Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@zuzana018 http://www.dieta-protal.sk/kapustovy-...
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko ale znie to dobre, plnené šampióny, to by som si dala...hm, mňam, dobrá inšpirácia, ĎAKUJEM ;-) a asi si ich naplním syrokrémom nízkotučným, ten ja milujem :-))))
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko ďakujem, raz skúsim x-) chcem vyskúšať aj dukanovú tatrásku omáčku...som bola zvyknutá na klasickú tatárku a veru ju postrádam x-) :-x
Odpovedať
@zuzana018 da sa hocicim plnit, ja som robila tento recept: http://www.dukanovadieta.com/products...
Odpovedať
@zuzana018 jaaaaaj tatarka, tu milujem, tiez ju musim vyskusat, chyba aj mne
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko ako tak čítam, tak sme asi rovnaká "krvná skupina" :-D
Odpovedať
@zuzana018 vyzera to tak :-))))) ale uz sa pomalicky kocky musim rozlucit, odvoz caka, hor sa nakupit a doma pripravovat dukana na dalsi den:-) som taka naabudena z neho, ze az !!!! pokracovanie zajtra :-) do zhodenia dalsich kileciek :-D
Odpovedať
@dajana23 nikto sa ta nesnazil demotivovat, chapes po svojom, to co som napisala....drzim ti palce... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@neratka viacerí to tu pochopili tak ako ja.... vdaka verim ze sa mi podarí čo chcem....
Odpovedať
@winzy nie bravcove maso je zakazane aj 1 aj v druhej faze
Odpovedať
@dajana23 sunku napr. ja si kupujem v lidli 96% masa... z kuracich prs, je tam cesky nazov z kuracich kruti. urcite ju najdes...
Odpovedať
@neratka tak to o tom tuku ma tiež zaujíma čím sa meria tuk??lebo ja mám doma osobnú váhu a píšem sem tiež koľko kíl som zhodila spolu nie koľko tuku a koľko vody a koľko poprípade vzduchu čo pohltám za deň ....trochu neskoro sa zapájam do tejto tukovej diskusie ale dosť ma to zaujalo :-.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dajana23 nevšímaj si také tukoviny.... proste sa teš z toho že si schudla :) je to super pocit aj keď schudneš 0,5kg ja sa teším aj zo 100g lebo mi to skáče hore dole :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@myskkaa a nevies mi povedat znacku alebo aspon nazov vyrobcu?
Odpovedať
Profilova fotka
baby kolko pudingu mozem zjest? je mnozstvo na den nejako obmedzene?? som v 1. fáze...
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak idem vám napísať čo chcem jesť zajtra aby ste ma zasa mohli zd..... ť :-D ale nie !! prosím len napíšte keď tam bude niečo čo nepatrí do prvej fázy :-) Raňajky : otrubové pečivko z tvarohom obed : ryba z jogurt ovím dresingom olovrant asi pohár mlieka večera polka makreli čo mi zostala od dnes :-) Môže byť ???
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy podla mna hej... :-)
Odpovedať
@dajana23 nevšímaj si to ja ti držím palce táto diskusia bola príjemná kým sa sem niektoré osoby nezapojili a tiež som sem chodila pre motiváciu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@niki1979 dakujem kaslem na nich... neriesim to, su tu aj normalny ludia, ktorý ma pochopili a rovnako ako ja sa tesia kazdemu gramu :-)
Odpovedať
@winzy prvá fáza je len o bielkovinách zelenina sa nesmie vôbec :-)
Odpovedať
@winzy skús si zohnať kuracie párky ja si ich občas dávam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@niki1979 A keď mám 2 fázu a mám bielkovinový deň tak si nemôžem dať k masku zelení šalát ??? Alebo keď mám zeleninový deň nemôžem si dať napríklad k leču vajičko ?? toto moc nechápem :-( alebo že na obed lečo a ráno tvaroh z pečivom z otrub toto si možem takto dať ???
Odpovedať
@niki1979 precitaj si prosim ta, ze ktorym prispevkom to zacalo a pomysli si co chces, mne uz je fuk, ci niektora z vas dala dola kilo (hocicoho) za 24 hodin alebo za hodinu, chytate tu cloveka za slovicka namiesto toho aby ste si uvedomili, ze o com je vlastne rec...ta dieta vam skor vplyva na mozog ako na postavu.....
Odpovedať
Profilova fotka
@neratka herečka na mozog to tu vplyva jedine tak tebe... pokial viem ty si tu toto cele rozputala... neviem naco sem vobec chodis a pridavas sem komentáre.... naco si sa toho vobec chytala, mala si sa nad tym zasmiat alebo co a nepisat to sem a len to tu ludom ktory sa snazia schudnut a tesia s aj gramu zneprijemnujes.... este ti nedoslo ze sa tvojim komentarom nikto neteší??
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy ked ma sbielkovinovy den musis jest len bielkoviny to co jes v prvej fáze... ked mas bielkovinovo-zeleninovy den jes bielkoviny a zeleninu... a tak to striedas jeden den ciste bielkoviny, druhy den bielkoviny aj zeleninu...
Odpovedať
@dajana23 ja som vyjadrila svoj nazor, popriala som ti vela stastia a tuto temu som uzavrela......tak neviem preco to tu niektore nespokojne osoby zasa otvaraju....
Odpovedať
Profilova fotka
@neratka asi preto ze sa im nepaci tvoj nazor a ze si mi ho tak strucne napisala... asi by to ostatne baby ospudzovalo od tej diety, tak chcu predisť k takemu nazoru na svoju adresu.... a som im vďačná, že si ma zastali :-)
Odpovedať
@dajana23 mne je fuk, ci sa moj nazor niekomu paci, alebo nepaci....nenapisala som to preto, aby sa to niekomu pacilo....pre mna je hlupost pisat ze zhodila som 0,8kg za den a odvolavat sa na nejaku knihu .....napisala som aj co pre mna znamena "zhodit" a preto moje dalsie prispevky boli o tom, o com boli a preto som na tvoju spravu reagovala tak, ako som reagovala.......cize, stale budem tvrdit, ze "dat dole" 0,8kg za den nie je mozne.... a z mojej strany uzatvaram tuto debatu...
Odpovedať
Profilova fotka
@neratka tak mam asi pokazenu vahu....
Odpovedať
@dajana23 Nejlepší je neodpovídat ;-) Klidne ji nech at má poslední slovo, nebo to bude stále dokola ;-) Já to nakonec taky tak udelala :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?