Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@happysmile No já právě našla že by se měli tolerované potraviny v té první fázy vynechat a začít s nima až od druhé, že ta první má tělo šokovat jen těma bílkovinama :-|
Odpovedať
Nasla som viac receptov na jednom mieste - http://limetka.info/temp/kvetadukan.pdf - napr. vytlacit pre niekoho, kto nema internet. :-)
Odpovedať
Ahoj Tesoro,vdaka za recepty.Celkove sú tvoje príspevky fain.Ja som len na začiatku a dúfam,že vydržím.
Odpovedať
dnes B den, dam viac B dni, lebo sa mi nejak zastavilo chudnutie....
Odpovedať
@lulian dobrainspiracia :) chcem sa spytat na obmedzenia? dakujem velmi pekne :)
Odpovedať
@lulian To je super.... :-) Moc díky ;-)
Odpovedať
dnesny jedalnicek B den: Ranajky: jogurt, kava Obed: tuniak, 2 ks vajcia natvrdo Olovrant: jogurt Vecera: rascova polievka
Odpovedať
@trupkake ,,dik za tu polievku,,ma to ani nenapadlo na den BB.......mas este nieco ?:))vdakka
Odpovedať
@hokejka111 no ani nemam, nic specialne ma zatial nenapadlo.... :-|
Odpovedať
@trupkake ahoj, môžeš dať recept na rascovu polievočku?
Odpovedať
ahojte ja drzim dietu prve tri dni som chcudla a teraz jem raz bielkoviny a potom bielkoviny a zeleninu a dolu to nejde je to sice len 5 dni ale stojim poradi mi niekto ?
Odpovedať
@lolitqa rascova polievka - 1 liter 1/4 cibule nakrajanej nadrobno 1 lyzicka skroboveho prasku mleta rasca voda cierne korenie vajce Postup: cibulu orestujeme v hrnci, pridame skrob a rascu, rychlo premiesame, aby sa nepripalilo. Prilejeme vodu, dochutime ciernym korenim, pripadne solou, nechame zovriet. Ked vrie, prilejeme rozslahane vajicko a rozbijeme ho vidlickou. Chvilku povarime a hotovo :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
este sa chcem spytat ze aky je rozdiel medzi ovsennymi a psenicnymi otrubami alebo ich treba jest oboje ?
Odpovedať
@zuzkaxx4 to su ake pocty? pises zvlast kolko si schudla v prvej a kolko v druhe, ci celkovo? alebo pri prechode do druhej mam pocitat s nejakym prirastkom na vahe? Dakujem za odpoved ;)
Odpovedať
@lodenica odporucane su OVSENE posielam pekny link (pozri Komentare / Diskusiu) http://www.dieta-protal.sk/ovsene-otr...
Odpovedať
kočky :) dnes ráno prešlo 22 dní, čo som na dukanke, necítim sa vôbec ako na diéte čo je úplne úžasné, papám aj o deviatej večer hihi :D aj sladké veci, samozrejme povolené...a ráno váha ukázala -5,1kg :) paráda, o 8 dní to bude mesiac čo som na dukanke, tak ešte take kilo by mohlo :)
Odpovedať
...15 den:ňDD -6 kg:)
Odpovedať
@katkita no vyzeraju chutnjesie ako tie psenicne :) chcem sa spytat je je nutna nejaka uprava, ale staci ked sa zamiesaju do jogurtu :)
Odpovedať
@hokejka111 sikulkaaa :) aky je ciel?
Odpovedať
Profilova fotka
baby tu ste uplne super! krasne sa tu motivujete :-D som rada, ze som vas tu nasla. ja sa budem vazit az vo stvrtok, tak dufam, ze tam bude ubytok :-N :-) vcerajsie menu: Ranajky: 1/2 placky s philadelphia extra light, kava s mliekom Desiata: kefir Obed: kuracie cury masko v placke, kava s mliekom a kolaciky Olovrant: cottage cheese so sladidlom a skoricou Vecera: salmon vo vlastnej stave 2l cistej vody a 2x zihlavovy caj pekny den. idem s dcerou shopping. dnes ma v skole volno, tak si urobime babske dopoludnie :-D
Odpovedať
@lolitqa ja som nasla psenicne v coope :) aôe ovsene su vraj lepsie :)
Odpovedať
@happysmile mohla by si mi prosim poslat recept na tu placku :) dakujem
Odpovedať
ma niekto skusenosti s tymi SHIRATAKI cestovinami? lebo vyzeaju dost ... vtipno :)
Odpovedať
@juanna ..tak ten je este daleko,,,,,davam si vzdy len kratke ciele,,,,a ked ho dosiahnem,,idem dalej,,,takze uvidime:))...este aspon 9 :))
Odpovedať
@juanna ,,tiez som pozera na tie cestoviny:))....no v e schope ich momentalne nemali,,,, :-)
Odpovedať
@juanna jááj ani to neskušaj hruza ja osm si to objednala ako som ichodbalila umyla a uvarila tajde šli do koša skoro som sa ........no nebudem to tu opisovať nechaj radšej tak...hruza moj názor neviemako ostatné dneska som si objednala gumenné macko a tu čoko nátierku žiada sa mi neičo sladné po 15 dnoch..pomáli
Odpovedať
@jaja4451 dobre, že si povedala...ja som včera tie shirataki zháňala po všetkých obchodoch v meste...aj v ázijských potravinách...našla som všelijaké cestoviny okrem shirataki....nevieš náhodou či v tretej fáze budem môcť aj ázijské ryžové nudle alebo sa môžu hocijaké cestoviny? príp. koľko?
Odpovedať
@juanna pšenične maju všade :) pri tejto diéte sú potrebné najmä ovsené, dokonca sú podmienkou
Odpovedať
@lolitqa no ja som zacala vcera, a tieto som nasla prve :) idem do tesca, hadam tam budu aj tie ovsene :)
Odpovedať
Profilova fotka
@juanna ja si robim placku takto: 2PL ovsennych otrub, 1PL psenicnych otrub, 1cl PDP(alebo k chces prdopec), kmin, trosku soli, 1vajicko, 2PL jogurtu. vsetko zmiesam a vylejem na rozohriatu tef.panvicu. peciem na miernom ohni ako palacinku. otocit a este prepiect z druhej strany. 1/2 si davam preto aby so si este mohla dat kolaciky pooobede ku kave. si to rozratavam aby som neprekrocila dennu davku 2PL ovsennych a 1PL psenicnych otrub.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?