Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@dudka1002 cottage chees jem aj ja ale len biely, ovocné jogurty by sa nemali
Odpovedať
...biely jogut jedine s nejakou aromou,,,,,,,napr, vanilkovou,,ovocne nie,,,,,,
Odpovedať
A akú značku kupujete tých jogurtov s aromou , ja som nič take nevidela (aspon som si nevšimla v obchode ) ??
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dnes mam 3 den a rano som neverila vlastnym ociam,ze -1,1kg. Aj ked som si povedala ze vazenie len raz do tyzdna, nemohla som odolat pokuseniu a zistit ci vaha klesa no necakala som az taky ubytok ale potesilo ma to. Inak prvy den som mala hrozny, strasne sa mi hlava tocila a v noci som sa budila na to ze ma otrasne boli az som si musela ibalgin zobrat ale dnes uz je neporovnatelne lepsie. Vcera som si napiekla zemlicky,vlastne skor placky ale daju sa prekrojit na pol,uzastna chut a vona pouzila som rascu,majoranku, kurkumu a oregano ako koreniny. Na obed som mala kur. prsia so sunkou zrolovane a riadne nakorenene no mnamka ani som nevedela ze dokazem nieco take perfektne,malej to tiez velmi chutilo :-) Baby ak je tu nejaka malacanka tak v piatok dostanu ovsene otruby do bio obchodu.... Pozdravujem x-)
Odpovedať
@dudka1002 ...to by som aj ja rada vedela,,jogurty kupujem zatial len ciste biele,,,,,,,
Odpovedať
@dudka1002 jogurt si kúpiš obyčajny biely a zvlašt nejaku aromu...vanilkovu, čokoladovu, punčovu, kokosovu, mandlovu...od vymyslu sveta...a si nakvapkaš do jogurtu a mas :)
Odpovedať
@hokejka111 @dudka1002 Ahojte...kupte si biely nizkotucny jogurt a donho trochu Bolero sugar free prasok a mate najlepsi ovocny jogurt a mozete ho neobmedzene:):) a hlavne je strasne vela prichuti..neobsahuje tuky ani cukry..mnamka:):):
Odpovedať
Inac ovocne jogurty sa mozu 2denne....(Jogobela ligth ma najlepsie zlozenie lebo je sladene umelym sladidlo) ;-)
Odpovedať
...dievcata ako mate osvedcene striedanie dni v 2 faze DD???.....1 a 1, ci 2 a 2??????????...vdaka ;-)
Odpovedať
@ncora ma sna mysli tento??? http://nakup.itesco.cz/en-GB/ProductD... vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
@ncora Prosim Ta, kde kupujes "Bolero sugar free prasok". Ani neviem, co to je :-( . Som z Ba, ja som si jogurty riesila malinovou aromou a troskou cerveneho farbiva...
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 aha...je to niekde medzi potrebami pre diabetikov?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@hokejka111 Ano presne to...ja vo vela prichutach...je to napoj ale da sa vyuzit aj ako prichut..ja to davam do jogurtu alebo do tvarohu a je to naozaj dokonale..ale opatrne s davkovanim lebo je to velmi silne tak staci len trosicku:):):) @adaja Ja som to kupila vo Fresh,Tescu aj v Bille takze myslim ze sa da kupit skoro vo vsetkych potravinach:):)
Odpovedať
@adaja ...tak to neviem,,ale myslim si , ze ani nie,,,bude to niekde medzi sumienkami,,,,,,,,ak pojdem d o obchodu pozriem,,,,
Odpovedať
Profilova fotka
@ncora @hokejka111 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) diky, idem sa na to mrknut
Odpovedať
ja sa čudujem že prečo mi váha stojí a nafiuknutá som jak balon a halo halo kramoše zazvonila ihned ma to upokojilo...dneska som dojedla konečne krabie tyčinky dneska som 6 den a zatial ked poriadne rátam tak 4,5kg mama ma optešila že váha váži o 9 kg viacej takže nemám až tolko že by mi mali zobrať občainský dneska sa ide kupovať nová váha...teším tak dukanky ohladom druhej fázy dukan opisuje že najlepšie je 1/1 tak to budem dodržiavať aj ja ešte 4 dni bielkoviny..a ptom sa napapam zeleninku do sýtosti....ale ževraj sa nemože s každým jedlom a nie sama jesť
Odpovedať
a čo sa týka jogurtov...tak možu sa dva denne aj ked len čisto biele a viete na tu tatrsku je aký fajiný recept dáte jogurt biely dve lyž.+jedno vajco+dižonska horčica a šlahať až dovtedy kým nie je hustá pena fajinéééééééééééééé
Odpovedať
@jaja4451 Nizkotucne biele jogurty sa mozu neobmedzene..:)
Odpovedať
...maso z diviny??????????????moze sa???????
Odpovedať
@hokejka111 Ano divina sa moze:)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, dnes opäť hody boli, no zistujem že je lepsie dat si ich vecer, teraz musim cely zvysok dna zapasit s mojou nenazranostou a chutou na nieco dalsie, nepovolene :) ale ja sa nedaaaaaaaam!!!!!!!!!! :)
Odpovedať
Ahoj je tu někdo kdo hubne okolo 20kg?
Odpovedať
@ncora ..tak to je super,,,,tej mam dost:)))
Odpovedať
..dievcata vsetky jete pravidelne???...a 3-4 hodiny?????ci ked mate hlad,,,,,,
Odpovedať
@ncora dakujeem , ked pojdem do obchodu tak to hned kupim :) a ešte som sa chcela opýtat existuje nejake nizkotučne kakao a kde ho kupim ??
Odpovedať
@dudka1002 ..ja mam klasicke kakao,,a tam pise extra jemne z nizkym obsahom tuku,,,znacka CBA..
Odpovedať
Profilova fotka
@locikaaa Je :-) a myslím si, že je tu takých viac čo chcú schudnúť 20 kg :-)
Odpovedať
@penelope111 Tak to je fajn mohla bych se k vám přidat? :-) DD držím 3 týdny z toho 10 dní první fáze pět dní druhé a pak jsme měli oslavu a tak jsem skoro celý týden před ní jedla zakázané věci ]-( s tím že v sobotu stejně budu muset jíst normálně, takže jsem se po tom týdnu vrátila znovu do první fáze v které jsem teď 8. den.Jinak začínala jsem s váhou 104,7 a dnes mám 98,4 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@locikaaa Ja tiež stále porušujem :-) Furt nejaká oslava, sviatky takže žiadna sláva :-) No to si dala už dosť dole. Ja mám zajtra 5 týždňov diéty a dala som dole 5,6 kg :-)
Odpovedať
@penelope111 Taky mám co schazovat :-D Jinak je ta dieta super, teď se snažím hodně vařit podle těch receptů a jde to líp při prvním pokusu jsem nějak neměla chuť vyvařovat takže to bylo furt to samé maso na pánvičce takže možná i proto jsem nevydržela :-) teď si už i vařím, chystám si i dopředu jídlo.Úplně si ujíždím na tvarohovo-pudinkovém krému.na celý 250gramový tvaroh stačí jedna PL pudinku a je to mňamka :-D A taky je moc dobrá tvarohovojogurtová panacota :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?