Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@alore Dobré ránečko Alore :) Nuž ja som dnes vysmiata :) Dnešná váha 80,9 :) fúúúúúúúúúúú už iba kúsok a uvidím 7 na začiatku, to bude oslavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D :D:D:D:D:D:D Tak rada by som Ti prihodila pár deko odo mňa :D včera večer som si zacvičila :) a dnes som taká namotivovaná, že až. Budúci týždeň ideme drahého neteri na promócie a to chcem mať dole rovných 20kg :D tak uvidíme :D
Odpovedať
@cherrymania Ahoj :) Nuž včera som cvičila tiež večer kardio z tejto sady :) Už som si stiahla ďalšie, ťažšie :D tak uvidíme ako mi to pôjde :) Dva týždne som cvičila 1, 2 (to, čo som Ti poslala) a teraz už idem na 3,4. Je to určené na týždne. Asi zomriem pri tom, ale nevadí :D Svalovicu som mala riadnu prvý týždeň :D A tých 6 kíl dáš dole hravo :) Treba byť pozitívne naladená. Čo sa týka tých 200g naviac, to vôbec nerieš :) Ja sa tu z toho smejem, keď tu niektorá napíše, že má 300g naviac a má depresiu :) Tých pár gramov je nič, môže to byť z toho, že nešla na záchod, môže to byť vodou a tak podobne, záleží od stravy, či tie potraviny, ktoré zjedla viažu alebo neviažu vodu. Takže hlavu hore :) Ale zasa je jasné, že chceme dať dole tie kilá čo najskôr a keď váha trošku vystúpi tak sme nahnevané :) Urči si jeden deň, kedy je pre Teba váha určujúca. Ja to mávam v pondelok. Vážim sa aj cez týždeň a váha je raz hore, raz dole, ale určujúca a smerodajná váha je pre mňa v pondelok :) Takto nemám depresie a nestresujem sa :) A ešte, včera som si odcvičila ako som napísala so svokrou za chrbtom :D celý čas na mňa kukala ako cvičím :) Tak nebuď teraz namotivovaná :D
Odpovedať
@lajba lajby paradicka, kludne mi daj kilecko mne by nevadilo a ty by si videla 79,9 :-D ja do stvrtka nemam cas cvicit, ma to hneva, uvidim co spravi vaha :-| Do tej promocie to urcite stihas, ved vela cvicis ;-) to bude oslava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,tak dnes som 59 den a -8,7kg Baby citam ze cvicite o 106 akoby ste boli na baterky :-D ja sa k tomu neviem dokopat,no vidim ze prechadzky a pobehovanie za detmi svaly velmi nespevni :-S ale co clovek neurobi pre krasu... Rozmyslam co dnes na obed, asi zapeciem karfiol, co si pripravujete vy?
Odpovedať
ALL uz mi dochadza inspiracia na pripravu jedla... DNES KONKRETNE KURACIE PRSIA :) BABY, mozte a hodte nejaky postreh, kym sa do vecera /zajtra rozmrazia... Dakujem
Odpovedať
@lajba haha no so svokrou za chrbtom by som asi nemohla :-D ja som aj frajera poslala prec do druhej izby lebo by ma iba vyrusoval a mna by to znervoznovalo. Jasne tych 200g som nijako vazne nemyslela, ale to ako sa vazis ty je velmi dobry napad! zacnem to praktizovat tak aj ja... lebo je mi jasne ze ta vaha ide hore a dole podla toho ci si vypila viac vody alebo nebola na wcku alebo tak. to ja len tak... dnes si robim kapustovu polievocku tie zeleninove dni su uplne super. najtazsie bolo zazat s dietou, teraz je to uz uplne v pohode , anii chlieb , ani zemiaky , ryza atd. mi nechyba... takze dufam, ze dokonca augusta dam tych 6 kg dole :-) nech mozem na jesen ist skusat saty :-p :-D
Odpovedať
mnam,aka skvela vecera, shirataki s mojou vymyslenou pseudo omackou :-D
Odpovedať
@cherrymania ale tak cvičiť sa musí a nemala som ju kam upratať :D no napríklad dnes som nič neschudla :D ale to je v poriadku :)))) Je to fakt super, keď sa budeš takto vážiť, nebudeš v strese :) Aj ja mám rada tie zeleninové dni :) v podstate som si už zvykla bez zemiakov, ryže a tak...ale občas mi chýbajú cestoviny :) No musím vydržať, lebo stojí to za to. Už teraz mám super pocit zo seba a už teraz sa rada kukám do zrkadla na seba, že ako sa zmenšujem :D môžeš si pozrieť na s. 262 mám fotky :D neviem, či si ich už videla. A tých 6kg do konca augusta dáš :) Ja si chcem tiež skúšať šaty na jeseň, asi v októbri :) vtedy by som už mala vyzerať k svetu :D
Odpovedať
@alore Ahoj Alore :) včera som necvičila :D ale za to som robila domáce práce a žehlila dve hodiny a potom som nakupovala dve hodiny :D tak to sa ráta do pohybu, nie? :D Ale dnes budem určite :) ach tie tvoje shirataki, sakra asi ich naozaj skočím kúpiť, keď mne to pripomína červíčkov :D a čo je to tá pseudo omáčka? daj recept :)
Odpovedať
@lajba ahoj, dnes 61,8 ]-( vrrr asi stres zo skusky, lebo som toho dost vcera pojedla. Ako pokracujes s cvicenim? Hamham na dnes: R- otrubove pecivko (nemala som uz biely jogurt tak som ho spravila z ricotty a supe), philadelphia,2platky syra, 2 paradjky D-melon O-klasika, dojedam zeleninovu polievku, kel ,fasirky :-D Ol-1 jahodovy a 1 mango jogurt V-asi spravim tuniakovy salat
Odpovedať
@lajba pseudoomacka je ze: :-D oprazila som na panvici cibulku mladu, pridala som za vanicku nakrajanych cherry, na drobno nakrajanu cuketu a podusila kym to nezmeklo. Uvarila som shirataki. Pridala ich k tomu a nakoniec este asi 100g ricotty co spravilo fajnu omacku, akoby smotanovu a samozrejme korenia,popripade aj cesnak by sa tam hodil
Odpovedať
@lajba Ranko lajby, ano fotky som videla, velka zmena k lepsiemu, ty si taky super ukazovatel, ze sa vsetko da, ked sa chce. ja sa aj sestru snazim nahovorit na dukanku, ale stale mi to nejako nejde, mne vaha vascnou stoji niekolko dni , a potom po 5-6 dni, mam zase nieco zo seba dole, @alore inak, ja som tu tie shirataki nanasla v tom obchode :-( nasla som ich na amazone, ale tam by ma stalo 12balickov nejakych 40 eur :-( koli drahemu postovnemu, tak asi budem bez toho baby, idem si vypit kavu a zacvicit, uz som si kvoli tomu zvykla aj skorej nastavit budik, aby som si mohla kazde rano odcvicit , dat si sprachu a potom do prace :-) Pekny den prajem dukanky ! ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@cherrymania to mas v pohode v BA ma stalo 10 balickov 40eur ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dukanky - niekoľko dní som tu nebola, chýbali ste mi, ráno som si hneď všetko dočítala :-D Dnešná váha 75,5 , takže zatiaľ - 3,5 kg x-) mne to tiež pár dni stojí, prípadne je viac a potom to o niečo klesne...mohlo by rýchlejšie, ale som spokojná. Včera som u nás v obochode zdravej výživy objavila "tatrásku omáčku" len 12% tuku a Tofunézu, tiež ako tatráka - oba výrobky nízkotučné, prvá je zo sóje a tá druhá z tofu, tak som happy,. Vzala som si zatiaľ tú tatársku a je fajna. Nie je to "helmanska" ale aj tak dobrá zmena, hlavne k BB dňu ku mäsku ;-)
Odpovedať
@alore ahaaa, takze mozno to neni az take drhae, no po vyplate to pozriem este raz :-D este tie 3 dni bez toho vydrzim :-D
Odpovedať
@zuzkaxx4 no ja som sa na to cvicenie uplne namotala, cvicim sice iba od soboty a dnes je utorok, ale predtym som uz davala bike a tak , take ozajstne cvicenie, robim od tej soboty a to kazdy den , dnes som si dala budik kvoli tomu na 7 rano, aby som to stihla pred pracou :-) svalovicu mam uz 3 dni, ale cvicim aj tak, :-) Ide to lespie s tym musim povedat! a vies aky doby pocit mam so seba po kazdom cviceni!? neuveritelne! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby hlavne z BA - o dva týždne idem do BA, prosím vás o adresu,a stručný popis, kde by som si mohla tie shirataky rezance kúpiť - vopred ďakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania fakt? žeby som to aj ja zvládla???? moja kondička je veru už dosť biedna :-N snažím sa sem tam hýbať, pravidelne som začala raz v týždni hrať banbinton v hale, a sem tam bicykel, brušáky, ale to je tak všetko.... cítite po tom cvičení nejaké zmeny???
Odpovedať
@zuzana018 no ja to cvicim iba 4. den ale brucho sa mi nemi ovela rychlejsie ako predtym , urcite to skus, je to sice dost namahave, ked nie si zvyknuta (ani ja som este neni) a le zakusnem sa a dam to vzdy ... :-) fakt sa to da! skus to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ďakujem :-) A prosím ťa, dá sa to odcvičiť doma v obývačke? treba k tomu niečo špeciálne? náradie, priestor, a podobne? Lebo musím rátať s tým, že mi budú "zavadzať" deti x-) :-x
Odpovedať
Ahojte dukanky :-), hľadala som nejaký nový recept a akurát som natrafila na vydavateľstvo Noxi na facebooku - pridali tam dnes recept týždňa na Dukanov viacvrstvový sendvič, tak dávam tip aj vám, stačí si dať like na ich stránku a zobrazí sa vám to ;-) Ja to idem dnes vyskúšať vyzerá to dobre. Držte sa x-)
Odpovedať
@zuzana018 cvicenie trva pol hodinku, mozes vyuzit cas , ked deti budu spat alebo tak okolo obeda :-) a potrebujes cinky, ktore ja este nemam a tak pouzivam flase naplnene vodou liter a polky :-) v obyvacke cvicim aj ja uplne v pohode :-) takze nic take speci netreba, iba motivaciu a chut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ok, tak ďakujem, si milá. Doma si to stiahnem a mrknem sa na to. Dnes idem hodinu plávať, tak snáď čosi spálim :-) činky veru nemám, ale fľaše to istia :-D
Odpovedať
Ahojte po dlhšej odmlek znova sa vámhlásim a mám63 den dneska...nasadila som si desať dní bielkovinových a mám dole ešte stále len 15 kg..ale mám pred krámošami takže nestresujem....taklen tolko papap
Odpovedať
mala zmena na dnes: olovrant- karamelovy puding vecera- hemendex
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tkaže ešte v nedelu jedna OSLAVA, a od pondelka znovu nabieham na príísny režim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tie zhodene kg nehcem späť !!!! nikdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :
Odpovedať
kočky, teším sa s vami z vašich úspechov!!! ;-) ja mám jeden problém... celý deň to znášam v pohode, jem ako mám, ale večer... sa to nedá vydržať!!! :-( ...a zhreším.... :-( čo robiť??? poraďte mi prosííííííííííííííííííííííííím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pupatko1 Ahoj ja to riesim tak, ze si vecer k telke spravim sunkove cipsy,ktorymi sa napchava aj moj manzel a je po probleme alebo si nalejem pohar mlieka ;-)
Odpovedať
@pupatko1 neboj.pokiaľ ješ len povolené potraviny nič sa nedeje. Ja som taká istá.
Odpovedať
@pupatko1 ale posledné dni som skúsila večer o 19hod niečo so žemličkou a dobre to zapijem. Otruby ti v žalúdku nabobnajú a máš pocit plnosti. Pri jogurte som rýchlo vyhladla.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?