Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake Ja som minule grilovala spizy - kuracie maso, cuketa, cibula, sampinony, paprika. Supeeer. Ani ja neporusujem, ale tiez sa mi stava, ze cely den nejem a potom zozeriem vecer celu pizzu. Takze vlastne porusim s otrubami :-S
Odpovedať
@daniela_7 tak porusenie otrubami nie je tragedia... 8-) a ja pizzu nechcem, raz som robila a nejak neviem, ci sa nepodarilo cesto alebo co, ale zvracala som po nej asi 6 krat :-D odvtedy sa mi pizza sprotivila :-D :-D
Odpovedať
@lucky3 a tie sa mozu? v druhej faze? ze su tam lenovocne aromy?
Odpovedať
Neviem čo už mám jesť baby ja som v druhej fáze a nechce sa mi už variť, dnes som mala BZ deň takže na raňajky neboli lebo som upratovala od rána , obed lečo a na večeru otrubova kaša prvý krát som ju skusila celkom sa dalo, mne sa tiež nechce variť lebo ked si najdem niečo na nete že uvarím idem do obchodu a nenájdem tam všetko čo k tomu potrebujem(tesco mám najbližie)iné obchody su len vo vedlajšom meste tak idem sklamaná domov a nič neuvarím a dám si to isté čo vždy kuracie prsia :(
Odpovedať
no dnes je zly den, mali sme zapasy, celkom to slo, len sa citim KO, potrebovala by som cokoladuuuuuu.... viete mi nejak pomoct? ani muffiny si nemozem spravit uz som mala placky... vrrrrr.....
Odpovedať
ahojky
Odpovedať
mam č den za seboua potrebujem recepty na hlavnej stranke je ich malo.tvaroh mi nechuti.vajica mamrada mozemle 2 tyz. somsmutna ze receptov jeamloakoste robili kasu a pizu z otrub?dakujem
Odpovedať
mam 4den za seboua potrebujem recepty na hlavnej stranke je ich malo.tvaroh mi nechuti.vajica mam rada mozemle 2 tyz. somsmutna ze receptov jeamloakoste robili kasu a pizu z otrub?dakujem od rana mi skrci v zaludku aneviemci vydrzim.chyba mi zelenina.VCERA SOM malaprehresok4 susene slivky
Odpovedať
dievčatá dneskajšuia ránna váha -8,9 kg a to je 19 den..od začiatku cítim sa fajn dneska nedela obžerstvo zeleninkovéééé......
Odpovedať
@jaja4451 no pockaj na ten jojo efekt.. Za 19 dni skoro 9 kilo je strasne vela..
Odpovedať
@megan26 mozes zjest 4 vajcia za tyzden
Odpovedať
@zuzinka73 pokud hubne z vysoké váhy tak je to normální ;-) Já jsem hubla ze 105 a taky jsem dala dolu jen za první fázy (10dnů) 6kg.A pokud člověk nehřeší každý den tak se váha nevrátí, můžu potvrdit, minulý týden na mě přišla krize a já se asi tři dny krmila čokoládovýma tyčinkama, mléčnýma rýžema, párkama, chlebem(bylo toho fakt dost, prostě sem se neovládla, něco mě rozhodilo a už to bylo) :-( Nicméně po těch třech dnech sem se strachem vlezla na váhu a byla naštěstí stále stejná tak jsem začala dál s B dny a po třech dnech jsem měla další kilo dolu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@katkita @megan26 vajíčka môže 1-2 denne citujem" ak nieste vyložene alergickí na vajcia a pripravujete ich bez tuku, môžete v krátkom období útočnej fázy bez obáv konzumovať 1až dve vajcia denne" 3-4 žltky týždenne je pre ľudí so zvýšenou hladinou cholesterolu - biela sa môžu neeobmedzene. :)
Odpovedať
neviete mi poradit , prečo sa mi vždy ked pečiem chlebik , prilepi ???? davam aj papier na pečenie a prilepi sa mi tiež !!!!
Odpovedať
Holky právě jsem dojedla můj dnešní oběd Česnečka s olomouckými tvarůžky.....Mňááááám...Doporučuju.Hledala jsem recept kde by se dali jíst tvarůžky, zkoušela jsem už dvě pomazánky ale letěli do koše, samotné mi nechutnají ,měla jsem je ráda s máslem na chlebíku což teď už nemůžu :-D Ale v té česnečce jsou luxusní ;-)
Odpovedať
Holky jen tak pro motivaci ;-)Dnes jsem se poměřila a jsem nadmíru spokojená, ani jsem to nečekala protože fakt tak jednou týdně zhřeším, až si říkám jak se já můžu považovat za člověka který drží dietu :-D Moje míry na začátku dubna kdy jsem začala s DD a míry dnes Prsa 113 107 -6cm (z prsů jsem neztratila nic spíš asi ze zad) Pod prsama 98 95 -3cm Břicho 119 113 -6cm Zadek 119 112 -7cm Stehno 67 64 -3cm
Odpovedať
Profilova fotka
našťastie ja sa nemusim nejako dietovat,mam len trošku boky a bruško a take užasne šaty,že postavu mam v nich ako prútik,chvala bohu :-D :-D :-D
Odpovedať
@zuzinka73 musím si to už teraz ustrážiť zhrešila som ale ako somsi prečítala toto tak ..ma to upokojilo ČERVENÝ MELÓN – jedzte ho do sýtosti. Obsahuje totiž 90 percent vody, takže okrem vitamínov, ktoré melón obsahuje, do seba dostávate v lete tak veľmi potrebné tekutiny. 110 kj/26 kcal
Odpovedať
@locikaaa dakujem toto mi pomáha
Odpovedať
@locikaaa daj recept :-)
Odpovedať
poobede napíšem aj ja miery možno xixixi ale už to začínav´byť vidieť a mangel ma podporuje veľmi ..... a zasa nadruhej strane chvala bohu mu to nevadí milujem am taku aka osm takže aj to aj to je v pohodičke čakám každým dnom napochvlai zatial žiadna.....iba od mangela
Odpovedať
ked to tu tak čítam tak vám dievčatá závidím , ale v dobrom, pretože ja ju držím od marca a schudla som len 10kg a to som išla z váhy 95kg možno je to tým že už mám svoj vek a vy ste také mladé... ale rada chodím na tuto stránku pretože ked to čítam, ako chudnete tak aj ja mám chuť v tom pokračovať . Dakujem len píšte a chudnite dalej držím palce.
Odpovedať
@sindy411 uvaříš česnečku podle zvyku jak ji běžně vaříš, já sem dala půl litru vody jeden zeleninový bujón, česneku podle chuti ,půlku sem nakrájela na kolečka a hodila ho tam povařit zbytek jsem prolisovala.Trochu majoránky, pepř sůl když je potřeba.Já sem do ní ještě rozmíchala vajíčko aby byla sytější a měla vetší podíl bílkovin páč sem to měla dnes místo masového oběda.No a pak už jen dáš na talíř ty tvarůžky, já je dala celé kolečka ale můžeš i pokrájet na kostky a zaliješ tou horkou polévkou a oni se tam roztečou a s tou česnečkou je to super chuť. ;-)
Odpovedať
@mmmmmm Deset kilo od března je náhodou super výsledek ;-)
Odpovedať
Jdu si dělat Tiramisu zítra na véču ;-) JSem zvědavá jaké bude :-)
Odpovedať
no dnes som mala kopletny obed, maso na vode, otrubove plackyz rury a k tomu uhorkovy salat :) dala som si ciel ze sa nebudem vazit, kym mi neskoncia dni, ale dnes som bola mrk a vaha stoji tak apsom nieco :-D
Odpovedať
@dudka1002 nechaj ho chvilku odpocinut. ja don davam tvaroh aj jogurt/kysle mlieko, cize je vlhsi a potom mi ide pekne odlepit. po dopeceni ho necham v pootvorenej rure este chvilu vychladnut, pokrajam a dam do chladnicky.
Odpovedať
Profilova fotka
ja si drzim tuto dietku uz od marca myslim a zatial som dala dole peknych par kil ani to tak nevidno na vahe ako na mne kazdy mi hovori ako pekne som schudla a na leto je tato dieta uplne najviac lebo masko a slatik si mozem dat kdekolvek este dam dole 5 kil a budem uplne bez seba akurat ma nasieraju tie nase dni ked sa radsej nevazim :)
Odpovedať
@jaja4451 melon je ovocie ci zelenina? :) ze ci ho mozem v druhej faze? :)
Odpovedať
@juanna pokud vím tak je meloun prý zelenina,ale myslím si že obsahuje i cukr takže by se asi správně neměl, ale já ho taky budu v létě jíst, léto bez melouna by nebylo to správné léto :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?