Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@niki1979 bola som si kupit v zdravej vyzive a hned som si vzala kilo. Podla mna je to tymi klickami...tie dominam v inej faze alebo to supnem rodinke do kolaca - nech su zdravi :-S . Uvidim, co bude o tyzden...d Dnes sa chystam natiahnut do letnych nohavic, ktore som nedopla, splasila som sa a zacala s DD. Drzte mi palce, ze ked nie na vahe, tak nech je to aspon na objeme :-D
Odpovedať
@dudka1002 ja som nasla vcerav tescu, acidko vanilkove 1 %
Odpovedať
Baby, hladam nejaku stranku s recetpami z otrub? viete mi pomoct?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dnes som sa vazila, 48. den DD, 62,9kg zo 70kg :-D Ha, ha, este dam tak 4-5 kg dole. Ta dieta sa mi fakt paci, nie je nejak velmi tazke ju dodrziavat :-) A to cvicim len 2x tyzdenne, ale kazdy den chodim aspon 3-4 hod. Jaaaj, sa tesim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Super, aj ja sa tesim na tretiu fazu. A kolko mas kg?
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake Ahoj, dlhsie som nebola, teraz citam tvoj jedalnicek. Ty nejes otruby? Nevidim ich tu.
Odpovedať
@daniela_7 :-) gratulujem k úspechu ja idem zo 69,5 19ty den 66,6kg trochu mi to teraz stojí tak čakám co bude dál vážim sa každý deň neviem sa zbaviť tohto zlozvyku asi to nieje dobré potom som dosť sklamaná ..... od budúceho týždňa sa prestanem vážiť ]-( síce som to povedala aj min.týždeň ale nevyšlo mi to musím schovať 8-( váhu
Odpovedať
Profilova fotka
@niki1979 Dakujem :-) Ja sa vazim tak 1x za 2 tyzdne, nemam doma vahu. Je to lepsie, stale ta to potesi. Raz sa mi dokonca stalo, ze som po 2 tyzdnoch nemala takmer ziaden ubytok v kg, odvazila som sa zase o 3 dni, ma to zaujimalo, uz bolo o 2 kg menej. Je to niekedy zvlastne s tou vahou. Hlavne na obleceni ma to tesi, uz obleciem 80% oblecenia :-), lebo ja som vela pribrala pri tehotenstve.
Odpovedať
Ahojte dievčatá,ja držím dukanku už 3 týždeň :) tak sa k Vám pridávam ,je tu veľa príspevkov tak si pojdem prečítať :) začínala som na 62kg teraz mam 57,8 ,každý deň sa to mení,raz menej raz viacej,som stále v druhej fáze,bo sa snažím dopracovať k 56kg,len sa mi to nejako nedarí...... :(,ale jediné s čím nie som spokojná je,že som sa dosť vyhádzala a pobolievalo ma brucho asi také 3 dni,a dostala som nečakane aj "menzes" (skôr taký hnedkastý výtok) nakoľko beriem antikoncepciu som z toho prekvapená,bo mi to prišlo nečakane,a nikdy ma ani brucho nebolieva,,ale bude to asi tým.že som zhodila,teda sa tak utešujem :(,neviem či sa to niekomu už z Vás staloproi tejto diéte, preto vlastne aj píšem,možno sa to tu aj niekde dočítam tak sa na to dnes chystám,hádam tu nebudem do rána :))ak by ste dievčatá už o tom písali,prosím Vás poradte či to prešlo,ja počkám kým príde "menzes" vtedy kedy mal prísť ak to neprejde musím k doktorovi hádam mi nepovie aby som ukončila túto diétu :),,zatiaľ Vám prajem hodne zdaru a držte sa :)
Odpovedať
@lubilu17 každé telo reaguje na túto dietu inak ja som už vyskúšala kadejaké diety a našťastie moje telo je už tak zvyknuté, že neprotestuje to si odklopem :-D ale inak opatrnosti nikdy nieje doť tak radšej navštív lekára ak sa to nezlepší abo ak sa to zhorší.... a možno je to fakt tým, že si schudla (resp tým, že sa inak stravuješ a telo si zvyká) alebo ti chýbajú nejaké vitamíny, ktoré treba brať pri tejto diete inak ja zatiaľ neberiem žiadne ...
Odpovedať
@niki1979 - júúj vitamíny dávam stále,myslím,že tým to nebude :(,asi to na kazdeho inak vplyva ,nestastna som z toho strasne, bo kazdy mi hovori,nech stym prestanem,ze mi to skodi a take rozne rady :)),aj pani co predava take zdrave caje a ine vitaminy,mi zase povedala,ze si privodim zapal criev .(ale dufam,ze to prejde ..bo nikdy som nemala taketo problemy (musim si zaklopat) moj gynekolog ma vidi len na preventivnej prehliadke :)
Odpovedať
Profilova fotka
@juanna A v Metre maju aj malinove a jahodove. Mam doma. :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@juanna http://www.dukanovadieta.com/fotogale... Ja varim podla tychto receptov. :)
Odpovedať
@lubilu17 myslím, že zápal čriev si neprivodíš, veď túto dietu vymyslel doktor tak hádam, že by to nerobil keby to škodilo ale keď pojdeš na kontrolu tak im skús nepovedať, že máš dietu ja by som bola zvedavá či naši doktori zistia čo ti je a z čoho to pochádza lebo inak by sa fakt mohli vyhovoriť na tú dietu :-p
Odpovedať
Ahojte dukanky , uz druhy den to porusujem ..ked sa mi ta vaha zastavila prestala som sa ovladat ..rano zacnem a vecer uz porusim nemala by som zacat znova od 1fazy, aby som sa navnadila?
Odpovedať
@lubilu17 ahoj, mne sa stalo presne to isté, beriem hak a mala som ten výtok na diéte som už skoro mesiac, ten výtok zacal asi po dvoch týždňoch diéty a pred dvoma dňami mi skončili normálne kramy a momentálne žiaden výtok, tak snáď sa už ani neobjaví :)
Odpovedať
@lolitqa tak nie som sama :) ,ale nie sranda,,drzim palce nech sa to uz neobjavi,ja dufam tiez,ze ako mi zacnu normalne,ze potom uz to bude ok,pre istotu som si dala dneska aj brusnicove saciky,take na mocove cestya aj feminellu....aj ked (brusnice) sa nemozu v druhej faze :)ja som teraz v tretom tyzdni budem ho koncit,,juj ale tesim sa uz na 3 fazu este 2kg dole... nejde a nejde :))toto ma tak "zabilo" clovek sa aj snazi teda schudnut a hned nejake komplikacie :(
Odpovedať
@lubilu17 ako fajne že už len dve kilá...júúúj mňa čaká ešte nejakých 7 a možno aj 10 uvidim ako to bude vyzerat a podla toho :) a neboj ten vytok nebude nič vážne :) to je aspon ja si to tak yvsvetlujem, že sme čo to pochudli a HAK sú hormony tak telo sa s nimi musi vyrovnat, kedze hormony uz nezasobuju tolko kil ako predtym
Odpovedať
...DIEVCATA NEJAKE RADY???......blizite sa konecne do ciela 2 fazy ,,,,,,,,a tu zrazu tehotetenstvo,,,,co s tym???co radite??:... ;-) ;-) ;-) ...to je hypoteticka otazka:))
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 NESTRASSSSS!!!!! ale teraz vazne. ja by som okamzite presla do 3F. ta je dolezita. a mozes v nej jest aj ovocie, celozrnny chleba, a tvrdy syr. urcite zaradit kyselinu listovu, a neprejedat sa.v 1trimestri nepotrebujes vela jest. hlavne aby malo telo vela vitaminov. snazit sa hlavne vela nepriberat. alebo potom po tehotenstve sa tych nalepenych kil, tak lahko nezbavis... cisto hypoteticky ;-) :-D
Odpovedať
za 2 mesiace a 6 dni DD ubytok zo 72 na 64 :-D
Odpovedať
@lolitqa,,júúj držím palce nech tych 7 je co najskor!:D no veru ja by som tiez brala aj viac dole,ale postaci mi tych 55 :)aj ked uz mi viaceri povedali,ze som schudla,ja to necitim,akurat tak na prsiach :))) a tam kde mam hlavne na bruchu,ja som ten typ "hurka" ziadny pas,tam nie a cvicit brusaky sa neviem donutit,chodila som na zumbu 4x do tyzdna a z mojich 58 som pribrala skoro na 62,skoro ma porazilo,ale tak boli to svaly ,necitila som sa dobre,ved rifle som nepretiahla cez stehna :D : dneska znova váha hore 58,1kg,kazdy den to je u mna ine,,drzte sa baby :-p
Odpovedať
@trupkake SUPER!!! :)
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 ja som v nejakom clanku o duukanke citala ze ak zena zisti ze je tehotna pocas diety automaticky ma prejst do 3 fazy. ze to je dobre (myslis DD) lebo teda zena tak nepriberie a viac sa kontroluje, lebo vlastne stale su veci co nemoze :-D
Odpovedať
@niki1979 ano nikky a dneska ráno lebo vzdala som to vážiť sa večer takže dneska ráno -9 hovoria že tučným ludom to ide takto...tak dufam dneska mám 18 den od prvej fázy teda 8 den druhej takže mám bielkoviny zajtra zeleninku malého som vyslala na kur šunku.......takže dneska to a kefirik ochutení maju ho v lidli velký pomocník a objavila osm aj PILOS jahodovu kavu má viacej tuku ale nevadí 1,3 píšu takže v pohodičke odsteperujem si to a papapa
Odpovedať
nie z ke ale Rv takže blízko a le do Ke chodím rada najme s detvákymi aj včera síce na krčnom som bola ...ale inak v pohodičke dakujem dievčatá pomáhate mi veľmi .........
Odpovedať
@lulian pozerala som zloženie a videla som, že obsahujú aj ovocný prášok tie šumienky, preto som sa bála...inak ja som dosť na sladké...našla som aj príchuť cola :-) tá je super a ešte hruška je dobrá...tiež to pridávam do jogurtov, aj tvarohu...dnes som si to vymiešala a dala do mrazáku...akože zmrzka :-) :-p
Odpovedať
@daniela_7 no hello, otruby papam, asi dva dni som vsak nemala upecene pecivo, lebo sa mi nechcelo vobec nic robit :-D ...no a dnes som sa vazila, tak sa tesim, uz mam 64, teda uz menej ako viac do ciela :D minus osem kil za dva mesiaca...dobre, ci? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake No super, gratulujem! Ta my jake "caje" budeme! :-D Mne sa uz tiez nechce vkuse varit a piect, urobim vela a supnem do mraznicky. Je to celkom dobre ;-)
Odpovedať
@daniela_7 ocko mal narodeniny tak ideme vecer k nasim grilovat, tak neviem co vsetko tam spraskam :-D a mala som zakazku na tortu, tak zas som nestihla varit, nejak to ide z kopca so mnou....ale neporusujem tu dietu...skor som zistila, ze malo jem....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?