Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 Och, skoda. Neviem nejak prist na chut tomu otrubovemu pecivu...
Odpovedať
@lucky3 ja som skusila take palacinky na slano s rascou :) a chutili mi, ked tak skus
Odpovedať
Profilova fotka
@juanna ja som v zahranici. kupujem si Splendu ale naj je Stevia. ta sa da tusim kupit aj na Svk. hlavne nepouzivajte dievcata sladidla kde je ASPARTAM! aspartam je v podstate jed ]-( @lucky3 ziadne polystyreny v DD! ;-) radsej si pec vsetko z ovsennych otrub-tie su najdolezitejsie :-)
Odpovedať
@locikaaa tie tortily sa v tej mikrovlnke naozaj spravia? dakujem
Odpovedať
@ncora ahojcek, ta jogobela sa moze jest aj v prvej faze? dakujem :)
Odpovedať
boli sme v kine a dala som si popcorn :-|
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem začat ale volako v tom mám ešte chaos :-)
Odpovedať
@lucky3 tak in epecivo nemozes,,,,a ked ti tie otruby nechtia takto ,,,tak si z nich var in e jedla,,,,,,,otrubovu kasu,,,ta chuti ako krupica:).....alebo rozne masove jedla,,porzi si recepty,,,,skoro vsade idu otruby,,,no nezabudaj na dennu davku:) ;-)
Odpovedať
@lupe33 chaos,,,comu nerozumies??
Odpovedať
ahojte 5 den druhej fázy jer predo mnou mám zeleninku takže dnešné meníčko je : špenátik zahustený nízkotučným m liekom s majzenou.....milujem špenát a vrelo odporúčam zasa s abudeme s malou hostiť na nom a uvarené morčacie prsíčka to si samozrejme rozdelím a večer obrovskýtanier so zeleninkou a ladovím salátom a balzamikom... idem si uvariť kávičku ... prajem pekný dníček -8kg
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ja som prišla na božský recept :) Kuracie prsia som dala do vajíčka a obalila v otrubách ovsených.. dala kvapku olivového oleja.. a spravila na panvici :) je to vynikajúce.. :) Odporúčam vyskúšať..
Odpovedať
baby na váhe dnes ráno konečne prvé číslo bola šestkááá :) jupí :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
prosim vas, poctivo dni striedate? bo ja mam 3 dni zeleninovy, potom 1 bez, zas 3 zeleninove.. ja bez tej zeleninky nemozem byt:-) vaha ide pomaly dole aj tak.. ale asi je to zle, vsak?!
Odpovedať
@vanilka123 ..ja striedam 2a2,,,,vaha klesa,,,bolo mi povedane, ze naj je 1 a 1,,,,,,ja ked mam 2 dem BB tak tiez je to kriticke,,,,ale tak zatial drzimm,,,,,
Odpovedať
@sabbi1693 ,,,takze rezne????:)
Odpovedať
Profilova fotka
ok polepsim sa:-)
Odpovedať
@juanna jo udelaji se, jen to musis vychytat podle svoji mikrovlnky, mě třeba stačilo 4 a pul minuty po peti minutach byla uprostred vysušená ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
katkita Ahoj,dnes mam 12 den a -3kg celkovo, v 1 faze(4 dni) som dala dole 1,2kg, zvysok ide pomaly teraz v druhej...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, v Kauflande som nasla majonezu light. Myslite, ze sa moze?
Odpovedať
@lucky3 pochybujem, ale tak skús dať aké ma zloženie?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vcera som sa dozvedela neprijemnu spravu s ktorou som vobec nepocitala,moj sef mi oznamil, ze po skonceni rodicovskej so mnou dalej nepocita,a ja som sa uz tak tesila do prace :-( Nikomu okrem manzela som nepovedala, ze som na DD a vcera si kamosky vsimli zmenu,dost ma to prekvapilo pretoze mam dole len 3 kg ale odmerala som si stehno a -2cm :-) vcera BZ ranajky: jogurt, kava s mliekom obed: peceny kapor a zeleninovy salat,cola zero olovrant: otrubova zemlicka s tvarohom a sunkou vecera:zavinac s otrubovou zemlickou,cola zero a o 22hej este pohar acidka
Odpovedať
Profilova fotka
@lolitqa nemam ju doma, ale ked pojdem do obchodu, tak sa na nu pozriem. Do kolko percent by mala mat? A smotana light existuje? Ci by sa tiez nahodou nemohla.
Odpovedať
@lucky3 niekde som čitala že smotana light sa môže, tak neviem...a tu majonezu no neviem neviem čo v nej bude, skús pozrieť ale ako náhle tam bude rastlinny olej tak ani nepozeraj, čo myslím, že určite tam bude
Odpovedať
Profilova fotka
@lolitqa Inak neviem najst v obchode kecup light. A akurat vypekam chlebiky a pizzu a mi napadlo, ze mam bylinkovu vegetu. Ta by sa mohla?
Odpovedať
@juanna kakao, skorica...umele sladidlo (s mierou)
Odpovedať
@jaja4451 ako na ten spenat, tiez ho mam uz umyty a hladam recept bez oleja (mam cerstvy spenatik) baby radte :) dakuejm
Odpovedať
@katkita ,,chce s polievku,,alebo na husto,,,??
Odpovedať
@lucky3 jasne koreniny sa môžu a kečup light ja nekupujem ale kupujem so sladidlom kečup v kauflande majú :) zas toho kečupu si nedávam na litre takže to je úplne v pohode :)
Odpovedať
@hokejka111 privarok, cize nahusto. dakujem
Odpovedať
@katkita ..tak si podus spanat v troske vody,,,,daj tam korenie, po pripade zeleninovy bujonä troska) ;-) ,,,,,cesnak,,,,povar to nech ti voda vyvrie,,,,a zahusti to troska - mliekom a lyzickou gustinu,,,,alebo rozslahanym vajickom,,,,,
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?