Menu Forum

Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

2. mar 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
nikoleta1
Registrovala sa 31. mája 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
nikoleta1
Registrovala sa 31. mája 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte chcem sa spytať je učinna ta dieta? emoticon
31. máj 2012 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
Registrovala sa 20. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 194 príspevkov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
Registrovala sa 20. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 194 príspevkov. Má 3 priateľov.
 @ika_nika To dáš aj ty, teraz som si dala zmrzlinu, tri kopčeky :D ale bez kornútku. Občas zhreším, je to výnimočné, ale tak zasa niekdy to telo potrebuje :D z koľkých kg chudneš?
31. máj 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
juanna (31 r.)
11
Registrovala sa 26. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 144 príspevkov. Má 12 priateľov.
  • Svadba bola 4. augusta 2012
    okres Pezinok
fotoportrét
fotoportrét
juanna (31 r.)
11
Registrovala sa 26. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 144 príspevkov. Má 12 priateľov.
    okres Pezinok
 @ika_nika
@lajba baby sme na tom podobne, cielova vaha rovnaka, ja som cakala na 74,5 a v soboru som uz videla 6.... teraz idem 4 tyzden, a vysledky su super emoticon chcem sa spytat ci aj dvicite? alebo len prechadzky? ja som zacala s bike, ale mam pocit ze mi zvacsuju stehna :( je to realne????
31. máj 2012 o 19:09  •  Svadba bola v auguste 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
 @juanna emoticon nuž len som mala prechádzky, ale dala som teraz aj posilňovanie trošku, nohy, brucho, ruky emoticon občas dám nejaký taneček doma, to je môj relax, pustiť si hudbu a dobre sa vyblázniť emoticon) môžu sa ti zväčšovať stehná, rastú Ti svaly namiesto tuku, tak sa neboj emoticon
31. máj 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
juanna (31 r.)
11
    okres Pezinok
fotoportrét
fotoportrét
juanna (31 r.)
11
    okres Pezinok
 @lajba radsej by sa mohli zmensovat, bohuzial geny nepustia emoticon skusim radsej posilovacky na ine casti tela...dikyyy drzim palceeee
31. máj 2012 o 19:30  •  Svadba bola v auguste 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ika_nika (30 r.)
21
Registrovala sa 27. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 32 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Trnava.
  • Svadba bola 3. mája 2014
    okres Ilava
fotoportrét
fotoportrét
ika_nika (30 r.)
21
Registrovala sa 27. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 32 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Trnava.
    okres Ilava
 @lajba jasne, obcas si treba dat. ja nebudem tuto dietu brat uplne striktne ako niektore dievcata, ked budem mat na cosi nepovolene velmi velku chut, trochu si dam emoticon ale zatial chcem ist poctivo. no ja chudnem z 84 kg emoticon som teraz rozkysnuta na maximum, to mam zo stresov asi..vtedy mam tendeciu ukludnovat sa jedlom..ani som si poriadne nevsimla, kedy som to stihla nabrat..ale vzdy som mala tak 72 kg, nikdy som nebola nejaka stihla, skor tak akurat emoticon raz sa mi podarilo schudnut na 65, to uz som sa citila stihlo a ta vaha by sa mi pacila, mne by to pri vyske 173 cm uplne stacilo emoticon
31. máj 2012 o 19:32  •  Svadba bola v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ika_nika (30 r.)
21
    okres Ilava
fotoportrét
fotoportrét
ika_nika (30 r.)
21
    okres Ilava
 @juanna ja som zatial necvicila, len chodza. ale dnes chcem zacat, mam doma rotoped a na karimatke si dam nejake cviky na brucho, nohy a tak. skus si stehno odmerat teraz a potom za tyzden, mozno sa ti to len zda. ja som predtym dost bicyklovala a mne sa praveze spevnovali emoticon
31. máj 2012 o 19:36  •  Svadba bola v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
juanna (31 r.)
11
    okres Pezinok
fotoportrét
fotoportrét
juanna (31 r.)
11
    okres Pezinok
 @ika_nika no s tym metrom som to presvihla... nemerala som sa ani na zaciatku emoticon ale skusim a dam vediet...
31. máj 2012 o 19:49  •  Svadba bola v auguste 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
 @juanna
@ika_nika nuž ja som si aj dnes zacvičila emoticon dala som brucho, nohy, zadok a ešte idem ruky emoticon cvičím dva dni a potom mám deň voľno emoticon začala som v pondelok :D:D:D:D tak som zvedavá, ako dlho mi to vydrží :D no ja tiež pri strese priberám emoticon nuž sme odsúdené si dávať doživotne pozor emoticon treba jesť po diéte všetko,aj tak plánujem, ale niektoré veci určite budem jesť len striedmo emoticon
31. máj 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
natalka13
Registrovala sa 28. mája 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 22 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
natalka13
  • Nevie kedy bude svadba
 moj muz si nakydal na tiramisu dzem a zjedol mi polmisky, ze ake dobre, noooooo nieje to origos s tym umelym sladidlom a nizkotucnym tvarohom,ale da sa.
Mne najviac vadi to vinko, hm dala by som si poharik. Ale povedala som si ze az uvidim na vahe prve cislo 5 tak za odmenu bude pohar ruzoveho.
Ja mam rychlu chodzu, aspon polhodku denne,mam u nas taky okruh a mam hodinky s meracom pulzu, tak sa snazim ho drzat na 130 vtedy telo spaluje tuk.
31. máj 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domid14
Registrovala sa 28. mája 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 16 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
domid14
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
 @ika_nika
Uvidíme do kedy sa budem držať :D dneska som si musela dať croasant normalny lebo som bola už nutena...mimo bytu a krče v bruchu dúfam že zajtra mi pojde dole váha :D dneska po tom bielkovino-croasantovom dni emoticon jasné zo zeleniny pojde určite hore...emoticon ale to nič... a ako sa cítiš? mňa veľmi bolieva hlava emoticon
31. máj 2012 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
myskkaa
Registrovala sa 29. mája 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
    BA
fotoportrét
fotoportrét
myskkaa
Registrovala sa 29. mája 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
    BA
 ahojteee, dnes treti den 1 fazy (posledny) a dnes vecer vaha 69 (-1,9kg) tesim tesim...rano to asi bude lepsie emoticon
zajtra konecne zeleninka, chlebik je upeceny salatik spraveny....mnamka, uz nech je rano emoticon
drzteee sa zatial
31. máj 2012 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katkavad (50 r.)
Svadobné centrum VK-VADEL
Katarína Vadelová PRO

Obrad a hostina - Okres Kežmarok
15

“Lucka & Clayton Ikeji Veeeeľmi by sme chceli poďakovať skvelému timu Vadelovcov, ktorí nám pripravili , ten najkrajši svadobny deň, aky sme si mohli len zaželať...krásne priestory, nádherna vyzdoba a uuuužasne jedlo urobili naš deň uuužasnym ;) Ďakujeme Vam Vadelovci a možeme Vas len a len odporučit buducim nevestičkam a ich partnerom. naozaj ďakujemeeee za všetkoooo bolo to kraaaasne a”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
katkavad (50 r.)
Svadobné centrum VK-VADEL
Katarína Vadelová PRO

Obrad a hostina - Okres Kežmarok
15

“Lucka & Clayton Ikeji Veeeeľmi by sme chceli poďakovať skvelému timu Vadelovcov, ktorí nám pripravili , ten najkrajši svadobny deň, aky sme si mohli len zaželať...krásne priestory, nádherna vyzdoba a uuuužasne jedlo urobili naš deň uuužasnym ;) Ďakujeme Vam Vadelovci a možeme Vas len a len odporučit buducim nevestičkam a ich partnerom. naozaj ďakujemeeee za všetkoooo bolo to kraaaasne a”
(Pred 1 mesiacom)

@nikoleta1
1. jún 2012 o 00:46  •  www.svadbakezmarok.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
natalka13
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
natalka13
  • Nevie kedy bude svadba
 Prva zelenina +0,2kg takze 64,6kg.
1. jún 2012 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alore
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alore
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 @prezidentka ahoooj emoticon ja sa dnes velmi vytesujem 62,7 jaaaj -0,5 emoticon myslim ze mi tato vaha vyhovuje, uz nejdem dalej chudnut, uz len udrziavam. Minule mi taky cudzi pan vo fitku, co bol vedla mna hovori: Vy chudnete? ja ze hej, este kilo/dve. On ze to nemyslite vazne sak sa ani v zrkadle neuvidite, ved ste priesvitna :D Celkovo mi uz vela ludi povedalo nech nechudnem viac.
Dnesne menu:
ranajky- zemlicka+ natierka+ emental+ paprika+rajcina
desiata- 1/2 karamboly +physalis
obed-zeleninova polievka+ togu knedla, koprovaomacka,vajicko
olovrant-jogurt
vecera- zeby makrela?
Pekny den vsetkym
1. jún 2012 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jenn
Registrovala sa 22. marca 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 31 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
jenn
Registrovala sa 22. marca 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 31 príspevkov. Má 1 priateľa.
 ahojte ...chcem sa spytat aky chlebik si robite vy?..ktory vyzera aspon troška ako chlieb emoticon ja som skušala daky do mikrovlnky take male nič mi z toho vyšlo aj to splasnute Vam to ostane pekne napuchnute???
a som nahnevana poctivo dodržiavam a ta vaha akosi stupla hore a neklesa no do porazenia emoticon
1. jún 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
diwa (33 r.)
9
Registrovala sa 24. augusta 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 39 príspevkov. Má 14 priateľov. Petrzalka, okres Galanta.
  • Svadba bola 6. októbra 2012
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
diwa (33 r.)
9
Registrovala sa 24. augusta 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 39 príspevkov. Má 14 priateľov. Petrzalka, okres Galanta.
    okres Bratislava
 @jenn nerobis nieco zle? hlavne nesmies hladovat..tu plati, cim viac bielkovin - tym rychlejsie chudnutie..cize papaj vela povoleneho..chlieb som ja robievala len ten toastovy. ale z tych klasickych je najlepsi asi tento:

2 pol. lyzice ovsenych otrub
2 pol. lyzice psenicnych otrub
3 pol. lyzice kukuricneho skrobu
4g drozdia
1 vajce
lyzica nizkotuc. tvarohu
50ml mlieka
mlety kmin, stipka soli

Premiesame vsetky sypke suroviny, potom k nim pridame mlieko, vajce a tvaroh. Vsetko poriadne premiasame a nechame pol hodku odpocivat. Potom to nalejeme do silikonovej formy a pecieme vo vyhriatej rure na 180stupnov, kym nebude chlieb zlaty.. Ja som to tusim zvykla nechavat 20 minut emoticon
1. jún 2012 o 09:07  •  Svadba bola v októbri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
diwa (33 r.)
9
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
diwa (33 r.)
9
    okres Bratislava
 @nikoleta1 ja som schudla 13kg, ovela viac ako som povodne chcela emoticon kedze to islo tak dobre a nehladovala som, uspesne som skoncila pred tyzdnom tretiu fazu. Takze je fakt ucinna
1. jún 2012 o 09:09  •  Svadba bola v októbri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dudka1002
Registrovala sa 29. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 26 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
dudka1002
Registrovala sa 29. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 26 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 baby prosím vas poradte mi , vždy ked robím ten Jogurtový kolačik , tak zo spodnej časti je taký mokrý ako keby malo upečený ?? vám sa vždy dobre upečie ??? nemoze to byt tým paapierom na pečenie ??
1. jún 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ika_nika (30 r.)
21
    okres Ilava
fotoportrét
fotoportrét
ika_nika (30 r.)
21
    okres Ilava
 @domid14 ja po stvrtom dni 1F -2,7 kg emoticon citim sa dobre, nic ma neboli, ani hlava, asi preto, ze vela pijem a aj dost spim. nie som ani nejako unavena emoticon akurat s wc je to akesi biedne emoticon
co dobreho dnes papas? ja frcim na tej cesnakovej polievke, heh. normalne mi zachutila emoticon a dnes skusim palacinky spravit, uvidime, ci sa mi podaria
1. jún 2012 o 09:49  •  Svadba bola v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
fotoportrét
fotoportrét
lajba
1
 Dnes som si robila ráno otrubovú kašu. Skúsila som tam nedať tú lyžicu škrobu a kaša aj tak zhustla. Pri varení bola riedka, ale po piatich minútach od varenia zhustla emoticon takže budem šetriť škrob :D
1. jún 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domid14
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
domid14
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
 @ika_nika
emoticon Dobre nám to ide emoticon ja - 2,6 kg :D skoro ako ty...to je super emoticon no ty mi dávaš nápady :D :D veru dneska pojdem na sladké...bud si spravím bábovku tiramisu alebo palacinky ešte neviem a vela zeleniny..kedže mám tu zeleninu dneska emoticon) inak ako sa voláš? emoticon)
1. jún 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jenn
fotoportrét
fotoportrét
jenn
 @diwa ja už fakt neviem emoticon mam problem zo zapchou myslim že to bude aj tym...tak musim poriešit to a vari sa to pohne emoticon
prave som dorobila chlebik emoticon vyzera mnakovsky emoticon dik za recept emoticon ...za kolko si schudla tolko kil?
1. jún 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
diwa (33 r.)
9
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
diwa (33 r.)
9
    okres Bratislava
 @jenn nemas zac.. od polky januara som drzala dietu..ubehlo mi to strasne rychlo..ja som schudla este aj v druhej faze nejake tri- styri kilecka, s cim som vobec neratala emoticon
1. jún 2012 o 10:58  •  Svadba bola v októbri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jenn
fotoportrét
fotoportrét
jenn
 @diwa v druhej???? mysliš v tretej či? emoticon
1. jún 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
diwa (33 r.)
9
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
diwa (33 r.)
9
    okres Bratislava
 @jenn jaaaj jasne ze v tretej, prepac emoticon
1. jún 2012 o 11:20  •  Svadba bola v októbri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jenn
fotoportrét
fotoportrét
jenn
 @diwa už som sa zlakla že schudnutím som skončila emoticon ..... takže len to nevzdavat a ono to pojde že?..niekomu pomalšie niekomu rychlejšie ale hlavna vec že sa stratia tie nechcene kila preč emoticon
1. jún 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ika_nika (30 r.)
21
    okres Ilava
fotoportrét
fotoportrét
ika_nika (30 r.)
21
    okres Ilava
 @domid14 som veronika emoticon wau, paradny ubytok uz mas z takej malej vahy, si super! emoticon len tak dalej! emoticon frajer vymyslel, aby sme si sli nazbierat jahody cez vikend niekam na pole...joj, to bude..tomu asi neodolam...no ale hadam ma to nezabije, par jahod emoticon tie proste milujeem emoticon
1. jún 2012 o 11:26  •  Svadba bola v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
diwa (33 r.)
9
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
diwa (33 r.)
9
    okres Bratislava
 @jenn jasne, treba vydrzat...a teda davat si pozor, aby si nebyvala hladna, lebo sa tym spomali metabolizmus..aby si vela nesolila, lebo sol zadrziava vodu atd atd emoticon moooc drzim palce, hlavne to nevzdavaj a uvidis, aka budes na seba na konci hrda emoticon
1. jún 2012 o 11:27  •  Svadba bola v októbri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jenn
fotoportrét
fotoportrét
jenn
 @diwa dakujem za podporu emoticon už sa tešim na vysledok... určite to nevzdam ...na moje prekvapenie mam daku až moc silnu volu emoticon čo ma ovšem teši emoticon zatial ma neodradili ani tie dako neklesajuce sa kila emoticon iba čo ma nahnevali ale ja s nimi zatočím emoticon
1. jún 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš