Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
ahoj holky, neviete, ci v 3. faze mozem detsku krupicu, ak pouzijem nizkotucne mlieko a sladidlo? dik
Odpovedať
@dafe ja som ho piekla a dala som klasický malý jogurt ...odporučam dať viac sladidla , pretože moj nebol vobec sladký , takže nabuduce aj ja dam viac :)) a ja som pridala ešte citronovu arómu :)) a fajnučky bol ..práve som ho dojedla :))
Odpovedať
chcela by som sa opýtať , môžu sa sojové párky , prípadne nejaký sojová nátierka ??
Odpovedať
@dafe- zkoušela jsem a davala jsem jen normalne maly asi150gramovy nebo kolik maji ty male ;-) Byl dobrý jen sem si ho malo osladila :-|Jen v troube hrozne nakynul a pak mi tak o polovinu spadl :-( Asi je potřeba pomaleji a na min stupnu pect a hned nevytahovat z trouby :-|
Odpovedať
@locikaaa mam teplovzdušnu ale eru som nevyužila mne to pride že to vysuša tak som to nechcela pokazit :-)
Odpovedať
@dafe ten vyzera mnam mnam :-) už si ho aj robila ? daj potom vedieť aky bol mam ešte babovku ale isto skusim najbližšie tento :-)
Odpovedať
ahojte...dlhsie som tu nebola...ale musim sa pochvalit...v bokoch mam dole 7 cm, v pase 10 cm a z obvodu hrudnika mi slo 5 cm dole....a to drzim uz mesiac....ale vaha??? len 3 kg...aj to mi stale kolise....:((
Odpovedať
@hamzinka cvicis? mozno mas svali a tuk je fuc, ved centiky sli krasne dolu, wau. Ja si davam este late so skoricou, dosla mi chut na ovocie tak ju zahanam. vypila som 2,5l vody. otrubove slane mufinky su vyborne, sa tesim na ranajky s tvarohom a sunkou.
Odpovedať
@hamzinka ved to mas nadherne ...len tak dalej...
Odpovedať
@natalka13 sem tam, ked ma napadne, tak si zacvicim...ale cvicila som 3 roky pravidelne 3x v tyzdni aerobic....:)))
Odpovedať
Tak baby, dnes som sa vážila, je to 15,7kg dole :) robila som tú bábovku, je neskutočne dobrá :))) Cez víkend mi priateľova mama robila kuracie pečienky na vode, zapekané. Ak to máte rady, tak ich len posypete bazalkou, čiernym korením, dala trochu vody a dala zapiecť, potom ich prevrátila a posypala mletým kmínom. Fakt skvelé boli. Furt som v nich bola. Druhá verzia bola kuracie prsia plnené pečienkami a zapečené. Tiež skvele chutili :)) Dnes som dala aj posilňovacie cviky konečne, lebo len chodím a inak necvičím!!!! Na zajtra mám zapekanú brokolicu so syrom pierko. Poliala som to jogurtom zmiešaným s mliekom a vajíčkom, do toho som dala morskú soľ a vegetu natur :))) Držím Vám palce. Stále som motivovaná a baví ma to :))
Odpovedať
@lajba odkedy dukanujes? wau krasne si zhodila
Odpovedať
Článok sa načítava...
@natalka13 od 13.3. a ešte viac ako polovicu mám pred sebou :D:D:D:D Ďakujem pekne :))
Odpovedať
@lajba tak to je uzasne ja som z hruba tiez tak zacala , ale iba 10kg dole chcela by som este dat dole aspon 5kg ale nejde a nejde...tak ma to hneva.....
Odpovedať
@mmmmmm určite to je demotivujúce, ak váha nejde dole, ale skús vydržať a nejako sa pozitívne naladiť :) desať je dosť, tak tých päť je už nič :) ja to mám ešte za 18 :D
Odpovedať
@dyka Ahojky, nechcem strasit, ale dukan nie je vhodny pre sportovcov.
Odpovedať
,,tak pekne som sa drzala,,,,-6 kg za 3 tyzdne,,,no a teraz 2 tyzdne nic,,,,prisla praca,,problemy, stres,,,,,, :-( :-( :-( ,,dnes chcem opat zacat,,,,,,smutna som z toho, lebo mi to tak pekne slo,,,,,,poradte baby,,,,,mam si dat opat plne bielkovinove dni??ako prvu fau??alebo hned nabehnut na 2 BB a 2 BZ???vdaka,,,,
Odpovedať
@prezidentka ahoj, vcera som mala ake stastie :D pridem si do Hainburgu ako panicka, parkoviska prazdne aut nikde vsetko zatvorene, a oni statny sviatok :D xixix som vychytala. Tak som si dala aspon fajnu prechadzku zakyvala vyletnym lodiam so Svajciarskymi turistami :) Nastastie ma metro zachranilo. Vahu dnes neviem, nemam k dispozicii. Dnesne menu: ranajky- tvaroh+ visnovy jogurt+ otruby desiata-dulovy kompot obed-hovadzia polievka, dojem segedin xi olovrant-zvysok tvarohu+ jogurt vecera- salat so syrom? a ty ako?
Odpovedať
@alore ,,dulovy kompot???.....
Odpovedať
Prvy den za mnou, tie cisto bielkovinove dni budu pre mna zaberak. @hokejka111 ja by som dala hned striedacku,ale zacni BB
Odpovedať
@ika_nika Vieš čo mne zle neni zatial len ma včera stráášne bolela hlava, fakt jak koňa :-D ale dneska ráno som sa vážila a - 1,3 kg dole ...Som zvedava čo budem dneska jesť :D
Odpovedať
@domid14 ja som -0,8kg moj dnesny plan mufin,tvaroh,sunka jogurt losos,jogrtovy dip sunka,syr Pierko /je hnusny ale len 3%tuku/ kura,cmar,mufin
Odpovedať
vcera som si kupila Šmaky - je to lisovany bielok, taka kocka, da sa ugrilovat s bylinkami ci korenim.
Odpovedať
tak ráno som sa zase postavila na váhu a ani deko dolu, taká som smutná ...kedy sa to už konečne pohne?
Odpovedať
@hokejka111 nieco sa ti nezda? :) uvarila som dulu vo vode s klincekom, skoricou a sladidlom...mnamka
Odpovedať
@natalka13 Super , pomaly to pojde :)) Ja sa snažím veľa piť , ja som si dneska dala volské oko, kuraciu roládu a idem si dať jogurt :) dobrý nápad :P Kde sa dajú kúpiť ten šmak? nejak to neviem zohnať
Odpovedať
Profilova fotka
@domid14 ahojky, ja mam po vcerajsom 1. dni -1,6 kg 8-) co je super, zacinam sa asi odvodnovat :-D dnes som mala yatial pudingovu kasu s otrubami - nic moc, tie otruby ma asi zabiju :-D na obed kura a kysle uhorky a teraz dorabam roladu tvarohovu...som zvedava, ci bude chutit...vecer hodim asi nejaku rybu...baby, vam chutia tie otruby? zvyknem si na to? :-/
Odpovedať
@katkita a ja som sa tak tešila.... a to už mám pocit že sa obmedzujem dosť... no nič, aj tak vám dakujem za novinku, možno sa zíde mojim kamoškám =)
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba ahoj, gratulujem k uspechu, si skvela! :-) a vsimla som si, ze planujeme svadbicku na rovnaky den! :-)
Odpovedať
@ika_nika parada, mne otruby normalne chutia v jogurte a mufinky mam namiesto peciva, mozem 2 denne kedze zdavky kde ide 6 PL mama 5 mufinov. Smak mavaju v BIO obchodoch v vhladnicke. www.smakoun.cz
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?