Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@dajana23 asi sem chodi mudrovat:-))))))
Odpovedať
@prezidentka jasne ze dosiahnes svoj ciel, si namotivovana , bavi ta to , tak neni o com :-D ako vidim aj zo zeleninky si schudla, ked k tomu pridas teraz aj bielkoviny pojde ti to jedna radost ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alore pozerala som si tvoje fotky že vyzeráš super :-) možesm sa ťa spýtať z kolko kg si chudla ??
Odpovedať
@winzy dakujem, nemyslim ze vyzeram super este pred mam pred sebou vela roboty. potrebujem vyformovat postavu. pociatocnu vahu neviem. vazila som sa az neskor. schudla som asi 12 kg. teraz 62,3 vyska 183-185cm
Odpovedať
Ahojte dukanky! Dnes som si dala kúsok čokolády lebo ma hned ráno nahnevala váha už som mala 80,8kg a dnes 82,3 katastrofa už ma to prestáva baviť a bojím sa že to nezvládnem! Kde robím chybu? Vo štvrtok je mesiac čo som na DD.a schudla som necelé 4kg. Hotová katastrofa!!! Som rada že aspoň vám to ide pekne dole!!! Papa
Odpovedať
@katkakristi nezufaj ved to mas super ubytok 4 kila za mesiac tj 1 kg tyzdenne. nieje zdrave chudnut viacej kilov za mesiac ako si schudla. chces mat jojo efekt? Ovisnutu kozu?Alebo chces schudnut radsej pomalsie s mensim rizikom joja? ja som chudla v priemere 2 kila za mesiac nikam som sa neponahla, lebo nechcem rychlo schudnut ale radsej pomaly a trvalo plus dodrziavat novy styl stravovania celozivotne. lebo ak si myslis ze schudnes a zacnes jest ako predtym a kila sa nevratia tak si na omyle. vratia len zalezi za aky dlhy cas, podla toho ako si ty dlho chudla. Teraz by si chcela od tela zazraky schudnut za mesiac viac ako 4 kila ti nestaci, si zober kolko ti trvalo sa vykrmit, tiez to nebol mesiac. este raz si prehodnot ci si dobre odhodla na celozivotnu zmenu stravovania lebo insk to nema cenu a budes nejaky cas po diete tam kde si aj bola.
Odpovedať
Ahojte dukanky :D Nikto tu nespomína Egg cheese...Odporúčam. Isto je vhodný aj pri dukanovej diéte.Dá sa kúpiť v TERNE za 0,59 E...Takže dobrú chuť ;-)
Odpovedať
súhlasím s alore, je to o zmene životného štýlu, 4 kg za mesiac je úúúúžaaasnéééé. Ja som začala pred 13 dňami, tiež stojím s váhou, ale nevadí. Odišla voda, teraz pôjde tuk :-) dúfam..... Pridal sa ku mne aj môj chlap a ten po 5 dňoch spľaskol o -5 cm na bruchu a váha - 3 kg. Je natešený, pohyblivejší, prestali ho bolieť kolená. Jasné, je to chlap a pri výške 185 cm a váhe 120 kg potrebuje väčšie "kŕmne dávky" ale hľadáme kompromisy. Mám už posťahované množstvo receptov a v kuchyni trávim podstatne viac času, ale nevadí.... Včera som robila plnenú papriku - výborná! Dnes máme bielkoviny, zajtra urobím kôprovú omáčku a závitky z morčacieho mäsa. Navyše deťom nie vždy chutí "naše" jedlo, takže varím ešte aj iný chod zvlášť pre ne.
Odpovedať
Viete mi poradiť? Trošku tápam aj v mliečnych výrobkoch...veľa z nich je označená ako nízkotučné, ale niekde je 0,1 % tuku a inde zase 0,5%. A ako je to nízkotučnými jogurtami, kde je aj ovocie? Hoci je tam napísané, že nízkotučný 0,1%, ale za tým hneď aj, že obsahuje cukor ;-(
Odpovedať
@zuzana018 inak ak lubis olomoucke syrecky tak tie mozes papat kolko chces maju vysoky podiel bielkovin a 0 sacharidov a taktiez tuk 0,1 cize odporucam ak to lubis :)
Odpovedať
@alore ty dilina nevymyslaj ze tucne stehna dostanes po riti ;) sak si super
Odpovedať
Profilova fotka
@mimuska25 Ovocné by sa nemali alebo len výnimočné kvôli tomu cukru. Jogurty kupujem 0,1 % a tvaroh 0,5 % takže to je upne v pohode a kefír je tuším najmenej 1% a používam občas aj 3,5% mlieko namiesto šľahačky do varenia :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@krisstinka :-D :-D :-D
Odpovedať
Dnes jsem opět pekla prozměnu nasladko a něco bez otrub, mám to rozdělené na tři dny ale mohlo by se i na dva na fotce je porce na den 4vejce oddělit žloutky bílky Lžíce kukuřičného škrobu a lžíce kakaového nebo čokoládového pudinku a malá lžička kakaa na ozdobu goji Sladidlo, tvaroh, 2lžičky sušeného droždí a 2lžičky kypřícího prášku Z bílků se ušlehá sníh, žloutky se smíchjí z polovinou tvarohu,škrobem, pudinkem, kakaem, sladidlem, kypřidlem a droždím, poté se to smíchá se sněhem, udělají se hromádky a doprostřed se dá zbytek tvarohu se sladidle a nahoru na tvaroh goji.Pekla jsem při 180C tak půl hodinyy zhruba
Odpovedať
nooooo, toto vyzerá dobre, mohlo by to chutiť aj deťom, takže určite vyskúúúúúúšam :-)
Odpovedať
@myskkaa ahoj dnes som robila ten tvoj chlebik bol naozaj moc chutny ,aj cely by som ho dokazala ziest ale nemozem ostane na zajtra...
Odpovedať
@locikaaa to vyzera ako moravske kolace mnam..len neviem co su to tie goji asi som taka blba...nie su to nahodou hrozienka susene?
Odpovedať
Jupiiii mam biele shirataki :)))))
Odpovedať
Zdravím všetky dukanky.Na DD som sa dala 11.4. a presne dodnes som čítala všetky vaše príspevky, prečítala som celú knihu a konečne sa k vám pridávam. V 1.F som bola 6dní. V 2.F som 10 týždňov.Vydržala som to zatiaľ len vďaka vám. Začínala som na 77kg.Výšku mám 173. Dnes vážim 66kg. Takže -11kg. ruka:32cm-27cm prsia:110cm-97cm brucho:101cm-83cm boky: 102cm-95cm stehno: 56cm-49cm V 1.F. som schudla 3kg, v 2.F. zatiaľ 8kg. Vážim sa každý pondelok ráno po toalete :-) Trocha som sa asi rozpísala, ale chcela som sa vám trocha priblížiť aby ste boli v obraze čo sa mňa týka.
Odpovedať
@11xena11 ahoj a vitaj gratulujem ti to je uspech aj tie centimetre su fajn ...
Odpovedať
vďaka.Konečne som dočítala toto fórum do konca. Už mi veľmi chýbala vzájomná podpora. :-)
Odpovedať
@11xena11 aj ja rada chodim na forum a citam a citam a aj sa mnoho dozviem a potom sa snazim podla dievcat to aj dodrzovat a aj receptiky su dobre...
Odpovedať
@11xena11 ahoj xena vitam ta medzi nami dukankami gratulujem k uspechu, len tak dalej :) kolko chces este schudnut?
Odpovedať
@vericka54 s tými receptami je to fakt.Zopár ich mám odskúšaných. Vďaka tým kreatívnejším nemusím rozmýšľať čo do žalúdka. Dosť mi tu chýbajú tie prvé dukanky, myslím že práve tie nás všetky namotivovali.
Odpovedať
@alore najskôr to bolo 10kg, ale keď som zbadala, že to ide úplne super a tieto jedlá mi úplne zapasovali, skúsim mať 65kg(takže ešte1kg)a hurá ovocie, 3.F. Ryža, zemiaky, cestoviny a pečivo mi už konečne nič nehovoria.Bol to dril, ale ide to aj bez žemlí. Tie cibulové dukanžemle to úplne famózne nahradili.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ahoj vítam ťa tu na fóre.. ako tak čítam tak sme na tom asi dosť rovnako, myslím tým začínajúca váha moja 76,8 kg tvoja 77 kg a vysnívaný ciel moj 60 kg tvoj 65 kg... skoda ze tu nemás fotky rada by som videla ako asi teraz vyzeráš, pretože výšku máme rovnakú... držím ti velmi palce dufam že čoskoro budeš v ciely a spokojná.... fuuu len ja toho mám ešte vela pred sebou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) je tu niekto zo 4 fazy? chcem sa opytať aky mal približne jedalniček :) :)
Odpovedať
@11xena11 presne tak aj ja som si zvykla na zivot bez zemiakov ryze cestovin klasickeho peciva uz tak fungujem pol roka a nebanujem. K starym zvykom sa nemienim vratit. Ja si chcem udrzat moju postavu navzdy stoji zato tieto potraviny z jedalnicka vynechat. Vobec mi nechybaju. Stravu mam pestru je z coho vyberat aj bez nich. Ja som uz mesiac akoby v tretej faze pridala som si ovocie do jedalnicka ale nadalej ostavam verna dukanovskemu pecivu ku klasickemu sa nevratim a prilohy a slavnostne jedlo som vynechala tiez. akurat ze mam kazdy den zeleninku ovocie syry si doprajem v neobmedzenom mnozstve ziadnych ze 30 ci kolko gramov a vahu si drzim. plus ze veceriavam o 18-18.30 nie neskor. uz mi skvrka v bruchu idem dopapat pizzu z obeda co mi zostala. drz sa dobojuj to kilecko :)
Odpovedať
@dajana23 síce som si stanovila 65kg, ale čo čítam, tak kočky schudli aj v 3.F.Možno sa nejako dotackám na tú 60-tku. :-p
Odpovedať
@11xena11 urcite s tym rataj ze v 3 faze este schudnes
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?