Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@prezidentka Ahoj. Dnes vaha stale rovnaka 63,3 nevadi som spokojna hlavne nech nejde hore :) mozno vo stvrtok ked si dam BD pohne sa mi trosku. Vcera vecer som bola vo fitku. Dnesne menu: ranajky- tuniakovy ,,salatˇˇ desiata- melon obed- zeleninova polievka, pizza otubova mnam olovrant- puding, davno som nemala vecera- predpokladam ze mi ostane kusok pizze + ak budem hladna dam si este jogurtik pekny dnik vsetkym ;-)
Odpovedať
@alore ahoj, tak mne dnes váha vyskočila na 64,3 pretože som včera večer bola na číne a som sa bohapusto prežrala, aj ked to boli iba morske prišery, nebola som odvtedy na wecku, tak si to nesiem so sebou :-) dufam,že zajtra to tam už nebude. Dnes idem aj na kavitáciu spojenu s lymfodrenážou tak som zvedavá či bude vidno nejaké výsledky. Zatial moj dnešny jedalniček ranajky- activia jahodova desiata- šunka morčacia
Odpovedať
@prezidentka to nevadi to kilocko das lahko dole staci ti jeden BD :) aspon si si dala nieco, na co si mala chut a nebude ta to teraz lakat porusovat dietku. Ja som bola na kryolipo a vysledky sa po 4-6 tyzdnoch dostavili. Uz ani opakovat nemusim. Som velmi spokojna.
Odpovedať
@lolitqa velka gratulaciaaaaaaaaaa :)))
Odpovedať
Dnes tu je nejako pusto :(( Tak aspoň sa pochválim. Dnes to je už 14kg dole a ešte 20 predo mnou :)))) Ale to dám. Večer si idem uvariť segedínsky guláš na zajtra :)) To som zvedavá, ako to dopadne :))
Odpovedať
@lajba ´Gratuluju super výsledek, já se naposledy vážila před týdnem a mám 95,8 to je skoro 10kg od dubna ale měla jsem spoustu prohřešků neustále nečím porušuju :-| A ty jak dlouho držíš dietu?
Odpovedať
@locikaaa Ja ju držím od 13.3. tiež som mala prehrešky, ale tak teraz som si vstúpila do svedomia. Nebolo ich veľa, ale aj to sa ráta, o to neskôr skončím druhú fázu :D a to máš super od apríla toľko dať dole :) ale pocit je neskutočný :) ani neviem ako tie dva mesiace prešli :)
Odpovedať
@locikaaa @lajba super baby, gratulujem, paradne vysledky, len tak dalej ;-) dnes na obed som porusila dala som si tri kocecky cokolady horkej, uvidim co na to povie rano vaha :-D
Odpovedať
Profilova fotka
po týždni bez prehreškov 6 cm na páse dole a zmestím sa do šiat čo som mala na stužkovej, božská diéta :) gratulujem všetkým, ktoré sa na ňu dali.
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba @locikaaa Gratulujem pekne vám to ide :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Gratulujem vsetkym, ze sa vam tak dari. Dufam, ze sa bude aj mne. Ja zatial dva tyzdne -3kg. Nevie nahodou niekto, ci existuje nizkotucna bryndza a kde by sa dala kupit?
Odpovedať
baby,dnes som robila tomu mojmu chlapovi zemiakove placky, ta vona, ale odolala som :) idem si spravit nieco na zajtra :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@naty565 ahoj ja som držala od marca a dala som dole 10kg málo....tak som porušila a idem nanovo tak sa pridaj idem ak chceš ...od zajtra do prvej fázy...ráno si dám kávu s mliekom môžeš si dať aj acidko nízkotučné desiatu vynechávam inak by sa nemala daj si jogurt nízkotučný na obed si dám kuracie prsia varené môžeš aj stehno bez kože pečene na olovrant cottage biely a na večeru udenáča všetko bez zeleniny a aspoň 3litre vody inak recepty sú na stránke dukanová dieta, ale ja si vymýšľam sama čo mi chutí to si urobím....a aby som nezabudla na to hlavné do jogurtu si dávam ovsené otruby ...dve lyžice..
Odpovedať
@alore myslím, že sa Ti to neukáže, tri kocky sú v pohode :) teda myslím len na teraz :D ak by si to robila častejšie, to by už nebolo dobre :)
Odpovedať
@mmmmmm ja budem musiet ten pitny rezim dat dokopy, to je u mna asi hlavny zadrhel :( ale dnes som to hecla :) len by som pri tychB dnoch by som potrebovala nieco na travenie :) chyba mi zeleninkaaaaaa :(
Odpovedať
Profilova fotka
@mmmmmm dakuujeeem teraz si mi fakt pomohla ja drizim diety kadejake ako schudnut sa mi dari ale ani nieje problem pribrat aj po troske vody ..aj ked ta voda je na tom asi to najlepsie a 10 kg je podla mna super tak idem na to a to mas kazdy den to iste len toot ci to aj meniiiis :) dakujem si zlata ze si sa ozvala.. :)
Odpovedať
@prezidentka ahoj :) tak ako vcera bez prehreskov? Ja som mala tri kocecky cokolady, nastastie na vahe sa to neodzkadlilo stale drzim 63,3 :D Aj som spokojna, nebude mi vadit ked sa vaha uz nepohne, bude mi stacit si ju udrzat. Uz mi vela ludi povedalo ze som prilis chuda, nech nechudnem viac. Ja som mala vysnenu vahu 62,3 ale asi k nej nedospejem. Co uz, clovek mieni, zivot meni :-D DNESNE MENU: ranajky- pecivko,karicka light trojuholnik + 2 parky, horcica desiata- melon obed- zeleninova polievka, zapecena brokolica so syrom olovrant- puding jahodovy vecera- bud brokolica ked mi ostane z obeda / hemendex / zavinac Mas nejake napady na veceru? V poslednej dobe som malo kreativna :-S Pekny dnik vsetkym
Odpovedať
@alore ahoj, no včera bez prehreškov ale dnes rano som hned zhrešila bo som neodolala parižškemu šalátu, ale aspon som si spravila k nemu dukan chleba tak je to len polovičny prehrešok :-) váha dnes ráno 63,8, tak snad zajtra ešte klesne. Inak tá včerajšia kavitácia je super, hned po nej som mala o 3cm menej na bruchu. Kedysi som bola aj na kryo ale tá nič nespravila.A tip na večeru? hmm čo tak pečený pstruh alebo kuracie placky s mozzarelou
Odpovedať
ahojte dneska mám 28 den od začatia a -10 kg a najlepšie je na to to že už je to vidieť.....konečne som sa dočkala prvých reakciii teším klopklop dakujem vám za podporu predtým čo tu bola a stále ste...papap
Odpovedať
Babyyy, B ckove co budete dnes obedovat?? potrebujem inspiraciu :)
Odpovedať
@prezidentka to nevadi jeden salat sa strati ;-) vidis vaha ti klesla...zajtra budes mat zase 63,3... To je super vysledok - 3cm. Este sa chystas zopakovat kavitaciu? Zameriavas sa len na brucho ci aj inu partiu tela? Ako robis toho pstruha, urcite to musi byt mnamka
Odpovedať
@juanna ja mam B cko zajtra, na obed si spravim palacinky s tvarohovou panacotou
Odpovedať
@juanna Mam nabalene v krabicke pecene kusky morcacich prs. Vcera som ich nakrajala a marinada bola biely jogurt, dijonska hocica a trochu kari. Piekla som to na papieri, najskor prikryte, potom zagrilovat. Robievam to z vykostenych kuracich stehien - je to lepsie, z tej morcaciny je to suchsie. Dnes mam 62,7 kg:-) a vidim, ze nas je tu viac co nie a nie pokorit tu sestku.
Odpovedať
cau caute mile dukanky, som tu medzi vami nova..ale forum sledujem uz dlhsie...velmi ma motivovali Vase uspechy...to bolo aj hlavny dovod preco som sa na tuto dietu dala..hoci teda niesom zastankyna diet ...ale ako som casom zistila dukanka mi velmi vyhovuje mam ovela pestrejsi jedalny listok a vobec nemusim hladovat. Predtym som sa snazila zdravo stravovat ( vela ovocia, zeleniny, chude mäsko atd..) cvicila som 3-4 x do tyzdna ale nic nezaberalo mesiace mi stala vaha...v tom case som objavila tutu senzacnu dietu a kg sa pohli smerom dole. dnes je to presne mesiac co ju drzim :-) a moje uspechy su - 4, 8kg. Viem ze mnohe mate za mesiac ovela vacsie ubytky...no aj tak som velmi rada a budem nadalej pokracovat v dietovani az kym sa nedostanem na vysnivanu vahu 57 kg. Drzte sa a doschudnutia :-)
Odpovedať
@alore @prezidentka Ahojte, bola som pred dvoma rokmi na ultrazvukovej kavitacii na brucho a z vysledku som bola strasne sklamana. Ubytok dva centimetre, ktore baba dosiahla pritiahnutim metra. Za tu cenu to nestalo. Mate lepsie skusenosti? Alebo s inymi metodami? Najlepsie na tom je, ze v zmluve je pekne napisane, ze ,,negarantuju". Tak to clovek nemoze ani reklamovat. Podla mna by sa na to mala pozriet SOI.
Odpovedať
kde kupujete tie otruby? to je zrejme kvoli vlaknine... o ktoru prichadzate ked nejete ovocie a zeleninu... ked beriem kvoli peceni psyllium, tak asi ju nemusim.... :-) ci?
Odpovedať
Ak sa mozem vyjadrit, k teme kavitacia- ja som bola minuly rok 2x v oblasti brucha, ubytok bol sice super 5 cm dole ale ten jojo efekt...kavitacia ma jednu velku nevyhodu vysledok je sice hned vidiet ale rychlo sa strati...a prachy co ste za to vyhodili vam nikto nevrati...radsej pekne dietovat + cvicenie do toho a kg pojdu dole aj bez velkych financnych investicii :-)
Odpovedať
@jaja4451 Ahoj gratuluju super výsledek za měsíc ;-) mě chybí 100gramu :-D a mam dole taky 10, i když možná už i to mám dole.Ale držím teda o dost dýl zhruba měsíc a půl :-) Ale měla sem teda dost prohřešků tak asi proto :-D Jsem ráda že aspoň tak :-D
Odpovedať
@juanna -Já měla polévku s drožďovými knedlíčky ;-)
Odpovedať
@dzimejlka Dakujem, len si mi potvrdila moju skusenost :-) Taketo studia vyrastaju ako huby po dazdi v kazdom meste a je to podla mna nenormalny business, lebo tie ceny su strasne vysoke, ale vzdy najdu dost bab, ktore sa daju nachytat.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?