Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@krisstinka jasne leco mozes kludne si daj :))) a neboj aj tych jahodok sa dockat, len vydz ;-)
Odpovedať
baby, ze vy ked si robite kuracie prsia na panvicke tak date tam kusok olivoveho oleja?ten je zdravy zevraj. a pouzivate aj cottage chees? ved ten je kaloricky mrtne.....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčata, od pondelka sa pridavám ku vam :) ak by ste si našli čas, poslali by ste mi prosim niake receptiky, pripadne váš jedalny listok 1. a 2. fázy aby som sa mohla niako pohnuť....... niečo mam spísane ale neviem či to mám správne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@alore ahoj v ktorej si faze? :))
Odpovedať
niki 1979: dakujeem, uz na tom ficim, len som sa bala ci sa mi to nepripali ;-)
Odpovedať
@popuska tak to sme na tom podobne, akurat ze ja som isla zo 76 kg, ale tiez chcem mat 55 :-) kolky den uz drzis?
Odpovedať
@daisy5 v podstate chceme dat dole +/- 20 kg
Odpovedať
Profilova fotka
@daisy5 idem druhy dneska. a zatial v pohode.. pise sa tam ze sa moze jest kolko chce len treba jest to co treba. no a idem sa pustit do vsetkych tych vitaminov od dukena a tej knihy.. je pekne hruba :D :D ty mas kolky den? a mala si 7 dni prvu fazu ci kolko?
Odpovedať
Su tam, dve sesticky :) jak ma potesili :) a mam nove plavky, lebo tie stare no.... narastli :)
Odpovedať
@daisy5 nooooo vieš čo ? mne sa sem tam aj na tu tefal panvičku niečo trošku pripáli ale ten teflon je vlastne taký že to z toho zíde a nemusíš to ani škrabať ani zničiť panvicu takže mi to nevadí lebo sa to lahko odstraňuje :-)
Odpovedať
@popuska dnes to už asi nestihneš ale inokedy skús tento chlieb ja si ho robím každý týždeň a vydrží mi dosť dlho mám ho v hladničke kôli tomu, že tam ide tvaroh ale je výborný jem ho každý deň k niečomu... http://www.dukanovadieta.com/products...
Odpovedať
takže baby moja váha stále stagnuje teraz stále chudnem na 64kg a potom sa vrátim na 65,5kg neviem čo robím zle ale už ma to začína poriadne štvať môj cieľ bol , že tento týždeň už som mala mať 60,6 a nevišlo mi to som uplne demotivovaná :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
@niki1979 ahoj no ani mi nehovor , ja tiez vážim uz 3-4 dni tak isto.... V tej 2. Fáze to ide nejako pomaly :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@morphea cottage je maximálne diétny výrobok, je takmer bez zlých kalórií, to nemám z mojej hlavy, ale od redukčného mudr. Ja ho mám rada na hrianke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@niki1979 baby, to isté aj u mňa. V útočnej fáze som bola 6 dní, dole som dala 2,6 kg, teraz od stredy som v druhej fáze a váha nie že stagnuje, ale o 200 g vzrástla, takžespolu -2,4 kg :-( :-( :-( Začínam sa cítiť slabá, včera som mala pocit, že idem odpadnúť, ešte že som sedela :-. A keď vidím, že vlastne žiadnu zmenu nevidím, motivácia na bode mrazu :-( :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 kocky musite vydrzat a nevzdat to - telo bojuje... uvidite, ze vam vaha zrazu klesne zo dna na den.. drzim palce
Odpovedať
@alore Ale prosííím Ťa, bez Teba je to tu nuda :D mám pred.... zožrala by som všetko na svete, ale krotím sa a držím sa :))))
Odpovedať
@alore Počkaj, ešte tam nie som :D :D nepredbiehajme :D ale dúfam, že tam budem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby. citam ze mate depku ze vam stagnuje vaha. mne tiez stala minimalne tyzden. potom som sa riadne najedla a na duhy den som mala -0,8kg. mozno to zaberie aj vam.:-) drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
@lucky3 problém je aj to, že som hladná, ale nedokážem sa z chuti najesť..normálne mi príde zle :-( ale dnes mám BZ, tak sa akurát napchávam chery paradajkami.
Odpovedať
Profilova fotka
jedna taká indiskrétna otázka - mali ste aj vy na začiatku zápchu? Ak áno, ako s ňou bojovať? Už 5 dní nič, ukľudňujem sa, že aj preto váha stoji :-x
Odpovedať
@lajba toto mne nehrozi od aprila som nedostala :-| urcite ked budes mat chut na sladke daj si radsej ovocie akoby i mala poruit dietu, to ovocie je mensie zlo, aspon dodas telu vitaminy. Dnes mam 61,9 +100g , nevadi nebola som 3-4 dni poriadne na ... Moje menu: R- pecivko, pikant. pomazanka 2 platky ementalu D-ananas O-salat s kozim syrom Ol- jahody, jogurt V-asi zvysok salatika pohyb idem pokracovat v koseni, strihat zivy plot, umyt este 1 auto, vecer fitko
Odpovedať
@atlantida v mojej specialnej faze :-D
Odpovedať
mne na zápchu pomáha cviklová šťava v pomere 1:1. Pijem ju stále, každé ráno a potom to ide jedna radosť :-) 1 dcl šťavy + 1 dcl vody. Váha stojí aj mne, ale to robí menzes. Treba vydržať, to sa poddá ... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
=-)
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80
Odpovedať
Profilova fotka
dukanova dieta je horsia nez atkinsonova,aspon podla mna,je to viac drasticke,co si o tom myslite?
Odpovedať
@alore Zatiaľ som v pohode :) Síce mám pocit, že som nejaká nafučaná, ale držím sa :) Inak bola som v tej predajni a shirataki som nevidela :D ale to som šla na skok, nemala som veľa času, zajtra sa tam pravdepodobne vyberiem. Ozaj a kde chodíš do rakúska nakupovať? do ktorého obchodu? Tiež by som sa vybrala :)
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 keby sme si to mysleli, nedali by sme sa na to, nemyslíš??? Nadváha organizmu škodí ešte viac, ako hociktorá diéta - síce to človek necíti hneď, ale dlhodobejšia nadváha spôsobuje pomaličky ale isto veľa zdravotných problémov - ale to isto aj ty vieš ;-) Keď sa robí niečo s rozumom, človek si ublížiť nemôže! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to vazne nikdo z vas sa neboji ze ochorie na oblicky?Ja som tiez zacala s dukanovou dietou ale mam obavy,ze to nie je az take zdrave,ved je to hyperproteinova strava co nici oblicky,co vy na to,jaky je vas nazor?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?