Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
tak baby a teraz poradte mne, ktorej vaha stale stoji a nie a nie sa pohnut od vcera som si dala bielkovynove dni do stredy tak neviem ci sa mi to pohne pomooooc co mam robit ...
Odpovedať
@winzy bielkovinové dni sú čisto len o bielkovinách čiže vtedy žiadna zelenina a BZ dni sú ked si možeš dať bielkovinu so zeleninou a otruby si musíš dávať každý deň to je základ a je jedno v akej forme ich skonzumuješ len aby si dodržiavala dennú dávku :-)
Odpovedať
@neratka ja som si prečítala všetky tvoje príspevky a na rozdiel od teba tu nikoho neurážam(že nám dieta ide na mozog) ale neva ...... táto diskusia je od začiatku v pozitívnom duchu až na niektoré baby ako si ty ktoré sa tu zapojili a tvária sa akoby zhltli všetku múdrosť sveta, chcem tým len naznačiť ,že táto diskusia je nato aby sa baby , ktoré to potrebujú podporovali a dodávali si pozitívnu energiu a nie negatívnu ale v pohode povedala si tvoj názor a to je všetko už čo chcem k tvojim príspevkom povedať, :-p nemá význam sa tu hádať neznášam takéto príspevky :-x
Odpovedať
Jaaaaaj baby tak super som si zacvicila , aj vy by ste si mali niektore zacvicit ako citam mate poniektore vela energie :DDD
Odpovedať
Dnes jsem pekla:-)Trošku jsem experimentovala a vznikly tyhle mini pizzy ;-) Je to na tři dny ;-) Vyšlo mi 12 placek to je 4placky na den 6vajec oddělit žloutky od bílků 6lžic ovesných otrub 1lžíce pšeničných otrub 2lžičky kypřícího prášku a 2lžičky sušených kvasnic Tvaroh asi třičtvrtě z 250g kelímku Na ozdobu 3 lžíce dia kečupu s česnekem,cibulkou(opražená nasucho) a kořením na pizzu Šunka já mám domácí a sýr nejlépe pírko ale to já zatím nikde nesehnala tak tam mám mozzarelu light ;-) S bílků se ušlehá tuhý sníh a zbytek ingrediencí se ušlehá se žloutky a pak se to opatrně smíchá se sněhem, udělají se hromádky na plech takové vyšší rozteče se to, šoupne do trouby na 180C a jak dlouho nevím, to já dělám od oka, jak to má barvu tak to vytáhnete nazdobíte a dáte ještě na chvíli zapéct ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy ukážkový jedálniček Winzy....len na mňa troška primálo :-p Dobrú chuť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy Keď máš v 2.fáze bielkovinový deň, papáš vlastne to, čo si papala v útočnej fáze, čiže čisté bielkoviny, nesmieš v ten deň žiadnú zeleninu. Keď v 2.fáze je deň bielkovina + zelenina, môžeš opäť všetko to, čo v útočnej fáze + povolená zelenina. Takže kľudne si sprav spomínané lečo s mäsom. Ja osobne som si zvykla tak, že v čisto bielkovinový deň si robím mäso, tvrdé vajcia, tvrdý syr, otrubový chleba, omeleta z vajec, praženica. a podobne. Keď je deň so zeleninou, tak mäso (väčšinou na grile, alebo na vode s nejakou šťavou), rôzne šaláty, cuketové placky, dusenú zeleninu. v tento deň viac menej vynechávam tie syry a vajcia. Nie že by mi to nechutilo, ale aby som nemala stále to isté a sa mi to nezunovalo. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@locikaaa tvrdý sýr Pierko ja kupujem v predajni Billa, u nás ho majú v chladiacich boxoch, balený na takej tej bielej tácke, nakrájaný na plátky. Skús popozerať. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak caute baby, podávam hlásenie :-) deň štvrtý: moja váha 75,2 kg -0,4 kg dole do cielu zostáva 15,2 kg
Odpovedať
Profilova fotka
@dajana23 len tak ďalej, držím palce. moje dnešné hlásenie znie: deň 13ty, váha 76,5 kg, dole -2,5 kg. Do prvého cieľa ostáva -6,5 kg, do vysneného konečného ostáva - 14,5kg :-D
Odpovedať
Ahojte babulky, ja sa stale drzim rovnako ;-) :-) Dnesne menu: R- mangovy jogurt + pol vanicky tvarohu D- melon zlty O- kuraci vyvar s mrkvickou, pizza dukanovska so sunkou a riccotou, mnam tesim sa nu nu velmi Ol- jogurt/ puding neviem este presne, podla chute V- kuracie masko + kapustovy salat Vecer si zacvicim pri telke par zostav na brucho, ruky a zadok
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 ďakujem ti veľmi pekne paradne si to napísala pomohlo mi to :-)) Tie otruby papám ešte som si nespravila ten chlieb. otruby si nechávam vždy na večer lebo mna vždy prepadne mlsná večer a tak som si s nich robila kašu zo sladilom :-). možeš mi napísať ako robíš cuketové placky ??? ja som ich raz robila ale bolo bleeeeeeeeee. a ešte sa ťa chcem spýtať kedy sa može jesť ten kukuriční škrob ako sa može??? neikde som to čitala že si baby aj puding davaju. A kolko vlastne ????
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@winzy to som rada, že ti to pomohlo ;-) Ja som osobne puding ešte nemala, ale tiež nad ním premýšľam. Ja si ho spravím z nízkotučného mlieka a vanilkového prášku - vanilka je viac menej "dochutina", korenina by asi nebol ten správny výraz :-p a možno kúsok sladidla. Tie cuketové placky som robila vlastne ako zemiakové, len z cukety = narajbala som cuketu, napučila cesnak, celú rascu, soľ, majoránku a nasypala trocha otrúb, ale nie ovsených ale pšeničných. Samozrejme, nie sú také mňam, keďže si ich nemôžeme piecť na oleji, ale dalo sa to. Mne osobne chutili...hlavne niečo iné, ako stále mäso. x-) No a ten kukuričný škob - to sa chystám ešte preskúmať hlbšie, lebo podľa mňa na diétu moc vhodný nie je, ale napriek tomu sa takmer v každom recepte nachádza :-S Ten chleba, čo si ja pečiem, tak idú napr. 3 polievkové lyžice, čo sa mi zdá aj dosť =-) Teraz sa akurát napchávam kalerábom :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@alore juj, tak ta pizza sa mi páči x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@olovo80 ale, no tak, baby :-S
Odpovedať
Baby ahojte. Je 9 hodin rano a ja uz mam za sebou 45 min bicyklovania, paradny pocit, idem si spravit tu kasu z otrub, to su luxusne ranajky :-) so skoricou hmmm mnam. :-p Inak vaha pomalicky pomaly , ale dole ide :-)
Odpovedať
@locikaaa ta pizza vyzera mnamkovo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania musím aj ja tu kašu skúsiť, keď ju tak chválite :-D Len prosím ťa, tú škoricu, to je v akom "stave" ? Ja som zvykla používať do kaše škoricový cukor, ale to asi nemyslíte, že? x-) poradíte akú škoricu si mám kúpiť? ´dakujem
Odpovedať
@olovo80 a mě si tipovala 15 :-D Promin ale ted bych tak tipla já tobě :-| Ale nic ve zlém ;-) Pokud nebylo tvým úmyslem nás tímto urazit tak si to měla milé neratce poslat do soukromých zpráv, takhle tady zas budes mít spoustu negativních příspěvků na které ti nedá neodpovědet a bude to zase stále dookola.Nechápu tvou větu:vies,ja ti len napisem ze treba to tak nechat a vzápětí napíšeš něco takového na co tady budou opět reakce.Já už tuhle debatu nechala být a ted ji nechávám být i podruhé a snad už naposled:-)
Odpovedať
@zuzana018 normalne skoricovy prasok alebo ako sa to vola, kupis vsade, susena mleta skorica, v takej nadobke ako vselijake ine koreniny.... skus ju je to uplne super :-) a na travenie podla mna tie otruby pomahaju viac ked su taketo trosku povarene... v jogurte je to uuuplne nieco ine...
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ďakujem, si zlatá, popozerám sa po obchode, fakt som vždy kupovala len ten cukor. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 Ja si ju robím tak že si dám hrnček nízko tučného mlieka, a 2 lyžice ovs. otrub. a nasypem normálnu mletú škoricu. kúpiš všade je to korenina :-). a ak chceš mať sladké tak dáš sladidlo. :-) varíš kým nezhustne
Odpovedať
@zuzana018 v pohode, urcite to hned najdes v kazdom obchode medzi koreninami alebo prisadami na pecenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
kočky, tak toto si spravím v sobotu ku mäsku. čo poviete, celkom fajn to vyzerá, že? Cukinová kaša na spôsob zemiakovej (od Kvetky) - 2. a 3.fáza 1 menšiu cukinu 1/2 syru Tofu 1 lyžičku maizeny 1/2 dcl nizkotučneho mlieka 1 stručik cesnaku Cukinu nakrajame na kocky a dame variť do vody spolu so soľou a cesnakom. Po uvareni vodu zlejeme. Uvarenu cukinu rozmixujeme s polovicou Tofu syrom v mixeri. Cukinovu kašuzahustime maizenou zmiešanou s mliekom.
Odpovedať
ahojte baby,bez ohladu na tie Vase "vymeny nazorov", prajem vsetkym krasny slnecny horuci dnik...19. den, a dnes rano vaha oproti vcerajsej + 0,7 kg :-(((((, mam pred mz, tak asi preto, ale nestracam chut a ide sa dalej :-), do ciela 8,4 kg, to daaaam, musiiim :-) moje dnesne menu: Ranajky - bylinkovy chlieb, cottage syr, kuracia sunka, kavicka Desiata - activia Obed - tortilla s kuracim maskom a asi dopapam cottage syr z ranajok :-) Olovrant - acidko Vecera - bud udena makrela alebo iba teple skoricove mlieko, mnam, milujem ho!
Odpovedať
@locikaaa tie mini pizza mnamky vyzeraju laaakavo a skvelo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko Presne tak, treba si užiť krásny deň a nie sa naťahovať a hádať ;-) neboj, vydrž, váha sa pohne smerom dole, určite..a pri takom ukážkovom jedálničku na 100% :-) Ja tiež stojím, nevzdávam sa, i keď bez výsledkov je to ťažko |-| Ale sme nejaké frajerky a zvládneme to ,no nie??? :-D x-) Tortily???? robíš si sama??? to ma celkom zaujíma, máš nejaký osvedčený receptík?
Odpovedať
@zuzana018 si zlata, ze ukazkovy jedalnicek:-) si ma potesila! ved som tak namotivovana na DD, ze pridem domov z prace a pri tychto horucavach stojim pri sporaku a varim a vypekam a co je dolezite, tesi ma to a pohana dalej :-))) cisla na vahe smerom nadol jasne ze potesia, ale pokroky vidim a citim hlavne na oblecku, dnes rano som si zapnutu suknu len tak lahucko zosuchla z pasa dolu na stehna, to potesiiiiii:-))))) Recept na tortilly s kuracim maskom: http://www.dukanovadieta.com/products...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?