Menu Forum

Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

2. mar 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
krisstinka
Registrovala sa 10. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 41 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
    Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
krisstinka
  • Nevie kedy bude svadba
    Bratislava
 Ahojte baby.a ako chutia tie shirataky? Premyslam ze by som ich tiez skusila emoticon
10. jún 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
Registrovala sa 20. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 194 príspevkov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
Registrovala sa 20. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 194 príspevkov. Má 3 priateľov.
 @krisstinka snáď Ti tento týždeň poviem aj ja emoticon teda budúci :D
10. jún 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
 Tak a pekne som si na steperi odchodila ešte nejaké moje prehrešky :D Je to náročnejšie ako bežná chôdza sakraaa :D
10. jún 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
krisstinka
  • Nevie kedy bude svadba
    Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
krisstinka
  • Nevie kedy bude svadba
    Bratislava
 Steper je super vec a hlavne na zadok parada emoticon a popri tejto dietke aspon spevnis zadocek krasne a este aj kardio si das. Dobry napad ak bude zajtra prsat a vonku sa nebude dat behat vo fitku skusim steper emoticon alebo chodtu po schodovh emoticon
10. jún 2012 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alore
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alore
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 @krisstinka urcite ich vyskusaj su skvelym spestrenim. spravis si k nim bud omacku alebo masko, inak su bez chute.
10. jún 2012 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
Registrovala sa 6. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 706 príspevkov. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
Registrovala sa 6. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 706 príspevkov. Má 5 priateľov.
 dobré ránko dukanky, ja som dnes po 4. dňovej útočnej fáže, dole je -1,6 kg, dnes som chcela útočnú fázu ukončiť, ale rozhodla som sa dať ešte 2 dni len B. aby bola útočná fáza dokopy 6 dní, predsa len mám čo zhadzovať, tak nech sa to naštartuje ako sa má.
Kočky, koľko ste boli vy v útočnej fáze?
11. jún 2012 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
krisstinka
  • Nevie kedy bude svadba
    Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
krisstinka
  • Nevie kedy bude svadba
    Bratislava
 ahojte baby.Tak som sa prave odvazila ,poviem pravdu necakal som po 1 dni utocnej fazy ani kilo pretoze nemam moc velku nadvahu a teda myslela som ze za tie 3 dni utocnej fazy dam dole tak 2,5 kil max. No takze som milo prekvapena mam 58,2 cize si to presne dve kila za prvy den. Prave sa chystam si zabehat a potom dam ranajky. Citim sa super nie som vobec unavena ziadne vedlajsie ucinnky nepoccitujem.Jedine co ma trapi je to pocasie . Ale predsa mam otazku ,ktora mi nie je jasna. V knihe som sa nikde nedocitala ci sa moze pouzivat stevia ako nahradne sladilo pretoze na umele som alergicka .Neviete ?
11. jún 2012 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
krisstinka
  • Nevie kedy bude svadba
    Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
krisstinka
  • Nevie kedy bude svadba
    Bratislava
 @alore oky kedze na nete som ich nezohnala teda respektive zohnala ale boli vypredane skusim zajst aj ja do Ba a kupit si to emoticon
11. jún 2012 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @krisstinka wow, tak super, teším sa s tebou emoticon
žiaľ, na tvoju otázku odpoveď neviem emoticon
11. jún 2012 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
krisstinka
  • Nevie kedy bude svadba
    Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
krisstinka
  • Nevie kedy bude svadba
    Bratislava
 @zuzana018 No musim to niekde na nete najst .Pretoze predsa to je cukor aj ked viem ze sevia ma min kaloricku hodnotu nie je mi jasna hodnota sacharidov.Takze mam s toho troska strach .Na stranke dukanova dieta som sa to nedocital aj ked niektore baby pri ich receptoch steviu pouzivali ale naozaj som si neni ista ci je povolena :(
11. jún 2012 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
 @krisstinka ahoj, fantasticky ubytok, gratulujem. Stevia sa moze, aj ja ju mam. Dnes -200 g emoticon Takze 62,6 emoticon
Dnesne menu:
R-otrubove pecivko + bryndza + 2 paradajky
D- asi 350g jahod
O- kuraci vyvar s mrkvickou, kuracie masko ,,tatarkaˇˇ salat
Ol- puding
V- zvysok maska + mozno jogurt, uvidim

@krisstinka pockaj este , co napise lajba, ci ich maju, nech sa zbytocne neprezenies do ba. Ja som tak isla na blint 2 krat a nemali.
11. jún 2012 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
krisstinka
  • Nevie kedy bude svadba
    Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
krisstinka
  • Nevie kedy bude svadba
    Bratislava
 @alore to je supis .Lebo ta stevia je fakt chutna a hlavne mi z nej nie je zle.Tesim sa s toho .No ja este dva dni 1 fazy a idem do druhej potom si budem robit aj tie sladke vecicky na spestrenie teda emoticon Teraz este nechcem aj ked viem ze by som mohla ale chcem mat tu utocnu co najviac cistych bielkovin a v druhej faze ked budem mat zeleninku si doprajem tie dezerty so stevie emoticon Oky pockam na lajbu co povie ale do ba to nemam az tak daleko tak som to chcela risknut .Ale mne sa zda inak ze som nieco take videla aj v palace na zlatych pieskoch.Len som vtedy este vobec netusila co to je .Je tam tiez taky vietnamsky obchod s potrevinami hned ako je vchod do tesca tak na pravo asi 3 obchod tusim
11. jún 2012 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katkakristi
Registrovala sa 17. septembra 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 11 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
katkakristi
Registrovala sa 17. septembra 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 11 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte, dnes mám 2 deň 2 F. -0,3kg spolu to je za 12 dni -3,6 kg asi som spokojná len keby to išlo troška rýchlejšie! Neviete mi poradiť čo je viac ˇučinejšie ako často striedať tie dni v 2FAZE všade píšu niečo iné. Ďakujem a držte sa!!!
11. jún 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
krisstinka
  • Nevie kedy bude svadba
    Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
krisstinka
  • Nevie kedy bude svadba
    Bratislava
 @katkakristi ahoj .Ja si myslim ,ze je jedno ako to striedas ci jeden den a jeden den alebo 5/5 .Dolezite je ked mas viacej pohybu pocas zeleninovo bielkovinovych dni.To potom to telo sa nevie prisposobit tomu a proti pohybu bojovat nevie. Takze ja odporucam viac pohybu urcite to zaberie
11. jún 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @katkakristi moji svokor začína 3.fázu, a 2.fazu striedal 1/1, krásne schudol = začal 16.4.2012, včera mal -17 kg, musel zmeniť celý šatnik. Svokra chudne s ním, tá ma dole -12 kg.
Ja budem voliť tiež 1/1, podľa mňa je to tak príjemnejšie, nechcela by som mať zasa 5 dní v kuse len B emoticon
11. jún 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
paluckaa
Registrovala sa 8. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
    Most pri Bratislave
fotoportrét
fotoportrét
paluckaa
  • Nevie kedy bude svadba
    Most pri Bratislave
 ahojte, dnes začínam s Dukanovou diétou. chcem sa spýtať, či môžem v prvej fáze konzumovať aj krupicovú kašu a ovsenú kašu. či iba tie ovsené otruby??? ďakujem veľmi pekne za odpoveď emoticon
11. jún 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
 @paluckaa ahoj, môžeš len otruby, resp. si môžeš pripraviť otrubovú kašu. Dáš 300 ml mlieka, 2 lyžice otrúb. Keď to uvaríš, je to trošku riedke, ale za pár minút máš z toho poriadnu kašu. Dávam si to nej stéviu a trošku kakaa alebo škoricu. Je to super mňamka emoticon
11. jún 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jurikova
Registrovala sa 24. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
jurikova
Registrovala sa 24. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 @krisstinka jasné, že sa môže je to prírodné sladidlo
11. jún 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
 Inak baby, dnes som sa vážila a mám presne toľko, keď som odchádzala do zahraničia. Takže som po celom tom svojom týždňovom prejedaní nepribrala ani gram emoticon Veľmi sa teším a dnes som začala tie tri čisto bielkovinové dni emoticon Pre inšpiráciu Vám posielam svoje fotky emoticon Môžete si pozrieť môj aktuálny výsledok :D
11. jún 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @lajba wow, gratulujeeeem, krááááása.
11. jún 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
paluckaa
  • Nevie kedy bude svadba
    Most pri Bratislave
fotoportrét
fotoportrét
paluckaa
  • Nevie kedy bude svadba
    Most pri Bratislave
 @lajba ahoooj, ďakujem veľmi pekne za rýchlu odpoveď emoticon a tie tvoje fotky - vyzeráš fakt svele! určite sa aj lepšie cítiš... emoticon
11. jún 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
 @lajba neuveritelnee... Wau aka si kockaaaa emoticon))
11. jún 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
 @zuzana018 Ďakujem pekne emoticon
11. jún 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
 @paluckaa Hej cítim sa lepšie, mám lepšiu kondičku a celkovo je to supeeer emoticon
11. jún 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
 @alore Ďakujem Ti emoticon A to ešte nie som v polke :D ešte mi chýba 18kg dať dole :D hrúúúza :D Inak som bola včera doma na Záhorí a tam pečená kačica a taký koláč a také ovocie a hento toto :D tak som sa pratala naspäť domov :D Nevadilo mi to, len to kvantum jedla emoticon)))))))))))))
11. jún 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @lajba lajba - nechce sa mi hľadať príspevok späť - prosím ťa, koľko si schudla? a za aký čas?
ja chcem dať dole 15 kg, poteší aj viac, priberám závratnou rýchlosťou emoticon
11. jún 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
 @zuzana018 Chudnem od 13.03. a dala som dole zatiaľ 16kg, mohlo by to byť aj lepšie, ale aj tak je to super emoticon Len sa pekne nalaď, mysli pozitívne, teš z každého gramu, čo dáš dole. Veľa choď na prechádzky a jedz aspoň 5-6krát denne pravidelne emoticon Toť moje odskúšané rady emoticon
11. jún 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @lajba wow, 16 kg mínus, to je krásne číslo, si frajerka!!! Som pozitívne naladená, to priberanie trvalo už dlho, a stále som len hundrala a hľadala výhorky, zastavila som sa na 80 kg a povedala DOSŤ! u nás v rodine je veľká predispozícia priberať, chudý nie je hádam nikto (z dospelých) Mám to doma kúsok ťažké, pretože manžel ani deti na diéte nie sú, no a variť im a potom servírovať tie dobroty, ktoré ja teraz nemôžem je dosť ťažké, ale keď som sa ráno postavila na váhu a po 4 dňoch I. fázy -1,6kg, veľmi som sa potešila.
Paradox je, že ja nejem iné mäso ako kuracie prsia a aj to nemusím často a dala som sa na túto diétu, ale som vyhlásila, že ak vydržím a schudnem, budú to rovno 2 víťazstva - jedno nad váhou a jedno nad sebou samou emoticon
11. jún 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katkakristi
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
katkakristi
  • Nevie kedy bude svadba
 @lajba Super to je krása len tak ďalej perfektná inšpirácia emoticon
11. jún 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katkakristi
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
katkakristi
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte môj obed boli tvarohove guličky s pudingom bola to lahôdka mňam emoticon
11. jún 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš