Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Holky musím se pochválit mým dnešním výtvorem- moje sváča na zítra ;-) inspirovala jsem se takovýma těma pohárama od kunína jestli víte co myslím ;-)
Odpovedať
@tomiholula Vždy když vidím nějaký takový příspěvek musím přemýšlet co takové lidi vede k tomu jít do nějaké diskuze o které neví nic a povědět nám všem že jsme vlastně úplně blbé :-| Kdyby sis aspoň o tom první něco zjistila ;-) věděla bys že tato dieta není založena na drastičnosti jak ty píšeš....A taky není pro každého vhodná, to že někomu padají vlasy nemusí znamenat že nám padají všem a že je to zrovna kvůli dietě, dotyčná jak jsem pochopila s tím má problémy i mimo diety a jestli se pletu tak se omlouvám ;-)Vím že je to veřejné že si můžete napsat co chcete kam chcete, jen to nechápu proč má někdo takovou potřebu ztrácet čas nad něčím co ho nezajímá :-)
Odpovedať
@locikaaa daj recept prosím :-) , vyzerá to super ;-)
Odpovedať
@locikaaa áno, prosíme si recept, vyzerá to úúúúžasne :)
Odpovedať
Takže recept: Našleháte si tvaroh s mlékem, sladidlem, a nějakou aromou jedno jakou já použila dnes hruškovou, nejlšepší je to ponorným mixérem je to pak takové nadýchané.A pozor nepřehnat to s mlékem prostě tak od oka ale aby to nebylo moc tekuté.Potom si připravíte želatinu nebo agar, já si objednala ne netu jahodový agar a dnes jsem ho zkoušela poprvé(je fajn že docela rychle tuhne), ale myslím si že i sželatinou by to šlo(dr.oetker má myslím jahodové a broskvové želé)To připravíme podle návodu a osladíme.No a pak už jen vrstvíme.Mě ještě trochu agaru zbylo tak jsem si udělala ty ozdůbky nahoře-nalila jsem to do silikonové formy na led ;-)
Odpovedať
@mmmmmm no vraj pomáha ja ho síce nemám ale kamoška na nom dosť dlho cvičila a povedala že hej tak hadam hej :-)
Odpovedať
@alore skús do tej panakoty dať štipku guarovej gumy dá sa to kupiť v BIO obchode je to taký prášok na zahusťovanie jedál a to ti stvrdne že na betón :-) keď som to prvý krát použila do cesta na venčeky nevedela som aký to má účinok dala som tam toho asi za polievkovu lyžicu cesto mi tak stvrdlo že sa nedalo použiť už na nič :-) a odvtedy viem že stačí štipka
Odpovedať
@pupatko1 Ahoj @tesoro je uz velmi davno po diete tak preto tu uz nechodi:):). Schudla ,vaha sa jej drzi takze jej mozeme vsetci blahozelat:):):)
Odpovedať
@tomiholula neviem prečo si každý myslí,že táto dieta je zlá teda nepoviem každý ale každý kto sa zapojí do tejto diskusie a nedrží túto dietu a preto nevie čo to obnáša , mi nehladujeme len sa inak stravujeme nejeme biele pečivo a cukor - všetky tie sráky čo predávajú vo fastfoodoch a npr. ja pracujem vo firme ktorá nieje schopná poskytnúť v jedálni ani jedno zdravé jedlo denne samé mastné a hnusné veci a to už nehovorím o tom aké metódy šetrenia majú a nato aby som sa mohla stravovať inak som musela ísť k doktorovi a zaplatiť mu aby mi dal papier že potrebujem špeciálnu dietu aby som sa nemusela stravovať v práci a aby mi dali gastráče., takže teraz ked si pečiem pečivo z otrub je mi ovela lepšie lebo múka mi nesedela a ja napr. s vypadávaním vlasov problém nemám to je individuálne,čo sa týka pohybu cvičím 4-5 krát za týždeň ale mám sedavé zamestnanie a preto som pribrala aj ked som sa neobžierala takže len toľko k veci , ale každý máme svoj názor a ja ti ho neberiem je predsa demokracia a môžeš sa vyjadriť :-)
Odpovedať
@locikaaa krásne :) nehodíš nám receptík :-.
Odpovedať
@niki1979 dakujem za radu s tou gomou, vyskusam :)
Odpovedať
@prezidentka ahoj, dnes neveriiiim vlastnym ociam konecne vysnena 62 :) sice 62,9 ,ale aj tak sa vytesujem. Uz len necele kilecko juuuj. Tak ako bolo na zeleznej? :D Ja sa dnes tak tesim na zeleninku po BD. Dnesne menu luxusne zeleninkove :)))) ranojocky-otrubove pecivko, bylinkova natierka, 3 platky syra, rajcina desiata- male jablcko+ kiwi (na toto sa dnes tesim najviac nejedla som tieto druhy ovocia mesiace) obed- zeleninova polievka, zeleninkovy salatik s maskom, kozim syrom... olovrant-babovka s nutelou- som zvedava vecera-zvysok salatiku bonus na dnes- fitko, beham o dušu Pekny den vsetkym dukankam
Odpovedať
Článok sa načítava...
Pekny dnik vsetkym, moj sa zacal velmi pozitivne, potesilo ma ked som sa postavila na vahu a -0,7 kg za dva dni, asi je to tym ze mi skoncili moje dni..inak si to neviem vysvetlit preco naraz taky ubytok... normalne som papala mala som aj zeleninku...radost prevelika celkovo je to - 5,5 kg :-) uz len vydrzat zvysnych 5 :-D inak mysliste si ze nealko pivo by sa teoreticky mohlo? nemyslim na priamu konzumaciau ( chlontat :-) ale ako dochucovadlo k jedlu? :-)
Odpovedať
@dzimejlka pivko normalne ani nealko by sa nemalo, celkovo alkohol, ale ked chces daj si nealko a pridaj za trest 25 minut chodze navyse :D
Odpovedať
davam do pozornosti zaujimavy clanok o dukanovej diete: http://www.akv.sk/index.php?option=co...
Odpovedať
@niki1979 ja neodsudzujem vsetky, iba tie co schundu rapidne a to je schudnut za tri dni 3 kila -to je rapidne, to ti ziadna normalna-zdrava dieta nezaruci.. a tym, ked potom padaju vlasy, nech sa nediviia, telo si hlada sposob ako sa branit..
Odpovedať
@tomiholula pozri moja zlata , mne padaju vlasy-(nie nejak extremne) a nechudnem rapidne zhodila som 10 kg od januara, ziadne 3 kila za tri dni a pod. Vidno,ze o tomto sposobe stravovania nic nevies, tak sa laskavo nezapajaj do diskusie, lebo tvoje argumenty su smiesne.
Odpovedať
@kamila.k. aka reklama knihe Dr. Bukovskeho :-D
Odpovedať
@alore tak potom neviem co na to reagujes.Ak si si nevsimla adresovala som to zenam, ktore chudnu rapidne,. A pokial viem toto je slobodna krajina, mam pravo na vlastny nazor, tak sa do mna nepustaj 8-) jedine smiesne je tvoje utocenie
Odpovedať
@tomiholula ja na teba neutocim,nemam za potreby sa zaoberat s niekym kto o danej problematike nema paru ;-) takze tvoje prispevky ignorujem :-D
Odpovedať
ocividne :D
Odpovedať
@alore nebolo to myslene ako reklama na Bukowskeho. Nahodou som natrafila na ten clanok, tak som ho sem dala. Podla mna su vsetky diety hovadina, najme pred svatbou. Je to o zivotnom style a takymito dietami si moze clovek velmi uskodit. @tomiholula vdaka :)
Odpovedať
baby tak ja som sa o tejto diete vcera bavila s manzelom (ten urolog co som spominala), a povedal mi ze napad to nie je az taky zly, ale ze urcite nesuhlasi s tymi cisto proteinovymi dnami. Ze baby aspon nejake ovocie a zeleninu k tomu, a ryzu,...lebo pre oblicky je to vraj dost veelka zataz a navyse tymi nahradami, sladidlami a doplnkami (multivitaminy a tak) si do seba pchame dost chemie, ktoru by sme radsej mohli vynechat. Ja som sa potom sla do obchodu poprechadzat, ze ci nenajdem nieco ako pisete, ze tie otruby trebars, nizkotucny syr.... a objavila som daky ementaler pirko...alebo tak,...v terne, ma to 3% tuku a chuti uzasne, tvrdy ako ma byt, ementalovy.... ale ked som sa pozrela do zlozenia, tak tie farbiva, prichute a aromy ma teda fakt nenadchli. Ale aj tak je vyborny. :-) Tak neviem...teda....aj som uz bola zlomena ze idem na to, nakupila som jogurty a cottage cheese, ale ked ja jednoducho sunku bez rajciny nezjem samu ani nasilu.... alebo cisty biely jogurt....to nedam :-( Alebo kuracie prsia aj na vode mozu byt...ale aspon salat ladovy v naleve k nim musim dat....tak asi som s dukankou skoncila... A navyse ked si dva dni nedam jablko, tak by som pre jeden mesiacik na treti den uz aj zabijala.... Aj na toto mate radu?
Odpovedať
@kamila.k. no som velmi rada, ze nie som jedina s tymto nazorom a vidim, ze sa pridavaju dalsie :) ale samozrejme , ze my predsa nevieme o com vravime :D :D
Odpovedať
ahojte, ja toto fórum čítam už vyše dvoch mesiacov :-) zatiaľ som do tohto fóra nepísala, ale dnes mi nedá, aby som nereagovala :-) mám 46 rokov, s touto dietou som začala 27. 3. 2012 :-) prvú fázu som držala 10 :-) do dnešného dňa som schudla 8 kíl z váhy 90 :-) nehladovala som ani jeden deň, vlasy mi vypadávavajú asi tak, ako väčšine ľudí :-) v druhej fáze nedodržiavam akurát to, že zeleninu mám každý deň :-) ešte musím napísať, že už roky mám zníženu funkciu štítnej žľazy, vďaka tomu aj poruchu metabolizmu, akurát včera som bola na kontrolu s výsledkami, kde mi lekárka povedala, že výsledky mám super, tak nechápem tie reči okolo dukanovej diety.
Odpovedať
Profilova fotka
Ach nechcela som reagovať, ale musím lebo mi to nedá :-) Po prvé táto téma sa týka dukanovej diéty a neviem pochopiť ľudí čo sa sem vtierajú a starajú sa do toho do čo ich nič, že ako sa musia títo ľudia nudiť :-D Po druhé bielkoviny podporujú rast vlasov tak si treba najprv preštudovať ak sa chce niekto robiť múdry :-D Po tretie mala som neskutočné problémy zo žlčníkom hroziaca operácia od kedy držím túto diétu ani neviem, že mám žlčník. Ja som spokojná maximálne aj keď som veľa neschudla lebo robím prehrešky :-D Za dva mesiace cca 7,5 kg :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dafe Gratulujem :-) Tiež som bola na vyšetrenie štítnej žľazy a výsledky super :-)
Odpovedať
@penelope111 ďakujem
Odpovedať
@alore nazdarek, tak na železnej bolo super, nakoniec som zabehla 3 kilaky a 3 kilaky chodze späť :-) moja dnešná váha je 63,3 ..tak dúfam,že po víkende ta dobehnem :-) ako inak ideš robiť nutelu? a ako si robila bábovku, môžno by som skúsila
Odpovedať
@ckatka tak nedrz strikne dukanovu dietu, ale daj si nieco ako tretiu fazu. Ranajky pecivo otrubove namiesto klasickeho, na desiatu si dopraj ovocie, maj kazdy den so zeleninou, cize delenu stravu si daj, kup si namiesto shirataki celozrne cestoviny, tmavu ryzu, zemiaky vyhod z jedalnicka, tiez alkohol, poobede a na veceru si dopraj len bielkoviny a zeleninku ziadne cukry,ziadne pecivo vecer a vaha pojde urcite dole, sice pomalsie ako pri dukanke , ale zdravo. Ked budes mat chut na sladke upec si nieco z dukanovskych maskrt, alebo si sem tam daj gumenne cukriky trosku horskej cokolady min. 70%+ a vybavene. Hlavne vela pi, ale to ty urcite vies ked mas manzela urologa :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?