Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@katkakristi no, teda ty vieš narobiť chute x-) ja som akurát dojedla kuracie prsia zapečené so syrom Pierko a plátkom šunky + dukanov chleba. Inak, ja viac menej jem ten chleba so nizkot. syrokrémom, to mi fakt chutí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak kočky, kdesi som čítala, že je stránka, kde sa vyplní dotazník, a vyráta to, koľko máme reálnu šancu schudnúť, tak, aby tá váha bola ideálna. Viete niektorá o tom? Som to aj vzhliadla, len vtedy som na DD ešte nebola :-S
Odpovedať
@paluckaa krupicová kaša sa vôbec nemôže len kaša z ovsených otrúb
Odpovedať
@katkakristi ahoj možeš hodiť recept na tie guličky???
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 Neboj sa ja som tiež jedla iba kuracie prsia a hovädzie a bravčové iba výnimočne a pri tejto diete som sa naučila jesť morčacie, hovädzie a údené kuracie stehná čo predtým by som stehná do huby nedala lebo mi nechutili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba Gratulujem :-)
Odpovedať
@zuzana018 Určite je to ťažšie, ak musíš variť pre rodinu, to viem pochopiť, ale sama vidíš, ako sa tešíš z prvých výsledkov, tak nech Ťa to neopustí :) Ak budeš mať depku, príď sem, tu Ti pomôžeme :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba si zlatá, dík....no, veru, je to ťažké, všade dookola sa je, kadejaké dobroty, oslavy, grilovačky, ale čo ma prekvapuje, dokážem zatiaľ oddolať, a už toto je pre mňa rekord :-) a človek si pri diéte uvedomí, že koľko jedla niekedy aj zbytočne poje..nemáte ten pocit??? Ja som si včera uvedomila, že ak mám počas dňa jesť jedlá, na ktoré až tak chuť nemám, tak zjem oveľa oveľa menej, a nepociťovala som ani hlad :-p
Odpovedať
@lajba téééda, super ;-) Kolik že to máš dole?nechce se mi to hledat :-D Teda fakt to jde hodně poznat, úplně jiný člověk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
chcela som sa ešte spýtať - používate niektorá "odtučnené" bujóny? ak áno, aké a odkiaľ?
Odpovedať
@lajba super ze si doma odolala, mas pevnu volu :) len tak dalej, ty to isto dotiahnes az dokonca. Gratulujem este raz k -16 kg. Baby mne asi sibe ale este asi schudnem na 60 kg mne sa pacia tie modelkovske vychrtle postavy anorekticke :-D http://www.super.cz/celebrity/eliska-... tak takto by som chcela vyzerat, ona je moj vzor ;-)
Odpovedať
http://www.blesk.cz/galerie/celebrity... http://www.blesk.cz/galerie/celebrity...
Odpovedať
Článok sa načítava...
mate aj vy nejaky vzor kam az to chcete dotiahnut?
Odpovedať
@katkakristi no ten recept by som aj ja velmi rada vedela :) Ja som si dneska kupila kakao odtucnene a steviu a urobim si nutelu zajtra troska .Len tak na chut :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 http://www.dukandiet.co.uk/
Odpovedať
@zuzana018 Tak to mě nenepadlo ani hledat, ani nevím jestli nějaké jsou, já používám obyčejné, ona ta jedna kostka občas do polévky není zas taková hrůza ;-)
Odpovedať
baby pozrite si tento recept mne sa tam nezda to goji .Je to predsa susene ovocie teda bobule ale aj tak ved to nema co robit v prvej ani druhej faze .Ale bez goji si to urcite urobim :)
Odpovedať
@zuzana018 Mám koupenené obyčejný bujón mammita z kauflandu a pak mám i vitana natur se sníženým obsahem soli a bez glutamátu.Ale paradox je že ta vitana má víc kalorií jak ten mammita a taky není tak chutný, ale zas je asi zdravější ;-)
Odpovedať
@krisstinka Goji jako jediné se může má spoustu dobrých účinků na zdraví, zkus najít na netu.Je povolená 1PL v 1fázy a 2PL v druhé denně ;-) Ale pokud si ho ještě nezkoušela tak nečekej zázrak, moc to ovoce nepřipomíná, samotné je to takové jak žvýkat nějakou sušenou bylinku.Ale zapečené v sušenkách je to moc dobré, já se chystám zkusit z toho udělat marmeládu ;-)
Odpovedať
TVAROHOÉ GULIČKY 1 vajce, sladidlo podla vašej potreby, 1 tvaroh 0,5%tuku a asi 5-6 lyž. ovsených otrúb, možno aj viac. Potom som s veľkou lyž. vytvarovala gulky a hádzala do vriacej vody. Rozdelila na 3 porcie. 1 ma čaká v mrazáku,1 som spapala s pudingom ale riedkym a tá 3- dala som do pudingu namiesto piškotikov. Ak budete mať chuť môžete miešat kakaovy a van.puding
Odpovedať
@locikaaa no tak to som nevedela naozaj lebo v knihe nie je nic take napisane :( To ma tesi ze mozem ano poznam goji a aj mi velmi chuti takze o to vatsiu mam radost :) Ja si zvyknem goji nosit stale v aute a sem tam si dam do pusi ked mam nan chut .:)
Odpovedať
@zuzana018 nuž hej, teraz je obdobie grilovačiek, ale tak dá sa to nejako skĺbiť :) dáš si svoje mäsko a zeleninový šalát, ja som tak vydržala :) urobila som si svoj dezert a vôbec nič mi nechýbalo :) Držím Ti palce, začiatok je určite ťažký, ale stojí to za to :)
Odpovedať
@locikaaa :) Ďakujeeem, dala som dole 16kg :) hej tiež mi to okolie vraví, že vyzerám "zdravšie" :)))
Odpovedať
@alore Ďakujem :) Veď budem Vás určite informovať o mojom pokračovaní :) Dnes som mala ten spomínaný povinný bielkovinový deň, bola to úplná hračka :) To chceš vážne takto chudo vyzerať? fúúú :) Pre mňa je už moc chudá, nuž ale určite Ti držím palce, nech si spokojná, len dávaj pozor na BMI :)
Odpovedať
ahojte, dne som zacala s touto dietou, no zaciatok je velmi tazky. aku znacku tvarohu si kupojete bo videla som len ze viac ako 5 percent. uf, dufam, ze to dako zvladnem bo moja rodina mi v tom zrovna nepomaha, mamka kupila vselico sladkeee. drzte palce :D
Odpovedať
@zuzana018 ja som o tom vedela, a dokonca je tam take ze net coaching, mas tam vlastny internetovy byt, kde mozes zaznacovat vsetko co si za den zjedla, kolko si cvicila podobne. len toto stoji 238 libier.takze ja som si zriadila taky notesik kde si vsetko pisem :)
Odpovedať
@morphea ten tvaroh si kup v lidli tam maju nizkotucny a je dobry a palce drzim...
Odpovedať
@alore ahoj, uz si v tretej faze a tiez chudnes?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, neviem ako vy, ale som v 2F a vaha mi stala asi tyzden. Vcera sme mali oslavu a vazne som sa napraskala dobrot a si predstavte, ze dnes som mala -0.4kg. :) A to som si myslela, ze po tom jedle aspon kilo priberiem.... Tak som rada.
Odpovedať
@lajba si si ista ze na tych 2 fotkach su rovanke osoby? :) mne sa velmi nezdaa :) supis vysledok
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?