to jsem chtěla být do zítra pod 90kou :-| O tom si teď můžu nechat jen zdát, místo toho mám 2 kilča nahoře a to jsem ráda že jen dvě.Doufám že tímto budu aspoň někomu výstrahou ;-) Teď mám 94,7 měla jsem 92,6 ]-( I když se za tento můj výpadek stydím a mám výčitky od zítra pokračuju dál, dneska jsem si napekla a zítra poctivě du znova od první fáze.Mám velkou motivaci, v září jedu na dovolenou a chci vypadat aspoň trochu k světu a mám už na to jen =-) dva měsíce =-) tak snad mě tohle donutí nehřešit :-)A snad dám dolu aspoň tolik co za první pokus a možná i víc, když to bude bez hřešení ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pupatko1 Este stale pokracujem...dlho mi vaha stala,ale opat sa to pohlo.No uz teraz aj vela porusujem.Este nejake 3kg chcem dat dole a potom do III.fazy :-| Snad to uz nebude tak dlho trvat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vanilka123 Jeeeej...gratulujem.Len tisko zavidim :-D
Odpovedať
Ahojte prajem vám peknu nedelu najlepšie využiť na pohyb!!!!! Mi vyrážame s deťmi sa vyvenčiť..niekam do prírody.........na kone a tak do dnešného dna kedy osm dovršila 68 den tak mám dole -17,1 nahodila som vela pohybu a 10 dní čistých bielkovín...takže to ide znova ako na začiatku potom začnem znova striedavu.......aby mi nebolo blbo.....tak mi držte palce papap
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte babulky, ako vikendujete? Nejako to tu nezije :-| Dnesne menu: R-otrubove pecivko + philadelphia, 3 platky ementalu, rajcinka + paprika, bublanina D-2 nektarinky O- zeleninova polievka, kuracie sote + zeleninovy salat Ol- jogurt V-este uvidim ci osrane nieco z obediku
Odpovedať
ahojte, musim sa priznat, tento piatok a sobota zplne zla, od dnes idem na to opat, stiahla som si Julianan, tak som zvedavaaa :)drzte sa a peknu nedelku :)
Odpovedať
ahojte baby od dnes som sa rozhodla zacat spolu s vami ,dufam ze do augusta este co to bude vidno :)
Odpovedať
baby este by soms a vas chcela spytat vsetko som si pozorne prestudovala a dnes som si piekla ten chlieb ale bol uplne ako placka vobec nenakysol ani nic mate daky dobry recept aby chutil ako normalny chlieb ?? prosimm receptikk
Odpovedať
Holky včera jsem udělala výborný perník, akorát ho jím, mám ho dnes jako desert ;-) Chutná ůplně opravdově jako taková ta perníková buchta, je to recept na chleba z mikrovlnky a jási ho upravila na ten perník Perník z mikrovlnky 1 lžice pšeničnych otrub 4 lžice ovesnych 2 vejce 2 lžičky prašku do pečiva-perníkového Malá žička kakaa 1-2 lžíce goji- nemusí být ale dělá to tam takové "jakože kousky marmeládky" 2 lžice jogurtu sladidlo Vše smicham a dam do plastove misky.Potom do mikrovlnky tak na 3min. a pak otočím a ještě 1-2 minuty dodělám. Zjistila jsem že z té mikrovlnky je to pečivo lepší než z trouby, není mokré a je krásně nadýchané, takové opravdové :-D .V troubě mi vždycky všechno klesne a navíc je to ještě vlhké ať to peču jak dlouho chci.Takže mám recept na ten chleba a ten asi u mě vítězí je rychlý a moc dobrý, zkoušela jsem ho včera kromě toho perníku udělat i jako cibulový, přidala jsem tam osmahlou cibulku, pažitku, sušené droždí a taky výborné.... ;-)
Odpovedať
takze mensia zmena na obed ako priloha k masku nebude zeleninkovy salat ale grilovana cuketa mnam :-D
Odpovedať
Ahojte baby...obdivujem vás..ste fakt super, že to tak vydržíte ;-) A tak rozmýšľam, či mám ísť od zajtra na to aj ja :P..prezerám si rôzne stránky, ako to vlastne funguje a zdá sa mi to celkom dobré, ale hlavne účinné :) ..Avšak čítala som názor Mira Veselého a vraví tam o jojo efekte.. a toho sa bojím najviac ]-( ...tak poraďte pls...máte niekto skúsenosti, že ste potom prešli na normálnu stravu??? :-D ...dopredu ďakujeeeeeem :))
Odpovedať
@mata0240 Já ted mela dva týdny kdy jsem přerušila dietu :-( a mám dvě kila nahoře ]-( , de to rychle nahoru když se člověk nedrží.Proto má tato dieta tolik fází a za každé zhozené kilo máš 10 dní 3 fáze kde pomalu postupně přidáváš ostatní potraviny.takže třeba já jestli někdy dosáhnu svého cíle budu v třetí fázy rok :-N Je to běh na dlouho.Tohle není dieta na pár dní, je to spíš nový životní styl ;-) jojo efekt je u každé diety když se člověk pak vrátí k nezdravému stravování.Po těch dvou týdnech bohužel vím o čem mluvím :-( Ale aspoň sem si uvědomila že už se k původnímu stravování vracet nechci.Ty dva týdny co jsem přerušila jsem byla bez energie, neustále unavená |-| nic se mi nechtělo do ničeho sem neměla chuť,až jsem stoupla na váhu a viděla 2 kila nahoře tak me asi osvitilo :-D a dneska jsem díkybohu první den zpátky na dietě :-) Pěkně si dám zase 10 dní první fáze a snad to půjde aspoň tak dobře jako při mém prvním pokusu :-D
Odpovedať
Ahojte zienky, pre dnesok odcvicene, trosku viac ako pol hodinku na biku 300 kal, dole plus Jillien citim sa skvelo, vcera som skusala tento vyborny chlebik, musim povedat ze mnaaaam, ako original chlebik ked som tam prisipala trosku drvenej rasce pridavam recept a skusim prihodit aj fotku odporucam vsetkym ! Clebik je dovoleny vo vsetkych 3 fazach: *2 lyžice pšeničných otrúb *2 lyžice ovsených otrúb *3 lyžice maizeny *7 g kvasníc v sáčku *1 vajíčko *50 g odtučneného tvarohu *5 lyžíc nízkotučného mlieka *koreniny *soľ POSTUP : 1. Otruby rozmixujeme na múčku. 2. Všetky suroviny rozmixujeme ručným metličkovým mixérom, dáme do silikónovej formy a upečieme. Více zde: http://www.dukanovadieta.com/products...
Odpovedať

Odpovedať
je mnam , taky husty... !urcite skuste ak vam nieco take chyba ;-) Pekny den vsetkym PS : kto ma problem ist na wcko mam radu, kazde rano pohar vlaznej vody na lacno , ja pijem este psyllium , pomaha to :-D
Odpovedať
boze , ze prisipala :-D pardon prisypala :-D
Odpovedať
locikaaa Noo tak to asi skúsim a budem dúfať, že keď to dotiahnem do konca, tak to nepôjde veľmi hore. Len neviem ako to prežijem bez zemiakov, ryže a ovocia :P :D ... a mám ešte jednu otázočku. Prepáč, že ťa tak nimi valcujem, ale ešte v tom nemám tak jasno :P To mám dodržiavať v 1.fáze ten jedálniček? Chcela by som ju mať tak 3-4 dni :) ..Budem ti držať palce, nech kilečká idú rýchlo dole :) A koľko chceš dať dole ty ? :) Môžme sa tak spoločne denne motivovať :) Ja som tiež ten typ, že veľmi dlho nevydržím. A hlavne keď príde návšteva.To je úplne najhoršie :P. Celý deň zdravo (v rámci možností) a na návšteve fúúú :-S
Odpovedať
@mata0240 pod nato ja som tiez od vcera zacala budeme v tom spolu :)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ránko dievčence :-) Vítam tu nové dukanky a všetkým držém moc moc palce ;-) včerajšia ranná váha 74,8 kg, jupí, konečne to trošku klesá a dúfam, že bude aj ďalej :-D v noci som dostala svoje dni, tak som kľudnejšia a pár dní sa teda nebudem vážiť vôbec, tradične zasa v nedeľu ráno, a aj sa pomeriam zasa, a budem dúfať, že tam bude čistá 74 :-D si fandím čo? tak, ale treba mať ciele a tešiť sa, no nie? x-) x-) x-)
Odpovedať
Ahojte babulky, lajby co je s tebou? Nejaky si mala perny vikend, ked si sa tu ani neukazala :-D Ja mam dnes zase 61,7 :-| a to som si vcera na veceru robila palacinky s marmeladou. Ach .Nemoze sa mi to zastabilizovat na 62? Dokelu ]-( Dnesne vykrmove menu: R- vela leca + 1/2otrubove pecivko potrete karickou +2 platky ementalu D-ovocie O-kvasnicova polievka+ kuraci perkelt so shirataki, mnamka :-D Ol-2 jogurty ovocne V- to iste co na ranajky len bez 2 platkov syra Pekny dnik
Odpovedať
Profilova fotka
@alore vždy si takto dopredu naplánuješ denné menu??? a to, ako ti skáče váha, z toho si nič nerob, veď tie deka, to sú viac menej "odpadové látky tela " :-| Raz viac, raz menej. Keď ja budem na takej váhe, tak to bude normálne že zemetrasenie :-D :-D tak budem skákať x-)
Odpovedať
@zuzana018 ahoj zuzi, jasne kazdy den tu baby otravujem pisanim mojho jedalnicka, ale aspon mam prehlad co papam, a motivuje ma to neporusit dietu, Ale celkovo ja nie som z tych co porusuju. Ja som na diete uz skoro pol roka. Pre mna to uz ani nieje dieta. Ja uz len udrziavam 62 kilov Skor chcem viacej cvicit. Aj dnes vecer planujem fitko. Skoda ze aj ine baby nepisu jedlanicky, aspon by sme sa medzi sebou inspirovali ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?