Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata, moze sa soja?
Odpovedať
@lucky3 obmedzene od II. fazy
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
prosim vas mohli by ste mi niekto poslať ako prebieha vo fazach dukan.dieta, čo jesť a čo nie? recepty ktore si varite a podobne, dakujem moc
Odpovedať
@bambi2424 ahoj. prosím ťa nemáš niekde napísané recepty? neposlala by si mi do e-mailu? ešte sa chcem spýtať - mala si aj nejaké prehrešky počas diéty? a ješ aj pšeničné otruby?
Odpovedať
@lucky3 Soja - tofu ......neobmedzene od 1fazy Soja - sojove maso,rezance .... tolerovana potravina,moze sa len obmedzene Soja - sojove mlieko...2pohare denne Soja - sojovy jogurt ...2denne
Odpovedať
@prezidentka ahoj. Ako vaha? Moja konecne klesla o 200 g :) ale dnes mam BZ den tak pojde isto hore. Vcera vecer som si bola zabehat na pase 4km 300kalorii. Dnesny jedalnicek mnaaam zeleninka: Ranajocky- otrubove pecivko, pomazanka , polovica mozarelly light, vela paradajok Desiata- Jahody od dnes zaradujem ovocie vcera som mala ananas a konecne sa pohla vaha, pozor len doobeda, zacali mi padat vlasy, musim jest ovocie Obed - paradajkova polievka plus zvysok postruhanej mozarelly, spenat, volske oko, plus konyaku kuro Olovrant- malinova activia 0%cukru , 0%tuku Vecera zavinace Pekny dnik babulky
Odpovedať
Profilova fotka
začala som v oktobri 2011 dukanovku, k dnesnemu dnu mam 17kg dole... som vo 4.faze - priznam sa ze uz presne nedodrziavam 4.fazu ale vyhybam mastnym veciam a vyprazanym, davam si vsetko light a vela zeleniny, ovocie. K masu len zeleninu, semtam cestoviny špaldove, 1x do tyzdna ryzu natural, ...zaludok uz je zvyknuty menej jest a kedze ide leto tak sa tesim na zel.salaty a letne ovocia.
Odpovedať
[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=72944fb4ad07a55de.png[/img][/url]
Odpovedať
@minka22 Ja som si hodila actimel a pomohlo :) poriadne ho zapi :)
Odpovedať
@9ka vcera som si spravila tvoj chlebik a uplna mnamka :) dala som tam aj trochu jogurtu, aby to bolo trosku riedsie,davala som dvojitu davku otrub :) mame novy toastovac, takze sa ani neprilepil :)
Odpovedať
@alore chcem sa spytat na tu malinovu activiu, ta sa moze? nejak som este nestudovala zlozenie, ale celkom by ma potesila :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@alore Ahoj, tak ja mam dnes presne tyzden ubytok na váhe je 1,7 kg, a cm z brucha -5, zo zadku -2 a zo stehna -1,5 . Brutal ma to namotivovalo tie centimetre :-) moj dnesny jedalniček: ranajky- jogurt+sladidlo obed bude šalat a olovrant a večeru musím ešte vymyslieť :-)
Odpovedať
@prezidentka @prezidentka wau super ubytok za tyzden. paradicka aj mne to slo najprv dobre dole, teraz ku koncu sa to vlecie. skus pridat pomaly pohyb prechadzka/ beziaci pas a postupne zacni cvicit nech sa ti svaly vyformuju. bola by skoda necvicit ked prijmame tolko bielkovin.
Odpovedať
Profilova fotka
moze sa pocas dukanovej diety jest pikantna chili omacka k masu alebo nie?
Odpovedať
@alore cez zimu som chodila cvičiť 3x do týždna, ale nejak som zlenivala..tak slubujem že dneska pôjdem na prechádzku aspon na 40 min :-)
Odpovedať
@juanna Mozu sa iba biele jogurty. Od druhej fazy su tolerovane max. 2 ovocne denne. Ja ich jem odzaciatku okrem 1 fazy. Kupujem activiu ovocnu aj bielu v rakusku lebo maju 0%tuku a 0%cukru u nas som taku nevidela. Mozno ti baby poradia,ci je aj u nas. Aj tak toho ovocia je malinko v tom jogurte, urcite su ochutene aromov. Videla som v rakusku aj danone jogurty ochutene steviou ale mali viacej tuku aj kalorii, take ficim na activii ta mi vysla zlozenim najlepsie.
Odpovedať
@prezidentka super paci sa mi tvoje odhodlanie. Ja som vcera behala na pase 40 minut. Dnes si vecer pri telke zacvicim zostavu 4 cvikov nieco na brucho, zadok, ruky, mam doma bosu a cinky aj orbitrek-ten ma nebavi ]-( tak chodim 3 krat do tyzdna na pas :-D
Odpovedať
@janka3112 neviem ci mozes,ale troska isto nezaskodi, stiplave spaluje rychlo tuky. Pokial nieje v nej nejako zakomponovany cukor ,aj ked je paliva, tak si daj. Pozri energeticke hodnoty.
Odpovedať
prosím Vám, kde kupujete vanilkovú arómu? Neviem ju nikde zohnať :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Baby neviete či sa môžu držky?
Odpovedať
@penelope111 ja si myslím že áno, pretože majú vysoký obsah bielkovín!
Odpovedať
Držky Nutričné energetické hodnoty - Držky (100g) Energia 337 KJ Kalórie 82 kcal4.1% Sacharidy 0 g0% Tuky 1.7 g2.43% Hodnoty v tabuľke nutričných hodnôt sú pre množstvo 100g suroviny držky.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana17 Jej tak to je super. Ďakujem :-)
Odpovedať
@juanna to jsem ráda.. :-) ten jogurt tam může přijít místo tvarohu a ještě se tam může přidat trochu pšeničných otrub, aby to bylo víc "chlebové". A taky kmín (rasca), bylinky atd... to už je na fantazii...
Odpovedať
Profilova fotka
@9majusska, @lulian, @dudka1002 Dakujem babenky, akurat v Hypernove som nebola. Idem to napravit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 mám cca 49-50 kg, nemam doma vahu a pravdou je že som sa dlho nevažila, ako som v 3 faze tak to bolo na začiatku, čiže neviem či som nepribrala :/ aj ked pochybujem :D som si ista že som ešte schudla v 3 faze a aj okolie mi to tvrdi :) PS: pohyb žiadny :/ hrozne som lenivaaaaaaaaa!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
baby inak kupila som si tie šumienky Bolero, skvelé to je :D naozaj sa to može neobmedzene? lebo som si to vmiešala aj do mlieka a vznikol mi z toho taky osviežujuci napoj ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tiež konečne kúpila to bolero a hneď po dve s každého druhu :-) Mali ich v cba.
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 u nas ich mali (až mi oči vypadli) v coop jednote! :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?